Još jedan rekordan kvartal za Apple

poruka: 72
|
čitano: 7.627
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Još jedan rekordan kvartal za Apple".
16 godina
offline
RE: Još jedan rekordan kvartal za Apple
ivaninho kaže...

Ajde mi molim te objasni zašto me vrijeđaš, kad sam racionalno iznio komentar bez vrijeđanja? Zar se tako osjećaš moćnije i uzvišenije? Ako da neću ti zamjeriti! ;)

Da :)

Biljezim se sa stovanjem...
13 godina
protjeran
offline
RE: Još jedan rekordan kvartal za Apple
viper kaže...
artfull kaže...

 Sve ostalo je nevjerojatno impresivno. I da, otišlo je već i 250 000 apple TVa. :D

 

 

Jadne "ovce".... Bas ih žalim...

Ovo ne kužim, to je valjda sarkazam. Voziti jugo 45 ili kištru-rikšu i žaliti onoga u mercedesu! Ovaj kaj vleče rikšu je sigurno frajer, gledao sam to na televiziji!
A i tebe artfull ne razumijem, kako se daš navuči u te vrtičke rasprave s par isfrustriranih klinaca. Predlažem - ignoriraj, tu nema pomoči!

15 godina
neaktivan
offline
RE: Još jedan rekordan kvartal za Apple
ivaninho kaže...

Može li mi itko od vas "hatera" reći svrhu svojih komentara protiv applea? Stalno bezveze kritizirate Apple i njegove korisnike, a najbolesnija usporedba je sa zombijima. Ja se mogu kladiti da imam bolji društveni život od većine vas, da sam "normalniji", da manje sjedim doma za računalom i da svakako bolje izgledam od vas "ljepotana", uostalom bila je jedna smješna anketa koja govori da se Apple korisnici najviše seksaju u usporedbi s drugim korisnicima. Nađete jednu "manu" i razvlačite je do neba, a neku korisnu i kvalitetnu karakteristiku koja je još k tome vrhunski integrirana u iPhone pljujete i govorite kako je to vaša nokia imala prije 10 godina. Baš me zanima da li ste sa svojim nokiama i ostalim mobitelima ostvarili 12 sati video poziva u manje od mjesec dana i pritom uštedili poprilične novce? Recite mi i po čemu je novi iPhone 4 jadan? Fantomski problem s antenom nisam ni osjetio, a svima kojima fali flash mogu iz cydia poprilično jednostavno instalirati Frash koji radi kao integrirani Flash player najnormalinije kao i na drugim mobitelima (uspoređivano s HTC Desireom). Nisam nikakav fanboy, ali volim imati kvalitetne i vrhunske proizvode koji maksimalno iskorištavam, a Apple to trenutačno s iPhoneom postiže. Da Android ima toliko vrhunskih igrica (nažalost nema jer su se nešto posvađali s Gameloftom) i ostalih stvari i aplikacija, možda bih razmišljao o prelasku. No, kad vidim svoj iPhone 4, odmah se razuvjerim. Cijenim Andorid i ne pada mi napamet vrijeđati ljude koji ga koriste. Njima više odgovara Android, a meni iPhone i ne vidim u tome nikakav problem, a kamoli potrebu za vrijeđanjem. Od Apple proizvoda koristim samo iPhone i iPod Touch, ali priuštio bih si i druge proizvode, kad bi ih mogao nabaviti po pristupačnoj cijeni. O Apple TV-u vidim da ste neupućeni, pa vam savjetujem da se što više informirate jer sam i ja donekle tako mislio, dok mi rođak iz Amerike nije pokazao sve njegove čari i mogućnosti. To što to nije razvijeno u našoj državi, ne znači da ne valja i da nije upotrebljivo. Nadam se da ćete uvažiti sve moje primjedbe i zaključke, nije mi namjera nikoga vrijeđati, ali kritički osvrnuti da, no znam da se neće, nažalost, ništa promjeniti... ;(

Sve ok .Svrha je naravno ubijanje vremena i diskutiranje ili je u apple sekti dozvoljen samo pr monolog.Ne navodim uvijek samo lose stvari apple-a cak sam bio i korisnik dok su imali g procesore jer su bili puno jaci od intel,amd,cyrix.Ali ponekad treba reci car je gol.O iphonu nebi sve je receno miljon puta zna se koje su lose koje dobre strane.Ipodtouch je smece u odnosu na taj cijenovni rang portabilnih audio playera (da odmah odgovorim imam ga doma u ladici jer dobio na poklon pa ga nesme rjesiti ).Cowon ,iriver imaju 3-4 puta bolji izlaz i zvuk ,playaju flac ape i sve lossy formate bez nezgrapnog software koji prekodirava.Drag and drop.Cak i od igle do lokomotive sony ,samsung yeep philips imaju bolje playere a cowon s9 je nasa tehnologija

Sto se termina zombie tice vrlo lagano je to objasniti po balkanski kud svi tud i mujo.Uz slinu niz usta staju u red i cekaju svoj red da iskesiraju prosjecnu placu (ni amerima nije 1000-2000 dolara sitnica iako se uvijek uzima argument branjenja cijena nasa placa) na uredjaj koji im netreba (99posto navedenih funkcija nebudu nikad ni upotrebili bile one uporabive ili ne kako je cesto slucaj kod apple-a) ali zato jer je vidio zombija pored sebe da to radi (ovo naravno karikiram ali nije daleko od istine)

Pogledaj koji romerov film i vidjet ces isti socijalni uzorak ponasanja.

Apple je to pametno iskoristio i testira granicu ljudske podloznosti i nekritickog pogled na svijet.

Ak cujem jos jednom o osu i virusima dobit cu napadaj.24/7 rad nema usporenja nema virusa (a ne skidat crackove po kineskim ftpovima za nelegalni software ili nedajboze neke anal animal super hot bla bla bla .exe sa p2p mreza)

Ono sto se moze priznati applu je standardiziranost jer postoje neke izarzito rijetke stvari poput corsair neke memorije na amd chipsete  ili nekad maxtor sa abit plocama ali to je brojivo u promilima ti problemi.A to je samo kod custom home madova moguce i izrazito rijetko.kod brendova nema toga

A apple tv nicem ne sluzi.Ameri imaju doma sve moguce pay per view stvari cak i vukojebine na aljasci imaju dvosmjerne satelite.Vecina kucanstva imaju po 2 kompa doma.Neznam cem to sluzi .You tube plus 10tak najpoluranijih servisa dolaze na tvima.Multimedia player nije (tipa wd popcorn itd).To je terminal za itunes jedino kak mogu objasnit

I bez ljutnje ipak je to sam uredjaj ma kako stevo drugacije uvjeravo

 

 

15 godina
neaktivan
offline
RE: Još jedan rekordan kvartal za Apple
tnakir kaže...

3. Uzmi u obzir da je AppStore postojao par godine prije Android Marketa

4. Ja bih

5. Nije odlican. Po cemu je odlican? Ima par gresaka u proizvodnji koje se drugim proizvodjacima nikad nebi oprostile. Po nicem poseban. Po nicem bolji.

6. Ni tamo mi nema nekog smisla. Youtube i stream glazbe preko neta i to je to za $100... amerima se svasta uspije prodat... ocito

7. Zivi bili pa docekali jos jedan USB port :)

8. PREskup. Za iste novce mozes dobit puno jacu konfu. Btw kakvi su to workstationi za graficare bez pro grafickih kartica? Firegl i slicno?

9. Meni je picasso ruzan. O dizajnu necemo!

10. radi dobrog marketinga raja ignorira onih 10 tocaka zbog kojih ja mislim da je Apple precjenjena monopolisticka sebicna kapitalisticka firma :)

 

5. Jesi li ti uopce ikad koristio ili barem uzivo vidio iPhone? Kakve greske, na cemu si ti? U mojoj firmi u trenutku dok ovo pisem imamo ca. 2500 iPhone-a u pogonu, svih mogucih generacija od 3g, 3gs i 4g i nitko, niti jedan jedini nema ama bas nikakvih problema, s antenom ili bilo cim drugim (ne racunajuci one koji su zavrsili pod autom, jailbrake-ali sistem do neprepoznatljivosti, pali u WC-u i sl.).

 

6. U Hrvatskoj puno toga nema smisla, ali Hrvatska nije niti ce ikada biti mjerilo smislenosti icega osim mozda pribora za cuvanje ovaca. iTV ima smisla koliko i svi ostali oblici pay per view ponuda. Ja recimo u zadnje dvije godine filmove iskljucivo gledam putem pay per view-a, sto preko kabela, sto preko iTunesa, sto preko raznoraznih drugih providera. U zadnje vrijeme preferiram iTunes, sto zbog ponude, sto zbog cijene, sto zbog kvalitete i jednostavnosti upotrebe. Zasto da idem u kino, kad isti film mogu gledati kod kuce, u HD kvaliteti i za 3x manju cijenu? Ako zivis u nekoj vukojebini sa presporom vezom, preferiras downloadanje putem torrenta ili te ta vrsta ponude iz bilo kojeg drugog razloga ne zanima -- ok -- koga briga, gledaj sto, gdje i kako zelis. Ali dozvoli da ima ljudi koji misle drugacije i zbog toga nisu nuzno kreteni (znam da to neces shvatiti, ali ipak).

 

8. Po tvojoj logici nitko ne bi trebao kupovati Mercedes-a ili BMW-a jer za te novce moze dobiti neko "puno jace" discount smece poput Citroena ili Fiata? Ili jos bolje 5-6 Daccia ili Ladi? U biti, svatko tko kupi bilo koji auto kojeg ti smatras preskupim ili si ga ne mozes priustiti je kreten, zar ne?

 

10. Svaka zdrava i normalna firma posluje iskljucivo iz vlastitih financijskih interesa i u cilju maksimiziranja dobiti. Dobiti, a ne prometa. Postoje discounteri koji po prodanom komadu zarade malo i to kompenziraju kolicinom. Postoje premium proizvodjaci koji prodaju malo, ali s vecom marzom. I cijeli spektar onih izmedju koji traze svoje mjesto pod suncem i sweet spot na dijagramu cijene i zarade. Za svakog ponesto i to u svim mogucim segmentima trzista, od toalet papira do prekooceanskih brodova. Ako ti se ne svidja Apple ili nemas novaca da si kupis nesto od njih -- who cares, kupi ono sto ti se svidja ili sto si mozes priustiti. To ne znaci da istovremeno moras pljuvati po svemu i svakome tko ima bilo kakve veze s Apple-om ili gaji pozitivno misljenje prema istome. Time samo potvrdjujes koliki si idiot.

16 godina
offline
RE: Još jedan rekordan kvartal za Apple
zatojeto kaže...
viper kaže...
artfull kaže...

 Sve ostalo je nevjerojatno impresivno. I da, otišlo je već i 250 000 apple TVa. :D

 

 

Jadne "ovce".... Bas ih žalim...

Ovo ne kužim, to je valjda sarkazam. Voziti jugo 45 ili kištru-rikšu i žaliti onoga u mercedesu! Ovaj kaj vleče rikšu je sigurno frajer, gledao sam to na televiziji!
A i tebe artfull ne razumijem, kako se daš navuči u te vrtičke rasprave s par isfrustriranih klinaca. Predlažem - ignoriraj, tu nema pomoči!

Hahaha, mercedes!

Dobar, dobar!

- Psiho246
16 godina
offline
RE: Još jedan rekordan kvartal za Apple
RobertS kaže...
tnakir kaže...

3. Uzmi u obzir da je AppStore postojao par godine prije Android Marketa

4. Ja bih

5. Nije odlican. Po cemu je odlican? Ima par gresaka u proizvodnji koje se drugim proizvodjacima nikad nebi oprostile. Po nicem poseban. Po nicem bolji.

6. Ni tamo mi nema nekog smisla. Youtube i stream glazbe preko neta i to je to za $100... amerima se svasta uspije prodat... ocito

7. Zivi bili pa docekali jos jedan USB port :)

8. PREskup. Za iste novce mozes dobit puno jacu konfu. Btw kakvi su to workstationi za graficare bez pro grafickih kartica? Firegl i slicno?

9. Meni je picasso ruzan. O dizajnu necemo!

10. radi dobrog marketinga raja ignorira onih 10 tocaka zbog kojih ja mislim da je Apple precjenjena monopolisticka sebicna kapitalisticka firma :)

 

5. Jesi li ti uopce ikad koristio ili barem uzivo vidio iPhone? Kakve greske, na cemu si ti? U mojoj firmi u trenutku dok ovo pisem imamo ca. 2500 iPhone-a u pogonu, svih mogucih generacija od 3g, 3gs i 4g i nitko, niti jedan jedini nema ama bas nikakvih problema, s antenom ili bilo cim drugim (ne racunajuci one koji su zavrsili pod autom, jailbrake-ali sistem do neprepoznatljivosti, pali u WC-u i sl.).

 

6. U Hrvatskoj puno toga nema smisla, ali Hrvatska nije niti ce ikada biti mjerilo smislenosti icega osim mozda pribora za cuvanje ovaca. iTV ima smisla koliko i svi ostali oblici pay per view ponuda. Ja recimo u zadnje dvije godine filmove iskljucivo gledam putem pay per view-a, sto preko kabela, sto preko iTunesa, sto preko raznoraznih drugih providera. U zadnje vrijeme preferiram iTunes, sto zbog ponude, sto zbog cijene, sto zbog kvalitete i jednostavnosti upotrebe. Zasto da idem u kino, kad isti film mogu gledati kod kuce, u HD kvaliteti i za 3x manju cijenu? Ako zivis u nekoj vukojebini sa presporom vezom, preferiras downloadanje putem torrenta ili te ta vrsta ponude iz bilo kojeg drugog razloga ne zanima -- ok -- koga briga, gledaj sto, gdje i kako zelis. Ali dozvoli da ima ljudi koji misle drugacije i zbog toga nisu nuzno kreteni (znam da to neces shvatiti, ali ipak).

 

8. Po tvojoj logici nitko ne bi trebao kupovati Mercedes-a ili BMW-a jer za te novce moze dobiti neko "puno jace" discount smece poput Citroena ili Fiata? Ili jos bolje 5-6 Daccia ili Ladi? U biti, svatko tko kupi bilo koji auto kojeg ti smatras preskupim ili si ga ne mozes priustiti je kreten, zar ne?

 

10. Svaka zdrava i normalna firma posluje iskljucivo iz vlastitih financijskih interesa i u cilju maksimiziranja dobiti. Dobiti, a ne prometa. Postoje discounteri koji po prodanom komadu zarade malo i to kompenziraju kolicinom. Postoje premium proizvodjaci koji prodaju malo, ali s vecom marzom. I cijeli spektar onih izmedju koji traze svoje mjesto pod suncem i sweet spot na dijagramu cijene i zarade. Za svakog ponesto i to u svim mogucim segmentima trzista, od toalet papira do prekooceanskih brodova. Ako ti se ne svidja Apple ili nemas novaca da si kupis nesto od njih -- who cares, kupi ono sto ti se svidja ili sto si mozes priustiti. To ne znaci da istovremeno moras pljuvati po svemu i svakome tko ima bilo kakve veze s Apple-om ili gaji pozitivno misljenje prema istome. Time samo potvrdjujes koliki si idiot.

5. Imao 3G... bio manje vise zadovoljan. ajfon 4 - ljudi se zale na veliko

6. No comment

8. Ako mercedes kosta 200 000 €, a audi za 150 000  € daje jaci motor, veci luksuz, istu kvalitetu, bla bla bla... nisam lud da radi "ciljnika" kupujem auto koje me kosta skuplje a daje manje ili isto

10. Hvala. Pruzio si mi veliko zadovoljstvo.

Biljezim se sa stovanjem...
Poruka je uređivana zadnji put uto 19.10.2010 12:27 (tnakir).
14 godina
neaktivan
offline
RE: Još jedan rekordan kvartal za Apple
tnakir kaže...
Duje Vrandečić kaže...

Najavili su i nove macbook-ove Air i to po sniženim cijenama ... cca ako se dobro sjecam 1200 $ što je ludilo cijena !

Za netbook?

A koji to netbook ima dvojezgreni procesor a da nije Atom? Koji od njih ima kakvu takvu grafiku da nije intelova? Koji je izrađen u aluminiju? 

Sry, ja ga neznam, ti znaš?

Ako i postoji sigurno nije jeftin ;)

14 godina
neaktivan
offline
Još jedan rekordan kvartal za Apple

Super mi je ovaj komentar o marketingu! :D

Ja do sad nisam vidio ni jednu reklamu na tv-u za iPhone a vi? Možda mi je promaklo, ali za npr.Samsung i LG s Androidom svakih malo vidim. Po vašoj logici, Android je sranje jer se mora reklamirati i ispirati ljudima mozak da bi ga ipak neko kupio? Neeee!

I da nebi netko krivo shvatio, Android je stvarno dobar OS, al eto meni je ispran mozak pa bi radije iPhone ;))

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Još jedan rekordan kvartal za Apple
tnakir kaže...

5. Imao 3G... bio manje vise zadovoljan. ajfon 4 - ljudi se zale na veliko

6. No comment

8. Ako mercedes kosta 200 000 €, a audi za 150 000  € daje jaci motor, veci luksuz, istu kvalitetu, bla bla bla... nisam lud da radi "ciljnika" kupujem auto koje me kosta skuplje a daje manje ili isto

10. Hvala. Pruzio si mi veliko zadovoljstvo.

 

5. Koji ljudi, oni anonimusi po internetzima koji traze trenutak slave postajuci "fail" klipove po youtube-u i sl.? U ovom trenutku u krugu od 10m oko mene ima barem 7-8 realnih osoba sa iPhone-om 4 -- svi prezadovoljni. Kao sto rekoh, od nekih 2500 iPhona koje imamo, sigurno 300-400 ih je u medjuvremenu 4g i jos se nitko ne zali, pogotovo ne na antenu i ostale wannabe "fail"-ove sa can has internetza.

 

8. Pitanje je sto je tebi "isto". Znam da neces shvatiti, ali nema trzisne logike da jedna firma ponudi "isto" za 25% manje novaca od neke druge firme i da obije dugorocno prezive na istom trzistu rada i robe. Ili ce ona skuplja pojeftiniti, ili ce ona jeftinija poskupiti, ili "isto" nije bas tako isto kao sto na prvi pogled izgleda. Usporedjivati Apple-ove proizvode sa ostalima na racun toga koliko GHz koji CPU ili graficka kartica ima je kao da usporedjujes Mercedes sa Dacciom i kazes da su "isti" jer i jedan i drugi imaju Michelin gume, Valeo brisace, getribu od metala i u principu te jednako dovezu od A do B.

 

10. I drugi put.

15 godina
offline
RE: Još jedan rekordan kvartal za Apple

A koji to netbook ima dvojezgreni procesor a da nije Atom? Koji od njih ima kakvu takvu grafiku da nije intelova? Koji je izrađen u aluminiju? 

Sry, ja ga neznam, ti znaš?

Ako i postoji sigurno nije jeftin ;)

 

Evo npr.: Lenovo ThinkPad X100e, ima AMD-ov dvojezgreni procesor (dakle nije Atom) i AMD-ov grafički koprocesor (nije intel), jedino što nije izrađen u aluminiju, ali zato mu je cijena cca. 3.000 Kn

 

Imaš i notebook-e sa ekranom od 13" sa dvojezgrenim intelovim procesorima i ION-ovom grafikom za cca. 5.100 Kn. Možda nije jeftino, ali je svakako jeftinije od Air-a.

Poruka je uređivana zadnji put uto 19.10.2010 13:34 (maxym).
13 godina
protjeran
offline
RE: Još jedan rekordan kvartal za Apple
Psiho246 kaže...
zatojeto kaže...
viper kaže...
artfull kaže...

 Sve ostalo je nevjerojatno impresivno. I da, otišlo je već i 250 000 apple TVa. :D

 

 

Jadne "ovce".... Bas ih žalim...

Ovo ne kužim, to je valjda sarkazam. Voziti jugo 45 ili kištru-rikšu i žaliti onoga u mercedesu! Ovaj kaj vleče rikšu je sigurno frajer, gledao sam to na televiziji!
A i tebe artfull ne razumijem, kako se daš navuči u te vrtičke rasprave s par isfrustriranih klinaca. Predlažem - ignoriraj, tu nema pomoči!

Hahaha, mercedes!

Dobar, dobar!

Dobar, dobar, shvatio si, za rikšu se ne buniš jer tu si doma. Mercedes je sporan!

16 godina
neaktivan
offline
RE: Još jedan rekordan kvartal za Apple
RobertS kaže...

 

5.  Kao sto rekoh, od nekih 2500 iPhona koje imamo, sigurno 300-400 ih je u medjuvremenu 4g i jos se nitko ne zali

Zanimljivo, jesi to sam brojio ili imate neku statistiku u firmi ili pak osobno poznas svakog zaposlenika ?

Arguing on the internet is like running in the Special Olympics: even if you win, you're still retarded
13 godina
protjeran
offline
RE: Još jedan rekordan kvartal za Apple
alen-c kaže...

Super mi je ovaj komentar o marketingu! :D

Ja do sad nisam vidio ni jednu reklamu na tv-u za iPhone a vi? Možda mi je promaklo, ali za npr.Samsung i LG s Androidom svakih malo vidim. Po vašoj logici, Android je sranje jer se mora reklamirati i ispirati ljudima mozak da bi ga ipak neko kupio? Neeee!

I da nebi netko krivo shvatio, Android je stvarno dobar OS, al eto meni je ispran mozak pa bi radije iPhone ;))

Uzaludan je trud jer raspravljaš s vrhunskim znalcima! (pročitaj samo koja objašnjenja imaju za appleove uspjehe. Pa to je bolesno!)

Korisnici applea su u večini slučajeva prije bili korisnici pc platforme ili su korisnici i jedne i druge platforme i jako dobro znaju o čemu govore.

Usporedba applea i pc-a kao mercedesa i dacije ne stoji jer i jedan i drugi dolaze svojim pogonom od točke a do točke b. Prava usporedba je mercedes i rikša gdje se s rikšom moraš oteliti da dožeš od a do b. A još je najsmješnije da su u mercedesu glupaci a na rikši vrhunski stručnjaci i genijalci jer ju znaju teglit, sastaviti, mijenjati dijelove i stalno unapređivati!

13 godina
offline
RE: Još jedan rekordan kvartal za Apple
viper kaže...
RobertS kaže...

 

5.  Kao sto rekoh, od nekih 2500 iPhona koje imamo, sigurno 300-400 ih je u medjuvremenu 4g i jos se nitko ne zali

Zanimljivo, jesi to sam brojio ili imate neku statistiku u firmi ili pak osobno poznas svakog zaposlenika ?

Ako se radi o službenim telefonima - svaka ozbiljna firma ima vrlo detaljno podatke o kakvim se telefonima radi, do u detalje.

13 godina
protjeran
offline
RE: Još jedan rekordan kvartal za Apple
viper kaže...
RobertS kaže...

 

5.  Kao sto rekoh, od nekih 2500 iPhona koje imamo, sigurno 300-400 ih je u medjuvremenu 4g i jos se nitko ne zali

Zanimljivo, jesi to sam brojio ili imate neku statistiku u firmi ili pak osobno poznas svakog zaposlenika ?

RobertS, predlažem di da se usredotočiš na komentar na tvoj tekst i bit če ti jasno koji je to uzrast! Probaj odgovoriti na viperpovo pitanje pa da vidiš kad padne novo i to če trajati dok ne zatvore vrtić!

Brzo dođeš do zaključka da je diskusija šuplja i da su te djeca odvukla od teme na svoj teren - moj tata ima veče.... od tvog tate...

16 godina
neaktivan
offline
RE: Još jedan rekordan kvartal za Apple
zatojeto kaže...

RobertS, predlažem di da se usredotočiš na komentar na tvoj tekst i bit če ti jasno koji je to uzrast! Probaj odgovoriti na viperpovo pitanje pa da vidiš kad padne novo i to če trajati dok ne zatvore vrtić!

Brzo dođeš do zaključka da je diskusija šuplja i da su te djeca odvukla od teme na svoj teren - moj tata ima veče.... od tvog tate...

Meni su tete u vrtiću rekle da postoji jedan jako zloćesti stričket  pod imenom zatojeto i da uopće s njim ne pričamo jer defintivno kvari svaku temu.. Daj molim te oladi malo momak,pitanje je na mjestu ! To što ja nisam radio u vasim velikim firmama je moj problem.

Arguing on the internet is like running in the Special Olympics: even if you win, you're still retarded
15 godina
neaktivan
offline
RE: Još jedan rekordan kvartal za Apple
viper kaže...
RobertS kaže...

 

5.  Kao sto rekoh, od nekih 2500 iPhona koje imamo, sigurno 300-400 ih je u medjuvremenu 4g i jos se nitko ne zali

Zanimljivo, jesi to sam brojio ili imate neku statistiku u firmi ili pak osobno poznas svakog zaposlenika ?

Imamo intranet stranice posvecene iskljucivo iPhonu gdje se moze naci sve, wiki, how tos, troubleshooting, forum itd. Da se razumijemo, naravno da ima pitanja, nejasnoca, problema sa podesavanjem ovog ili onog software-a, problema sa aktivacijom ili prebacivanjem telefona s jednog zaposlenika na drugog i sl., ali to su sve operativni, a ne sustinski problemi iPhone-a kao takvog i najcesce se mogu rijesiti putem internog helpdeska. Odgovorno tvrdim da se npr. do sada jos nitko nije zalio na antenu, unatoc canhasinternetz hype-u oko toga. Slicno je i sa ostalim "fail"-ovima.

16 godina
neaktivan
offline
RE: Još jedan rekordan kvartal za Apple
RobertS kaže...
viper kaže...
RobertS kaže...

 

5.  Kao sto rekoh, od nekih 2500 iPhona koje imamo, sigurno 300-400 ih je u medjuvremenu 4g i jos se nitko ne zali

Zanimljivo, jesi to sam brojio ili imate neku statistiku u firmi ili pak osobno poznas svakog zaposlenika ?

Imamo intranet stranice posvecene iskljucivo iPhonu gdje se moze naci sve, wiki, how tos, troubleshooting, forum itd. Da se razumijemo, naravno da ima pitanja, nejasnoca, problema sa podesavanjem ovog ili onog software-a, problema sa aktivacijom ili prebacivanjem telefona s jednog zaposlenika na drugog i sl., ali to su sve operativni, a ne sustinski problemi iPhone-a kao takvog i najcesce se mogu rijesiti putem internog helpdeska. Odgovorno tvrdim da se npr. do sada jos nitko nije zalio na antenu, unatoc canhasinternetz hype-u oko toga. Slicno je i sa ostalim "fail"-ovima.

normalno da je slično. 15 miljuna komada u zadnja tri mjeseca, pa mora biti na toliku količinu i brdo nezadovoljnih i limuna. Al u prosjeku u usporedbi sa konkurencijom, četvorka je i dalje u prvih par ako ne i broj 1 po zadovoljstvu korisnika ( zapravo broj 1 po svim relevantnim studijama ). Da, naravno sad će netko reć zombija. jg, nemoš bit zadovoljan apple prozvodom nego moraš onda stoposto biti zombie. Koji zoombie mind set.

 

 

A.
13 godina
neaktivan
offline
Još jedan rekordan kvartal za Apple

kod nas nisu sigurno puno zaradili jer kreteni u tmobileu ljudima nedaju da kupe iphone,ja zelim njima svim srcem dat 1300kn za iphone 4 i placat im dve god 300kn al ljudi u tmobileu valjda zele sabotirati apple i izivcirat korisnike da odu vip lupit htc desire 

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Još jedan rekordan kvartal za Apple

Kod nas moraš i iPhone preko veze dobiti prvih par mjeseci. Nema ih jbg. Nema to veze sa marketingom kako konj misli. Jednostavno smo mi zadnja rupa na svirali i nas zadnje podmire količinama. Kad se sjetim da sam prvi G4 čekao preko 3 mjesea ovo sad je dobro. :D

A.
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Još jedan rekordan kvartal za Apple
RobertS kaže...

10. I drugi put.

Kad god hoces. I da... nema na cemu... radi kartona :) To je bilo to zadovoljstvo. Kad me netko vrijedja jer sam stvarno kreten nemam nista protiv, al kad me netko vrijedja jer se nasa misljenja razilaze... To je malo previse.

Biljezim se sa stovanjem...
14 godina
offline
RE: Još jedan rekordan kvartal za Apple
tnakir kaže...
RobertS kaže...

10. I drugi put.

Kad god hoces. I da... nema na cemu... radi kartona :) To je bilo to zadovoljstvo. Kad me netko vrijedja jer sam stvarno kreten nemam nista protiv, al kad me netko vrijedja jer se nasa misljenja razilaze... To je malo previse.

Ali kako ne razumijes da apple fanboyi svaku kritiku apple proizvoda i firme dozivljavaju kao najvecu mogucu uvredu. Realno ti si njih vrijedao. Cudni su ali trebas to shvatiti i biti pripremljen da kada kritiziras apple i njihove proizvode da ce ti tako odogovoriti :))

Sada kada bi im netko uspio objasniti da kritiziranje nije vrijedanje i obrnuto bili bi na konju :))

 

Bas me interesira kada ce ovaj balun vruceg zraka puknuti i kakv ce biti efekti :)) U svakom slucaju ce biti jako zanilmjivo.

Poruka je uređivana zadnji put uto 19.10.2010 15:29 (konjRR).
16 godina
offline
RE: Još jedan rekordan kvartal za Apple
konjRR kaže...
tnakir kaže...
RobertS kaže...

10. I drugi put.

Kad god hoces. I da... nema na cemu... radi kartona :) To je bilo to zadovoljstvo. Kad me netko vrijedja jer sam stvarno kreten nemam nista protiv, al kad me netko vrijedja jer se nasa misljenja razilaze... To je malo previse.

Ali kako ne razumijes da apple fanboyi svaku kritiku apple proizvoda i firme dozivljavaju kao najvecu mogucu uvredu. Realno ti si njih vrijedao. Cudni su ali trebas to shvatiti i biti pripremljen da kada kritiziras apple i njihove proizvode da ce ti tako odogovoriti :))

Sada kada bi im netko uspio objasniti da kritiziranje nije vrijedanje i obrnuto bili bi na konju :))

 

Bas me interesira kada ce ovaj balun vruceg zraka puknuti i kakv ce biti efekti :)) U svakom slucaju ce biti jako zanilmjivo.

Pa ne kritiziram im sestru ili majku.

Biljezim se sa stovanjem...
14 godina
offline
RE: Još jedan rekordan kvartal za Apple
tnakir kaže...
konjRR kaže...
tnakir kaže...
RobertS kaže...

10. I drugi put.

Kad god hoces. I da... nema na cemu... radi kartona :) To je bilo to zadovoljstvo. Kad me netko vrijedja jer sam stvarno kreten nemam nista protiv, al kad me netko vrijedja jer se nasa misljenja razilaze... To je malo previse.

Ali kako ne razumijes da apple fanboyi svaku kritiku apple proizvoda i firme dozivljavaju kao najvecu mogucu uvredu. Realno ti si njih vrijedao. Cudni su ali trebas to shvatiti i biti pripremljen da kada kritiziras apple i njihove proizvode da ce ti tako odogovoriti :))

Sada kada bi im netko uspio objasniti da kritiziranje nije vrijedanje i obrnuto bili bi na konju :))

 

Bas me interesira kada ce ovaj balun vruceg zraka puknuti i kakv ce biti efekti :)) U svakom slucaju ce biti jako zanilmjivo.

Pa ne kritiziram im sestru ili majku.

Nebudi tako siguran da nije i gore. Kritiziras im boga oni su ekstremisti i sto se dogodi? Ponasanje videno kroz povijest mnogo puta i izgleda cemo i dalje vidati jer evolucija je izgleda jaaaako spor proces.

 

@artful sijecas se velikog svetca bill gatesa evo ti pa citaj malo koliko dobrote siri i koliko ga moramo stovati.

15 godina
neaktivan
offline
RE: Još jedan rekordan kvartal za Apple
Ajde sada vec pomalo svi pretjerujete...
In Control... MNOGE države imaju mafiju. Ali u Hrvatskoj mafija ima državu...
15 godina
offline
Još jedan rekordan kvartal za Apple

Niti jedna tema "Android" ili "iPhone" ne može se pojaviti, a da se ne pojavi prepucavanje itd itd itd. Isto vrijedi i za "Win" vs "Mac". Iskreno nisam apple hater ili sl. čak mi se neki njihovi proizvodi sviđaju (izgledom),ali ne sviđa mi se ta sekta koja se polagano stvara iznad "normalnih" apple korisnika i samo zbog toga me odbijaju svi apple proizvodi. 

 

Imaš korisnike koji uviđaju dobre i loše strane Apple proizvoda i to lijepo prezentiraju, ali imaš one koji će uvijek tvrditi da je njihov apple uređaj najbolji, neznaju za alternative, uvijek spremni za svađu... Iskreno zar je tako teško reći što je loše, što je dobro, a ne samo tvrditi da je to najbolje i da nema boljeg...

Razmišljanje tipa : "Mercedes je mercedes, a sve ostalo su auti"

 

Svaki uređaj ima svoje loše i dobre stvari, funkcije koje izvršava (uvijek postoji alternativa), ako je nešto skupo ne mora značiti da je i dobro i kvalitetnije od sve ostalog. iPhone se radi u Kini (tolko o kvaliteti)

'Genius might be the ability to say a profound thing in a simple way' Charles Bukowski
Poruka je uređivana zadnji put uto 19.10.2010 16:14 (dado2202).
Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
offline
RE: Još jedan rekordan kvartal za Apple
EnlightenedPhoenix kaže...
Ajde sada vec pomalo svi pretjerujete...

It is for dramatic effect :))

 

Meni treba auto a ne "mercedes" :)) npr. jedan McLaren F1, ili tako nesto prakticno.

16 godina
offline
RE: Još jedan rekordan kvartal za Apple
tnakir kaže...

Kad god hoces. I da... nema na cemu... radi kartona :) To je bilo to zadovoljstvo. Kad me netko vrijedja jer sam stvarno kreten nemam nista protiv, al kad me netko vrijedja jer se nasa misljenja razilaze... To je malo previse.

 

A što ti upravo radiš cijelo vrijeme? Šprdanje je manje-više slično kao vrijeđanje, pogotovo kad dolazi od osobe koju ne poznaješ niti si ikada vidio. Zar je tvoje mišljenje vrijednije? Ili smo mi kreteni? Tvoj način komunikacije zajedno sa Psihovim na indirektan način vrijeđe i omalovažava Apple korisnike. Zar je prozivanje nekoga zoombia, tebi smiješno? Možda bi mi čak bilo smiješno da mi to frend kaže ili osoba koju poznajem, ali ne dopuštam ljudima koji me nisu upoznali da me vrijeđaju. Prvi započneš nešto, pa ti smeta kada netko tu istu stvar upotrijebi protiv tebe. Snosi posljedice za svoje postupke i komentare!

Oko mene pijani drugari, a ja samo tebe dozivam....
Poruka je uređivana zadnji put uto 19.10.2010 17:07 (ivaninho).
13 godina
protjeran
offline
Još jedan rekordan kvartal za Apple

 
2 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Još jedan rekordan kvartal za Apple
ovaj sto ponavlja - IWant an iPhone me podsjeća na ove na forumu sto ponavljaju - to su Apple zombiji.
A.
 
1 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice