Volim nogomet 2

poruka: 71
|
čitano: 10.945
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Volim nogomet 2".
15 godina
online
Re: Volim nogomet 2
Miro kaže...
zoran123456 kaže...

na kojem se kanalu Max TVa može pogledati utakmica ? Imam osnovni paket.

Arenasport1, mislim da je to 401 ili 410 (nemam MAXtv, pa nisam 100% siguran)

Točnije na 404 u 20 sati.

Google+ invites - http://goo.gl/7wnyA
16 godina
neaktivan
offline
Volim nogomet 2

a moj dobri urednice...to se fino napise...nismo se makli s mjesta.  kad je bio ovaj broj sa slicice?  prije 100godina i govorili smo da je HD tu...samo sto nije ugazio u svako domacinstvo. pa kako cemo gledat svjetsko..pa gdje kupit tunere i sl.

prije cemo dobit "hrt tv kalendar" u HD-u nego posten sportski program.  jel gleda tko onaj sportski program sto je u eteru stigao sa rtl2 i ostalima?  gleda ga vraga crnoga.

kakav crni maxtv?  u cemu je problem marketinski pokrit troskove formule 1 i troskove tok spektakularnog hnl nogometa?

NECE! nekom je u interesu da sve krepa. ali braco, pocela je nova skolska godina,a bome pocinje i Hlo sa udarnim termnima i udarenim gostima iz dnevne politike. boli nas *****.

 
5 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Volim nogomet 2
pinkskin kaže...
HRT kao nacionalana televizija mora prenositi nacionalne događaje, a u tome spada i sport, njima je obveza, zato im i plačamo, da prenose sportske događaje vezane uh HR sportaše i reprezentacije.

 

 

Ne, plaćaš posjedovanje TV prijemnika koji nema nikakve veze sa programom koji će oni emitirati. Pojašnjenje

 

Prijenosi utakmica su smiješni. Niti dan danas nemaju postavljene kamere iz kojih se jasno vidi je li zaleđe ili ne. Tko želi gledati takvu sprdnju od lige ?

 

Atheistic to the point of fanaticism, there u have me in a nutshell so kill me again or take me as I am for I shall not change.
Poruka je uređivana zadnji put sub 10.9.2011 3:10 (PROTECTOR).
13 godina
offline
Re: Volim nogomet 2
torrente kaže...
...u cemu je problem marketinski pokrit troskove formule 1 i troskove tok spektakularnog hnl nogometa?...

...nekom je u interesu da sve krepa. ali braco, pocela je nova skolska godina,a bome pocinje i Hlo sa udarnim termnima...

Ispričavam se što sam ti iskasapio citat, ali mislim da si sa ove dvije rečenice sve rekao o stanju na dalekovidnici (a i šire :)). Pazi ovo, HRT-u se ne isplati prenositi HNL. Dođe Arena i prenosi HNL u puno većem obimu, nudi HD, nudi sažetke na netu. HRT-u se ne isplati prenositi F1, skupi se desetak lokalnih televizija (HALO, lokalnih!) i prenosi i treninge i utrke. HRT-u se ne isplati prenositi SP u atletici. Sportska TV osigura prava i napravi prijenos prodavši pri tome ista ta prava HRT-u (Kojem se btw. dogodi da taman na kraju skoka u vis ostane bez te trase). HRT-u se dogodi da RTL prenosi SP u rukometu u Hrvatskoj. HRT-u se dogodi da nitko na ovo ne reagira. Moglo bi se još, ali "you get the point". Shvaćam da ne može biti novca za sve, da postoji konkurencija, da nije sport jedina i najvažnija stvar, ali zar zbilja moramo bacati lovu na gluposti i u vjetar?

14 godina
offline
Volim nogomet 2

HRT se maksimalno srozao! I onda još kad vidim one njihove reklame... 700 sportskih prijenosa, uhhhhhhhh. Ma daj kako imate obraza. Prenose ono što gotovo nikog ne zanima. Izgubili su Talijansku i Španjolsku ligu koje su prenosili, onda su prenosili derbije iz tih liga i sada već godinama nema ni toga! Izgubili su pola lige prvaka, HNL. Sjeća se netko emisije petica???? Njima je to bilo preskupo plaćati... Snimke golova, ma daaaaj. Nemam namjeru plaćati ni T-comu. Jednostavno platim 7$ mjesečno i gledam HNL na internetu. Uz to gledam Premier ligu i Primeru i Francuze, ma sve europske derbije. da ne spominjemo i ostale sportove...

http://www.powerplaymanager.com/r802803/ sportski menađer. probaj i uživaj!
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Volim nogomet 2

Puno priče bez razumijevanja.

 

Da razrješimo ono najbitnije - ako je prijenos HNLa od "nacionalnog interesa", onda se nije smjela dozvoliti komercijalizacija tog prijenosa na ovaj način. HRT SIGURNO neće utući gomilu novaca u nešto gdje te novce ne može vratiti, posebno zbog toga što sa gomilom novaca plaća jedan mizerni dio programa - a treba popuniti i ostatak emitiranja. Da HRTu nije skresana količina reklama koju smije emitirati u jednom satu, možda bi nečeg i bilo, da se vrati barem jedan dio novaca u blagajnu. No obzirom da je i to limitirano, ništa od toga. Bio bi samo na gubitku zbog želje mase da gleda dvadeset i dva neobrazovana tupana kako naganjaju loptu.

 

Međutim.

 

Zašto RTL ili Nov@ nisu otkupili prava na emitiranje? To su prave komercijalne televizije. Ako HRT nije mogao platiti, oni su mogli uskočiti, kupiti prava za prijenos, te emitirati na DVBT sustavu, da svi u RH mogu gledati. No meni sama činjenica da niti oni nisu to otkupili govori da uvijeti nisu bili prepovoljni čak niti za njih.

 

Pogrešna je predodžba da se TV program može vrtiti sa par miliona kuna cijele godine, koja dolazi od strane ljudi koji najčešće te novce ne vide cijelog života. Prava na emitiranje su vrlo visoka, kao što je visoka cijena produkcije programa, posebno onog koji nije komercijalan i koji se ne može isplatiti, poput dječjeg ili programa za manjine, a da ne govorim još o održavanju broadcasting opreme.

So, if God has existed forever...you know, what did he do in his spare time, like, before he made the Earth and everything?
Moj PC  
3 0 hvala 0
13 godina
offline
Volim nogomet 2

Tako i treba. Treba puno više konkurencije na našem tržištu, a vjerujem da će marža biti puno veća T-Comu nego HRT-u

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Volim nogomet 2
http://livehnl.blogspot.com/ evo tu vam uvijek bude prijenos mozda vec vecina vas zna za to al nema veze, kvaliteta nije bas nesto al jbg daj sta das :)
“Think of me like Yoda, but instead of being little and green I wear suits and I'm awesome. I'm your bro—I'm Broda!”
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Volim nogomet 2

nego ča

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Volim nogomet 2
DamageHigh kaže...
Ne placate HRT, placate RTV pristojbu za posjedovanje televizijskog/radio prijamnika. Veliki dio novca od toga odlazi javnoj televiziji, ali dio dobivaju i komercijalne.

Just sayin'...nitko vas ne pita gledate li vi HRT ili ne, pristojba se placa za posjedovanje prijamnika i tu je prici kraj.

 

link

 

Na HRT-u napominju kako je od pretplate, od koje je prošle godine prikupljeno 1,13 milijardi kuna, tek 300 milijuna potrošeno za program.

Odnosno s oko 37% novca od pristojbe financiraju se obveze prema državi i državnim institucijama, dakle porezi, doprinosi, plaća se PDV, ZAMP, ZAPRAF, turističke zajednice, naknada za šume..., a 10% izdvaja se za odašiljače i veze.

Ostalo ostaje za program i plaće.

 

ZAMP i šume? i naravno da je jasno zašto sve one maje, simone, slađe itd žele pjevati, jer se na grbači poreznih obveznika dobro živi. 

Većinu novca sam prokartao, prokurvao i propio. Ostatak sam potrošio bezveze - George Best
16 godina
neaktivan
offline
Volim nogomet 2

Glavno da moramo plaćati pretplatu.....

 

 

http://www.erepublik.com/en/referrer/Van+Raus
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Volim nogomet 2

Ako iko zna gdje bi mogo pogledat danjasni dugo ocekivani derbi preko interneta neka mi napise u pp ili tu na forum tako da svi kojih zanima znaju.

[url=http://www.worldoftanks.com][img]http://ovocnari.eu/sig2@500276670-GeneralPag@eu@2@1@11111111111111@1111111111111@01001@hr@0.png[/img][/url]
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Volim nogomet 2
Arto kaže...

Kvalitetan osvrt, premda previše pomirljiv za mene :)) Sportska redakcija HRT-a srozana je na najniže grane otkada pratim sportski program. Izgubili su masu prava, prave sportske emisije nije bilo još od Petice, izgubili veliku većinu komentatora (iako ih nisam volio sve, bili su u najmanju ruku korektni i laki za uho, za razliku od nekih danas kojima trebaju govorne vježbe jer su nerazgovjetni). Zašto se tako radi?

I nije mi žao što je MaxTV (odn. Arena) otkupio prava iako sam kod drugog providera. Neka je, prijenosi će biti kvalitetnije odrađeni za one koji mogu pogledati, bit će više tekmi i barem ću sažetke gledati na netu kvalitetne, a ne subotom navečer u minuti i pol. Valjda će nekome doći u glavu iz stražnjice (pod uvjetom da ju izvade iz iste) što se događa pa se nešto i promijeni. Ako ne za HNL, onda barem za ostatak sportskog programa.

 

Kao nastavak na Vaš članak toplo preporučujem i ovo: http://www.hrsport.net/kolumne/421476/packe/max-raspad-sustava

Iako si u pravu, moram ti naglasiti jedan dio koji je istaknut u tekstu koji si linkao, a odnosi se na to da se po jedna utakmica po kolu mora prenositi na televiziji s nacionalno dostupnom koncesijom. To je u interesu popularizacije nogometa, a Udruga prvoligaša nije reagirala na činjenicu da se to još nije dogodilo. Osobno smatram da bi bilo bolje da su sami osnovali agenciju zajedno s HNS-om i za 30-ak kuna mjesečno ponudili kanal s hrvatskim nogometom, i to preko svih operatera i kodirano preko DVB-Ta, te uz HNL, prenosili i derbi druge lige, snimke pokoje utakmice juniorske i kadetske lige, sve nastupe A reprezentacije i prijenose i snimke mlađih reprezentativnih selekcija. To bi već bilo u interesu razvoja nogometa po mjesečnoj cijeni jedne ulaznice na HNL pašnjake...

DamageHigh kaže...
Ne placate HRT, placate RTV pristojbu za posjedovanje televizijskog/radio prijamnika. Veliki dio novca od toga odlazi javnoj televiziji, ali dio dobivaju i komercijalne.

Just sayin'...nitko vas ne pita gledate li vi HRT ili ne, pristojba se placa za posjedovanje prijamnika i tu je prici kraj.

Način obračuna TV pristojbe je sramota i, po mom mišljenju, protuustavan. Činjenica da SVI plaćaju ISTO je i da to MORAJU plaćati je jednostavno suluda. Nadalje, taj namet je stupidan u ovom iznosu, budući da za prosječnog životnog vijeka uobičajenog TV prijamnika (danas jeftini LCD) pristojbe se plati u vrijednosti barem dva prijamnika na koje smo već platili PDV i brojne druge namete potrebne da se isti nađe na polici u trgovini. Zamisli da takav namet plaćaš na auto? Mislim da bi građani izašli u većem broju nego ikada na ulice i prosvjedovali. Budi uvjeren u to...

Čvarci su bomboni od svinje
16 godina
neaktivan
offline
Re: Volim nogomet 2
Arto kaže...

HRT-u se dogodi da RTL prenosi SP u rukometu u Hrvatskoj.

Ovaj rukomet na RTL-u je bija negledljiv do boli. Sjeća li se još neko one iritantne voditeljice šta je maltretirala ljude u publici.

HRT ima puno mana ali i nekih pozitivnih stvari, dok RTL i Nova (i one njihove dodatne televizije) su šaka jada i sramota za struku i čovjeka.

 

Šta se tiće HNL-a gledam ga preko streama i nemam namjeru plačat nikakvi Max šit TV. Rađe kupim kartu za utakmicu.

Poruka je uređivana zadnji put sub 10.9.2011 11:36 (Tony).
16 godina
neaktivan
offline
Re: Volim nogomet 2
Tony kaže...
Arto kaže...

HRT-u se dogodi da RTL prenosi SP u rukometu u Hrvatskoj.

Ovaj rukomet na RTL-u je bija negledljiv do boli. Sjeća li se još neko one iritantne voditeljice šta je maltretirala ljude u publici. HRT ima puno mana ali i nekih pozitivnih stvari, dok RTL i Nova (i one njihove dodatne televizije) su šaka jada i sramota za struku i čovjeka.

Problem je kako je i zašto RTL-u dodijeljeno pravo prijenosa, to su svi pomalo zaboravili. Naime, tvrtka koja distirbuira prava prijenosa je u djelomičnom suvlasništvu njemačkog RTL-a, mislim da je tada bilo oko 30 posto...

Čvarci su bomboni od svinje
15 godina
online
Re: Volim nogomet 2
zuper kaže...

koga briga za neki HNL...

 

 

svakoga tko voli nogomet....

13 godina
offline
Re: Volim nogomet 2
zuper kaže...

koga briga za neki HNL...

Svi podcijenjujete Hrvatski nogomet. Kao i sve što uspijemo stvoriti, podcijenjujete. Ali baš uvijek...

15 godina
online
Re: Volim nogomet 2
dekstroza kaže...

"Digitel je s Udrugom prvoligaša potpisao dosta hrabar ugovor"

 

Na stranu sve ostalo, ali Digitel nije učinio ništa hrabro.

Digitel je otkupio prava očekujući da će HRT morati kupiti HNL od njih jer se to od državne televizije očekuje. Htjeli su lagane pare od HRT-a i još dodatnu zaradu tako da prodaju višak utakmica kabelskim i internetskim televizijama a dobili su ćorak.

Ako je itko napravio nešto hrabro onda je to HRT koji ih je odjebucnuo.

 

Iako mislim da bi HNL trebao biti na javnoj televiziji tolike pare ova naša liga definitivno ne vrijedi...

 

 

Potpuno krivo, hrt je htio otkupiti svaki tjedan jednu tekmu ali im digitel nije htio prodati.  Naravno zašto bi konkurenciju dizali iz pepela kada je spremaju uništiti. U sportskoj redakciji nije više ostao niti jedan polunormalan komentator a sada polako ostaju i bez kompletnog sportskog programa.  hrt-u ove godine prestaje ugovor za tekme lige prvaka i to će popušiti jer se i to seli na arena sport.  hrt je glomazan, trom i nesposoban aparat koji sam sebe jede i uništava... ne razumijem kako si posložio kockice da je digitel htio lagane novce od hrt-a kada su na natječaju hrtovci bili spremni na ulog od nekih 6 milja a digitel na 11 milja?  Kaj misliš da su došli na ideju kupiti za 11 milja pa prodati hrtu za 15 milja?  Inače koliko znam hrt je bio spreman platiti digitelu oko 5 milja za jednu tekmu tjedno što su ovi odbili i sve frknuli na arena sport gdje se tjedno vrte gotovo sve tekme. U pregovorima su sa sportskom  televizijom i KN kojima su spremni prodati jednu tekmu tjedno kako bi se liga mogla vidjeti i na televiziji s nacionalnom koncesijom...  jedini gubitnik u cijeloj priči je hrt....

 

12 godina
neaktivan
offline
Volim nogomet 2

Pokusaj prije nego pocme utakmica ovdje http://www.cooltube24.net/EN_websportv.htm potraziti ili proguglaj!

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Volim nogomet 2
movie kaže...
ne razumijem kako si posložio kockice da je digitel htio lagane novce od hrt-a

 

Od koja druge televizije se očekuje da mora imati HNL u programu?

 

A kako su odbili ponudo od 7 milijuna za jednu utakmicu tjedno očito su očekivali više para.

 

Ili ti stvarno misliš da su preuzeli obvezu u ugovoru o jednoj utakmici na televiziji s nacionalnom koncesijom jer su očekivali da će ta prava prodati Kapital Networku...

12 godina
neaktivan
offline
Re: Volim nogomet 2

Sori, ovo pojašnjenje je jedan od najglupljih, najbesmislenijih i najnelogičnijih stvar koju sam ikad pročitao (nema veze s tobom, da ne misliš{#}). Da ne kažem da je pravno potpuno neodrživa i besmislena... I da u njemu jasno piše koliko god to oni pokušavali zakamuflirati, da plaćam pristojbu HRT-u ZA gledanje programa...

 

Pročitajte to par puta polako i koncetrtirano i vidjet ćete količinu nebuloza koje pišu unutra.

 

Kako god to oni okrenuli...

13 godina
offline
Re: Volim nogomet 2
Father_Dougal kaže...

Da razrješimo ono najbitnije - ako je prijenos HNLa od "nacionalnog interesa", onda se nije smjela dozvoliti komercijalizacija tog prijenosa na ovaj način. HRT SIGURNO neće utući gomilu novaca u nešto gdje te novce ne može vratiti, posebno zbog toga što sa gomilom novaca plaća jedan mizerni dio programa - a treba popuniti i ostatak emitiranja.

Međutim.

 

Zašto RTL ili Nov@ nisu otkupili prava na emitiranje? To su prave komercijalne televizije. Ako HRT nije mogao platiti, oni su mogli uskočiti, kupiti prava za prijenos, te emitirati na DVBT sustavu, da svi u RH mogu gledati. No meni sama činjenica da niti oni nisu to otkupili govori da uvijeti nisu bili prepovoljni čak niti za njih.

 

Slažem se sa tim da ne treba lupati lovu u nešto što neće vratiti taj novac, ali problem je što HRT ne zna više ni iz čega vratiti novac. Pogledaj samo onaj cirkus od emisije kojim su pratili SP u JAR-u. Pa iz čega možeš vratiti lovu ako ne iz sportskog programa? Digni cijene reklamama "prehrambenih proizvoda". :D

Zašto je HNS uopće prodao prava Digitelu, zašto kao i do sada nisu prodali prava HRTu? Zbog bolje ponude, jasno (Pišem po sjećanju, pa ako sam u krivu molim da me ispravite). Već tu je HRT trebao reagirati i kupiti prava uletjevši sa boljom ponudom, jer jasno je na što je Digitel ciljao. S tim pravima trebali su napraviti kvalitetan program, recimo prijenos derbija kola a la liga prvaka (lijep studio sa dva kvalitetna gosta, intervjuima poslije tekme i sl.), možda prijenos još jedne utakmice u popodnevnom terminu, kvalitetne sažetke i emisiju sa istima te par stručnjaka koji ih komentiraju, pregled druge lige, mlađih kategorija, prodati koju utakmicu Sportskoj TV ili lokalnim televizijama (primjer F1 - recimo Osječkoj pravo na prijenos Osijeka ako ju HRT ne prenosi i sl.). Lupam ideje i sigurno da nije svaka izvediva (možda ni dobra), ali iz tog programa se može izvući lova. Ne znam jeste li primjetili, ali prijenos HNL-a je isti već dvadeset godina ukoliko izuzmemo onaj projekt "Volim nogomet".

Shvaćam da postoje ljudi koje ne zanima nogomet, a kamoli HNL, no ja sam volio pogledati tekmu subotom ili nedjeljom navečer pa pišem iz tog aspekta.

14 godina
offline
Re: Volim nogomet 2
Father_Dougal kaže...

Da HRTu nije skresana količina reklama koju smije emitirati u jednom satu, možda bi nečeg i bilo, da se vrati barem jedan dio novaca u blagajnu.što je visoka cijena produkcije programa, posebno onog koji nije komercijalan i koji se ne može isplatiti, poput dječjeg ili programa za manjine, a da ne govorim još o održavanju broadcasting opreme.

Oh, da, jadan HRT, na rubu su gladi.

http://danas.net.hr/hrvatska/page/2011/05/11/0653006.html

Jedna najobičnija voditeljica ima plaću u visini preko 3 hrvatske prosječne plaće! Svi od reda voze službene aute. Enough said.

Da HRT nije korumpiran kao i sve ostale državne firme, "vratio bi se barem jedan dio novca u blagajnu".

bocic kaže...
DamageHigh kaže...
Ne placate HRT, placate RTV pristojbu za posjedovanje televizijskog/radio prijamnika. Veliki dio novca od toga odlazi javnoj televiziji, ali dio dobivaju i komercijalne.
Just sayin'...nitko vas ne pita gledate li vi HRT ili ne, pristojba se placa za posjedovanje prijamnika i tu je prici kraj.

Način obračuna TV pristojbe je sramota i, po mom mišljenju, protuustavan. Činjenica da SVI plaćaju ISTO je i da to MORAJU plaćati je jednostavno suluda. Nadalje, taj namet je stupidan u ovom iznosu, budući da za prosječnog životnog vijeka uobičajenog TV prijamnika (danas jeftini LCD) pristojbe se plati u vrijednosti barem dva prijamnika na koje smo već platili PDV i brojne druge namete potrebne da se isti nađe na polici u trgovini. Zamisli da takav namet plaćaš na auto? Mislim da bi građani izašli u većem broju nego ikada na ulice i prosvjedovali. Budi uvjeren u to...

Apsolutno se slažem s tobom. Svojim postom sam samo htio ispraviti ustaljeno mišljenje da "plaćamo HRT-u". Iako je to indirektno tako, nije baš točno.

www.damagehigh.co.cc // Don't fix what ain't broken!
16 godina
neaktivan
offline
Re: Volim nogomet 2
DamageHigh kaže...

Da HRT nije korumpiran kao i sve ostale državne firme, "vratio bi se barem jedan dio novca u blagajnu".

 

Dajte se skoncentrirajte malo.

HRT je preglomazan, neefikasan, korumpiran i sve to... ali je komparativno govoreći mila majka prema mafiji koja se zove HNS.

 

13 godina
offline
Re: Volim nogomet 2
dekstroza kaže...
DamageHigh kaže...

Da HRT nije korumpiran kao i sve ostale državne firme, "vratio bi se barem jedan dio novca u blagajnu".

 

Dajte se skoncentrirajte malo.

HRT je preglomazan, neefikasan, korumpiran i sve to... ali je komparativno govoreći mila majka prema mafiji koja se zove HNS.

 

Gledaaj, općenito medije u Hrvatskoj treba podignuti na višu razinu. Tj. treba način informiranja podignuti.

 

Problem je u tome što svaka televizija, radio ili novine teže k nekome. Tek kad će naši mediji biti nezavisni, možemo očekivati puno bolje stvari

16 godina
neaktivan
offline
Re: Volim nogomet 2
Arto kaže...
 prodati koju utakmicu Sportskoj TV ili lokalnim televizijama (primjer F1 - recimo Osječkoj pravo na prijenos Osijeka ako ju HRT ne prenosi i sl.). Lupam ideje i sigurno da nije svaka izvediva (možda ni dobra), ali iz tog programa se može izvući lova. Ne znam jeste li primjetili, ali prijenos HNL-a je isti već dvadeset godina ukoliko izuzmemo onaj projekt "Volim nogomet".

Oni uopće ne žele raditi s malima, u tom ti je problem. Znam pošto ja radim na lokalnoj radijskoj postaji koja je utakmice gradskog kluba pratila otkako postoji, a emitira se na području grada i okolnih sela, odnosno pokriva područje sa oko 150,000 stanovnika. Nama su za sezonu prava na radijske prijenose utakmica samo jednog kluba tražili 57,000 kn. Kada zbrojiš sva gostovanja, odnsono troškove putovanja i dnevnica, ispada da bismo morali pronaći 10,000 eura godišnje od sponzora samo za HNL. Naravno, interes i promocija nogometa je za Prasička i ekipu nešto imaginarno. Daj pare il' šetaj... Smeće debelo...

Čvarci su bomboni od svinje
Poruka je uređivana zadnji put sub 10.9.2011 14:57 (bocic).
16 godina
offline
Volim nogomet 2

A nije nikome upalo u oči da je upravo Digitel dao koncesiju T-comu, za koji radi gomilu reklama?

So, if God has existed forever...you know, what did he do in his spare time, like, before he made the Earth and everything?
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
online
Re: Volim nogomet 2
bocic kaže...

Oni uopće ne žele raditi s malima, u tom ti je problem. Znam pošto ja radim na lokalnoj radijskoj postaji koja je utakmice gradskog kluba pratila otkako postoji, a emitira se na području grada i okolnih sela, odnosno pokriva područje sa oko 150,000 stanovnika. Nama su za sezonu prava na radijske prijenose utakmica samo jednog kluba tražili 57,000 kn. Kada zbrojiš sva gostovanja, odnsono troškove putovanja i dnevnica, ispada da bismo morali pronaći 10,000 eura godišnje od sponzora samo za HNL. Naravno, interes i promocija nogometa je za Prasička i ekipu nešto imaginarno. Daj pare il' šetaj... Smeće debelo...

 

 

Pa kaj su istresli novce da bi okolo dijelili?  Ako nemate godišnje 10 000 eura i to ne možete sponzorski pokriti onda niti nema smisla prenositi nešto što nikoga ne interesira...

 

13 godina
offline
Volim nogomet 2

evo bit će stream Hajduk - Dinamo i ovdje, možda budu bolje kvalitete od livehnl.blogspot, iako cisto sumnjam

http://hnl1.blogspot.com/

Poruka je uređivana zadnji put sub 10.9.2011 17:01 (fighterZu).
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Volim nogomet 2
Father_Dougal kaže...

A nije nikome upalo u oči da je upravo Digitel dao koncesiju T-comu, za koji radi gomilu reklama?

T-Com je vlasnik Digitela...

Čvarci su bomboni od svinje
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice