ZTE Axon 7 je novi kineski smartfon koji uskoro do

poruka: 25
|
čitano: 2.970
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "ZTE Axon 7 je novi kineski smartfon koji uskoro do".
14 godina
neaktivan
offline
ZTE Axon 7 je novi kineski smartfon koji uskoro do

6 mjeseci garancije na zaslon? wtf?

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: ZTE Axon 7 je novi kineski smartfon koji uskor
Mirko935 kaže...

6 mjeseci garancije na zaslon? wtf?

 Da, baš wtf. Gledam malo po netu i nemrem nigdje naci o cem je rijec. Vjerovatno se radi o garanciji na fizička oštećenja, pošto se radi o Gorila Glass 4. Po meni, marketinški trik kojim pokušavaju opravdati cijenu.

Nisam dovoljno bogat da kupujem jeftine stvari
13 godina
offline
ZTE Axon 7 je novi kineski smartfon koji uskoro do

Piše na netu da u roku 6 mjeseci imaš pravo na jednu besplatnu zamjenu ekrana. Padne, razbije se, zamijene ti bez pitanja.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Moj PC  
7 0 hvala 2
14 godina
offline
Re: ZTE Axon 7 je novi kineski smartfon koji uskor

Imam Axon 7 Mini koji nije bas mini sa 5.2" displayom.  Mobitel radi dovoljno brzo za mene a zvuk je najbolji koji sam

Ikad cuo na mobitelu. Dobio ga u njemackoj besplatno uz produzenje pretplate inace je cijena 300eura. Garancija od 6 mjeseci je ako razbijes display zamjene ga besplatno

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
Poruka je uređivana zadnji put čet 10.11.2016 8:01 (CroVandal).
14 godina
neaktivan
offline
Re: ZTE Axon 7 je novi kineski smartfon koji uskor
Hexfire kaže...

Piše na netu da u roku 6 mjeseci imaš pravo na jednu besplatnu zamjenu ekrana. Padne, razbije se, zamijene ti bez pitanja.

 Aha, e, to je cool. Super od BUG-a da su tako prenijeli informaciju. :D

14 godina
offline
Re: ZTE Axon 7 je novi kineski smartfon koji uskor
Hvala na primijedbi. Evo unijeli smo dodatno objašnjenje u tekst.
Vinko Krištić | BUG Marketing
9 godina
offline
ZTE Axon 7 je novi kineski smartfon koji uskoro do

mene samo zanima kakvo je stanje sa sluzbenim update-ima... i kod njih i kod ostalih "kineza"?

znam da tu muku muce i veliki, pogotovo za modele koji nisu flagship, a pogotovo kad je u pitanju novija ver androida

Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: ZTE Axon 7 je novi kineski smartfon koji uskor
Xiaomi ima dugo updateove, za mobitel od prije 2 god i dalje imaju updateovi miuija, samo kaj su neki ograniceni na android4.4 il koji vec, zbog hardvera ne mogu noviji android kao bazu miuija, dok se miui i dalje updatea :)
10 godina
offline
ZTE Axon 7 je novi kineski smartfon koji uskoro do

 

Kog briga za apdejte, zadnja istinski dobra verzija Androida ionako je bila 4.3. Sve nakon toga oduzima korisne funkcije, donosi beskorisne gimmicke, opterećuje sustav i pojačano troši bateriju. Živjeli apdejti jbt.

 
1 0 hvala 1
16 godina
offline
Re: ZTE Axon 7 je novi kineski smartfon koji uskor
Čija se ovo registracija potrkala u tekst? 😁
 
0 0 hvala 1
9 godina
offline
Re: ZTE Axon 7 je novi kineski smartfon koji uskor
Yo Momma kaže...

 

Kog briga za apdejte, zadnja istinski dobra verzija Androida ionako je bila 4.3. Sve nakon toga oduzima korisne funkcije, donosi beskorisne gimmicke, opterećuje sustav i pojačano troši bateriju. Živjeli apdejti jbt.

cestitamo... 

pa osim sto pojedine aplikacije nece raditi (uopce ili kako treba ili polufunkcionalno) na starim ver os-a, bitna stvar su i sigurnosne zakrpe, a jos bitnija stvar su ispravci bugova koji se uocavaju mjesecima od izdavanja, i to kod apsolutno svih proizvodaca (od ejpla pa na dalje)

da, zivjeli apdejti

11 godina
offline
ZTE Axon 7 je novi kineski smartfon koji uskoro do

Vidio prvu sliku i mislim kako HTC m9 može biti tu, sve je ipak kasnije jasno.

coffe,coffe,coffe.....
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: ZTE Axon 7 je novi kineski smartfon koji uskor
Thx :D
Vinko Krištić | BUG Marketing
16 godina
offline
Re: ZTE Axon 7 je novi kineski smartfon koji uskor

Upravo je pajdo bil kod mene sa tim telefonom i telefon je bomba. Sound na ova dva zvucnika je da nemres belivit, predobar.
Dizajn i sve je super, ako trebate telefon onda definitivno opo3T ili ovaj Axon7. Axon ima bolji ekran i imba zvucnike, plus dual sim ili sim sa memory card ako se ne varam.
Jedino kaj me smeta citac otiska prsta sa zadnje strane ali to je cisto stvar ukusa. Dobro je kaj otkljuca telefon bez posebnog ukljucivanja ekrana ili pritiskanja bilo kakve tipke, isto kao na oneplus telefonu. Meni se to gadi kod Samsunga.

Poruka je uređivana zadnji put čet 10.11.2016 11:08 (NEW_MAN).
15 godina
neaktivan
offline
ZTE Axon 7 je novi kineski smartfon koji uskoro do

Sve su bolji i bolji (kinezi),ako ništa drugo bar su dostupni(novčano), od razvikanijih modela koji koštaju kao suho zlato,kad tamo malo pa malo spontano zapaljenje

 
0 1 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
ZTE Axon 7 je novi kineski smartfon koji uskoro do

ZTE Axon 7 mini  je za 3000 preskup pa i da ima 3 god garancija. Stara generacija cpu-a (SD617), preslaba baterija itd....

 

Xiaomi Redmi 4 se nabavi za cca 1300-1400 kn doduše bez garancije  ali ima najnoviji Snapdragon 625 i 4100 mah bateriju

pero_HR
Moj PC  
4 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: ZTE Axon 7 je novi kineski smartfon koji uskor

Meni baterija izdura preko jednog dana koristenja sa time da na poslu cesto surfam bez wifija ali da moze bit bolje moze mobitel ima usb type C i puni se jako brzo... Znaci mozete staviti ili sim karticu i sd karticu ili 2 sim kartice... Nerazumijem zasto u hr mobitel kosta 100 eura vise nego u DE ali ajde Lijepa nasa. Solidan mob za normalnu upotrebu tko voli muziku slusat preko moba najbolja preporuka

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
13 godina
neaktivan
offline
ZTE Axon 7 je novi kineski smartfon koji uskoro do

Axon 7 je odličan mobitel, osim jedne jednostavne gluposti, kapacitativne tipke mu ne svijetle..

 
0 0 hvala 0
8 godina
odjavljen
offline
Re: ZTE Axon 7 je novi kineski smartfon koji uskor
Yo Momma kaže...

 

Kog briga za apdejte, zadnja istinski dobra verzija Androida ionako je bila 4.3. Sve nakon toga oduzima korisne funkcije, donosi beskorisne gimmicke, opterećuje sustav i pojačano troši bateriju. Živjeli apdejti jbt.

 Nije tacno. Android 6 je bio vleiki napredak u brzini a andorid 7 je manji napredak u brzini tj optimizaciji....

NEW_MAN kaže...

Upravo je pajdo bil kod mene sa tim telefonom i telefon je bomba. Sound na ova dva zvucnika je da nemres belivit, predobar.
Dizajn i sve je super, ako trebate telefon onda definitivno opo3T ili ovaj Axon7. Axon ima bolji ekran i imba zvucnike, plus dual sim ili sim sa memory card ako se ne varam.
Jedino kaj me smeta citac otiska prsta sa zadnje strane ali to je cisto stvar ukusa. Dobro je kaj otkljuca telefon bez posebnog ukljucivanja ekrana ili pritiskanja bilo kakve tipke, isto kao na oneplus telefonu. Meni se to gadi kod Samsunga.

 Ne bih se slozio. Na S6 mi je bio nepraktican na home tipki jer mi je to neprirodan polozaj prsta plus ako jednom rukom drzis mob lako ti moze ispasti. Na nexus 6p je pozadi i prst prirodno lezi na njemu. daleko prirodnije nego na S6. Izmadju ta dva uvijek biram pozadi....

16 godina
offline
Re: ZTE Axon 7 je novi kineski smartfon koji uskor
Torent kaže...
NEW_MAN kaže...

Jedino kaj me smeta citac otiska prsta sa zadnje strane ali to je cisto stvar ukusa.

 Ne bih se slozio. Na S6 mi je bio nepraktican na home tipki jer mi je to neprirodan polozaj prsta plus ako jednom rukom drzis mob lako ti moze ispasti. Na nexus 6p je pozadi i prst prirodno lezi na njemu. daleko prirodnije nego na S6. Izmadju ta dva uvijek biram pozadi....

 Upravo to, imam Redmi Note 3 (3/32GB) i odlično je postavljen čitač otiska. dešnjak sam i kako uzmem telefon u ruku otključam ga kažiprstom. Prije nego sam ga kupio bio sam malo sumnjičav prema pozicioniranju čitača, ali kad sam isprobao ništa drugo ne dolazi u obzir.

Lumia 520, 640, 830, 930, 950
14 godina
offline
Re: ZTE Axon 7 je novi kineski smartfon koji uskor
dark_wizz kaže...
Torent kaže...
NEW_MAN kaže...8

Jedino kaj me smeta citac otiska prsta sa zadnje strane ali to je cisto stvar ukusa.

 Ne bih se slozio. Na S6 mi je bio nepraktican na home tipki jer mi je to neprirodan polozaj prsta plus ako jednom rukom drzis mob lako ti moze ispasti. Na nexus 6p je pozadi i prst prirodno lezi na njemu. daleko prirodnije nego na S6. Izmadju ta dva uvijek biram pozadi....

 Upravo to, imam Redmi Note 3 (3/32GB) i odlično je postavljen čitač otiska. dešnjak sam i kako uzmem telefon u ruku otključam ga kažiprstom. Prije nego sam ga kupio bio sam malo sumnjičav prema pozicioniranju čitača, ali kad sam isprobao ništa drugo ne dolazi u obzir.

 Potpisujem skorz je prakticno,zena mi ima galax s6 edge i nekoristi uopce citac otiska jel je neprakticno tako napred

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
10 godina
offline
Re: ZTE Axon 7 je novi kineski smartfon koji uskor
lovacmaki kaže...

Axon 7 je odličan mobitel, osim jedne jednostavne gluposti, kapacitativne tipke mu ne svijetle..

 

Ne kužim, po slikama mi se čini da sprava ima tipke na ekranu, a ne kapacitivne?

 

I ne čini vam se svima skupa da je stvar brutalno precijenjena?

13 godina
offline
ZTE Axon 7 je novi kineski smartfon koji uskoro do
Kak je precjenjen? Najbolji multimedijalni uređaj na tržištu, najjači SoC, odlična kvaliteta, a upola jeftiniji od drugih top modela
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: ZTE Axon 7 je novi kineski smartfon koji uskor
zuper kaže...
Kak je precjenjen? Najbolji multimedijalni uređaj na tržištu, najjači SoC, odlična kvaliteta, a upola jeftiniji od drugih top modela

Nije najjači SOC. Ovaj ima SD820 dok je najjači SD821 koji imaju drugi modeli tog cjenovnog razreda.

13 godina
neaktivan
offline
Re: ZTE Axon 7 je novi kineski smartfon koji uskor
Yo Momma kaže...
lovacmaki kaže...

Axon 7 je odličan mobitel, osim jedne jednostavne gluposti, kapacitativne tipke mu ne svijetle..

 

Ne kužim, po slikama mi se čini da sprava ima tipke na ekranu, a ne kapacitivne?

 

I ne čini vam se svima skupa da je stvar brutalno precijenjena?

Ima kapacitivne, dvije točke da budem precizan, pogledaj bilo koji video sa tim mobitelom.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice