XfX RX 5700 XT DD THICC II

poruka: 6
|
čitano: 1.314
|
moderatori: pirat, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
5 godina
offline
XFX RX 5700 XT DD THICC II, Novo...

Molim procjenu za navedenu karticu, full bundle, folije nisu skinute sa nje,  kupljena u Linksu 10.09. 2019, te je placena preko 4000kn, racun i garanciju od 3 godine naravno imam, sve uredno, slike prilozene nize...

Nakon procjene odmah ide na prodaju ovdje na forum...

Hvala.

 

10 godina
offline
XfX RX 5700 XT DD THICC II

3400-3500kn

5 godina
offline
XfX RX 5700 XT DD THICC II

Hvala, ipak mislim da je to malo previse, dat cu ju ja i jeftinije :), cekam jos koju procjenu pa ide u prodaju...

10 godina
offline
Re: XfX RX 5700 XT DD THICC II
shecky kaže...

Hvala, ipak mislim da je to malo previse, dat cu ju ja i jeftinije :), cekam jos koju procjenu pa ide u prodaju...

 A ono, stavi 3400 pa vidi, jer najjeftinija sa normalnih hladnjakom (ne blowerom) trenutno 3650kn na nabava.net...

5 godina
offline
XfX RX 5700 XT DD THICC II

Eto nek bude 3000kn za forumase , pa ako bude zainteresiranih nek se slobodno jave na pp..., oglas cu staviti sutra jer sam malo u guzvi trenutno..., 

I samo da napomenem, sve razumne ponude uvazavam, ali 2000kn mi ne nudite, za te pare uzmite sebi pregazenu 1080 bez garancije koja je ujedno i dosta losija od moje te ustedite i svoje i moje vrijeme....

Poruka je uređivana zadnji put čet 3.10.2019 20:44 (shecky).
10 godina
offline
Re: XfX RX 5700 XT DD THICC II
shecky kaže...

Eto nek bude 3000kn za forumase , pa ako bude zainteresiranih nek se slobodno jave na pp..., oglas cu staviti sutra jer sam malo u guzvi trenutno..., 

I samo da napomenem, sve razumne ponude uvazavam, ali 2000kn mi ne nudite, za te pare uzmite sebi pregazenu 1080 bez garancije koja je ujedno i dosta losija od moje te ustedite i svoje i moje vrijeme....

 Ma nece, 3000kn je ne dobra nego odlicna cijena. Vjerovatno ce se prodat u roku od par dana...

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice