Commodore se vraća sa smartphoneom

poruka: 47
|
čitano: 5.954
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Commodore se vraća sa smartphoneom".
13 godina
offline
Commodore se vraća sa smartphoneom

Kod preseljenja sam bio pronašao kutiju od QuickShot 2 Turbo. Na žalost praznu.

Odrezao i naljepio na kućište od PC-a, da zauvijek podsjeća na lijepa vremena (C64 i Amiga 500)

Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Commodore se vraća sa smartphoneom
C64 kaže...

Kod preseljenja sam bio pronašao kutiju od QuickShot 2 Turbo. Na žalost praznu.

Odrezao i naljepio na kućište od PC-a, da zauvijek podsjeća na lijepa vremena (C64 i Amiga 500)

 Treba znati dodati sliku. Pa pokušaj broj 2

15 godina
offline
Re: Commodore se vraća sa smartphoneom

hahahahahahahaha

točan opis svega

neopisivo dobra vremena

15 godina
offline
Commodore se vraća sa smartphoneom

Već odavno mi je žao šta sam se riješio svog starog C-64 - nenadmašiv je to bio osjećaj:

kazetofon, joystick, igre koje se učitavaju beskrajno dugo,...

Svojedobno sam podesio glavu kazetofona da čita i piše na oba kanala na svakoj strani kazete - to je bio samo takav doživljaj.

Definitivno najbolja stvar iz mojeg djetinjstva.

 

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Commodore se vraća sa smartphoneom

Sve neki ozbiljni i zajebani likovi u ovoj temi .. izgleda zanimljivo.

 

Romano kaže...

...sta bih ja to trebao shvatiti kao neku prijetnju ?

 

Romano, ne znam za tebe, ali da sam na tvom mjestu ja bi odmah potrazio zastitu od nadleznih tijela. Nikad nisi siguran s takvima, mislim budimo realni - vidi ga na sto lici.

Moj Portfolio: http://3docean.net/user/tomislavn -- twitch.tv/Gaapster -- Origin: MrSmith_Cro -- Steam: MRSmith
Poruka je uređivana zadnji put čet 16.7.2015 11:10 (mrsmith).
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Commodore se vraća sa smartphoneom
mrsmith kaže...

Sve neki ozbiljni i zajebani likovi u ovoj temi .. izgleda zanimljivo.

 

Romano kaže...

...sta bih ja to trebao shvatiti kao neku prijetnju ?

 

Romano, ne znam za tebe, ali da sam na tvom mjestu ja bi odmah potrazio zastitu od nadleznih tijela. Nikad nisi siguran s takvima, mislim budimo realni - vidi ga na sto lici.

Mudro zboris. Al ako mislis da sam ja zaje*an, trebas vidjeti Robiju ...

*dobitnik i7-4790K!, battlelog: B4stardo_CRO
16 godina
odjavljen
offline
Re: Commodore se vraća sa smartphoneom
Bastardo kaže...

Mudro zboris. Al ako mislis da sam ja zaje*an, trebas vidjeti Robiju ...

 

Ne bih htio da se romano usere ko vrabac, ali robija nema ni laku ruku ni laku narav...

Freak Show Inc.
11 godina
neaktivan
offline
Re: Commodore se vraća sa smartphoneom
Friday kaže...
Bastardo kaže...

Mudro zboris. Al ako mislis da sam ja zaje*an, trebas vidjeti Robiju ...

 

Ne bih htio da se romano usere ko vrabac, ali robija nema ni laku ruku ni laku narav...

Robija uzme grumen zeljezne rudace, stisne dlanovima, sabije to u zeljezo i onda noktom izgreca fakin maticu skupa s navojem!!! I to u manje vremena nego sto meni treba da popusim cigaretu!!!

*dobitnik i7-4790K!, battlelog: B4stardo_CRO
16 godina
offline
Commodore se vraća sa smartphoneom

Na kraju, razocaranje:

 

Android Police did a little legwork and found (surprise!) the Commodore Pet is a Orgtec WaPhone with a new logo. Price is the kicker here (and the reason no one should ever in a million years buy this “Commodore” device). The Commodore comes in both a 16 GB “light” model with 2 GB RAM priced at $300 while the higher-end model is about $365. This compares to the Orgtec WaPhone, which is assumably the exact same device sans the packed-in emulators, which starts at the equivalent of $144. Yeah, the Commodore is a joke.

 

source:

1

2

Object reference not set to an instance of an object
Poruka je uređivana zadnji put čet 16.7.2015 13:02 (Beno).
Moj PC  
2 0 hvala 2
11 godina
neaktivan
offline
Re: Commodore se vraća sa smartphoneom
Beno kaže...

Na kraju, razocaranje:

 

Android Police did a little legwork and found (surprise!) the Commodore Pet is a Orgtec WaPhone with a new logo. Price is the kicker here (and the reason no one should ever in a million years buy this “Commodore” device). The Commodore comes in both a 16 GB “light” model with 2 GB RAM priced at $300 while the higher-end model is about $365. This compares to the Orgtec WaPhone, which is assumably the exact same device sans the packed-in emulators, which starts at the equivalent of $144. Yeah, the Commodore is a joke.

 

source:

1

2

Pa da, kad android police to kaze, onda je to tako a kad ja to kazem onda se po meni pljuje ...

 

Tctctc ...

 

Samo vi mene pitajte :)

*dobitnik i7-4790K!, battlelog: B4stardo_CRO
16 godina
offline
Commodore se vraća sa smartphoneom

hahaha, Robija ovo,Robija ono.'ebo vas robija. Nemoj da vam svoj trojici izvucem uši i dam po tabanima.I tebi ,i petku i Robiji ! Ajd da ste se zaprijetili Šerpom ili Cigom,al da uplicete dušu od čovjeka kojeg znam 15 godina u vaše psiho probleme, stvarno nema smisla.Pa dokle više ?!

Najpovoljniji web shop za PC i PS3 igre. https://www.g2a.com/r/pcgames_66-_discount-html
Poruka je uređivana zadnji put čet 16.7.2015 14:03 (Romano).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Re: Commodore se vraća sa smartphoneom
Romano kaže...

hahaha, Robija ovo,Robija ono.'ebo vas robija. Nemoj da vam svoj trojici izvucem uši i dam po tabanima.I tebi ,i petku i Robiji ! Ajd da ste se zaprijetili Šerpom ili Cigom,al da uplicete dušu od čovjeka kojeg znam 15 godina u vaše psiho probleme, stvarno nema smisla.Pa dokle više ?!

 

Šerpom? Pa nismo žene jebemu...

Freak Show Inc.
11 godina
neaktivan
offline
Re: Commodore se vraća sa smartphoneom
Romano kaže...

hahaha, Robija ovo,Robija ono.'ebo vas robija. Nemoj da vam svoj trojici izvucem uši i dam po tabanima.I tebi ,i petku i Robiji ! Ajd da ste se zaprijetili Šerpom ili Cigom,al da uplicete dušu od čovjeka kojeg znam 15 godina u vaše psiho probleme, stvarno nema smisla.Pa dokle više ?!

Ocito ne mislimo na istog Robiju!

*dobitnik i7-4790K!, battlelog: B4stardo_CRO
16 godina
offline
Commodore se vraća sa smartphoneom

Uopce je smijesno da uplices trecu osobu u smislu insinuacije da se bojim nekog jer se ne bojim nikoga niti ičega. Kakve su to djecije fore iz vrtica ?! Pa na ovom forumu ima masa ljudi koji su iz vk i koji me znaju osobno,a ti se uhvatio robije kao svete krave. I obojica se zovu "Robija" ne zato jer su došli sa odsluženja dugogodišnje kazne tzv. robije, nego zato sto se zovu Robert.  Jbt,kakve dijabole. Zvat cu ti Peru Kašikaru jer voli bacati ručnu granatu ljudima u kuce ,popularne kašikare.

Najpovoljniji web shop za PC i PS3 igre. https://www.g2a.com/r/pcgames_66-_discount-html
Poruka je uređivana zadnji put čet 16.7.2015 16:12 (Romano).
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Commodore se vraća sa smartphoneom
Romano kaže...

Uopce je smijesno da uplices trecu osobu u smislu insinuacije da se bojim nekog jer se ne bojim nikoga niti ičega. Kakve su to djecije fore iz vrtica ?! Pa na ovom forumu ima masa ljudi koji su iz vk i koji me znaju osobno,a ti se uhvatio robije kao svete krave. I obojica se zovu "Robija" ne zato jer su došli sa odsluženja dugogodišnje kazne tzv. robije, nego zato sto se zovu Robert.  Jbt,kakve dijabole. Zvat cu ti Peru Kašikaru jer voli bacati ručnu granatu ljudima u kuce ,popularne kašikare.

Lako se sad prijetiti rucnim bombama, a gdje si bio '91?

*dobitnik i7-4790K!, battlelog: B4stardo_CRO
16 godina
offline
Re: Commodore se vraća sa smartphoneom
Friday kaže...
Romano kaže...

Dobro je biti ja. Jel' bi volio biti kao ja ?

 

O da, baš se činiš kao zabavan tip...

"Dosta o mom autu, pričajmo malo o meni"

 Imam i ja BMW. Oš bit ja par dana? Trebao bi obrati neke šljive i počupat luk a vruće mi je.
Pa da ti prepustim. Evo rokaj u mom Bmw-u kvartom kolko te volja. Dam ti na igranje pride atari 1040 ste. Nije
ko komodorac, ali ima na disketama xenon svemirsku pucačinu i tetris i breaking bricks.

http://www.bug.hr/forum/post/lcd-plazma-televizori/stvarni-vlasnici-brandova/2909836.aspx
16 godina
offline
Commodore se vraća sa smartphoneom

Majstori, mislim da bi sad bilo dosta...

Object reference not set to an instance of an object
Moj PC  
1 0 hvala 1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice