Mobilni forum vs. desktop forum Bug.hr-a, koji pre

poruka: 50
|
čitano: 6.998
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Mobilni forum vs. desktop forum Bug.hr-a, koji pre".
7 godina
offline
Re: Mobilni forum vs. desktop forum Bug.hr-a, koji
imsonotgonnatellyoumyname kaže...
Meni osobno mobilni izgleda puno ljepše. Puno češće BUG online otvaram na mobitelu nego na desktopu, pa komentare pišem/čitam na mobitelu. Najgore mi je kad sam na mobitelu pa mi se otvori desktop verzija komentara, a ne da mi da se prebacim na mobilnu verziju.

 primjeti sam da kad na kompu nešto radim a imam otvoren firefox na pola ekrana pa je rezolucija prozora bliža dimenzijama uspravnog mobitela da neda prebacit na desktop verziju ako prije toga ne zatvorim firefox i ne otvorim ga prvo u landscape pa tek kad loada normalnu desktop verziju mogu radit s dimenzijama prozora sta zelim.

vjerovatno je ovo feature ali ide na zivce.

 

inace najbolji forum definitivno.

16 godina
offline
Mobilni forum vs. desktop forum Bug.hr-a, koji pre

BUG: neke stvari ne funkcioniraju isto.

Kad na mobitel kliknem na:

  • Zadnji komentari -> vodi na mobilni formu
  • Brojku -> vodi na desktop forum
  • Jedan od onih 5 komentara -> vodi na desktop forum

 

 

I`m silicon-based life-form
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Mobilni forum vs. desktop forum Bug.hr-a, koji
I da ne zaboravimo, htjeli bismo tamnu mobilnu temu.
Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
 
0 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Mobilni forum vs. desktop forum Bug.hr-a, koji pre

Tesko pitanje, mobilni bolje izgleda na mobitelu, ali je teski krs. Ne posalje odgovor poruke, nema citiranja itd. Tako za sada samo desktop.

I da tamna tema.

Poruka je uređivana zadnji put čet 5.9.2019 14:13 (O_O_O).
Moj PC  
1 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Re: Mobilni forum vs. desktop forum Bug.hr-a, koji
Marko :D kaže...
gmit kaže...

bez email notificationa o odgovoru, ovaj forum je potpuno neupotrebljiv. zali boze silnog developmenta...

 Kako si to ubacio. Zadnji put kad sam to probao kroz upload slike, srusio sam temu. (Ova 500 greska sto se Ajar zali).

Poruka je uređivana zadnji put pet 6.9.2019 15:37 (O_O_O).
16 godina
neaktivan
offline
Mobilni forum vs. desktop forum Bug.hr-a, koji pre

Često šaljem komentare sa mobilnog, no moram priznati da je gnjavaža. Desktop je po tome puno bolji, a na mobilnom mi je pregled komentara ipak bolji jer je nekako "čišći".

 

Pregled komentara "na webu" mi se nikako ne dopada i uopće ga ne bih smatrao pregledom komentara.

The best is yet to come, and wont that be fine You think youve seen the sun, but you aint seen it shine
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Mobilni forum vs. desktop forum Bug.hr-a, koji pre

Mobilni forum češće koristim iz razloga što na poslu na PCu nemam vremena za forum pa stoga više koristim forum kući kad dođem na mobitelu. Ne koristim desktop kad sam kući, više opuštena varijanta, ležeći položaj (da ispravim leđa xD). Iako je mobilna verzija dosta osakaćena ne da mi se sjediti za PC kad ne moram ili koristiti na mobitelu desktop verziju. 

 

PSN Tokioplastic292
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Mobilni forum vs. desktop forum Bug.hr-a, koji pre

Fali na Desktop Mode na mobitelu. 

 
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Mobilni forum vs. desktop forum Bug.hr-a, koji pre

Na računalu i na mobitelu koristim desktopu verziju foruma, jer je bolje bolje, ima više mogućnosti prilikom pisanja. Na mobilnom fali dosta mogućnosti ( npr. ne možeš vidjeti svoj profil i urediti, nadporuka, vidjeti tko ti je dao TU/TD), ali je pregledniji.

 

Na desktop i na mobilnoj verziji foruma uvesti:

tamnu temu,

vidjeti sve svoje poruke od kad si se registrirao na ovaj forum koje si napisao.

Miran i skroman život donosi više sreće nego potraga za uspjehom koja podrazumijeva stalnu napetost. - Albert Einstein
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Mobilni forum vs. desktop forum Bug.hr-a, koji
fer-de-lance kaže...
Marko :D kaže...
gmit kaže...

bez email notificationa o odgovoru, ovaj forum je potpuno neupotrebljiv. zali boze silnog developmenta...

 

Baš to.

Podsjeća me na onog lika kaj se dopisivao s ženskom na nekoj stranici  pa je rekla da ju doda na facebook i instagram, da se čuju, a ovaj izvali da nema to, da mu ona da svoju email adresu (ova pomislila: kakkav je to čudak, kaj je to emali???)

Nikad više se nisu čuli 

(nikak da pronađem to, bilo na 9gagu)

 

 

 

Hoćeš reći, nikad više se niste čuli 

16 godina
offline
Re: Mobilni forum vs. desktop forum Bug.hr-a, koji
fer-de-lance kaže...
Marko :D kaže...
gmit kaže...

bez email notificationa o odgovoru, ovaj forum je potpuno neupotrebljiv. zali boze silnog developmenta...

 

Baš to.

Podsjeća me na onog lika kaj se dopisivao s ženskom na nekoj stranici  pa je rekla da ju doda na facebook i instagram, da se čuju, a ovaj izvali da nema to, da mu ona da svoju email adresu (ova pomislila: kakkav je to čudak, kaj je to emali???)

Nikad više se nisu čuli 

(nikak da pronađem to, bilo na 9gagu)

 

 

 

Hoćeš reći, nikad više se niste čuli 

13 godina
offline
Re: Mobilni forum vs. desktop forum Bug.hr-a, koji
Evo i ja sam dobio Ajarov dark mode. 😆
 
6 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Mobilni forum vs. desktop forum Bug.hr-a, koji
Ti si kriv, unio si nemir sa gifovima.
7 godina
offline
Re: Mobilni forum vs. desktop forum Bug.hr-a, koji
Ajar kaže...

ja zadovoljan sve dok se svako malo zacrni zaslonski prikaz i prikaže legendarnih 500*.  (na mobu nit koristim podatkovni promet, nit internetiram u domeni opće prakse a otkad su za stariji šaomi maknuli ažurisanja, više mi ne treba ni wi-fi.)

 

*bugova verzija "this is sparta!", s 200 više 

 nevjerojatno, ali čak i ova tema (stranica broj 2) i problemi s forumom nakon održavanja prijavljuje grešku poslužitelja

trgnite se malo bugovci, svaki tjedan problem jedan...

ravna zemlja i šupalj mjesec... dobim, dobiš, dobe...
7 godina
offline
Re: Mobilni forum vs. desktop forum Bug.hr-a, koji
dd.inc kaže...

Hoćeš reći, nikad više se niste čuli 

 Evo, tek sad sam uspio pročitati tvoj reply 

Ali dobro, bar sad sve šljaka, neću coprat...

 

Uglavnom, ne, to se meni nemre dogodit, ja prvo dođem do lokacije dotične, onesvijestim ju udarcem tupim predmetom po glavi, zavežem u podrumu, pa onda kaj god mi padne na pamet 

Zapamti: tko leži ne bježi 

Kakav fes, instač, kakvi bakrači...

Tak da se radilo o nekom drugom liku 

 

 

Kruha i igala...
Poruka je uređivana zadnji put pet 6.9.2019 11:37 (fer-de-lance).
15 godina
online
Mobilni forum vs. desktop forum Bug.hr-a, koji pre

jezušmarija, uspel sam pročitat drugu stranicu! čudo! nemrem doći k sebi pa sam došel k vama. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Mobilni forum vs. desktop forum Bug.hr-a, koji pre

Samo desktop verziju koristim za čitanje i komentiranje na forumu, mobilna mi se nešto i ne sviđa.

 

https://idzan.eu
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Mobilni forum vs. desktop forum Bug.hr-a, koji
dd.inc kaže... 

 

Hoćeš reći, nikad više se niste čuli 

Skoro je bilo tak, al ima on viber i whatsapp tak da nije trebao mail. 

 

 

Što se tiče desktop/mobilna verzija. Forum čitam na mobilnoj, ali postove pišem isključivo na desktop verziji na laptopu. S tim da mobilna ima očajni bug koji na svakoj drugoj temi kad se otvori zadnja stranica ne dopušta odskrolati do kraja teme nego zapne na prva tri posta te stranice.

Hoy te he vuelto a recordar. Venias hacia mi, te oia sonreir. Hoy me dio por llorar. Me di cuenta que sin ti jamas sere feliz.
16 godina
neaktivan
offline
Re: Mobilni forum vs. desktop forum Bug.hr-a, koji
Meni se taj bug javlja na Opera browseru, a na drugima ne, pa sam zaključio da nije do foruma.

E, i kad položim ekran mobitela, onda i na Operi mogu do kraja.
Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
Poruka je uređivana zadnji put pet 6.9.2019 14:56 (Visak).
15 godina
online
Mobilni forum vs. desktop forum Bug.hr-a, koji pre

nota bene, komentari uglavnom nikad nisu u pitanju nego u odgovoru. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice