Poznate cijene Surfacea

poruka: 62
|
čitano: 8.379
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Poznate cijene Surfacea".
14 godina
neaktivan
offline
Re: Poznate cijene Surfacea
Teerex kaže...
2. Nije točno, među Win 8 style aplikacijama u AppStore imat ćeš dihotomiju između onih koji imaju samo managed code - koji će raditi na svemu, i onih koji imaju native code, gdje moraš spremiti pakete za Win 8 i za Win RT (kompajlirano dakle u dvije varijante)

Samo C++ Metro aplikacije će biti direktno kompajlirane u nativni kod. Za sve .Net jezike (pa i za managed C++) vrijedi ono što sam napisao. Jedan od ciljeva .Net frameworka je učiniti aplikacije OS agnostičnima (ili barem agnostičnima kada su MS-ovi operacijski sustavi u pitanju), pretpostavljam da će to sada doći na kušnju. Po prvi puta nakon dugo vremena MS će paralelno imati dva arhitekturalno različita velika operacijska sustava (posljednji put je to bilo sa NT i 9x).

Oscar-Mike-Golf Whiskey-Tango-Foxtrot
Poruka je uređivana zadnji put sub 20.10.2012 17:12 (rustweaver).
14 godina
neaktivan
offline
Re: Poznate cijene Surfacea
rustweaver kaže...
Teerex kaže...
2. Nije točno, među Win 8 style aplikacijama u AppStore imat ćeš dihotomiju između onih koji imaju samo managed code - koji će raditi na svemu, i onih koji imaju native code, gdje moraš spremiti pakete za Win 8 i za Win RT (kompajlirano dakle u dvije varijante)

Samo C++ Metro aplikacije će biti direktno kompajlirane u nativni kod. Za sve .Net jezike (pa i za managed C++) vrijedi ono što sam napisao. Jedan od ciljeva .Net frameworka je učiniti aplikacije OS agnostičnima (ili barem agnostičnima kada su MS-ovi operacijski sustavi u pitanju), pretpostavljam da će to sada doći na kušnju. Po prvi puta nakon dugo vremena MS će paralelno imati dva arhitekturalno različita velika operacijska sustava (posljednji put je to bilo sa NT i 9x).

No, pa nismo rekli ništa različito. Ali ću dodati da mi se čini da i dalje vrijedi ona da je bolje biti ''close to the metal'' ako hoćeš max performanse.

 

Unreal Engine je portan na ARM, ali se još niko nije javio da li ga je primjenio za nešto. Microsoftu mora na launch day imati nešto atraktivno za RT. Inače...

Early adopter
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice