Kako to rade drugi?

poruka: 121
|
čitano: 30.894
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Kako to rade drugi?".
15 godina
offline
RE: Kako to rade drugi?
Vortac kaže...
BMT kaže...

Generator krize je privatni sektor, a ne javni.

Tako je, druže Lenjin. Treba to sve kolektivizirati i nacionalizirati, zar ne?

 I treba. Kapitalisti su proizveli krizu.

15 godina
offline
RE: Kako to rade drugi?
Okolosam kaže...

To je onaj Oleg koji je u ljetnom dvobroju napisao da javni sektor poput krpelja siše krv "realnom sektoru" ?!

 

E pa moj realni sektore Oleže, mi iz javnog sektora smo naučili ništa ne raditi, lako bacati novce na gluposti, pa i na tvoj časopis BUG.

 

Da nije nas u ovoj krizi davno bi ti zatvorio butigu zvanu inf. časopis BUG.

 

sve bi ostalo na www.bug.hr

 Nije Bug realni sektor.

 

Koji je uopće proizvod Buga? Novinski članak?

 

Pa bez toga se može živjeti, a bez liječnika i profesora ne može (zapravo, bez profesora se može - svatko može živjeti kao kreten). Kad već javni sektor "ne radi ništa korisno", onda neka nam oni svojim primjerom pokažu kako se radi korisno i nek idu kopati garažu u Varšavskoj.

16 godina
neaktivan
offline
Kako to rade drugi?

u dobroj namjeri...kraj svakog posta vidis desno malu tocku pod imenom visestruko..obiljezis vise postova i citiras ih u jednom svom postu.

kada ih sve obiljezis,na dnu ti bude opcija odgovori.

 

da malo bude skladnije...a i olega da ne zabole prepone citajuci ;)

teško vrijeme za matore
 
0 0 hvala 2
15 godina
offline
Kako to rade drugi?

Krajnje je sramotno da se netko buni zbog malo poreza (i to je "generator krize"), a tolike puste pare se bacaju na reklamu kako bi oni koji stvarno ništa korisno ne rade (npr. nogometaši) imali ogromna primanja.

Moj PC  
0 1 hvala 0
15 godina
offline
RE: Kako to rade drugi?
BMT kaže...
Quantum kaže...
BMT kaže...
Bukva kaže...

Da je javni sektor posložen kako spada, ne bi bilo ni krize...

 

Ne znam samo di je tu Oleg pogriješio...

Generator krize je privatni sektor, a ne javni.

 

Možeš li ovo malo objasniti?

Naravno da mogu.

 

Javni sektor je onaj koji je zadužen za obrazovanje i zdravstvo. Onaj tko obrazuje i liječi, ne može biti generator krize jer se obrazovanje i zdravstvo ne može mjeriti profitom.

 

Ovi što stavljaju minuse osim svega brkaju državni i javni sektor, a osim toga, ako je istina da u državnom sektoru kako oni kažu nitko ništa ne radi (što je kleveta utuživa zakonom), onda tek državni sektor ne može biti generator krize jer krizu, kao i napredak, može generirati onaj koji radi, a ne onaj koji ne radi.

 

Nisam baš siguran da postoji značajna razlika između državnog i javnog sektora.

14 godina
protjeran
offline
RE: Kako to rade drugi?
Bukva kaže...

Da je javni sektor posložen kako spada, ne bi bilo ni krize...

 

Ne znam samo di je tu Oleg pogriješio...

A što ti znaš kako je javni sektor "posložen" i gdje ima viška ?!

 

Hrvatska je u *urcu zbog nesposobnih privatnika koji su na prvi lahor rececije popadali ko snoplje.

 

Gdje su ti veliki inovativni (privatnici) Hrvati ?

 

Dok se moglo muljat i švercat, primat i beneficije i sredstva za zapošljavanje branitelja, neplaćati doprinose za mirovinsko i zdravstveno (država opraštala i prije 1999 i poslije 2000) (radim kao voditelj revizije doprinosa, pa znam), onda je sve išlo kako treba, a čim je država stisla opasač 70% naši krpelja od privatnika pocrkalo.

 

 

16 godina
offline
Kako to rade drugi?

I sad vas pitam, kakve to veze ima s ovim člankom?!

http://3.141592653589793238462643383279502884197169399375105820974944592.com/index314.html
 
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Kako to rade drugi?
pusti nek se ispisu
zanimljivo je
Samo su dvije stvari beskonacne, svemir i ljutska glupost, a za svemir i nisam posve siguran...
14 godina
offline
Kako to rade drugi?

ta emisija je definitivno bila samo da se podjele honorari koji baš nisu mali,ma taj hrt treba ukinuti sve više im kvaliteta pada,a od tehnike otvoriti neku kvalitetnu komercijalnu telviziju,hrt se u zadnjih nekoliko godina definitivno srozao do dna

dovoljan mi je jedan uređaj sa os u sebi
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Kako to rade drugi?

Da, koliko su nenogometnih honorara platili, mogli su složiti bolji program. 

Glumci, pjevači, višak nenogometnih priloga. Očito je SP bio idealna prilika 

da razne interesne skupine proguaraju svoje miljenike da zarade honorare.

Tipična priča iz našeg društva i odraz našeg mentaliteta, i na sportskom području

imamo kvalitetne stručnjake kako komentatore (Sušec, Vela), tako i trenere i

bivše i sadašnje igrače koji itekako imaju što reći. Međutim, i veseloj zagolki treba honorar,

pa se emisija nije koncipirala kao što bi trebala.

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
RE: Kako to rade drugi?

ali nikako mi nije bila jasna ona ženska što je facebook promovirala što to radi u nogometnoj emisiji,ajde one dvije voditeljice je gušt vidjeti iako se ne razumiju u ništa ali što je ona tamno radila,po takvim emisijama se vidi koliko su se profesionalni standardi u hrt-u srozali,i da je najvažnija stvar na hrt samo da se podijele honorari,pa i pervan i onaj crnac su isto bili višak

dovoljan mi je jedan uređaj sa os u sebi
15 godina
offline
RE: Kako to rade drugi?
blackalbum kaže...

ali nikako mi nije bila jasna ona ženskašto je facebook promovirala što to radi u nogometnoj emisiji,ajde one dvije voditeljice je gušt vidjeti iako se ne razumiju u ništa ali što je ona tamno radila,po takvim emisijama se vidi koliko su se profesionalni standardi u hrt-u srozali,i da je najvažnija stvar na hrt samo da se podijele honorari,pa i pervan i onaj crnac su isto bili višak

 

Radila je - što?! Iznenađen

Poruka je uređivana zadnji put sub 17.7.2010 20:40 (Quantum).
16 godina
neaktivan
offline
RE: Kako to rade drugi?
Okolosam kaže...

 

Gdje su ti veliki inovativni (privatnici) Hrvati ?

 

sve 5, samo imaj u vidu da ovdje mozda pisu robovi koji robuju kod privatnika...nemoj iskalit gnjev na njima, dakle ne pisu robovlasnici.

mozda su ljudi ogorceni dok gledaju ove iz javnog sektora,sto u godini dana spoje 13 blagdna...dakle ako je blagdan u cetvrtak, ne radi se ni u petak i tome slicno.

sumnjam da je cicko kerum na topicu.

teško vrijeme za matore
16 godina
moderator
offline
Kako to rade drugi?

Nevjerojatnu količinu gluposti su nadrobili BMT i Okolosam, o javnom i realnom sektoru, a da mi uopće nije zašto OVDJE jer s temom ovog teksta o nogometu nema veze.

 

Vjerojatno bi trebao upotrebiti moderatorske ovlasti i izbrisati im sve postove kao teški off topic, ali sad je već pomalo kasno pa neka stoje.

 

Samo par stvari. Žao mi je što ovaj forum treba nekima biti ekonomska početnica, ali ako je u dobru svrhu, neka je. Makar nema veze s tekstom na kojeg se nadovezujemo.

 

Javni sektor i državni sektor su koliko ja znam ista stvar. Pojednostavljeno to su svi oni koji sišu budžet, a ne pune ga (osim kroz poreze i na njihove vlastite plaće ali to je u ovom slučaju pretakanje iz šupljeg u prazno).

 

Javna poduzeća su nešto drugo - to su firme u vlasništvu države (HRT, dijelom T-Com) ali od kojih se očekuje da ipak funkcioniraju po tržišnim načelima (uz razne nijanse ali pustimo sad to).

 

Taj javni sektor ovu državu neopisivo mnogo košta i predstavlja joj kamen za vratom. Financira se kroz poreze. Poreze plaćaju zaposleni i u javnom i u realnom sektoru, ali kad javni plaća porez za sebe samog to je pretakanje iz šupljeg u prazno - SAMO porezi iz realnog sektora su "pravi" porezi. Naravno da nisu sva zanimanja u javnom sektoru ista, ali i zadnjim budalama je jasno da je struktura troškova ovog sektora čisto samoubojstvo za našu zemlju. Vodi nas u bankrot.

 

Bug nije realni sektor???? Jer "pišemo članke"? Nevjerojatna glupost. Realni sektor je sve što preživljava na tržištu - nije bitno prodaješ li zgrade, brodove, novine ili govna u konzervi. Dapače, ako prodaješ ovo zadnje, i uspjevaš - pa ti si genij!

 

Javni sektor ne prodaje ništa, samo siše proračun, pravdajući kako su "bitni". Neki jesu, neki nisu.

 

Ideja da je krhkost realnost sektora, tj poduzetništva u HR, kriva za krizu je ne samo teška glupost već i drskost. Poduzetnicima nije zadatak da ne budu krhki - njihova krhkost je samo njihov problem. Sam pao sam se ubio. Javni sektor, svi oni koji sisaju proračun, navikli su da ga poduzetnici pune. Kad je sranje došlo do grla, onda optužbe idu da ga ne pune dovoljno? Fenomenalna drskost, kao da seljak muze kravu 23 sata na dan, krava crkne i onda je ona kriva. Seljak, to jest kod nas nezajažljivi javni sektor, naći će već neku drugu kravu da je ubije mužnjom. To je ono što rade Šuker i Kosor. Kad više nema krava za mužnju do smrti - idu po nove dugove vani.

 

Neki je kolumnist dobro napisao, da se HR odavno podijelila, ne na Jug i Sjever, SDP i HDZ, nego jednostavno na one koji pune proračun i one koji ga sišu. To su dva društva, dvije države, dvije zaraćene kaste i u ovakvoj krizi nemaju gotovo nijedan zajednički interes. SDP-ovac u javnom sektoru isto je zlo kao i HDZ-ovac. Košta, i košta više nego se to može platiti!

 

Osjećam se jako glupo pišući ovo. U pitanju su stvari koje ste svi trebali naučiti u srednjoj školi, ako niste - jadno naše školstvo.

 

Također, u pitanju su stvari koje s TEMOM KOLUMNE NEMAJU VEZE i ako neće drugi admini, ubuduće ću off topic postove o javnom sektoru brisati ja.

 

Heroj a ne zločinac
 
16 1 hvala 1
16 godina
moderator
offline
RE: Kako to rade drugi?
Okolosam kaže...

 

 

Gdje su ti veliki inovativni (privatnici) Hrvati ?

 

Dok se moglo muljat i švercat, primat i beneficije i sredstva za zapošljavanje branitelja, neplaćati doprinose za mirovinsko i zdravstveno (država opraštala i prije 1999 i poslije 2000) (radim kao voditelj revizije doprinosa, pa znam), onda je sve išlo kako treba, a čim je država stisla opasač 70% naši krpelja od privatnika pocrkalo.

 

 

 Nevjerojatna drskost da netko tko radi kao "voditelj revizije doprinosa" bilo koga naziva "krpeljom". Krpelj si ti, i tvoje neproduktivno zanimanje koje pretače iz šupljeg u prazno i nema blagog pojma što znači *preživljavanje na tržištu*.

 

Ti poduzetnici od svojih poreza plaćaju tvoje besmisleno radno mjesto. Sada su, zamisli, imali toliko drkosti da umru jer ih država cijedi do smrti. Sigurno su odlučili umrijeti samo da tebi napakoste.

 

Ne odgovaraj i prekini ovu diskusiju, koju si bez ikakvog smisla započeo.

Heroj a ne zločinac
16 godina
neaktivan
offline
Kako to rade drugi?

Heh, kako je sve stvar perspektive :) Ovde u Srbiji, RTS je emitovao "Rt dobre nade" - nazalost. Naspram HRT-a, jad i beda. Kartonske kulise u studiju, a za jednim stolom gosti za koje niko, sem njihove rodbine, ne zna ko su. U centru paznje je bila Marija Kilibarda, koja je bila i jedina stvar vredna gledanja. Glupost Tijanica i kompanije je isla dotle da su za jednu utakmicu za strucne saradnike pozvali dve petnaestogodisnje devojcice koje, kao, treniraju fudbal i njihovog "trenera" (fudbalski trener za zenski podmladak... huh?).

 

Sto se tice komentatora - ekipa sa HRT-a je za njih gospoda sa Nobelovim nagradama za knjizevnost.

 

Uglavnom, uvek moze gore :D

Everything's just fine.
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
protjeran
offline
Kako to rade drugi?

Naravo dok susjedne zemlje gledaju HD prijenose, neke malo dalje zemlje 3D, valjda će iduće prvenstvo iči cijelo u 3D-u, mi so gledali 4:3 samo su stavili crne crte na vrh i dno ekrana.

 

Mislim da HD mi nečemo pratiti ni sljedeče prvenstvo.

 

Sa Olegom se slažem u vezi HRT-a, za druge programe se nemogu složit jer nisam preko njih gledo pa neznam kak je bilo, ali gore biti sigurno nije moglo.

 

Toliko love potrošeno na tu afrovziju, netko je sigurno brk omasti, toliko to ga rečeno tamo a skoro pa ništ nema veze sa nogometom.

 

Naravno krizna su vremena, HRT kaže da nemože postojat ako se smanji pretplata na 60 kuna, a onda dođe afrovizija. O svemu se priča samo najmanj eo nogometu, umijsto da su dali pola sata pravog analiziranja tekme od "stručnjaka", oni su dali kokoš kojoj je najbitije kako igrač izgleda i kakvu boju očiju ima,  i još Pervana, čije smo fore 100 puta čuli, Antimona koji je valjda več 20 godina u hrvatskoj a govori gore nego neki turist koji je prvi put, pa čitanje nekih pisama i komentara na Fejsu od neke zagorske kokoši itd.......

 

Sve je to bilo naravno šrot i novci potrošeni uzalud.

 

Bože pomozi nam za 2 ili 4 godine.

 

@Okolosam

 

Hrvatska je u qurcu zbog upravo države i njihovih neprofitabilnih poduzeća koje se krade naveliko od tih istih ljudi koji su u vladi, pokrali su sve u privatizaciji i uništili tvrtke a sad hoče još. Primjer HEP ovaj prethodni direktor HEP-a je prilikom dolaska na poziciju potpisao ugovor u kojem je bilo da ako ga otpuste prije vremena da če dobit puno loveee, i šta je tip napravio, svojim lošim vođenjem je napravio ogromne gubitke HEP-u koje naravno mi plačamo, pa je dobio otkaz i veliku otpremninu, a to nam pokazuje da. Ako si u stranci možeš uništit sve svojim vođenjem i još ti plate. U Kini takve ljude streljaju, a tu su oni bogataši. Državno vodstvo je rak ove države i samo če nam gore biti, bolje neče jer to oni neče dopustit. Jer hebe se njima oni če se nakrast i pobječ u npr.  SAD.

 

HRT nije ništa drugačiji od HEP-a.

 

 

@BMT

 

Može se živjeti bez ijednog saborskog zastupnika, bez HŽ-a, bez školstva, bez doktora bez HC, bez HEP-a, itd... kako znam, pa več su ljudi tako živjeli i gle čuda preživijeli su.

 

Jel ti znaš koliko love iz poreza sucla javni sektor, jer su to sve tvrtke ili ustanove koje nestvaraju profit, pa čak ni one tvrtke koje bi trebale nestvaraju jer ih vode stranački ljudi koji su na tu poziciju došli jer su u stranci mada nemaju pojama, lijepo primaju plaču i boli ih qurac za sve jer če oni otpremninu dobit i to ne malu.

I don't need sex, T-com fucks me every day
Poruka je uređivana zadnji put ned 18.7.2010 1:55 (pinkskin).
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
RE: Kako to rade drugi?
Zli Luđak kaže...

 

Također, u pitanju su stvari koje s TEMOM KOLUMNE NEMAJU VEZE i ako neće drugi admini, ubuduće ću off topic postove o javnom sektoru brisati ja.

 

 

S komentarom kasnis cijeli tjedan, da si ga objavio u ponedjeljak, bio bi aktualan i svjez, ovako je svatko tko je citao komentare o SP-u i Afroviziji u novinama i na portalima mogao procitati vrlo slican sadrzaj. Nije mi jasno sto komentar o SP-u radi na portalu informatickog casopisa? Ovime si ga pretvorio u jos jedan u nizu portala na kojemu se moze procitati svasta, od pripreme zimnice do popravka lokomotive.

  

Poruka je uređivana zadnji put ned 18.7.2010 13:24 (Zli Luđak).
16 godina
offline
Kako to rade drugi?

Na primjeru Afrovizje može se točno vidjeti kako javni sektor funkcionira.

Razne interesni lobiji su u jednu nogometnu emisiju ugurali razne profile zabavljača,

tim emisija nije dobila na kvaliteti, nego upravo suprotno, a dosta su porasli troškovi produkcije emisije.

Pretpostavimo da je RTL imao emisiju - u studiju bi bili Štimac i Boban, uz komentatora na terenu bi još eventualno bio neki trener ili nogometaš.

Činjenica jest da javni sektor multiplicira troškove, a da je uz to neefikasan i da ulaganjem više novca u njega ne možeš povećati njegovu efikasnost.

 
0 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
RE: Kako to rade drugi?
Floki kaže...

Na primjeru Afrovizje može se točno vidjeti kako javni sektor funkcionira.

Razne interesni lobiji su u jednu nogometnu emisiju ugurali razne profile zabavljača,

tim emisija nije dobila na kvaliteti, nego upravo suprotno, a dosta su porasli troškovi produkcije emisije.

Pretpostavimo da je RTL imao emisiju - u studiju bi bili Štimac i Boban, uz komentatora na terenu bi još eventualno bio neki trener ili nogometaš.

Činjenica jest da javni sektor multiplicira troškove, a da je uz to neefikasan i da ulaganjem više novca u njega ne možeš povećati njegovu efikasnost.

 TV zapravo i nije javni sektor, nego javno poduzeće (različite stvari) i dajte prestanite više o tome.

 

Mada se slažem da je emisija bila rastošna, ali to u ovom slučaju nema veze s javnim sektorom i porezima.

 

Prestanite o sektorima i diskutirajte temu: nogomet, medijsko praćenje istog i te fore. Tko u sve uspije uplesti i računala dobija bonus bodove Cool

Heroj a ne zločinac
16 godina
offline
RE: Kako to rade drugi?
Zoolok kaže...

Heh, kako je sve stvar perspektive :) Ovde u Srbiji, RTS je emitovao "Rt dobre nade" - nazalost. Naspram HRT-a, jad i beda. Kartonske kulise u studiju, a za jednim stolom gosti za koje niko, sem njihove rodbine, ne zna ko su. U centru paznje je bila Marija Kilibarda, koja je bila i jedina stvar vredna gledanja. Glupost Tijanica i kompanije je isla dotle da su za jednu utakmicu za strucne saradnike pozvali dve petnaestogodisnje devojcice koje, kao, treniraju fudbal i njihovog "trenera" (fudbalski trener za zenski podmladak... huh?).

 

Sto se tice komentatora - ekipa sa HRT-a je za njih gospoda sa Nobelovim nagradama za knjizevnost.

 

Uglavnom, uvek moze gore :D

HTV ima ili je imao vrsne komentatore u sportskom programu (Vela, Sušec, Blažičko), bolji su mi od onih sa Eurosporta, problem je što odlaze, pa će nam Lanica valjda komentirati utakmice, umjesto da njih nagovore da ostanu, oni dijele lovu glumcima i pjevačima za honorare.

16 godina
offline
Kako to rade drugi?

Kad smo kod Afrovizije, i njene rastrošnosti, pretpostavljam da su dosta novca potrošili na prosječne šale i skečeve koje nitko nije zapamtio ni jedan jedini dan,

na samom kraju emisije Ida je pročitala šalu sa facebooka (po meni jedinu duhovitu u emisiji) od gledatelja koji nije dobio honorar za to:

"Afrovizija bi se radi minica koje nose voditeljice trebala zvati afrodizija"Osmijeh

Pa, mogli su čovjeka nagraditi, nasmijao nas je.

Poruka je uređivana zadnji put ned 18.7.2010 14:44 (Floki).
 
1 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Kako to rade drugi?
Zli Luđak kaže...

Neki je kolumnist dobro napisao, da se HR odavno podijelila, ne na Jug i Sjever, SDP i HDZ, nego jednostavno na one koji pune proračun i one koji ga sišu. To su dva društva, dvije države, dvije zaraćene kaste i u ovakvoj krizi nemaju gotovo nijedan zajednički interes.

 

 

Radeći u informatičkom sektoru na državnim projektima, moram primijetiti da je i taj kolumnist tek djelomično u pravu. Privatne firme poput King-ICTa ili IN2 ili Ericssona NT sišu državni proračun lošim i poludovršenim projektima plaćenima milijune, a dobivenima kroz korupciju u (istinabog) javnom sektoru. Blamaža oko eMatice nije se stišala, a krajem godine čeka nas puno veća - eRecept, na kojem ENT katastrofira svakim danom, a u javnost pušta vijesti kao i Wehrmacht 44. - o kraćenjima fronta i uspješnim fazama razvojnih operacija. Barem u IT-u javni i privatni sektor JAKO dobro idu ruku pod ruku.

14 godina
protjeran
offline
RE: Kako to rade drugi?
propuhmajstor kaže...
Zli Luđak kaže...

 

Također, u pitanju su stvari koje s TEMOM KOLUMNE NEMAJU VEZE i ako neće drugi admini, ubuduće ću off topic postove o javnom sektoru brisati ja.

 

 

S komentarom kasnis cijeli tjedan, da si ga objavio u ponedjeljak, bio bi aktualan i svjez, ovako je svatko tko je citao komentare o SP-u i Afroviziji u novinama i na portalima mogao procitati vrlo slican sadrzaj. Nije mi jasno sto komentar o SP-u radi na portalu informatickog casopisa? Ovime si ga pretvorio u jos jedan u nizu portala na kojemu se moze procitati svasta, od pripreme zimnice do popravka lokomotive.

 

Kada si vec krenuo s cenzurom mojih komentara, molim te, obrisi i moj profil na forumu (jer ja ne pronalazim nacin kako to mogu sam napraviti). Dovrsi posao. Kakva sramota za casopis kojega citam od prvoga broja...

Poruka je uređivana zadnji put ned 18.7.2010 15:56 (propuhmajstor).
16 godina
neaktivan
offline
RE: Kako to rade drugi?
propuhmajstor kaže...
propuhmajstor kaže...
Zli Luđak kaže...

 

Također, u pitanju su stvari koje s TEMOM KOLUMNE NEMAJU VEZE i ako neće drugi admini, ubuduće ću off topic postove o javnom sektoru brisati ja.

 

 

S komentarom kasnis cijeli tjedan, da si ga objavio u ponedjeljak, bio bi aktualan i svjez, ovako je svatko tko je citao komentare o SP-u i Afroviziji u novinama i na portalima mogao procitati vrlo slican sadrzaj. Nije mi jasno sto komentar o SP-u radi na portalu informatickog casopisa? Ovime si ga pretvorio u jos jedan u nizu portala na kojemu se moze procitati svasta, od pripreme zimnice do popravka lokomotive.

 

Kada si vec krenuo s cenzurom mojih komentara, molim te, obrisi i moj profil na forumu. Dovrsi posao. Ovako tvoja uloga moderatora izgleda povrsno odradjenom. Kakva sramota za casopis kojega citam od prvoga broja...

  Nitko tebe majstore ne cenzurira, nego je čovjek lijepo ranije rekao da će brisati postove koji se ne dotiču trenutne kolumne. Dakle, njegov osobni stav o ekonomiji i parazitiranju državnih službi nisu dio trenutne kolumne, a pored toga, tvoj dio posta gdje se dotičeš i to negativno njegovog stava o Afroviziji nije dirao. Tako da nema govora o cenzuri.

Realni sektor je sve što preživljava na tržištu - nije bitno prodaješ li zgrade, brodove, novine ili govna u konzervi. Dapače, ako prodaješ ovo zadnje, i uspjevaš - pa ti si genij! Oleže svak čast.
16 godina
neaktivan
offline
RE: Kako to rade drugi?
Floki kaže...
Zoolok kaže...

Heh, kako je sve stvar perspektive :) Ovde u Srbiji, RTS je emitovao "Rt dobre nade" - nazalost. Naspram HRT-a, jad i beda. Kartonske kulise u studiju, a za jednim stolom gosti za koje niko, sem njihove rodbine, ne zna ko su. U centru paznje je bila Marija Kilibarda, koja je bila i jedina stvar vredna gledanja. Glupost Tijanica i kompanije je isla dotle da su za jednu utakmicu za strucne saradnike pozvali dve petnaestogodisnje devojcice koje, kao, treniraju fudbal i njihovog "trenera" (fudbalski trener za zenski podmladak... huh?).

 

Sto se tice komentatora - ekipa sa HRT-a je za njih gospoda sa Nobelovim nagradama za knjizevnost.

 

Uglavnom, uvek moze gore :D

HTV ima ili je imao vrsne komentatore u sportskom programu (Vela, Sušec, Blažičko), bolji su mi od onih sa Eurosporta, problem je što odlaze, pa će nam Lanica valjda komentirati utakmice, umjesto da njih nagovore da ostanu, oni dijele lovu glumcima i pjevačima za honorare.

  Ozbiljno? Gde odlaze? Pa gde cu sad da gledam fudbal? :D Hvala Bogu na Myp2p!

 

Inace, svideo mi se i onaj 3D prikaz za Beosana, kada je komentarisao da li je ofsajd ili ne, iako su to retko koristili. Ko im je to radio? Mada, opet, uz takvu pomoc, vidim i ja da li je ofsajd ili ne ;)

 

E, ako nije off topic, koliko uopste kosta pretplata za HRT? I jel' obavezna za placanje? Imate li neku ideju koliko ljudi je placa?

Everything's just fine.
14 godina
protjeran
offline
RE: Kako to rade drugi?
MegaMass 2000 kaže...

  Nitko tebe majstore ne cenzurira, nego je čovjek lijepo ranije rekao da će brisati postove koji se ne dotiču trenutne kolumne. Dakle, njegov osobni stav o ekonomiji i parazitiranju državnih službi nisu dio trenutne kolumne, a pored toga, tvoj dio posta gdje se dotičeš i to negativno njegovog stava o Afroviziji nije dirao. Tako da nema govora o cenzuri.

 

Kolumna mu je offtopic i potpuno irelevantna jer o SP-u vise ne pise nitko ziv, a pogotovo ne na portalima informatickih casopisa. To mu nije bilo dosta, pa je poceo drzati offtopic predavanje iz ekonomije. A kad se pocelo naveliko komentirati, odjednom se predomislio. Ako mu se ne svida mogucnost komentiranja osobnog stava, neka onemoguci komentiranje.To je puno postenije od rezanja tudjih poruka jednom kad je shvatio da je duha pustio iz boce.

 

 

 

 

 

 

16 godina
offline
Kako to rade drugi?

Sušec je već otišao u mirovinu, a Vela je ovih dana dao otkaz na HTV-u. 

Priča se i da će Šapit otići.

Navodno im je svoj trojici nova destinacja beogradski sportski kanal Arena koja otvara dopisništvo u Zagrebu.

Nisam niti ja gledao taj 3D prikaz zaleđa osim jednom ako se dobro sjećam da je bio prkazan na analizi utakmice Španjolska-Nizozemska,

ali ne drži me za riječ,

inače po meni Beusan dobro tumači sporne situacije i nije loše da je bio u emisiji.

Inače, pretplata za HRT je 80 kn mjesečno, a mišljenja sam da taj relikt prošlosti treba ukinuti.

Poruka je uređivana zadnji put ned 18.7.2010 19:04 (Floki).
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Kako to rade drugi?

taj zli ludjak sa materaci avatorom je...pogodi tko?

 

ajde usrali smo spamajuci covjeku osvrt na nogometna zbivanja,a posebno vi iz javnog sektora :D

teško vrijeme za matore
 
2 0 hvala 0
16 godina
offline
Kako to rade drugi?

Ovi su se zbilja naljutili na Olega jer im je jednom napisao da javni siše tržišni sektor

sjećam se toga, slatko sam se nasmijao - hebate, još mu pamte to

 

pa gospodo draga budžet je prije koju godinu bio 80 mlrd kuna - sad je preko 110 mlrd kuna, a efikasniji niste ništa

čovjek vam je napisao ISTINU - ne se ljutiti

što sad ne smijemo od vas ni izreći svoje mišljenje da privreda ove zemlje ne može izdržati budžet veći od 80 mlrd kuna

 

nek je offtopic - ali su prekardašili, ne bi da je Vilim Ribić osobno došao na forum

ajmo javni, vratite se na temu

Poruka je uređivana zadnji put ned 18.7.2010 19:12 (Floki).
 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice