Windows Store sve popularniji

poruka: 19
|
čitano: 3.060
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Windows Store sve popularniji".
12 godina
neaktivan
offline
Windows Store sve popularniji

Da se barem i ove godine nastavi takav rast. WP je super platforma samo je problem malo aplikacija. Malo je kvalitetnih igrica, a ozbiljnije aplikacije su stvarno super.

I mogli bi poboljšati izgled onih kockica, kada god netko uzme moj mobitel u ruke kaže da WP ne valja, samo zato jer su vidjeli te kockice.

http://informacijsketehnologije.blogspot.com/
 
5 1 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Windows Store sve popularniji

Meni baš takvo sučelje odgovara! Koristio sam Android i trenutni mobitel mi je prvi WP i oduševljen sam. Ne toliko aplikacijama(koje su ionako u velikom porastu za što nebrinem) već fluidnošću, brzinom, integracijom outlooka, drive-a, one nota, i svega onoga što mi treba za posao i faks.

 

Za sada nemam bitnijih zamjerki(koristim ga mjesec dana)...osim recimo preglednika, no ni IE nije toliko loš. 

 

 

Prije svega budi čovjek. CS GO & Fifa 14 player
 
4 0 hvala 0
14 godina
offline
Windows Store sve popularniji

Na Windows Phoneu najviše fale domaće aplikacije, odnosno bankarske (mZaba je došla) te razne "no-brainer" aplikacije i igre. Ozbiljne aplikacije za komunikaciju te dodatci za rad su vrlo dobre, poneke i ispred onih na ostalim OSovima.

Swedish latin super funk.
Moj PC  
2 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Windows Store sve popularniji

Došle su također i aplikacije za PBZ "mToken" i "mPBZ" koje koristim i nema zamjerki. "Polako" se i WP store puni app-ovima od krucijalne važnosti.

Prije svega budi čovjek. CS GO & Fifa 14 player
 
0 0 hvala 0
9 godina
protjeran
offline
Re: Windows Store sve popularniji

Jucer su prodane 2 aplikacije, a danas 4 eto 100% porast.

12 godina
offline
Windows Store sve popularniji

Interesantno ali posrast od 100% je samo statistika, koliki je realan porast? ops :D u odnosu na konkurenciju je zapravo pad? jel? :D :D :D

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Windows Store sve popularniji

I sam sam čak kupio nekoliko aplikacija prošle godine (2014) i nije neki problem, zapravo kad se gleda je sića u onosu koliko se može dobiti nekakva kvalitetna aplikacija. 

 

Od PBZa je stvarno sad jako dobra aplikacija, i zadovoljan sam. A za svakog ima svega na marketu. Za neke i previše, za neke premalo. Ali ima svega. 

 

Ne pojedeš jedan burek i možeš si kupiti aplikaciju :P
Ili ne popušiš kutiju cigara pa evo već par aplikacija. 

Je da neke stvari još malo fale i štekaju. Ali nadam se da će se promjeniti sve na bolje. Meni osobno fali cad aplikacija od autodeska, koja bi lijepo radila na WP. 

I još jedva čekam vidjeti šta će biti s windows 10 na mobitelima. Već je vrijeme da se neka revolucija na mobitelima dogodi. Do sada nikako da se približe u potpunosti PCu i windowsima, ali nadma se da se sa 10 polako ostvarivat. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Windows Store sve popularniji
Dosta officiall appova fali, znam da ima zamjenskih, no to mi je nekako sam odraz kako se gleda na ovu platformu.igre su isto blaga katastrofa i ovih nekolicina sto ima se rijetko ili nikako ne update-a. Platforma je iskreno odlicna, mnogi bi se pozitivno iznenadili( pricam iz iskustva jer sam koristio android od 2.2 - 4.4.4)
14 godina
offline
Re: Windows Store sve popularniji
@trajno_baniran
Nisi u pravu. Priblem postoji, a to je sto za kvalitetne appseve, nema kvalitetne free alternative. Al to je mislim kriv MS sa svojom zatvorenoscu.
14 godina
neaktivan
offline
Windows Store sve popularniji

Nije kriv toliko niti MS koliko ostali ne žele raditi aplikacije jer je sukob interesa. 


Google ima samo jednu aplikaciju na WP i to je search koji radi ok. Nisu se udostojili napraviti chrome, nije google napravio drive svoj, da se čita lagano s WP. Ma zapravno ništa nije napravio niti se potrudio napravti. WP je bio zatvoren i mnogi su ga zaobilazili. Ali nije baš toliko zatvoren da se ne može ništa na njemu raditi. 

Logično je da prvo izlaze appovi za iOs i android, ali da neka ozbiljna tvrtka ne radi i za WP to je malo ipak neprimjereno. 


Moj PC  
5 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Windows Store sve popularniji

Pa da, bilo je realno za očekivati jer se microsoft u zadnje vrijeme budi 

CoolerMaster Support
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Windows Store sve popularniji

A sad natrag na temu posto vijest nije o WP Storeu nego  o Windos (desktop) Storeu..

 

http://www.windowsphone.com/en-us/store

 

http://windows.microsoft.com/en-us/windows/home

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
16 godina
moderator
online
Re: Windows Store sve popularniji
nixass kaže...

A sad natrag na temu posto vijest nije o WP Storeu nego  o Windos (desktop) Storeu..

 

http://www.windowsphone.com/en-us/store

 

http://windows.microsoft.com/en-us/windows/home

 Da, baš sam se čudio kako su se svi fokusirati na WP i nitko ne komentira Windows Store, koji sam Microsoft tretira kao neželjeno dijete, ko da se srami te svoje usluge... U odnosu na App Store ovaj Microsoftov mi izgleda kao neki proizvod u razvoju, ali tako kao da je taj razvoj stao na pola i ni makac dalje....

 

U svjetlu toga ovaj rast i nije impresivan jer taj servis nije uopće još zaživio kako bi trebao i mogao.

...
14 godina
neaktivan
offline
Re: Windows Store sve popularniji
77ari kaže...

Da se barem i ove godine nastavi takav rast. WP je super platforma samo je problem malo aplikacija. Malo je kvalitetnih igrica, a ozbiljnije aplikacije su stvarno super.

I mogli bi poboljšati izgled onih kockica, kada god netko uzme moj mobitel u ruke kaže da WP ne valja, samo zato jer su vidjeli te kockice.

 Trenutno imam Lumiu i Samsung S4, i ne znam šta svi pričaju o tim aplikacijama, ja imam gotovo iste aplikacije na WP i na Androidu, i kao većina "normalnih" korisnika koristim one standardne (Whatsapp, Viber, Facebook, Messenger i još par njih) i mogu reći da je većina tih aplikacija dostupna, istina možda mrvicu kasni što se kvalitete tiče ali taj razmak je sve manji u zadnje vrijeme pogotovo nakon izlaska WP 8.1. Neću reći sve, ali 80% aplikacija koje ljudi navode da fale na WP platformi većina ljudi ne koristi uopće bar ovi ljudi koje ja poznajem. Eventualno što me zasmetalo je nedostatak izbora browsera sve ostalo su većinom priče. Te kockice će napredovat, već jesu ali će još, iskreno više bi volio da su one prozirne a da je umjesto crne pozadine slika ili neka barem daju mogućnost odabira. Problem Microsoftu je npr. Google, oni naprave vrhunsku Youtube aplikaciju i onda ih ovi tuže, smješni su. Ista stvar je i sa Windows 8.1, ljudi prigovaraju a ja ga imam na laptopu dok mi je na PC-u 7, ne da nisam imao problema na privikavanje nego sam se odmah snašao u svemu na novim Windowsima, naravno uz korištenje malo mozgašto je nekima možda i problem. Nekad mi se čini da ljudi prigovaraju jer eto moraju prigovarat. Iskreno, koristio sam iPhone do prije mjesec dana, sad imam Nokiju i Samsung i meni su i Android i iOS i WP stvarno kvalitetni sustavi i sve je stvar ukusa.

Poruka je uređivana zadnji put čet 1.1.2015 17:57 (PlayMaker10).
13 godina
neaktivan
offline
Re: Windows Store sve popularniji
Franjo15 kaže...

Nije kriv toliko niti MS koliko ostali ne žele raditi aplikacije jer je sukob interesa. 


Google ima samo jednu aplikaciju na WP i to je search koji radi ok. Nisu se udostojili napraviti chrome, nije google napravio drive svoj, da se čita lagano s WP. Ma zapravno ništa nije napravio niti se potrudio napravti. WP je bio zatvoren i mnogi su ga zaobilazili. Ali nije baš toliko zatvoren da se ne može ništa na njemu raditi. 

Logično je da prvo izlaze appovi za iOs i android, ali da neka ozbiljna tvrtka ne radi i za WP to je malo ipak neprimjereno. 


 Omjer korištenosti WP-a na smartfonima je otprilike kao Linux i Mac na Desktopu stoga mislim da je malo ipak neprimjereno da veće tvrtke ne podržavaju njih.

Vječni izazivač na gostujućem terenu.Moj blog:http://thebluedrag.blogspot.com/ Svi smo mi jedna velika obitelj sa prezimenom Čovječanstvo
12 godina
neaktivan
offline
Re: Windows Store sve popularniji
PlayMaker10 kaže...
77ari kaže...

Da se barem i ove godine nastavi takav rast. WP je super platforma samo je problem malo aplikacija. Malo je kvalitetnih igrica, a ozbiljnije aplikacije su stvarno super.

I mogli bi poboljšati izgled onih kockica, kada god netko uzme moj mobitel u ruke kaže da WP ne valja, samo zato jer su vidjeli te kockice.

 Trenutno imam Lumiu i Samsung S4, i ne znam šta svi pričaju o tim aplikacijama, ja imam gotovo iste aplikacije na WP i na Androidu, i kao većina "normalnih" korisnika koristim one standardne (Whatsapp, Viber, Facebook, Messenger i još par njih) i mogu reći da je većina tih aplikacija dostupna, istina možda mrvicu kasni što se kvalitete tiče ali taj razmak je sve manji u zadnje vrijeme pogotovo nakon izlaska WP 8.1. Neću reći sve, ali 80% aplikacija koje ljudi navode da fale na WP platformi većina ljudi ne koristi uopće bar ovi ljudi koje ja poznajem. Eventualno što me zasmetalo je nedostatak izbora browsera sve ostalo su većinom priče. Te kockice će napredovat, već jesu ali će još, iskreno više bi volio da su one prozirne a da je umjesto crne pozadine slika ili neka barem daju mogućnost odabira. Problem Microsoftu je npr. Google, oni naprave vrhunsku Youtube aplikaciju i onda ih ovi tuže, smješni su. Ista stvar je i sa Windows 8.1, ljudi prigovaraju a ja ga imam na laptopu dok mi je na PC-u 7, ne da nisam imao problema na privikavanje nego sam se odmah snašao u svemu na novim Windowsima, naravno uz korištenje malo mozgašto je nekima možda i problem. Nekad mi se čini da ljudi prigovaraju jer eto moraju prigovarat. Iskreno, koristio sam iPhone do prije mjesec dana, sad imam Nokiju i Samsung i meni su i Android i iOS i WP stvarno kvalitetni sustavi i sve je stvar ukusa.

 Kada kažem aplikacije mislim na igrice to sam već rekao. 

 

I možeš staviti sliku iza kickica, i možeš dodati još jedan red.  Ako žele da WP ima više korisnika moraju ušminkati platformu, meni ovo izgleda dobro. Ali mi koji mislimo da izgleda dobro samo u velikoj manjini. Puno ljudi govori kako ružno izgleda. Više korisnika = više aplikacija.

http://thelostdigit.files.wordpress.com/2014/04/wp_20140424.png

 

http://informacijsketehnologije.blogspot.com/
14 godina
neaktivan
offline
Re: Windows Store sve popularniji
77ari kaže...
PlayMaker10 kaže...
77ari kaže...

Da se barem i ove godine nastavi takav rast. WP je super platforma samo je problem malo aplikacija. Malo je kvalitetnih igrica, a ozbiljnije aplikacije su stvarno super.

I mogli bi poboljšati izgled onih kockica, kada god netko uzme moj mobitel u ruke kaže da WP ne valja, samo zato jer su vidjeli te kockice.

 Trenutno imam Lumiu i Samsung S4, i ne znam šta svi pričaju o tim aplikacijama, ja imam gotovo iste aplikacije na WP i na Androidu, i kao većina "normalnih" korisnika koristim one standardne (Whatsapp, Viber, Facebook, Messenger i još par njih) i mogu reći da je većina tih aplikacija dostupna, istina možda mrvicu kasni što se kvalitete tiče ali taj razmak je sve manji u zadnje vrijeme pogotovo nakon izlaska WP 8.1. Neću reći sve, ali 80% aplikacija koje ljudi navode da fale na WP platformi većina ljudi ne koristi uopće bar ovi ljudi koje ja poznajem. Eventualno što me zasmetalo je nedostatak izbora browsera sve ostalo su većinom priče. Te kockice će napredovat, već jesu ali će još, iskreno više bi volio da su one prozirne a da je umjesto crne pozadine slika ili neka barem daju mogućnost odabira. Problem Microsoftu je npr. Google, oni naprave vrhunsku Youtube aplikaciju i onda ih ovi tuže, smješni su. Ista stvar je i sa Windows 8.1, ljudi prigovaraju a ja ga imam na laptopu dok mi je na PC-u 7, ne da nisam imao problema na privikavanje nego sam se odmah snašao u svemu na novim Windowsima, naravno uz korištenje malo mozgašto je nekima možda i problem. Nekad mi se čini da ljudi prigovaraju jer eto moraju prigovarat. Iskreno, koristio sam iPhone do prije mjesec dana, sad imam Nokiju i Samsung i meni su i Android i iOS i WP stvarno kvalitetni sustavi i sve je stvar ukusa.

 Kada kažem aplikacije mislim na igrice to sam već rekao. 

 

I možeš staviti sliku iza kickica, i možeš dodati još jedan red.  Ako žele da WP ima više korisnika moraju ušminkati platformu, meni ovo izgleda dobro. Ali mi koji mislimo da izgleda dobro samo u velikoj manjini. Puno ljudi govori kako ružno izgleda. Više korisnika = više aplikacija.

http://thelostdigit.files.wordpress.com/2014/04/wp_20140424.png

 

 Zapravo sam mislio na ovaj stil, bar da ponude odabir.

 

 

14 godina
offline
Re: Windows Store sve popularniji
PlayMaker10 kaže...
77ari kaže...
PlayMaker10 kaže...
77ari kaže...

Da se barem i ove godine nastavi takav rast. WP je super platforma samo je problem malo aplikacija. Malo je kvalitetnih igrica, a ozbiljnije aplikacije su stvarno super.

I mogli bi poboljšati izgled onih kockica, kada god netko uzme moj mobitel u ruke kaže da WP ne valja, samo zato jer su vidjeli te kockice.

 Trenutno imam Lumiu i Samsung S4, i ne znam šta svi pričaju o tim aplikacijama, ja imam gotovo iste aplikacije na WP i na Androidu, i kao većina "normalnih" korisnika koristim one standardne (Whatsapp, Viber, Facebook, Messenger i još par njih) i mogu reći da je većina tih aplikacija dostupna, istina možda mrvicu kasni što se kvalitete tiče ali taj razmak je sve manji u zadnje vrijeme pogotovo nakon izlaska WP 8.1. Neću reći sve, ali 80% aplikacija koje ljudi navode da fale na WP platformi većina ljudi ne koristi uopće bar ovi ljudi koje ja poznajem. Eventualno što me zasmetalo je nedostatak izbora browsera sve ostalo su većinom priče. Te kockice će napredovat, već jesu ali će još, iskreno više bi volio da su one prozirne a da je umjesto crne pozadine slika ili neka barem daju mogućnost odabira. Problem Microsoftu je npr. Google, oni naprave vrhunsku Youtube aplikaciju i onda ih ovi tuže, smješni su. Ista stvar je i sa Windows 8.1, ljudi prigovaraju a ja ga imam na laptopu dok mi je na PC-u 7, ne da nisam imao problema na privikavanje nego sam se odmah snašao u svemu na novim Windowsima, naravno uz korištenje malo mozgašto je nekima možda i problem. Nekad mi se čini da ljudi prigovaraju jer eto moraju prigovarat. Iskreno, koristio sam iPhone do prije mjesec dana, sad imam Nokiju i Samsung i meni su i Android i iOS i WP stvarno kvalitetni sustavi i sve je stvar ukusa.

 Kada kažem aplikacije mislim na igrice to sam već rekao. 

 

I možeš staviti sliku iza kickica, i možeš dodati još jedan red.  Ako žele da WP ima više korisnika moraju ušminkati platformu, meni ovo izgleda dobro. Ali mi koji mislimo da izgleda dobro samo u velikoj manjini. Puno ljudi govori kako ružno izgleda. Više korisnika = više aplikacija.

http://thelostdigit.files.wordpress.com/2014/04/wp_20140424.png

 

 Zapravo sam mislio na ovaj stil, bar da ponude odabir.

 

 

 Takav UI baš jeftino izgleda.

Informatičarski haiku: Jebo te, Ne radi, Opet | HTC Hero - iPhone 3GS - Nexus S - Nexus 7 - Htc 8S - iPhone 4 - Galaxy S2 - HTC Sensation - Lumia 625 i Nokia N8 - Dell Venue pro 8 i Xperia Z1 Compact
16 godina
offline
Re: Windows Store sve popularniji
Miro kaže...
nixass kaže...

A sad natrag na temu posto vijest nije o WP Storeu nego  o Windos (desktop) Storeu..

 

http://www.windowsphone.com/en-us/store

 

http://windows.microsoft.com/en-us/windows/home

 Da, baš sam se čudio kako su se svi fokusirati na WP i nitko ne komentira Windows Store, koji sam Microsoft tretira kao neželjeno dijete, ko da se srami te svoje usluge... U odnosu na App Store ovaj Microsoftov mi izgleda kao neki proizvod u razvoju, ali tako kao da je taj razvoj stao na pola i ni makac dalje....

 

U svjetlu toga ovaj rast i nije impresivan jer taj servis nije uopće još zaživio kako bi trebao i mogao.

ovo MSovo hvalisanje me podsjeca na gostovanje Jandrokovica u "nedjeljom u dva" i njegovo tumacenje postotaka..

 

SDP - vanjski dug sa 10mlrd -> 20mlrd -- 100% povecali vanjski dug

HDZ - vanjski dug sa 20mlrd -> 30mlrd -- 50% povecali vanjski dug

 

i majstor je to lijepo objasnio kao usporavanje zaduzivanja, kao perfekciju i sposobnost vlade.. o majko isusova..

isprike na OT

 

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
Poruka je uređivana zadnji put pet 2.1.2015 0:11 (nixass).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice