HP TouchPad na rasprodaji

poruka: 113
|
čitano: 24.203
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "HP TouchPad na rasprodaji".
14 godina
neaktivan
offline
HP TouchPad na rasprodaji

Ovo je baš za onu poslovicu dok jednom smrkne, drugom svane.

HP nicim izazvan je previše spustio cijene svojih tableta (trebao ih je spustiti zbog loše potražnje, ali ne toliko),

a kupci kupuju ko ludi i imaju korist.

 

EDIT: sad još vidim da koristi standardni micro USB kabel. Znaci nema frke s punjacima {#}
Inace zanimljiva anketa za što ce koristit ljudi taj TouchPad.

 

Možda ga i ja na kraju kupim na prethodno opisan nacin. Hvala civicar {#}

''Ne možemo izbjeći svaku kritiku niti je moguće udovoljiti svima '' I.P.II
Poruka je uređivana zadnji put pon 22.8.2011 11:10 (alen-c).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: HP TouchPad na rasprodaji
alen-c kaže...

Ovo je baš za onu poslovicu dok jednom smrkne, drugom svane.

HP nicim izazvan je previše spustio cijene svojih tableta (trebao ih je spustiti zbog loše potražnje, ali ne toliko),

a kupci kupuju ko ludi i imaju korist.

 

EDIT: sad još vidim da koristi standardni micro USB kabel. Znaci nema frke s punjacima {#}
Inace zanimljiva anketa za što ce koristit ljudi taj TouchPad.

 

Možda ga i ja na kraju kupim na prethodno opisan nacin. Hvala civicar {#}

 

Cijeli vikend pratim situaciju i "lovim" ga po online ducanima, i naprosto je nevjerojatno koliko brzo nestaje.

 

100$ za tablet tih specki je jednostavno nista. Portanje Androida je navodno vec krenulo i ako nesto bude od ovoga -> http://rootzwiki.com/showthread.php?t=3327 sreci nema kraja. :) iPad onda ide na bubanj definitivno. :)

 

Da, ima microUSB tako da se ni s punjacem ne zamaram previse.

 

Drzim fige ako se odlucis na metodu kojom sam ja kupio.

 

Nazalost nemam od prije iskustava s tim forwarding servisima, iako ovaj myus.com navodno posluje jos od 90ih.

 

Nadam se da nece biti problema, a opet ono, nije mi svejedno. :D Da sam 100% u tu metodu narucio bih jos par komada, da se nadje.

16 godina
offline
Re: HP TouchPad na rasprodaji
civicar kaže...

Upiknuo 2 kom.. :)

 

thanx..

Odabrao Đelo Hadžiselimović, preveo Saša Kolka. tekst čitao Miljenko Kokot..
16 godina
offline
Re: HP TouchPad na rasprodaji
civicar kaže...

mučko đubre.. :P

 

:))

Odabrao Đelo Hadžiselimović, preveo Saša Kolka. tekst čitao Miljenko Kokot..
14 godina
neaktivan
offline
HP TouchPad na rasprodaji

Ljudi bi i drek uzeli da je badave.

 

 

"I've seen things you people wouldnt believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser Gate&am
 
0 1 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: HP TouchPad na rasprodaji
ferovca1 kaže...
civicar kaže...

Upiknuo 2 kom.. :)

 

thanx..

Ja cu morat sacekat do navece jer nemam karticu za takve kupovine, pa jedino ako frend uskoci u pomoc.

Nadam se da nece sve odmah prodat. Šta nije bilo rijeci da se radi o 250 000 ne prodanih uređaja samo kod BestBuy-a? {#}

@ woodgamesfx - naravno da ovakva potražnja nebi bila da nije te cijene, ali opet, kao što rekoh, kod nas dobijem

digitalni okvir za tu cijenu. Ovako barem dobijem i citac digitalnih knjiga i mobilni browser za istu cijenu {#}

''Ne možemo izbjeći svaku kritiku niti je moguće udovoljiti svima '' I.P.II
Poruka je uređivana zadnji put pon 22.8.2011 12:49 (alen-c).
13 godina
neaktivan
offline
Re: HP TouchPad na rasprodaji
alen-c kaže...

Ja cu morat sacekat do navece jer nemam karticu za takve kupovine, pa jedino ako frend uskoci u pomoc.

Nadam se da nece sve odmah prodat. Šta nije bilo rijeci da se radi o 250 000 ne prodanih uređaja samo kod BestBuy-a? {#}

@ woodgamesfx - naravno da ovakva potražnja nebi bila da nije te cijene, ali opet, kao što rekoh, kod nas dobijem

digitalni okvir za tu cijenu. Ovako barem dobijem i citac digitalnih knjiga i mobilni browser za istu cijenu {#}

 

Jedini je problem sto ekipa kupuje hrpu uredjaja, nema limita po osobi, zato i planu brzo. Sinoc sam citao da se lik hvali da je kupio 9 komada.

 

Na ebayu se vec hrpa preprodaje po 250$-300$. Tako da bi trebalo pozuriti.

16 godina
offline
HP TouchPad na rasprodaji

@ civicar

 

Pa ljubi te deda za ovo opisano. Cijelo si vrijeme mislim, pa mora valjda postojat takav nekakv servis s kojim bi dobio paket na americku adresu a oni tebi poslaju onda na tvoju u HR... Al nisam znao niti jedan kako se zove. Thx! {#}

Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: HP TouchPad na rasprodaji
civicar kaže...

Sinoc sam pokusavao postati, ali bezuspjesno, kaze greska na forumu...

 

Uglavnom.

 

Izgleda da sam uspio naruciti touchpad za 99$ ;) Napisati cu kako, i koja je procedura za isporuku, ali prije svega napomena - SVE RADITE NA VLASTITU ODGOVORNOST, vasi novci, vase kartice, ne odgovaram za nista, vas izbor hocete li to napraviti ili ne. Samo cu dati savjet, pa promislite, proucite...

Touchpadi nestaju jako brzo, pratim pricu cijeli vikend, i obicno gdje god osvanu online, planu vrlo brzo. Trenutno ih ima ovdje -> http://www.amazon.com/gp/product/B0056UOUC8/ref=as_li_ss_tl?ie=UTF8&tag=justdeal-20&linkCode=as2&camp=217145&creative=399373&creativeASIN=B0056UOUC8 ali dok ja zavrsim ovaj post, mozda ih nebude vise, ili vrate cijenu na 399$.

Brze bolje sam i sam krenuo s narudzbom, ALI isporucuju samo u USA kao i ostalih 99% prodavaca.

E sad, prije te narudzbe, ce vam trebati americka adresa stanovanja, kreditna ce vam proci normalno, ali ce Amazon reci da shipping moze samo u USA. Postoje tvrtke kao sto su viaddress i myus.com koje se bave posrednistvom u shippingu, tj forwardanjem posiljki. Kod njih se registrirate i dobijete svoju USA adresu. Registracija kosta par dolara i potrebno je verificirati svoju kreditnu karticu sifrom tj. Iznosom koji stigne na netbanking. U praksi - vi kupite proizvod koji se moze isporuciti samo na teritoriju USA, upisete adresu koji ste dobili od servisa ( viaddress ili myus.com ili neki treci ) i stvar ce biti isporucena na njihovu adresu, nakon toga oni uredno salju na vasu adresu i obracunavaju vam postarinu i troskove od njih do vase adrese. DOBRO PROUCITE SVE UVJETE I CIJENE TIH SERVISA.

Ja sam se registrirao na myus.com, viadress je cak nesto povoljniji i bolji navodno... Al kasno skuzih. Kad sam se registrirao na myus.com i dobio svoju adresu u americi, odmah sam pohitao na gore navedeni link i kupio touchpad, adresu stanovanja upisao onu koju su mi dodijelili u myus.com, podaci od kreditne stoje, i moze se platiti sa kreditnom reganom u HR i to je to. Transakcija je prosla, cekam isporuku na adresu myus.com, nakon toga za dodatnih 70$ troskova postarine touchpad stize meni doma. Znaci nije bas da me kostao 99$, vec nekih 190$ sa dodatnim troskovima ali to je jos uvijek nov, novcat tablet odlicnih performansi za sitno ispod 1000kn. :)

 

Ovo je eksperiment koji me moze kostati 105$ zasad ukoliko nesto podje krivo, nadam se da ce sve biti ok, a vi prosudite sami...

 

 

ne zanima me taj tablet ali za neke druge stvari bi bilo korisno ... daj javi kad sve prođe svoja iskustva sa myus om i koliko se s njima može išta dodatno dogovarati ( tipa prepakiranje ) ---  thanks

16 godina
offline
Re: HP TouchPad na rasprodaji
woodgamesfx kaže...

Ljudi bi i drek uzeli da je badave.

 

 

Evo ti moj.. samo reci hoćeš da ti ga spakiram kao gift ili? i daj adresu..  {#}

Odabrao Đelo Hadžiselimović, preveo Saša Kolka. tekst čitao Miljenko Kokot..
13 godina
neaktivan
offline
Re: HP TouchPad na rasprodaji
grzzi kaže...

ne zanima me taj tablet ali za neke druge stvari bi bilo korisno ... daj javi kad sve prođe svoja iskustva sa myus om i koliko se s njima može išta dodatno dogovarati ( tipa prepakiranje ) ---  thanks

 

nema frke, napisati cu svakako kako se stvari odvijaju. :)

16 godina
offline
Re: HP TouchPad na rasprodaji
civicar kaže...

 

U kuvac, sold out. Tj, ne pise tamo vec u komentarima da je nekima u zadnjih par sati order canceled... Damnit! {#}

A na Amazon.com se krece oko $300...

Poruka je uređivana zadnji put pon 22.8.2011 15:04 (Chris).
13 godina
neaktivan
offline
Re: HP TouchPad na rasprodaji
Chris kaže...
civicar kaže...

 

U kuvac, sold out. Tj, ne pise tamo vec u komentarima da je nekima u zadnjih par sati order canceled... Damnit! {#}

A na Amazon.com se krece oko $300...

 

Postat cu linkove ovdje ako uhvatim jos negdje da je krenula prodaja ili je jos aktivno i ima ih na lageru, tako da provjeravajte topic... :)

16 godina
offline
HP TouchPad na rasprodaji

Malo sam kopao po netu. Navodno ih imaju na njemackom HP sajtu, 16GB za 99€, al nema sanse da uopce dodjes do sajta za narudzbu. Server im je dolje... {#}

 

http://h41112.www4.hp.com/promo/webos/de/de/tablets/touchpad.html

 

EDIT: Evo i Barnes & Noble su stavili status OUT OF STOCK...

Poruka je uređivana zadnji put pon 22.8.2011 16:31 (Chris).
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
HP TouchPad na rasprodaji

Ispricavam se ako je pitanje glupo: ovi modeli nemaju 3G, jel tako?

Poruka je uređivana zadnji put pon 22.8.2011 16:36 (Magic Rabbit).
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: HP TouchPad na rasprodaji
Chris kaže...

Malo sam kopao po netu. Navodno ih imaju na njemackom HP sajtu, 16GB za 99€, al nema sanse da uopce dodjes do sajta za narudzbu. Server im je dolje... {#}

 

http://h41112.www4.hp.com/promo/webos/de/de/tablets/touchpad.html

 

EDIT: Evo i Barnes & Noble su stavili status OUT OF STOCK...

 

Da, stvarno im se stranica vuce, uzas, dva puta error, i onda se stranica napokon ucita, prvo nekako rastureno, ( vidi prilozenu sliku ) a nakon refresha i normalno.

 

Izgleda da ipak nije 99€ vec 399€. :( Mislim da se od amerikanaca moze ocekivati vise akcije u vecernjim satima. :)

 

Pratite Amazon pod obavezno. Gledajte ponudu Touchpada ali pazite i na posebnu rubriku -> Lightning Deals.

 

Dosta stranica se i rusi pa treba bit uporan, i cesto koristit F5. :D

13 godina
neaktivan
offline
Re: HP TouchPad na rasprodaji
Magic Rabbit kaže...

Ispricavam se ako je pitanje glupo: ovi modeli nemaju 3G, jel tako?

 

Ne, tih sada nakon svega nikada nece ni biti.

13 godina
neaktivan
offline
HP TouchPad na rasprodaji
19:44 http://www.zones.com/site/product/index.html?id=003821677 trenutno dostupan HP Touchpad 16GB po cijeni od 150$ pa ako nekome odgovara. Stranica se vec sad sporo otvara, treba bit uporan.
 
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
HP TouchPad na rasprodaji

Na ovom forumu, u linkanoj temi sa preko 1500 stranica, svaki čas forumaši stavljaju nove linkove sa dostupnim narudžbama.

Kako da skinem hrpu filmova, programa i super ekstra igricu sa torrenta? Skinuo bi GTA IV, Windows Vista Super Enterprise Edition, AutoCAD 2011, neki program za uber modeliranje i pravljenje igara!
 
2 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: HP TouchPad na rasprodaji
civicar kaže...
19:44 http://www.zones.com/site/product/index.html?id=003821677 trenutno dostupan HP Touchpad 16GB po cijeni od 150$ pa ako nekome odgovara. Stranica se vec sad sporo otvara, treba bit uporan.

Out of stock trenutno...damn... {#}

 

Cijena je bila i tu samo 99$, a lagano nabijem preprodavace na Amazonu!

Ako uleti jos gdje za 99$ ili bar priblizno toj cijeni, javite. {#}

 

Njuskam i sam okolo pa javim odmah ako sta nadem!

First they ignore you... Then they laught at you... Then they fight you... Then you win... Mohandas Gandhi
13 godina
neaktivan
offline
HP TouchPad na rasprodaji
Vrlo brzo nestaju, a i dok ih ima stvarno treba bit uporan, jer su stranice spore ili se ruse. Postao bih jos stvari ali me nesto i Bug zeza, stalno neki error kad hocu poslati poruku.
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
HP TouchPad na rasprodaji

Znam da je ovdje rijec o touchPadu, ali mrvu cu otic u Off Topic.

I iPad 1.generacije je pojeftinio na nekim stranicama.

Tako 32Gb model sad košta 299$. Istina i dalje je skuplji duplo od

TouchPada s istim kapacitetom (149$) ali barem ima iOS kojem je buducnost prilicno sigurna.

''Ne možemo izbjeći svaku kritiku niti je moguće udovoljiti svima '' I.P.II
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
HP TouchPad na rasprodaji
na njuskalu neko prodaje za 1100kn, sto je $ 200 i nemate zajebancije sa carinom i svim. al samo jedan je, tak da ko prvi njegovo! :D
 
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: HP TouchPad na rasprodaji
sHOCKRE kaže...
na njuskalu neko prodaje za 1100kn, sto je $ 200 i nemate zajebancije sa carinom i svim. al samo jedan je, tak da ko prvi njegovo! :D

Tko je u Kninu nek proba. {#}

''Ne možemo izbjeći svaku kritiku niti je moguće udovoljiti svima '' I.P.II
13 godina
neaktivan
offline
Re: HP TouchPad na rasprodaji
sHOCKRE kaže...
na njuskalu neko prodaje za 1100kn, sto je $ 200 i nemate zajebancije sa carinom i svim. al samo jedan je, tak da ko prvi njegovo! :D

 

Ovaj? http://www.njuskalo.hr/tablet-pc/hp-tablet-oglas-3389740

 

Mozda se i bi zaletio da nisam vec na Amazonu narucio. Iako kruze price da se narudzbe otkazuju i na Amazonu i na B&N, jer su nekako uspjeli primiti vise narudzbi no sto imaju uredjaja.

 

Moja jos stoji, nisam jos nikakav mail primio, al vidjet cemo...

 

Trenutno touchpada ima ovdje 120$ za 16GB -> http://www.erwincomputers.com/fb454utaba.html

 

Ovdje 32GB za 150$ -> https://www.insight.com/search/ppp.web?materialId=FB356UT%23ABA

 

Linkovi u banani - samo US billing i cudne cifre...

 

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 23.8.2011 9:28 (civicar).
16 godina
offline
Re: HP TouchPad na rasprodaji

Ništa od touchpad-a.. Iako mi prošla online kupnja i autorizacija plaćanja, javili su da nemaju dovoljan broj primjeraka za isporuku.. toliko o tome.. :)

Odabrao Đelo Hadžiselimović, preveo Saša Kolka. tekst čitao Miljenko Kokot..
13 godina
neaktivan
offline
Re: HP TouchPad na rasprodaji
ferovca1 kaže...

Ništa od touchpad-a.. Iako mi prošla online kupnja i autorizacija plaćanja, javili su da nemaju dovoljan broj primjeraka za isporuku.. toliko o tome.. :)

 

Jesi ovo dobio ->

Dear Valued Customer,

We are writing to you regarding your recent Barnes & Noble order for "HP TouchPad Tablet with 16GB Memory".

Due to unexpected customer demand for this item, our inventory was depleted prior to your order being processed so we are unable to fulfill this item as requested. Consequently, we have canceled your order and you will not be billed for this amount.

You may see an authorization on your credit or debit card for the order, but please be assured you will not be charged. The authorization will be released in accordance with your bank's policies.

We sincerely regret any inconvenience that this may have caused.

Sincerely,

Barnes & Noble

Customer Service
( Bastards )

:D

Prica se da otkazuju narudzbe i na B&N i Amazonu... Meni jos nikakva odbijenica nije stigla, i nadam se da i nece.

16 godina
offline
HP TouchPad na rasprodaji

Ipak si ga upiknuo jedno 3h prije mene, možda će biti sreće.. u svakom slučaju, dogovorit ćemo se, obzirom da se nećkaš između ipada i touchpada.. ;)

 

Btw, probao sam tvoj drugi link, plaćanje im je u k.. samo se US i Canada mogu odabrati kod Billing address..

Odabrao Đelo Hadžiselimović, preveo Saša Kolka. tekst čitao Miljenko Kokot..
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: HP TouchPad na rasprodaji
ferovca1 kaže...

Ipak si ga upiknuo jedno 3h prije mene, možda će biti sreće.. u svakom slučaju, dogovorit ćemo se, obzirom da se nećkaš između ipada i touchpada.. ;)

 

Btw, probao sam tvoj drugi link, plaćanje im je u k.. samo se US i Canada mogu odabrati kod Billing address..

 

Dodavat cu jos linkova u svoj gornji post, probaj ovaj od 32GB. Uglavnom stavljat cu linkove ovdje, a budem te i zvao kad nesto frisko uleti ;)

16 godina
offline
Re: HP TouchPad na rasprodaji
sHOCKRE kaže...
na njuskalu neko prodaje za 1100kn, sto je $ 200 i nemate zajebancije sa carinom i svim. al samo jedan je, tak da ko prvi njegovo! :D

Nema carine na el. uređaje, samo porez..  Ali u pravu si, kad se zbroji trošak dostave iz US + PDV, to je to..

Odabrao Đelo Hadžiselimović, preveo Saša Kolka. tekst čitao Miljenko Kokot..
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice