Wubi - odabir veličine instalacije?

poruka: 6
|
čitano: 3.515
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
protjeran
offline
Wubi - odabir veličine instalacije?

Kako to da se može odrediti hoće li Ubuntu biti velik 5 ili 15 GB iz Wubija? Što se mijenja ako je veličina veća ili manja?

Try not to become a man of success but rather to become a man of value - Albert Einstein
 
0 0 hvala 0
16 godina
protjeran
offline
Wubi - odabir veličine instalacije?

Zna netko?

Try not to become a man of success but rather to become a man of value - Albert Einstein
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Wubi - odabir veličine instalacije?

koliko znam, time se određuje koliko će ti biti velika "particija" za ubuntu, on će zauzeti  kojih 1Gb (možda i manje) a ostatak prostora će biti kao glavni disk pod ubuntuom (dakle kojih 13GB prostora + 1GB za ubuntu + 1GB za swap)

There are 10 kinds of people in the world: those who understand binary and those who don't.
15 godina
neaktivan
offline
Wubi - odabir veličine instalacije?

Ja kada sam instaliravo 7.04 preko wubia odredio sam da uzme 12 giga harda a kada sam instalo neke programe poco je uzimat jos memorije tako da je sada velik nekih 20 giga.

ASUS STRIKER EXTREME, INTEL Core2Quad Q6600 BOX 4*2.4 + Cooler ZALMAN CNPS9500, PC-6400, 4 GB 2* 500.0 GB SEAGATE, GeForce PCX 8800 GTX, 768MB DDR3, PIONEER DVR-115DBK APLUS CS-188A PC Case. 600W, OCZ StealthXStream. 22'' LCD SAMSUNG SM 2232BW,
 
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
Wubi - odabir veličine instalacije?

ja sam stavio 10 gb

mislim da ti je to kao hdd za ubuntu samo što zapravo nije tj. jedna mapa, ne znam kako da objasnim

Shady in the house
 
0 0 hvala 0
16 godina
protjeran
offline
Wubi - odabir veličine instalacije?

E hvala ljudi, hvala puno!

Try not to become a man of success but rather to become a man of value - Albert Einstein
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice