LG G3 - Rasprava

poruka: 7.244
|
čitano: 1.116.689
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
Re: LG G3 - rasprava
Tonči kaže...

Jedino što je kod G3 potencijalan problem odnosi se na nadogradnje. LG, koliko znam, nije obećao Android L kao HTC i Sony, a nije ni poznat po divnoj podršci na taj način. Bootloader je zaključan i nema službenog otključavanja kao opcije... Dakle, postoji hrpa problema s te strane.

Uopce ne sumnjam da nece G3 dobit Android L ili ti 4.5.

Ne vidim razloga zasto ne bi dobio.

Mislim da su svoju ozbiljnost polazali s nadogradnjama G2 na Kit Kat i a brzim ispravkom bug gasenja G3.

12 godina
offline
LG G3 - rasprava

Nema sanse da ne dobije upgrade. G2 takodjer.

 

Sta je hardware bez software'a.

ja
Poruka je uređivana zadnji put pon 4.8.2014 10:26 (bender_007).
 
1 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
LG G3 - rasprava

Normalno da će dobiti Android L, u to ne trebate nimalo sumnjati. 

 

FYI, nije 4.5 nego 5.0. Zato jer "obilježavanja novo razdoblje Androida", kako je ICS napravio svojevrsnu revoluciju tako će i L. Drugim riječima, Android L donosi ART, a Dalvik konačno odlazi... svojevrsna revolucija... 

Poruka je uređivana zadnji put pon 4.8.2014 10:56 (Deawood).
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
LG G3 - rasprava

Koja je razlika u ovim tempered glass zastitama H i H+?

sent via LG G3
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
LG G3 - rasprava

Jel ima koja veča razlika između 16GB i 32GB modela osim što ovaj od 32gb ima 3gb memorije?

 

Kolko vam traje baterija(Sot postajte)

Jel se vidi razlika u ekranu spram konkurencije?

 

Kakve si stock slušalice?

Samsung Galaxy S5
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: LG G3 - rasprava
RaZ0R9111 kaže...

Jel ima koja veča razlika između 16GB i 32GB modela osim što ovaj od 32gb ima 3gb memorije?

 

Kolko vam traje baterija(Sot postajte)

Jel se vidi razlika u ekranu spram konkurencije?

 

Kakve si stock slušalice?

Nema, normalno bolje vise nego manje rama i interne.

 

Sot 4:00h-5:00h tako tu negdje.

 

Ekran uz kameru i dizajn je najbolja stvar G3.Da,vidi se razlika naspram konkurencije.

 

Stock slusalice kao na G2.,nista bolje ili losije od konkurencije.

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 4.8.2014 18:34 (R36).
11 godina
offline
Re: LG G3 - rasprava
RaZ0R9111 kaže...

Jel ima koja veča razlika između 16GB i 32GB modela osim što ovaj od 32gb ima 3gb memorije?

 

Kolko vam traje baterija(Sot postajte)

Jel se vidi razlika u ekranu spram konkurencije?

 

Kakve si stock slušalice?

E ovo i mene zanima.Tj dal je ovaj bas od 3GB puno brzi ili?Jer mobiteli koji imaju vise rama imaju i vise instaliranih glupostit koji mu jedu memoriju pa me zato zanima.

I zelim savjet.Imam HTC M8 i zbog problema sa vipom jel se isplati ga zamijeniti ga sa LG G3 od 2 GB rama i 16 GB ???

Prijedlozi,savjeti??

 

Evo naso sam,ne treba

Poruka je uređivana zadnji put pon 4.8.2014 19:08 (manipulator).
15 godina
offline
Re: LG G3 - rasprava
Ja imam 3/32 i razlika se primjeti nakon 10 dana negasenja uredaja, cache procesi na 3GB su zanemarivi, na 2GB pocinje trzat pa ga treba rebootat
R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011. http://skyview.com.hr
13 godina
offline
Re: LG G3 - rasprava
Deawood kaže...

Normalno da će dobiti Android L, u to ne trebate nimalo sumnjati. 

 

FYI, nije 4.5 nego 5.0. Zato jer "obilježavanja novo razdoblje Androida", kako je ICS napravio svojevrsnu revoluciju tako će i L. Drugim riječima, Android L donosi ART, a Dalvik konačno odlazi... svojevrsna revolucija... 

ART imaš i sa Kit Katom i nitko ti ne brani da ga koristiš umjesto Dalvika.

Ja ga koristim otkad imam Slim Kat na S3.

iclock2much
12 godina
odjavljen
offline
LG G3 - rasprava

Da samo što se L u potpunosti prebacuje na ART i ART sad nije baš ispoliran pa jako puno ljudi ne vidi baš neku razliku. A i npr. XZ nema ART.

 
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: LG G3 - rasprava
Deawood kaže...

Da samo što se L u potpunosti prebacuje na ART i ART sad nije baš ispoliran pa jako puno ljudi ne vidi baš neku razliku. A i npr. XZ nema ART.

ART na Kit Katu je isti kao i onaj koji će doći u L verziji, samo je ovdje sekundaran(Dalvik je primaran u postavkama)i nisu baš sve aplikacije ispolirane da rade na ART-u.

Do izlaska L verzije aplikacije će biti ispolirane i nema problema.

BTW ja ni sada nemam problema, nema rušenja ni ničega.

iclock2much
13 godina
offline
Re: LG G3 - rasprava
Deawood kaže...

Da samo što se L u potpunosti prebacuje na ART i ART sad nije baš ispoliran pa jako puno ljudi ne vidi baš neku razliku. A i npr. XZ nema ART.

XZ podržava ART samo su ga izostavili u 4.4.2

15 godina
offline
Re: LG G3 - rasprava
zoharbizo kaže...
Deawood kaže...

Da samo što se L u potpunosti prebacuje na ART i ART sad nije baš ispoliran pa jako puno ljudi ne vidi baš neku razliku. A i npr. XZ nema ART.

ART na Kit Katu je isti kao i onaj koji će doći u L verziji, samo je ovdje sekundaran(Dalvik je primaran u postavkama)i nisu baš sve aplikacije ispolirane da rade na ART-u.

Do izlaska L verzije aplikacije će biti ispolirane i nema problema.

BTW ja ni sada nemam problema, nema rušenja ni ničega.

Nije isti, Android L kojeg vrtim na N5 ima vece performanse na ARTu nego ART na KK...

 

 

 

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011. http://skyview.com.hr
16 godina
offline
Re: LG G3 - rasprava
ART na L je iznova napisan (ne sve ali vecina), ni priblizno isti ko na Kitkatu.
Steam: ukay1000 Xfire: ukay1000 LoL: Cquencer Molten WoW Warsong: Steelrock (ally)
13 godina
offline
LG G3 - rasprava

dal postoji ikoja navigacija koja NE KORISTI ni wifi ni podatke? cisto za putovanje van hr bez roaminga?

dakle samo mape i navigacija preko GPS-a i mapa tih?

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
LG G3 - rasprava

Mireo. Aplikacija je bespla, karte se plaćaju. Ali kad jednom platiš, možeš ju koristiti "zauvijek". Vezana je uz gmail, pa se lako prenosi na novi uređaj kad ga se kupi, i besplatni su update-ovi karata. I ne treba joj nikakav net kad jednom instaliraš karte.

 

Naravno, uz nezaobilazno glasovno navođenje Željka Pervana.

Moj PC  
3 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: LG G3 - rasprava
RuskeGTT kaže...

dal postoji ikoja navigacija koja NE KORISTI ni wifi ni podatke? cisto za putovanje van hr bez roaminga?

dakle samo mape i navigacija preko GPS-a i mapa tih?

Ovo je tema o G3 a ne o navigacijama...aj da ne s... bezveze temu.

Tema o navigacijama postoji pa tamo mozes postavit pitanje.

10 godina
neaktivan
offline
LG G3 - rasprava

ljudi sta znaci ART i Delvik,i SOT ??Hvala na odogovoru

 
2 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: LG G3 - rasprava
sizy kaže...

ljudi sta znaci ART i Delvik,i SOT ??Hvala na odogovoru

To je pitanje na koje ce ti google dati najbolji odgovor.

Suludo je takva pitanju tu postavljat.

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 4.8.2014 23:14 (R36).
13 godina
offline
Re: LG G3 - rasprava
Mitch kaže...
zoharbizo kaže...

Nije isti, Android L kojeg vrtim na N5 ima vece performanse na ARTu nego ART na KK...

 

 

 

A ti si te perfomanse opazio gdje?Golim okom ili imaš neki dokaz tipa rezove iz Antutua dok si imao Kit Kat i sada na L developer verziji...

Točnije zanima me usporedba runtimea jer na njega to direktno utječe.

Na 4.4.4 Slimu sa Dalvikom runtime mi iznosi 1178 a na 4.4.4 Slimu sa ART-om 1448, Antutu rezovi.

sizy kaže...

ljudi sta znaci ART i Delvik,i SOT ??Hvala na odogovoru

ART 

Dalvik

To su softweri, to jest verzije softwera koji pokreće i instalira aplikacije, ART je dostupan na Kit Katu i biti će primaran na L verziji, utječe na perfomanse poprilično.

SOT je screen on time.

iclock2much
10 godina
neaktivan
offline
Re: LG G3 - rasprava
R36 kaže...
sizy kaže...

ljudi sta znaci ART i Delvik,i SOT ??Hvala na odogovoru

To je pitanje na koje ce ti google dati najbolji odgovor.

Suludo je takva pitanju tu postavljat.

 

zasto je suludo evo covjek dole ukratko objasnio,a ti sto si zivcan i glupo ti pitanje,samo ga zaobides ako nemozes dati koristan odogovor,na google sam vec tipko sot i neizbaciva mi,nisam dalje nista pokusavo,samo sam ovde utipko pitanje

15 godina
odjavljen
offline
LG G3 - rasprava

ART i Dalvik su virtualne mašine; okruženja koja čine apstrakcijski sloj u sustavu i izvode Java aplikacije. ART koristi Ahead Of Time kompajliranje (unaprijed) kako bi se aplikacije brže pokretale i još neka druga poboljšanja. Još je u razvoju, ponešto na njemu ne radi pa nije baš preporučljivo koristiti ga.

ART koji je dostupan na Lollipopu (zasad jedino N5) je isti ART koji je dostupan na KitKAtu, samo razlika može biti u buildu, što može i ne mora činiti bitne razlike u performansama. Ipak je to rana verzija. No, toliko je rano da nema smisla ni raditi usporedbe.

3GB znači dosta G3-u zbog potrošnje memorije koju povećava ekran čisto zbog rezolucije.

SoT = Screen-ON time - vrijeme koje je ukupno ekran uređaja upaljen.

Sve što napišem moj je osobni stav i ne odražava nužno stav Bug d.o.o.
Poruka je uređivana zadnji put uto 5.8.2014 9:37 (Tonči).
Moj PC  
7 2 hvala 3
15 godina
neaktivan
offline
LG G3 - rasprava

G3 32 GB dostupan u Tcomu :D

HTC Desire-iPhone 4s-HTC OneX-NII-iPhone 5-S4-HTC One-Phone 5s-Note 3-N5- M8- 5S - G3
Moj PC  
1 0 hvala 1
13 godina
offline
Re: LG G3 - rasprava
Tonči kaže...

3GB znači dosta G3-u zbog potrošnje memorije koju povećava ekran čisto zbog rezolucije.

 

 

Ne razumijem zasto bi veca rezolucija povecala potrosnju memorije? Kuzim da GPU ima vise posla, ali to nije aplikacija pa da je ucitana u memoriju??

iPhone 4-iPhone 4s-Nokia N9-Iphone 4s-Sony Xperia S-iPhone 4s-HTC 8x-iPhone 5-Galaxy s3- HTC One- iPhone5 - HTC One-iPhone 4s-Sony Xperia Z-Google Nexus 5 i iPhone 5s - Nexus 5 - Nexus 5 i iPhone 5s
14 godina
offline
Re: LG G3 - rasprava
Utjece, samo sad ne toliko, jer nema aplikacija koje podrzavaju 2k.
ptspclan.com | visit us ^^
13 godina
offline
LG G3 - rasprava

ovih dana mi dolazi G3, zanima me kako da se ponasam kod baterije...moram ju isprazniti ono malo koliko bude imala kad ga upalim, pa onda puniti? koliko dugo? kako ide procedura? nikad neznam, svugdje pise drugacije, a ne bi htio zeznuti nesto na bateriji vec od pocetka...

savjeti?

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: LG G3 - rasprava
RuskeGTT kaže...

ovih dana mi dolazi G3, zanima me kako da se ponasam kod baterije...moram ju isprazniti ono malo koliko bude imala kad ga upalim, pa onda puniti? koliko dugo? kako ide procedura? nikad neznam, svugdje pise drugacije, a ne bi htio zeznuti nesto na bateriji vec od pocetka...

savjeti?

Litijske ne trebaju kondicioniranje, ne brini.

Sve što napišem moj je osobni stav i ne odražava nužno stav Bug d.o.o.
16 godina
offline
Re: LG G3 - rasprava
Jedini savjet za bateriju da ju bas ne praznis full do kraja svaki put jer bas nije najzdravije (po bateriju ofc).
Steam: ukay1000 Xfire: ukay1000 LoL: Cquencer Molten WoW Warsong: Steelrock (ally)
16 godina
offline
LG G3 - rasprava

Dječice, uskoro vam se pridružujem na temi sa titan 32GB verzijom. {#}

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
LG G3 - rasprava

Razlika izmedu ART-a i Dalvika je neprimjetna.Vise marketing nego stvarno poboljsanje.

 

Jucer testirao bateriju-skinut ujutro s punjaca, cijeli dan zajebancija,surfanje,instaliranje luncera,Wifi,4G...i navecer oko 22h baterija se spustila na 5% - SOT bio 4:54min sto mi je na razin s G2. Ocito su poboljsali trajanje baterije s novim updateom.

 

Koliko ste vi dosad imali najvise SOT-a???

 

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 5.8.2014 23:33 (R36).
 
1 3 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice