"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave izdvojena tema

poruka: 25.319
|
čitano: 5.746.738
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: eBay, AliExpress, carinjenje - Česta pitanja, Banggood.com, Gearbest.com
8 godina
neaktivan
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
H3rc0 kaže...

Dvoumim se izmedju dva mobitela - Redmi 5x i A1 (4/64)

Naviknuo sam se i dugo koristim MIUI i sasvim sam zadovoljan s njim do sad. Isplati li se prelazak na Android One?

 Mislis mi 5x? Ako si naviknuo uzmi taj, pogledaj poruke gore jer ovaj cromaki se isto navikao pa govori da mu a1 i nije bas sjeo.

11 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
Deutsch kaže...
H3rc0 kaže...

Dvoumim se izmedju dva mobitela - Redmi 5x i A1 (4/64)

Naviknuo sam se i dugo koristim MIUI i sasvim sam zadovoljan s njim do sad. Isplati li se prelazak na Android One?

 Mislis mi 5x? Ako si naviknuo uzmi taj, pogledaj poruke gore jer ovaj cromaki se isto navikao pa govori da mu a1 i nije bas sjeo.

 Da, mi 5x. Citao sam, pa se opet dvoumim. Razlog tome je sto MIUI ima neke stvari koje mi smetaju, kao sto je na primjer noise cancellation. Kad je veca buka negdje dok snimam video/zvucnu apsolutno se nista ne cuje ili prekida svako malo kad kasnije slusam taj zapis. Jos ima nekih par sitnica koje mi smetaju... Zbog tih stvari bih mozda okusao A1. Inace koristim Note 4x vec dosta vremena... 

8 godina
neaktivan
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

Stavi neki custom rom na note 4x i vidi kakav ti je, onda ces vidit kako ce ti bit na mi a1.

Nema mi smisla kupovat a1/5x ako imas note 4, mislim zasto?

 

11 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
Deutsch kaže...

Stavi neki custom rom na note 4x i vidi kakav ti je, onda ces vidit kako ce ti bit na mi a1.

Nema mi smisla kupovat a1/5x ako imas note 4, mislim zasto?

 

 Zato sto mi se bratu ovaj uzasno svidja, pa njemu ide. Mogu sebi kupiti opet note 4x ili novije nesto. Pa sam mislio na nesto novije ipak... 

8 godina
neaktivan
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

 A iskreno ta dva modela su jedino bolja u kameri mozda 5% i to je jedini napredak. Ja bi sacekao note 5 ili tako nesto sta ima novi procesor :)

6 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
KhepriCro kaže...

Dobar dan, 

 

Trebao bih savjet, kupio bih mobitel djevojci, potrošio bih do maksimalno 2000 kuna

Trenutno se dvoumim između xiaomi mi a1  i  Xiaomi Redmi 5 Plus

 

Hvala na odgovoru

 Mislim da bi mi note 3 bia najbolji izbor u ovom trenu, a cijena se vrti taman tu oko tvog budžeta.

7 godina
neaktivan
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
Xiaomi Mi Note 3, unlock bootloadera -pomoć molim

Pozdrav svima,

 

neki dan stigao MI Note3 direktno iz Kine, no već nekoliko dana imam problem sa unlock bootloadera

Naime, da bi odradio permission, trebam VPN koji omogućava lokaciju u Kini...

Molim cijenjene kolege za pomoć - ima li netko mogućnost navedeno odraditi remote ili da dođem da njega na unlock ili cijeli proces uključivo i flash i novi EU developer ROM ?

 

Puno hvala na pomoći, može i na PM !

10 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
@H3rc0
Da sam na tvom mjestu uzeo bih si mi5s. Bolji je I od jednog I drugog I treceg sa mozda malo vecom cijenom. Dosta bolji telefon, dosta bolja kamera, a cijena mu vise nije toliko visoka jer je lanjski flagship.
Razmisli
13 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
Chico12 kaže...
@H3rc0
Da sam na tvom mjestu uzeo bih si mi5s. Bolji je I od jednog I drugog I treceg sa mozda malo vecom cijenom. Dosta bolji telefon, dosta bolja kamera, a cijena mu vise nije toliko visoka jer je lanjski flagship.
Razmisli

 Za te pare vec ide mi note 3 ako pricamo o 6/64 verziji

10 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
Dobro ok, jest da ja ne volim kabaste mobitele.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
5S je bio i moja odluka, pre oko 4 meseca, i za sada sam dosta zadovoljan. Performanse, kamera, opšte ponašanje... Uglavnom bez zamerki.

Što se mana tiče, nadam se da se dugoročno 3GB RAM-a neće pokazati kao ozbiljnija mana (4/128 je bio osetno skuplji) i na MIUI 9 je baterija nešto lošija nego na 8. Takođe, moraću da se naviknem na prebacivanje fotografija sa telefona, bolja je kamera, pa em više slikam, em su jpegovi veći.
WP/WM fanovi, prestanite više lagat ovaj napaćeni narod, nemate to pravo!
10 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
Ej ljudi, zasto Oppo kod nas nije toliko popularan, vidim da imaju haos dobrih telefona??
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

zato sto je kod nas preskup i nema bas puno dobavljivih modela za eu

The villian strikes, The world is thorn. A war begins, a Hero is born, The Nemesis sets the sky alight. A Heroes sacrifice sets everything right. - Drakes epitaph
Moj PC  
2 0 hvala 2
9 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
Jednostavno skini neki vpn i stavi na šangaj i stisneš jedno dugme u opcijama i to ti je to. Zatim čekas 360 valjda sati i otključas. To je sve. Jako lako.
11 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
domac5 kaže...
Chico12 kaže...
@H3rc0
Da sam na tvom mjestu uzeo bih si mi5s. Bolji je I od jednog I drugog I treceg sa mozda malo vecom cijenom. Dosta bolji telefon, dosta bolja kamera, a cijena mu vise nije toliko visoka jer je lanjski flagship.
Razmisli

 Za te pare vec ide mi note 3 ako pricamo o 6/64 verziji

 

Nisam do sada narucivao mobitele izvana... Kupovao sam u neutrinu do sada. Ali odlučio sam se za kupovinu Mi Note 3. Zanima me gdje ga je najbolje kupiti, koliko bi me izisao i za koliko bi mogao doci? (Sa global stable romom)

Hvala vam svima na prijedlozima :)

13 godina
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

honorbuy (eu skladiste) sa dhl dostavom te izađe 2200-2300kn crni 6/64GB

narucis danas, u utorak je kod tebe

 

sa aliexspresa bilo goldway ili mi global je oko 200kn jeftinije ali je i dostava 2-3 tjedna

na sve 3 opcije ne placas ni pdv ni carinu

 

imas jos geekbuy koji je jeftiniji od honorbuya, imaju svoja skladista po EU ali je pitanje da li imaju mi note 3 na stanju

 

eto ukratko

ako ti se ne da cekat, a razlika od cca 200kn ti ne znaci nist, uzmi sa honora

 

imas i kupon od 5 eura na honoru od mobhr ili smartphonehr (izgooglaj)

Poruka je uređivana zadnji put ned 11.2.2018 14:03 (16OR).
 
1 0 hvala 2
13 godina
neaktivan
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
16OR kaže...

 

sa aliexspresa bilo goldway ili mi global je oko 200kn jeftinije ali je i dostava 2-3 tjedna

na sve 3 opcije ne placas ni pdv ni carinu

To nešto novo? Ne sjećam se da mi je ijedan paket više od 10 dana putovao s GW.

13 godina
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

ma nije novo, samo nisam htio pisati cca 10 dana, jer koliko citam na mi global treba nesto duze, pa sam zaokruzio :P

 
1 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
Da li neko ima iskustva sa LeEco le 2 international verzijom, znaci snapdragon 652 serija?
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

 

Nisam do sada narucivao mobitele izvana... Kupovao sam u neutrinu do sada. Ali odlučio sam se za kupovinu Mi Note 3. Zanima me gdje ga je najbolje kupiti, koliko bi me izisao i za koliko bi mogao doci? (Sa global stable romom)

Hvala vam svima na prijedlozima :)

 Mi Note 3 nema LTE Band20 (800Mhz) A to bi ti u nekim područjima mogao biti problem sa signalom

13 godina
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

Preporučam ti da zaobiđeš SD 652 jer se radi o starom SoC-u na 28nm, a to znači da ćeš muku mučiti sa 3000mah baterijom izgurati dan.

 

@DDavorin

 

neće imati problema sa signalom, nego će imati 3G brzinu umjesto 4G. Ništa više. I to uglavnom u ruralnim područjima

Poruka je uređivana zadnji put ned 11.2.2018 19:15 (zuper).
Moj PC  
2 0 hvala 2
12 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
zuper kaže...

Preporučam ti da zaobiđeš SD 652 jer se radi o starom SoC-u na 28nm, a to znači da ćeš muku mučiti sa 3000mah baterijom izgurati dan.

 

@DDavorin

 

neće imati problema sa signalom, nego će imati 3G brzinu umjesto 4G. Ništa više. I to uglavnom u ruralnim područjima

 Imat će problema sa LTE signalom hah 3G 50:50 Edge meni u takvim područjima stalno mi preferirao Edge. I ako je to CAT6 ili CAT11 neće imati max brzine koje CAT6 i CAT11 nude( iskreno ne znam dal je to mob CAT4 ILI 6,11)

 

Poruka je uređivana zadnji put ned 11.2.2018 19:33 (DDavorin).
6 godina
neaktivan
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

Imam Samsung galaxy s6, isplati li mi se prijeći na Meizu M6 Note? Vrlo bitna mi je kamera, imate li još koji prijedlog do 1500kn?

 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
Martin89 kaže...

Imam Samsung galaxy s6, isplati li mi se prijeći na Meizu M6 Note? Vrlo bitna mi je kamera, imate li još koji prijedlog do 1500kn?

 Nekako bas i nema, to je najbolja kamera do 1500kn. Mozda da sacekas i vidis sta ce note 5 donijeti, ali mislim da nece bit bolja kamera od ovog..

7 godina
neaktivan
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

.

Poruka je uređivana zadnji put pon 12.2.2018 18:55 (Crozy).
 
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

Pokušavam sad naručit sa honorbuya dva mobitela i kad se logiram da platim sa paypalom mi baca visa not valid, nakon par pokušaja napokon prolazi ali mi onda baca stranica od honorbuya nekakav error merchant not valid il tak nes, jel neko imao sličan problem i kako riješit?

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
Dugo sam se odlucivao koji cu mobitel uzeti I na kraju sam to suzio na dva: redmi 4x 3/32 ili mi 5s 4/32.
Znam da je mi 5s u svemu bolji osim kod baterije, ali ovakva je situacija: redmi 4x je nov sa garancijom od 12 mjeseci I kosta 150€. Mi 5s je rabljen ali mu je stanje skoro pa kao nov, sa garancijom od 2 mjeseca I cjenom od nekih 190€.
Sta bi vi uzeli?
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
Pa nornalno Mi 5s
 
1 0 hvala 1
8 godina
neaktivan
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

Uzmi 5s. Ima najbolju kameru kod xiaomija i jednostavno je nobrainer.

12 godina
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

Ako ti je kamera glavni kriterij onda definitivno Mi 5S.

Samo ne očekuj više od 5-6h SoT sada jel ti to dovoljno ovisi o uporabi.

facebook.com/MiCroatiaFans Xiaomi MIX 6/256GB - MIUI Super Moderator
Moj PC  
1 0 hvala 1
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: eBay, AliExpress, carinjenje - Česta pitanja, Banggood.com, Gearbest.com
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice