Jeftino do Windowsa 8 i Media Centera

poruka: 42
|
čitano: 5.501
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Jeftino do Windowsa 8 i Media Centera".
14 godina
offline
Jeftino do Windowsa 8 i Media Centera

Osmica ima start ti drobiš bez veze, tj. da se bolje izrazim spamaš temu bez veze nitko te nije niti pitao za sedmicu. :p

bug caruje, um klade valja
 
1 1 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Re: Jeftino do Windowsa 8 i Media Centera
Oldy kaže...

Osmica ima start ti drobiš bez veze, tj. da se bolje izrazim spamaš temu bez veze nitko te nije niti pitao za sedmicu. :p

 

Neuki korisnik dobije osmicu na svom stroju. Ima start? A tebe je netko nešto pitao pa se osjećaš prozvanim i adekvatim govornikom? {#}

Freak Show Inc.
14 godina
offline
Jeftino do Windowsa 8 i Media Centera

Dobro hoće li moderatori upozoriti korisnika koji nema namjeru prelaziti na osmicu da prestane trolati i spamati na temi o prelasku na  osmicu???

bug caruje, um klade valja
 
2 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Re: Jeftino do Windowsa 8 i Media Centera
Oldy kaže...

Dobro hoće li moderatori upozoriti korisnika koji nema namjeru prelaziti na osmicu da prestane trolati i spamati na temi o prelasku na  osmicu???

 

Čovječe pa ti imaš ozbiljnih problema sa percepcijom okolnog svijeta. Dakle, po tebi - ISKLJUČIVO ljudi koji planiraju prijeći na osmicu smiju postati u ovom topicu? Ajd molim te prijavi moje postove, sve do zadnjeg iz ove teme i onda nam napiši što su ti moderatori odgovorili. Kako ti uspiješ prijeći preko zebre uz sve te jureće automobile...? {#}

 

EDIT:

Tema je o jeftinoj osmici. Da je tema članka o novim high end i7 procesorima koji koštaju preko 1000€ zar bi postati smjeli samo oni koji ih planiraju kupiti? E šta majka rodi...

Freak Show Inc.
Poruka je uređivana zadnji put ned 18.11.2012 11:40 (Friday).
15 godina
neaktivan
offline
Re: Jeftino do Windowsa 8 i Media Centera
Friday kaže...
Neuki korisnik dobije osmicu na svom stroju. Ima start? A tebe je netko nešto pitao pa se osjećaš prozvanim i adekvatim govornikom? {#}

Koliko vidim po nekoliko ''neukih'' korisnika kojima PC služi samo za povremeno surfanje i nemaju blage veze koji sistem uopće koriste (Windows ,Linux ,OS X) ,nisu uopće imali problema pronaći Start ni gašenje sistema na Osmici.

 

A koliko vidim po svim mogućim siteovima i forumima ,najveći (i jedini) kritičari su geekovi kojima ,čini se ,smeta svaka dlaka.

 

Ako ne možeš naći Charms bar i Settings na desnoj strani ekrana ,Alt + F4 još uvijek radi!!

 

A sad ,ovdje u ovom threadu ,kritizirajte WMC ,jel se o tome radi. Za sve ostalo ,imate Windows 8 temu. {#}{#}

If it ain't broken, you're not working hard enough ...
Poruka je uređivana zadnji put ned 18.11.2012 14:15 (kizo2703).
13 godina
neaktivan
offline
Jeftino do Windowsa 8 i Media Centera

Ja sam za WMC, super stvar za gledanje TV-a isključivo, a za ostalo su naravno bolji drugi programi.

Sad recimo koristim AverMedia TV karticu i njezin SW koji je blago rečeno "katastrofa"... Užasan dizajn, nema pauziranja, ma užas. WMC je zvijer za TV i nema drugih free programa koji mu mogu parirati. Vjerojatno postoje programi koji se plaćaju koji su bolji a za free čisto sumnjam. Inače, vi kao kupujete "upgrade" za 40$ ali to vam je ustvari "clean" (puna) instalacija. Prije završetka vas pita da li želite instalirati ili skinuti ISO. Skineš ISO, pokreneš "Windows 8 USB tool", stavi ti instalaciju na USB, restartaš komp i odabereš "Custom" (kao i na 7-ici) i to je to. Čista instalacija obavljena i mali radi kao zvijer. Inače koristim SQL, VS2012 Ultimate i bavim se programiranjem te znam tu i tamo bacit SC2 ali jednostavno su mi Windowsi 2-3x brži uz Vertex4, podizanje je 5,9 sec (na Win7 je bilo 15-16sec), gašenje 1-2 sec... Sve brže i fluidnije radi. Čak mi je super to što je ugrađeno bootanje ISO image-a i Hyper-V (više ne trebam imati VMWare instaliran za virtualke). Jednostavno ukomponiran i stvarno skoro pa savršen proizvod.

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Jeftino do Windowsa 8 i Media Centera

Tko jednom proba Media Portal s hrpom plugin-ova, ne pada mu više napamet WMC...

http://pljusak.com/sibenik_krvavice/wx.htm
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Jeftino do Windowsa 8 i Media Centera
p0temk1n kaže...
BlueMax kaže...

Ima boljih, trajno besplatnih rjesenja. Osobno mi je drago da je jedan bloatware manje u Windowsima. Kad bi ih barem sve uklonili i ponudili cistu verziju operativnog sistema u kojoj user sam sebi bira sve aplikacije. (molim okorjele Linuksase da ne komentiraju, tema je o windowsima).

Nikako se ne mogu složiti sa izjavom da je bloatware ako je namjena WMC-a gledanje TV programa. Više manje sve kartice su kompatibilne sa njim i rade out of the box (pa i opskurdne kineske za koje dolaze driveri na floppyjima), daje najfluidniju sliku kod prikaza, a kompatibilan je i sa svim živim daljincima na tržištu.

U slučaju da je potreban samo playback postojeće multimedije, ima puno boljih alternativa (XBMC i ekipa), ali čim TV ulazi u igru nema prave alternative, i to svi znaju koji su isprobavali razne zamjene. Ako ti se ne dopada sav taj bloatware, pa makni ga van iz OSa preko add/remove funkcije, ili uopće nemoj instalirati WMC ediciju( imaš i difoltnu Pro verziju koja dolazi bez WMC-a).

To što ti osobno ne koristiš neku funkcionalnost OSa ne znači da nekom drugom ta ista ne fali.

A šta to svi znaju zapravo jel,{#} ja recimo imam Compro DVB-T karticu sa opcijom slika u slici ili PIP i još neke druge kerefeke fotke ispod.E sad dolazi ono bitno u praksi, ja sve te opcije mogu imat samo preko Compro programa za gledanje TV-a.Nevinašce

 

I šta sad onda na koju foru je WMC najbolja opcija u ovakvoj situaciji jel.Nevinašce  Dakle ako imaš neku napredniju DVB-T karticu, i očeš iskoristit sve njezine TV opcije onda na WMC moš slobodno zaboravit i to je to.Cool

 

http://i.minus.com/ibvhKZYGBPLVOm.jpg

 

http://i.minus.com/i0famB6vmZx9q.jpg

http://www.vhnd.com/a-different-kind-of-truth/
Poruka je uređivana zadnji put ned 18.11.2012 21:39 (rambox).
15 godina
odjavljen
offline
Jeftino do Windowsa 8 i Media Centera

Meni je WMC jedini uredno i glatko dekodirao snimao TV program s kartice koja i nema MPEG dekoder i prodaje se kao obicna DVB-T kartica, znatno jeftinija od onih koje nazivno mogu.

Troll level: sensei
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Jeftino do Windowsa 8 i Media Centera
Moze se nadograditi i sa Windows8 RP?
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Jeftino do Windowsa 8 i Media Centera

Koliko ja ovo konta ovo moram kupiti officialno MSovo racunalo. . itd

e sad dali je ikako moguce dobii Windows 8 (jeftinije) ako imam Windows 7 Prto (RETAIL)?

Mile Keš
 
0 0 hvala 0
16 godina
online
Jeftino do Windowsa 8 i Media Centera

Upgrade-o samo neki dan win 8 pro, dok jos ucijek traje ova ackija, pa sam htio odmah snimiti i WMC, ali kada idem na stranicu di upisem svoj mail izbaci mi gresku "Nismo mogli obraditi vašu narudžbu.".

Jel se nekome slicno dogodilo i kako ste rijesili ako jest.

 

 

Edit:

Rijeseno!

Rijesio problem tako sto sam nazvao Microsoft sluzbu za korisnike i rekao u cemu je problem, i oni su mi ljubazno dali key za aktivaciju.

It's better to keep your mouth shut and give the impression that you're stupid than to open it and remove all doubt.
Poruka je uređivana zadnji put pon 7.1.2013 16:37 (goodye).
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice