Šibenčanin prijetio po Facebooku, pa zaradio prija

poruka: 52
|
čitano: 5.616
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Šibenčanin prijetio po Facebooku, pa zaradio prija".
16 godina
offline
Šibenčanin prijetio po Facebooku, pa zaradio prija

Sloboda izrazavanja bi bila da ja sada dodjem i nalupam te cekicem jer mi je tvoj post glup?

Rvat katolik!
 
3 0 hvala 1
12 godina
offline
Re: Šibenčanin prijetio po Facebooku, pa zaradio p
Firef0X kaže...
bill_jobs kaže...

 Trkeljaš po forumu sve dok tebi jednog dana ne bude trebala policija, onda ćeš ih zvati i kmečiti ko curica da ti pomognu i onda se signurno nećeš zalagati za njihove male ovlasti.

 

 

Mene cuva moj cz 75,ako mi on ne moze pomoci ne treba mi ni policija.Kako je krenulo trebacemo se mi stiti od njih.Treba njima uzeti pistolje i pendereke ko u nekim normalnim drzavama pa nek onda glume siledije.

 Ček, ti hodaš sa zbrojevkom po gradu ? Dobro ti Jobs rekao, manje GTA, više Raymana...

9 godina
protjeran
offline
Re: Šibenčanin prijetio po Facebooku, pa zaradio p
tnakir kaže...

Sloboda izrazavanja bi bila da ja sada dodjem i nalupam te cekicem jer mi je tvoj post glup?

 Ne,ali da sam te pokrao,istukao,silovao onda da.Ne vidim gdje je tu problem.Nije ni doticnog policajac poslo u mp3 preko fejsa nego ga je financijski odero(vrlo cesto samo da napune proracun/svoj dep

,pa makar ti ne bio kriv).

DarthMarkus kaže...

 Ček, ti hodaš sa zbrojevkom po gradu ? Dobro ti Jobs rekao, manje GTA, više Raymana...

 

Sta je tu cudno pa hoda pola hrvatske.Kad se covjek ne osjeca zasticeno od strane drzave sta mu je ciniti nego sam sebe zastiti.Ti budi pacifist sa tecajem krav mage.

9 godina
protjeran
offline
Re: Šibenčanin prijetio po Facebooku, pa zaradio p
Ima boljih nacina za stititi svoje nego se sramotiti po forumu.
16 godina
offline
Re: Šibenčanin prijetio po Facebooku, pa zaradio p
Onjegin kaže...

 

Onaj dan kad se oslonim na policiju da mi pomogne ili zaštiti bit će dan kad ću si oduzeti život.

 I opet će doći policija da uradi uviđaj i pokupi tvoje ostatke... Kako god ne'š proći bez murije.

Naš mentalitet ima jedan kvalitet, da te jebe u zdrav mozak sve dok ima imunitet! Zustavite zemlju silazim, nije mi do ničeg, odlazim!
16 godina
offline
Šibenčanin prijetio po Facebooku, pa zaradio prija

U cijeloj ovoj prici hm.. koliko vidim autor statusa nije naveo ime i prezime policajca i pitam se na osnovu cega prijava. Mogao bi se sada zaliti i traziti suocavanje sa onim koji ga je prijavio. Vec vidim sigurnosni problem....

 

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Šibenčanin prijetio po Facebooku, pa zaradio p
Firef0X kaže...
tnakir kaže...

Sloboda izrazavanja bi bila da ja sada dodjem i nalupam te cekicem jer mi je tvoj post glup?

 Ne,ali da sam te pokrao,istukao,silovao onda da.Ne vidim gdje je tu problem.Nije ni doticnog policajac poslo u mp3 preko fejsa nego ga je financijski odero(vrlo cesto samo da napune proracun/svoj dep

,pa makar ti ne bio kriv).

Logika ti je zbilja yebena... Sreca da ti nisi policajac, vjerovatno bi pucao u koljeno svima koji ti se ne svidjaju.

Rvat katolik!
10 godina
offline
Šibenčanin prijetio po Facebooku, pa zaradio prija

Da li je to netko prijavio ili nas naša milicija prati? 

Samomrzeći hrvat
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Šibenčanin prijetio po Facebooku, pa zaradio p
Firef0X kaže...
bill_jobs kaže...

 Trkeljaš po forumu sve dok tebi jednog dana ne bude trebala policija, onda ćeš ih zvati i kmečiti ko curica da ti pomognu i onda se signurno nećeš zalagati za njihove male ovlasti.

 

 

Mene cuva moj cz 75,ako mi on ne moze pomoci ne treba mi ni policija.Kako je krenulo trebacemo se mi stiti od njih.Treba njima uzeti pistolje i pendereke ko u nekim normalnim drzavama pa nek onda glume siledije.

 

 

 

 

 

Inace ne komentiram, ali zbilja si me zaintrigirao sa svojim stavom pa evo: pretpostavljam da imaš legalno oružje jer valjda nisi glup pa da unatoč vijesti da je lik popušio zbog verbalne prijetnje policiji ti ovdje javno iznosiš da imaš nelegalno vatreno oružje i još ga nosiš uokolo sa sobom po gradu (wtf?!?) te je moje pitanje kako ti se da zahebavati s tim, od kud ti zivci? Predao sam oruzje na policiju prije par tjedana jer iskreno nikad ga nisam ni želio (otac prepisao na mene jer sam imao uvjete dobivanja dozvole za vatreno oruzje, a prodat ga mozes za valjda 100EUR), oni razgovori s susjedima prije dobivanja dozvole, pa psiholoske evaluacije, pa pregled za nedaj boze da sam krivo presao cestu prije 30 godina i kad napokon dobijes dozvolu ajmo svako malo na lijecnicki (citaj daj jos para), uglavnom oruzje je samo nepotrebni trosak te me zanima kako ti se da zahebavati s tim, imas erekciju na pistolj, osjecas se vise muskarac kad ga imas uz sebe?

 

Sto se tice tvog stava "nosim pistolj da se zastitim" apsolutno se ne slazem jer se postavlja pitanje od koga da se zastitis? Od ostalih mozebiti naoruzanih osoba? I sam vjerovatno znas da od jaceg uvijek postoji jaci i sta si dobio? Prije ili kasnije ces naletiti na nekog tko ce brze izvuci i biti odlucniji povuci okidac i ode ti pod zemlju. Mozda od osoba kao sto sam ja? Malo vjerovatno, ne nosim oruzje i uopce se ne raspravljam s ljudima, ovo je jedna od vrlo rijetkih situacija da izrazavam svoje misljenje ociglednom nasilniku, ako vidim da si budala velim ti da si u pravu i maknem se...ili se samo maknem. Mozda mislis da ti treba da zastitis obitelj, opet nemam oruzje i sasvim sam sposoban brinuti o svojoj obitelji i to ne samo financijski jer sto bi se desilo da u nekakvoj nevjerovatnoj situaciji mozebitne zavade izmedju nas dvojice ti izvuces oruzje...uopce ti nebi bilo potrebno to kaubojski brzo i precizno izvesti da me ubijes, milo moje sam bi se postavio izmedju cijevi i svog djeteta, uopce nebi trebao nisaniti. Ako nista siguran sam da mi je supruga dovoljno sposobna da se pobrine za sina i bez mene, bitno da oni prezive.  

 

BTW, sto se tice HS2000, nisam siguran ali kum mi radi u HS-u na cijevima i znam da stalno tupi da njemu ne treba teretana za kondiciju kad su cijevi teske 5kg prije obrade, tako da pretpostavljam da ih proizvode kod njih, a ne u Njemackoj no međutim pitacu da budem siguran.

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 13.4.2015 13:06 (lordphoenix).
12 godina
offline
Šibenčanin prijetio po Facebooku, pa zaradio prija

Kako sam i rekao nedavno: Pazi šta pričaš, gdje pričaš, kome pričaš... Doduše, ja mogu biti otac ovom mladiću i ne znači da sam pametniji od njega ali sam (ponekad) iskusniji, oprezniji...

Nisam ja ništa prčko.
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
protjeran
offline
Re: Šibenčanin prijetio po Facebooku, pa zaradio p
lordphoenix kaže...

 

 

Inace ne komentiram,... 

 

Ne nije legalan iz prostog razloga zato jer ako ga imas legalnog onda te gledaju ko manjaka,ubojicu itd.Upuco nekog u samoodbrani legalnim ili ilegalnim pistoljem isto ti se pise to ti je hrvatistan.Zato se tim ne opretecujem.Za policiju se nebrinem, i onako na svake web stranice gdje mislim ostaviti komentar ulazim preko proxyja pa nek me traze ip adresu od putina(nisam ni ja siso vesla).

I neznam sta ti nije jasno ako neko nosti pistolj da se zastiti,pa u americi svakas šuša nosi pistolj pa ih niko ne pita zasto nose.Ti ocigledno gledas previse kaubosjki filmova,pa zamisljas svakog ko nosi pistolj da ce potezati kao u filmovima i pucati bez razloga.Onaj ko ima pistolj je ima vece izglede da prezivi od onoga ko nema(zato je i izmisljeno oruzje),a sve ostalo je sreca.

U danasnje vrjeme mozes ti biti fin koliko hoces i izmicati se svakome,ali uvijek ima budala od kojim nemozes izmaketi,za to sluzi oruzje.I ne vidim razlog zasto bi moro skakat pred metak ako mi netko provali u kucu,zar nije bolje da na njega skoci metak.Ako je tebi bolje da djete ostane bez oca a zena udovica samo da bi ti bio fin,mislim da to nije ispravno razmisljanje.

Sto se tice hs-a nebi rekao da su kupili tehnologiju za tenifer zastitu.

Poruka je uređivana zadnji put pon 13.4.2015 16:31 (Firef0X).
9 godina
protjeran
offline
Re: Šibenčanin prijetio po Facebooku, pa zaradio p
Al sam se sad nasmijao ovom djetescu, bas onako slatko.
Momcicu, vjeruj mi da oruzje kojim se hvalis je slabije od pogleda nekih ljudi.
9 godina
protjeran
offline
Šibenčanin prijetio po Facebooku, pa zaradio prija

Zavisi s koje strane nisana gledas.

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Šibenčanin prijetio po Facebooku, pa zaradio p
Firef0X kaže...
lordphoenix kaže...

 

 

Inace ne komentiram,... 

 

Ne nije legalan iz prostog razloga zato jer ako ga imas legalnog onda te gledaju ko manjaka,ubojicu itd.Upuco nekog u samoodbrani legalnim ili ilegalnim pistoljem isto ti se pise to ti je hrvatistan.Zato se tim ne opretecujem.Za policiju se nebrinem, i onako na svake web stranice gdje mislim ostaviti komentar ulazim preko proxyja pa nek me traze ip adresu od putina(nisam ni ja siso vesla).

I neznam sta ti nije jasno ako neko nosti pistolj da se zastiti,pa u americi svakas šuša nosi pistolj pa ih niko ne pita zasto nose.Ti ocigledno gledas previse kaubosjki filmova,pa zamisljas svakog ko nosi pistolj da ce potezati kao u filmovima i pucati bez razloga.Onaj ko ima pistolj je ima vece izglede da prezivi od onoga ko nema(zato je i izmisljeno oruzje),a sve ostalo je sreca.

U danasnje vrjeme mozes ti biti fin koliko hoces i izmicati se svakome,ali uvijek ima budala od kojim nemozes izmaketi,za to sluzi oruzje.I ne vidim razlog zasto bi moro skakat pred metak ako mi netko provali u kucu,zar nije bolje da na njega skoci metak.Ako je tebi bolje da djete ostane bez oca a zena udovica samo da bi ti bio fin,mislim da to nije ispravno razmisljanje.

Sto se tice hs-a nebi rekao da su kupili tehnologiju za tenifer zastitu.

 

 

Dobro argumentirano, u potpunosti si u pravu.

 

LP

16 godina
offline
Re: Šibenčanin prijetio po Facebooku, pa zaradio p
Firef0X kaže...

 

Ne nije legalan iz prostog razloga zato jer ako ga imas legalnog onda te gledaju ko manjaka,ubojicu itd.Upuco nekog u samoodbrani legalnim ili ilegalnim pistoljem isto ti se pise to ti je hrvatistan.Zato se tim ne opretecujem.

 Pa ne baš, tačno je da ćeš u oba slučaja nadrljati, samo ćeš više sa ilegalnim.

Također postoji realna šansa da ćeš se izvući ako je legalno oružje korišteno u samoodbrani, dok nema šanse ako je ilegalno.

Naš mentalitet ima jedan kvalitet, da te jebe u zdrav mozak sve dok ima imunitet! Zustavite zemlju silazim, nije mi do ničeg, odlazim!
11 godina
neaktivan
offline
Šibenčanin prijetio po Facebooku, pa zaradio prija
vidin da dosta ekipe kao fura neki "legalistički stav",ono,zakon,red i poredak...zasluženo je dobio šta je tražio i slično,trebalo mu je oba kolina slomit,mulac koji je kreten i slično...
dakle,nakon mog posta SLOBODNO opalite jednu gomilicu TD ;)

prvo,lik napiše da će zgazit policajca koji mu je naplatio kaznu ženi...POLICIJA JE ODMAH AKTIVNA I PODNOSI KAZNENU PRIJAVU...velika većina vas iz hrvatistana(ČITAJ STOKA SITNOG ZUBA) je dočekala ovo s odobravanjem i ushitom,što je ŽALOSNO...
ne iz razloga šta je lik napravio dobro ili loše,već ZATO JER JE POLICIJA VRLO AŽURNA,DOK NPR. KAD TREBA PROVJERIT NEKE MILIJUNSKE PREVARE,KRŠENJA ZAKONA NEMILO,ILI NAJBOLJE ISKRIVLJIVANJA ZAKONA U SVOJU KORIST I SLIČNO,TADA NE PODUZIMA NIŠTA??!!

iz priloženog,odmah mogu zaključit da velika većina NIKAD,AMA SKORO NIKAD NIJE IMALA UOPČE POSLA S POLICIJOM...šta je opet samo po sebi posve nebitno,šta je bitno je DA VAM NE SMETA KAD POLITIČARE,ŠERIFE KOJEKAKVE I OSTALE KRETENE OVE ZEMLJE TA ISTA POLICIJA NE PROGONI,ali podržavate kad nekog policija privede zbog napisane rečenice na FB??

iskreno,vama svima želim što skoriji susret s nekom klendupinom i debilom koji nije završio srednju il slično,pa malkice maltretiranja i slično,ili da vama također počnu ženama pucat kazne za slične sitnice,pa da uživate i pomalo onanišete od zadovoljstva kad ista ta policija "bude radila uredno i po slovu zakone JER STE VI ili vaša žena to ZASLUŽILI"....lmao...

ako nekog zanima,dašta,hrpe puta san ima posla s dotićnim,i uopće opet to nije bitno,nego to da POSTOJE DVOSTRUKA MJERILA U OVOJ ZEMLJI I DRUŠTVU...ali najlakše je okrenit glavu ili se pravit da se vas to ne tiče...kod nas se desilo da je maloljetanj sin moćnika s BMW od 32o HP Z3 kojeg mu je tata kupio prije 18 rođendana pokupio dvije curice od 16godina na pješačkom i ubio ih na mjestu skoro...tog momka je policija uhvatila desetak puta da vozi bez dozvole i NIŠTA SE NIJE DOGODILO...i tad je vozio bez,jer je maloljetan bio...na suDu je oslobođen jer "POTIČE IZ DOBRE OBITELJI"...tata mu je omogućio jer je "hrvatski poduzetnik bez premca"....da,to je onaj koji je sanaderu kupio blindirani BMW(valjda je to im omiljena marka)...

kad pogledam većinu komentara,smatram da usitinu zaslužujete da živite ovako,pa čak i gore,a možda bi vam čak i poželio nešto slično da vam se dogodi,da uvidite realnu i stvarnu situaciju u ovoj zemlji,ali želim zlo samo onom tko želi meni,pa ću to preskočiti...ali mi se čini da velika većina ovo gore spomenute stoke sitnog zuba zaslužuje par dobrih šamara,iako ne opravdavam lika,koji da je mislio išta napravit,sigurno ne bi pisao statuse na FB,jer djela govore više od riječi,nego jer podrržavate da se "gazi neki lik" za rečenicu,kakava god bila,,dok zemlju i narod doslovno gaze političari,smradovi,lopovi,gamad i bagra,ali to vas ne zanima...vi bi udarali po tom jadniku,a ove velike "ribe",jbg,ne smije se dirat,LMAO...

samo se pogledajte u ogledalo,i biće vam jasno tko ste i šta ste...velika većina vas su "obićni jadnici",nažalost...mene baš zanima KOJE ĆETE VI TO VRIJEDNOSTI USADIT SVOJOJ DJECI??!!!
Moj PC  
1 2 hvala 0
12 godina
offline
Šibenčanin prijetio po Facebooku, pa zaradio prija

@johnyaces777

Take it easy, amigo.  Uvijek i svugdje postoje dvostruka mjerila, svi ih se, više-manje pridržavamo (svjesno ili nesvjesno).  

Nisam ja ništa prčko.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Šibenčanin prijetio po Facebooku, pa zaradio prija

Treba uvesti reda - kako među lokalne mangupe tako i među policiju.

Moj šogor je imao "zgodnu" situaciju prije nekih 2 godine. Jednu večer je izbacio van dvojicu neodgojenih "tatinih sinova" iz svoje birtije nakon što su počeli kidati inventar. Nakon što su se vratili natrag i postali nasilni obojicu ih je "ispratio" van uz pomoć šaka. Nakon toga dolazi njegov otac (bivši načelnik policijske ispostave u našem mjestu) sa nekolicinom mangupa i ubijaju ga u batinama pred gostima. Nakon nekog vremena policija dolazi na poziv, rade zapisnik i isputuju ljude što se dogodilo. U roku par dana svi koji su bili na uviđaju odlaze na prisilni godišnji odmor a zapisnik odjednom biva drastično drugačiji. Epilog - moj šogor je platio kaznu za remećenje javnog reda i mira + gro nekakvih sudskih troškova (sve skupa par tisuća kn).

 

Ja sam dok sam još maloljetan bio imao prilike biti odvežen u službenom vozilu (marici) u obližnju šumu, namlaćen i ostavljen tamo (iza ponoći). Povod je bio što sam svom društvu rekao "evo papani" kad je policija ušla u ugostiteljski objekt. Sudio sam se s njima, izgubili su sud. Nakon toga su najnormalnije nastavili raditi. U policiji vjerojatno nikako ne možeš dobiti otkaz. Ne znam do koje mjere se moraš ogriješiti o zakon da bi stvarno dobio nogom u guzicu...

 

Zaključak - svi mi idu na živce. Kako idioti bez mozga koji su si umislili da su veliki frajeri tako i policija koja ili radi loše ili radi selektivno.

Freak Show Inc.
 
2 0 hvala 0
16 godina
online
Re: Šibenčanin prijetio po Facebooku, pa zaradio p
johnyaces777 kaže...

prvo,lik napiše da će zgazit policajca koji mu je naplatio kaznu ženi...POLICIJA JE ODMAH AKTIVNA I PODNOSI KAZNENU PRIJAVU...velika većina vas iz hrvatistana(ČITAJ STOKA SITNOG ZUBA) je dočekala ovo s odobravanjem i ushitom,što je ŽALOSNO...
ne iz razloga šta je lik napravio dobro ili loše,već ZATO JER JE POLICIJA VRLO AŽURNA,DOK NPR. KAD TREBA PROVJERIT NEKE MILIJUNSKE PREVARE,KRŠENJA ZAKONA NEMILO,ILI NAJBOLJE ISKRIVLJIVANJA ZAKONA U SVOJU KORIST I SLIČNO,TADA NE PODUZIMA NIŠTA??!!

Malo si pobrk'o lončiće.

U prvom slučaju - policija odradila sve po PS-u.

Drugi slučaj - to uopće nije stvar policije.

9 godina
protjeran
offline
Re: Šibenčanin prijetio po Facebooku, pa zaradio p
Friday kaže...

 

....Ja sam dok sam još maloljetan bio imao prilike biti odvežen u službenom vozilu (marici) u obližnju šumu, namlaćen i ostavljen tamo (iza ponoći).

 

Cuo sam za par takvih slucajeva da je to policija radila.Eh sad me zanima sta bi se desilo kada bi neko u toj situaciji kada ga murija mlati u sumi dokopao njihovog pistolja i ubio ih.Bili se to vodilo kao samoodbrana ili napad.Mislim kako bi oni objasnili sta ste radili u sumi,a ti sav namlacen,a oni ostisli u vjecna lovista.

16 godina
odjavljen
offline
Re: Šibenčanin prijetio po Facebooku, pa zaradio p
Firef0X kaže...

 

Cuo sam za par takvih slucajeva da je to policija radila.Eh sad me zanima sta bi se desilo kada bi neko u toj situaciji kada ga murija mlati u sumi dokopao njihovog pistolja i ubio ih.Bili se to vodilo kao samoodbrana ili napad.Mislim kako bi oni objasnili sta ste radili u sumi,a ti sav namlacen,a oni ostisli u vjecna lovista.

 

Ma jadoši neki. Kad su me pustili (u pola šume) još sam ih malo podjebavao...

Ako ništa drugo - ostali su svaki bez par mjesečnih plaća

Freak Show Inc.
16 godina
neaktivan
offline
Re: Šibenčanin prijetio po Facebooku, pa zaradio p
Firef0X kaže...
bill_jobs kaže...

 Trkeljaš po forumu sve dok tebi jednog dana ne bude trebala policija, onda ćeš ih zvati i kmečiti ko curica da ti pomognu i onda se signurno nećeš zalagati za njihove male ovlasti.

 

 

Mene cuva moj cz 75,ako mi on ne moze pomoci ne treba mi ni policija.Kako je krenulo trebacemo se mi stiti od njih.Treba njima uzeti pistolje i pendereke ko u nekim normalnim drzavama pa nek onda glume siledije.

 nažalost, nemre te sačuvati od  tvoje bedastoće... taman da imaš i atomsku bombu ne bi ti pomogla

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice