HTC One M9 - detalji objavljeni na webu

poruka: 48
|
čitano: 7.641
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "HTC One M9 - detalji objavljeni na webu".
15 godina
odjavljen
offline
Re: HTC One M9 - detalji objavljeni na webu

Ako je dizajn dobar, a M8 to jest, nema baš razloga to mijenjati. Promjena radi promjene nema smisla. M9 je napredak. To je sasvim dovoljno.

10 godina
neaktivan
offline
Re: HTC One M9 - detalji objavljeni na webu

Dizajn mi se svidio kod M8 a posto su M9 isto tako napravili i on mi se svidja mada ja vise volim kad novi modeli imaju bas razlicit dizajn al eto 

Steam GameShop by ivanoman PM mene za vise informacija
12 godina
offline
HTC One M9 - detalji objavljeni na webu

sundy, gdije si ti procitao da sam ja tebe nazvao funboyem!?

da citiram sam sebe: 


"ako vec hoces velicati Sammy, nemoj spominjati samo to.

do sada su svi samsugovci spominjali izmjenjivu bateriju kao jednu od prednosti...i oni se sada toga odreknu (naravno, oni fanboysi mjenjaju misljenje, pa sad svi koriste power bank...druga baterija vise nije potrebna) "

 

dakle, pisem o generalnom razmisljanju funboya ne pisuci da si ti taj (iako mi po napisanom u tom postu "mirises").

a zakljucio sam ocito iz onoga sto si ti u svom postu napisao, a to je da: branis sammy  direktno usporedjujuci, pises kako i HTC dosadjuje designom i onda pises o bateriji kao njegovoj mani.

dakle, direktno pises o manama jednog kako bi direktno "uvecao" drugog. 

 

ako pazljivo citas,ja sam pisao generalno o razmisljanjima funboya(svi samsugovci )....a a cinjenica je da si ti spomenio samsung u temi o htc-u. nisi bio prvi,ali si poceo o njemu i onda o bateriji ovoga HTC-a.

i ja sam se nadovezao na to.   na komentar tvog prethodnika se ne vrijedi obracati...on je bas ono, klasicni trol koji i nema sta za napisati.

 

 nisam pratio temu o samsungu, niti znam te,a niti koje si uredjaje koristio....referiram samo na ono sto si pisao u svome prvom postu na ovu temu.(usput, ne vidim nikakav link da si zalijepio ovdje). nakon tvog drugog posta, jasno mi je da nisi samsungov funboy  (bar ne klasicni), jer oni nikada ne bi napisali to o designu sto si it napisao. ali i dalje zadrzavam pravo da se referiram na tvoj prvi post u kojem si naveo direktnog konkurenta kao boljeg, pri tome spominjuci "manu" kod HTCa, dok taj kojeg spominjes ima istu tu manu.

 

jednostavno ti odgovaram na ono sto si napisao u prvom svom postu.be

a za oko mi je zapeo bas tvoj post...jer prozivas ljude koji su napisali samo "fine specke".

na to si se osjecao pogodjenim!?

dakle, ne razumijem ste je tu krivo (zabranjeno ili sta vec) napisano, da ti na osnovu dvije rijeci nekog forumasa pocinjes trolovski rat.

 

a ono sto pogotovo ne razumijem je ovaj tvoj odgovor...

a sta ja sad ne smijem pisati na ovu temu?

branis mi da ucestvujem?

mislim...ako ti odgovaras njemu (trolovski, ironicno ili kako vec) na komentar "fine specke", ja tebi ne smijem!?

ok...ovo je nesto novo na bugovom forumu, do sada nisam sretao zabrane iznosenja misljenja. koliko sam ja do sada, valda krivo, bio uvjeren...forum je mjesto gdije svi mogu napisati svoje misljenje. pa makar bilo potpuno drugacije od onoga koje imaju svi drugi!?

  

u obitelji imam i s5(moj bivsi...a imao sam i s2, s3) i one m8. nisam fan niti jednog...m8 ima lijepsi design, dot view mi je odlican...ali ja i dalje eksperimentiram sa kinezima i kojecim. da ne mislis kako sam HTC-ov ovjetnik.

  

i zasto bi sada izbjegavao raspravu o bateriji ako si naveo ovu u htc-u pod manu?

pa i ovo sto citamo o HTCu su za sada samo naklapanja, bas kao i ono o 2600mAh kod s6.

Poruka je uređivana zadnji put pon 23.2.2015 12:29 (raky_b).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: HTC One M9 - detalji objavljeni na webu
Branimir82 kaže...
Chronosus kaže...

 Imam One M8, prije njega sam imao S3 mini i uzeo sam M8 i zbog Sensa i zbog dizajna uređaja, no M8 držim u plastičnom coveru - aluminij je preosjetljiv da bi ga bezbrižno nosio po džepovima.

S druge strane S3 nisam nosio u ničemu, pao mi je milijun puta u trku na asfalt i osim izglodanih rubova nikakvih drugih problema s kvalitetom nije bilo. Tipke rade nakon 2 i pol godine kao prvi dan, i uređaj unatoč svim susretima s betonom nema nikakve ogrebotine s prednje i stražnje strane niti škripi. Realno, Samsung ima pravo što se tiče korištenja plastike. Drugo je što meni dizajn te plastike nije nešto. Recimo HTC E8 mi je opet daleko ljepši uređaj iako isto koristi plastiku.

A koliko sam primjetio većina korisnika fura svoje premium aluminijske uređaje u jeftinim maskicama, pa ono, who cares. Oni koji ih ne nose, bome se vidi na uređajima.

 Futrolu koristim i sam, no u mom slučaju futrola je na nivou samog mobitela.Futrolu pak ne korsitim kad sam doma ili 'na sigurnom' .

 Ni ja ne koristim futrolu doma a inače koristim DotView. Žao mi je što DotView ne prati dizajn samog moba, al svejedno odlično štiti i fora je.

 

14 godina
offline
HTC One M9 - detalji objavljeni na webu

Mislim da ćemo svi biti ugodno iznenađeni u nedjelju kada se predstavi M9. 

Još ništa nije sigurno, leakovi su nepouzdani i nitko nije 100% siguran koji je pravi. 

 

Osobno sam protiv 20 MPx kamere, jer je to po meni za mobilne telefone overkill i ima više mana nego prednosti. 

Ako su leakovi specifikacija točni, što se dimenzija tiče, ne kužim zašto bi HTC zadebljao telefon i imao protrudiranu kameru, a staviti će 20 MPx senzor koji zahtjeva manje mista u piramidalnom slaganju. 

Tako, ako stave 8MPx kao i iPhone, možda sa čak i većim senzorom i OIS-om, to će biti pun pogodak. Dobar i unaprijeđen imagechip i super :)

 

Glede dizajna, ne vjerujem da će zadržati identičan M8 izgled. Mislim da će slijediti svoje nove smjernice što se u DESIRE seriji vidi, tako se tu ne brinem. 

M8 je bio ogroman korak naprijed u odnosu na M7 u jako puno stvari, tako vjerujem da će napraviti i sa M9 u odnosu na M8. 

 

Nitko neće biti razočaran. 

ptspclan.com | visit us ^^
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
HTC One M9 - detalji objavljeni na webu

Zadnja šuškanja govore M8i, M9 i M9 Plus se predstavljau isti dan. Ovaj zadnji bi trebao imati nešto drugačiji ekran i kako se na koncu čini 5.2" QHD ekran.

www.fotografiranje-vjencanja-split.com
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
HTC One M9 - detalji objavljeni na webu

Very nice :)

EVO & REVO

ptspclan.com | visit us ^^
Poruka je uređivana zadnji put sri 25.2.2015 14:00 (sardax).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
HTC One M9 - detalji objavljeni na webu

@ sardax

 

Još da onaj drugi nije vizija bilo bi odlično no uvijek još ima nade da bi to mogao biti M9 Plus sa 5.2" QHD ekranom.

www.fotografiranje-vjencanja-split.com
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: HTC One M9 - detalji objavljeni na webu
Jos samo koji dan i znat cemo :) Meni je ovo realno :)
ptspclan.com | visit us ^^
15 godina
neaktivan
offline
HTC One M9 - detalji objavljeni na webu

Pa to odakle si stavio slike piše da je jedan pravi, a onaj sa zvučnicima u rubovima vizija. Svakako vjerojatna su 3 nova modela iz serije One u nedjelju. Jedino siguran je dizajn M9 jer su procurile i reklame.

 

 

www.fotografiranje-vjencanja-split.com
Poruka je uređivana zadnji put sri 25.2.2015 16:52 (Bara).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: HTC One M9 - detalji objavljeni na webu
Ma znam, ali nekako gajim nadu da je @evleaks i @hamdir dizajn za iznenadjenje :) Ipak je Evan prvi procurio te rendere i navodno imao potvrdu visoko iz HTCa, ako to ne mude, biti ce gadno diskreditiran kao pouzdani "leaker" sto je do sad bio.
ptspclan.com | visit us ^^
13 godina
offline
Re: HTC One M9 - detalji objavljeni na webu
Bara kaže...

Pa to odakle si stavio slike piše da je jedan pravi, a onaj sa zvučnicima u rubovima vizija. Svakako vjerojatna su 3 nova modela iz serije One u nedjelju. Jedino siguran je dizajn M9 jer su procurile i reklame.

Izbočena kamera?!
NE!  ne želim vjerovati da će biti izbočena kamera.

Batllelog: sudy_freak || Xiaomi MI3W crew || Jeftine igre - https://www.g2a.com/r/sudy_freak ||
13 godina
offline
Re: HTC One M9 - detalji objavljeni na webu
To je isto bulažnjenje. Da staviš slike slikane po danu s4 i one m8 Side by side ne bi vidio razliku. Znam jer stara ima s4 i morao sam gledati u metapodatke kad sam ih razvrstavao kad su bile s istog eventa. Slike po noći sa blicom su nešto bolje na M8, dok je bez blica malo veća razlika u korist M8. Sad, M8 slike se ne mogu croppati. Osobno ne znam nikoga tko to radi, te ako imaš takve potrebe onda ti treba i klasični fotoaparat koji će tako i onako raditi daleko bolje slike u svim uvjetima osim idealnim.
15 godina
neaktivan
offline
HTC One M9 - detalji objavljeni na webu

@ Chronosus

Kome odgovaraš?

Inače kada si se već dotaknuo kvalitete kamere recimo meni je tu M7 bio bolji nego S4, za S5 kontra M8 ne znam jer ih nisam dorektno uspoređiva. Iskreno govoreći za amatersku upotrebu je 4 MP i više nego dovoljno, a u low lightu je meni M7 bio bolji nego S4 plus ima i stabilizaciju slike što S4 nije imao.

 

Mislim da je dobra vijest što će M8 imati Toshibin, a ne Sonyev senzor. Toshiba je u zadnje vrijeme bolja od Sonya što se toga tiče.

www.fotografiranje-vjencanja-split.com
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: HTC One M9 - detalji objavljeni na webu
Bara kaže...

@ Chronosus

Kome odgovaraš?

Inače kada si se već dotaknuo kvalitete kamere recimo meni je tu M7 bio bolji nego S4, za S5 kontra M8 ne znam jer ih nisam dorektno uspoređiva. Iskreno govoreći za amatersku upotrebu je 4 MP i više nego dovoljno, a u low lightu je meni M7 bio bolji nego S4 plus ima i stabilizaciju slike što S4 nije imao.

 

Mislim da je dobra vijest što će M8 imati Toshibin, a ne Sonyev senzor. Toshiba je u zadnje vrijeme bolja od Sonya što se toga tiče.

 Gospodinu koji otvara pive s aluminijskim mobitelom od 4k kuna - BlueMax. Valjda sam na mobu krivo stisnuo.

15 godina
neaktivan
offline
HTC One M9 - detalji objavljeni na webu

Zadnje vijesti za M9 Plus:

  • Qualcomm Snapdragon 810 MSM8994 2.0GHz*4 + 1.5GHz*4

  • 5.2″ WQHD Display

  • 3GB DDR4 RAM

  • 32GB ROM

  • Touch based finger print sensor(located on front)

  • Support VoLTE and LTE Category 6(up to 300Mbps for Download, 50Mbps for Upload)

  • Android 5.0.2 with Sense 7.0(TBD for Android version)

  • 20.7MP + 2.1MP Main Camera

  • 4MP or 13MP Front Camera

  • BoomSound on front, supports Hi-Fi audio

  • Bluetooth 4.1

  • 2840mAh Battery

www.fotografiranje-vjencanja-split.com
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: HTC One M9 - detalji objavljeni na webu
Bara kaže...

Zadnje vijesti za M9 Plus:

  • Qualcomm Snapdragon 810 MSM8994 2.0GHz*4 + 1.5GHz*4 +

  • 5.2″ WQHD Display +

  • 3GB DDR4 RAM -

  • 32GB ROM - 

  • Touch based finger print sensor(located on front) -

  • Support VoLTE and LTE Category 6(up to 300Mbps for Download, 50Mbps for Upload) +

  • Android 5.0.2 with Sense 7.0(TBD for Android version) +

  • 20.7MP + 2.1MP Main Camera +

  • 4MP or 13MP Front Camera +

  • BoomSound on front, supports Hi-Fi audio +

  • Bluetooth 4.1 +

  • 2840mAh Battery -

 da i ne vidjet cemo sto S6 , LG G4 i Z5 imaju za rec 

15 godina
neaktivan
offline
HTC One M9 - detalji objavljeni na webu

Za ROM će biti i 64 GB opcija, garant.

 

 

Evo i za HTC One M9:

  • Qualcomm Snapdragon 810 MSM8994 2.0GHz*4 + 1.5GHz*4
  • 5″ FHD Display
  • 3GB DDR4 RAM
  • 32GB or 64GB ROM
  • Support VoLTE, Carrier Aggregation and LTE Category 6 up to 300Mbps for Download, 50Mbps for Upload
  • Android 5.0.2 with Sense 7.0(TBD for Android version)
  • 20.7MP Main Camera with Dual LED Flash
  • 4MP UltraPixel Front Camera
  • BoomSound
  • Bluetooth 4.1
  • micro SD Card slot
  • 2840mAh Battery

 

 

I za HTC One M8i:

  • In almost same dimension/weight as M8
  • Qualcomm Snapdragon 615 MSM8939 1.7GHz*4 + 1.0GHz*4
  • 5″ FHD Display
  • 2GB DDR3 RAM
  • 16GB ROM
  • Android 5.0 with Desire Sense 7.0
  • 13MP + 2MP Main DuoCamera with Dual LED flash
  • 5MP Front Camera optimized to Selfie
  • BoomSound
  • NFC
  • Bluetooth 4.1
  • microSD slot
  • Battery less than 3000mAh

 

 

Svakako će biti vesel MWC i nedjelja kada mislim u 16:00 ide live prijenos HTC predstavljanja.

www.fotografiranje-vjencanja-split.com
Poruka je uređivana zadnji put pet 27.2.2015 21:25 (Bara).
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice