"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave izdvojena tema

poruka: 25.319
|
čitano: 5.743.344
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: eBay, AliExpress, carinjenje - Česta pitanja, Banggood.com, Gearbest.com
9 godina
neaktivan
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

Hvala svima na pomoći! Prenjet ću im vaše savjete, pa nek same odluče :)

Well met !
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

1. Ne bi ti preporucio oneplus 5t nikako, imas dosta losih komentara u 1+5 temi na ovom forumu sto se tice kamere. Pixeli su velicine 1.12um sto je dosta maleno za danasnji standard. Velicina senzora nije nesto te mobitel nema opticku stabilizaciju, znaci da se kamera ne trese prilikom snimanja videa, ima elektronicnu, ali to je losije. Dosta opticka pomaze pri nocnom slikanju isto.

Nema sanse da 1+ ima bolju kameru od s8, s8 ima dosta veci senzor i vece pixele, 1.4um. 

Meizu 7 pro plus ne vrijedi te pare po meni..

Moja nekakva preporuka ti je kao sto kolega kaze mi note 3. Senzor mu je malo manji od 1+, ali ima vece pixele, 1.25um. Ima opticku stabilizaciju, pogledaj usporedbe na youtubeu, imas temu za note 3 i jako puno primjera fotki.

 

2. Preporucujem da se protegne do rn4 jer je puno bolji uređaj , da se naci i na njuskalu..

13 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
Deutsch kaže...

1. Ne bi ti preporucio oneplus 5t nikako, imas dosta losih komentara u 1+5 temi na ovom forumu sto se tice kamere. Pixeli su velicine 1.12um sto je dosta maleno za danasnji standard. Velicina senzora nije nesto te mobitel nema opticku stabilizaciju, znaci da se kamera ne trese prilikom snimanja videa, ima elektronicnu, ali to je losije. Dosta opticka pomaze pri nocnom slikanju isto.

Nema sanse da 1+ ima bolju kameru od s8, s8 ima dosta veci senzor i vece pixele, 1.4um. 

Meizu 7 pro plus ne vrijedi te pare po meni..

Moja nekakva preporuka ti je kao sto kolega kaze mi note 3. Senzor mu je malo manji od 1+, ali ima vece pixele, 1.25um. Ima opticku stabilizaciju, pogledaj usporedbe na youtubeu, imas temu za note 3 i jako puno primjera fotki.

 

2. Preporucujem da se protegne do rn4 jer je puno bolji uređaj , da se naci i na njuskalu..

 jel si probao oneplus 5t i njegovu kameru? mogu ti pokazati primjere slika od OP 5T i S8 di ćeš vidjeti da je razlika tu i da je na strani OP 5T. I pogledaj review-e na internetu tamo imaš usporedbe i sve. Ja govorim iz iskustva. Ja sam se dvoumio između OP 5T i S8+ kad sam uzimao mobitel i mogu reći da nisam pogriješio sa izborom. Naravno iako je s8 daleko ljepši mobitel po svom elitnom izgledu. I nikad nemoj kupovati mobitele na njuškalu ili u trgovini u hrvatskoj jer su 20% skuplji nego kad naručiš sa službene stranice kineskih proizvođača. Ja sam svoj OP 5T platio 499 eura dok one plus 5 u hrvatskoj dođe 4000kn najniža cijena. A OP 5T ja platio 3890kn i došao mi za 3dana iz UK-a.

8 godina
neaktivan
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

Nisam probao, ali sam citao na xda da se ljudi zale, a i tu na forumu. Naravno da mozes pokazat slike, bas me zanima sada :D

13 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
Deutsch kaže...

Nisam probao, ali sam citao na xda da se ljudi zale, a i tu na forumu. Naravno da mozes pokazat slike, bas me zanima sada :D

 budem dok cura dođe za vikend pa ćemo napraviti usporedbu...to što ljudi pričaju je glupost....da vjerujemo svemu što se priča nazvali bi nas glupim.

 

evo jedan video di čovjek upoređuje sa pixelom 2 znači mobitel sa najboljom kamerom na tržištu. Ja se slažem da low light slike od OP 5t nisu na nivou, ali bogme nisu ni na drugim mobitelima osim pixela 2

12 godina
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

ajmo ovako...

 

do 1500 kn, koji je najbolji kinez? da ima bar 5.8 ekran 

 

Ajmo ponude!!!

Zaradite do 150 dolara dnevno testiranjem aplikacija http://bit.ly/2iPkkYu
 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
Ako vas zanimaju reviewovi kamera na mobitelu, dxomark je prvo mjesto za krenuti.
13 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
exer1234 kaže...

ajmo ovako...

 

do 1500 kn, koji je najbolji kinez? da ima bar 5.8 ekran 

 

Ajmo ponude!!!

 elephone s8 recimo

14 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

Mislim da je Mi-Max-2 taj, makar bi ja možda vernee-x-6 zbog jače baterije.

Ostal mi je Vernee Thor E u ljepom sjećanju.

dak
14 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
gamer88 kaže...
exer1234 kaže...

ajmo ovako...

 

do 1500 kn, koji je najbolji kinez? da ima bar 5.8 ekran 

 

Ajmo ponude!!!

 elephone s8 recimo

 ostavi se se "Slonfona". ima puno boljih izbora poznatijih kineza...

13 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
exer1234 kaže...

ajmo ovako...

 

do 1500 kn, koji je najbolji kinez? da ima bar 5.8 ekran 

 

Ajmo ponude!!!

 

9 godina
neaktivan
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
Pozz...jel ima neka dobra dusa da pomogne...naime kum je zbricko Redmi 5+...od samog paljenja mu je stajao onaj natpis na gornjoj strani ekrana,pa se sam upustio u mjenjanje roma,i na kraju ga je dovelo do toga da ga nemoze upaliti...da li ima kakve pomoci,ako da,jel ima koji strucnjak da pomogne? Platio bi svakako,mozda i poslao telefon u dobre i postene ruke? Hvala unaprijed. P.S.Mislim da je dobro sto gori notifikacijska lampica prilikom pokusaja paljenja,te MI logo nekad izbaci.
 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
Još nije u prodaji, tj još treba pričekati koji tjedan

Xiaomi redmi note 5 pro. Trebao bi koštati 1300kn e sad u to nije uklučeno pdv itd.
12 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
mightyboss kaže...
Pozz...jel ima neka dobra dusa da pomogne...naime kum je zbricko Redmi 5+...od samog paljenja mu je stajao onaj natpis na gornjoj strani ekrana,pa se sam upustio u mjenjanje roma,i na kraju ga je dovelo do toga da ga nemoze upaliti...da li ima kakve pomoci,ako da,jel ima koji strucnjak da pomogne? Platio bi svakako,mozda i poslao telefon u dobre i postene ruke? Hvala unaprijed. P.S.Mislim da je dobro sto gori notifikacijska lampica prilikom pokusaja paljenja,te MI logo nekad izbaci.

 Možeš li ući u fastboot mode? (drži power tipku i volume down tipku istovremeno)

facebook.com/MiCroatiaFans Xiaomi MIX 6/256GB - MIUI Super Moderator
9 godina
neaktivan
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
Cromaki,nazalost ne mogu :-(
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
mightyboss kaže...
Cromaki,nazalost ne mogu :-(

 E onda jedini spas ti je test point metoda, ali moraš otvoriti mobitel.

Ja sam isto radio na Redmi 3S jer sam uništio particije, nije teško ali treba odgovarajući alat da se mobitel otvori i malo vremena i strpljenja.

 

http://en.miui.com/thread-1513189-1-1.html

facebook.com/MiCroatiaFans Xiaomi MIX 6/256GB - MIUI Super Moderator
13 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
mightyboss kaže...
Pozz...jel ima neka dobra dusa da pomogne...naime kum je zbricko Redmi 5+...od samog paljenja mu je stajao onaj natpis na gornjoj strani ekrana,pa se sam upustio u mjenjanje roma,i na kraju ga je dovelo do toga da ga nemoze upaliti...da li ima kakve pomoci,ako da,jel ima koji strucnjak da pomogne? Platio bi svakako,mozda i poslao telefon u dobre i postene ruke? Hvala unaprijed. P.S.Mislim da je dobro sto gori notifikacijska lampica prilikom pokusaja paljenja,te MI logo nekad izbaci.

 https://drfone.wondershare.com/android-issue/flash-dead-android-phone.html#part_2

 

nadam se da znaš engleski :D sretno

9 godina
neaktivan
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
Hvala vam obojici!
 
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
mightyboss kaže...
Hvala vam obojici!

 Javi da li si uspio :D

9 godina
neaktivan
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
Pitanje:

Da li uzeti Mi Note 3 ili Redmi Note 5 pro (naglasak je na kameri prije svega)?
Volio bih imati EU garanciju s obzirom da će biti poklon.
Gdje uzeti (EU warehouse pretpostavljam)?
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

Redmi Note 5 Pro češ teško naći na stocku još neko vrijeme, velika je navala.

A Mi Note 3 je odličan mobitel, stvarno nemam ni jednu zamjerku!

facebook.com/MiCroatiaFans Xiaomi MIX 6/256GB - MIUI Super Moderator
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
Gamer88 ja sam gledao dosta uzoraka fotki od OP5T i meni on ima uvjerljivo najlosiju kameru od svih boljih mobitela iz 2017...ima test i na dpreview sa uzorcima i fotke kada se uvecaju izgledaju kao ulje na platnu...Galaxy S8 ima znatno bolju kameru.
OP5T je fenomenalan mob, ali nema bas fenomenalanu kameru.
13 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
ocean77 kaže...
Gamer88 ja sam gledao dosta uzoraka fotki od OP5T i meni on ima uvjerljivo najlosiju kameru od svih boljih mobitela iz 2017...ima test i na dpreview sa uzorcima i fotke kada se uvecaju izgledaju kao ulje na platnu...Galaxy S8 ima znatno bolju kameru.
OP5T je fenomenalan mob, ali nema bas fenomenalanu kameru.

 ne znam. Za moj pojam i po onome što sam ja vidio OP 5T ima bolju kameru od s8. Ja imam mobitel pa zato kažem. Može biti i do onoga tko slika. Uglavnom svede se na to da svatko ima svoje mišljnje.

9 godina
neaktivan
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
Gdje kupiti Mi Note 3?
12 godina
neaktivan
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
Goldway definitivno najbolja opcija
Xiaomi kolekcija- http://en.miui.com/thread-506495-1-1.html
12 godina
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

Da li se isplati uzeti ovo? 

Prodam svoj redmi note 4 za 900 kn (imam kupca)

 

i uzmem ovo, cini mi se ok hardverski

 

https://www.gearbest.com/cell-phones/pp_1567736.html?wid=11

Zaradite do 150 dolara dnevno testiranjem aplikacija http://bit.ly/2iPkkYu
 
0 1 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

hardverski je isti kao i rn4, kamere ne vjerujem da su bolje zbog softvera.da mijenjam rn4 uzeo bi redmi note 5 pro ili redmi 5 plus, a ne ovo :)

12 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
Deutsch kaže...

hardverski je isti kao i rn4, kamere ne vjerujem da su bolje zbog softvera.da mijenjam rn4 uzeo bi redmi note 5 pro ili redmi 5 plus, a ne ovo :)

 Meni je RN4 skroz ok, sve mi se svidja, osim sto zelim jos veci ekran,,, 5,5 mi je postao premali.. 6 bi bio taman, ali opet ne zelim da je prevelik mobitel, htio bih nesto da je ekran dobro iskoristen, pa da nema okolo previse praznih rubova..

Zaradite do 150 dolara dnevno testiranjem aplikacija http://bit.ly/2iPkkYu
8 godina
neaktivan
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

Pogledaj dimenzije s2 vs r5+, nije to nekakva velika razlika..

umidigi

74.6 mm
158.6 mm
8.0 mm
r+
75.5 mm
158.5 mm
8.1 mm

 

12 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
Deutsch kaže...

Pogledaj dimenzije s2 vs r5+, nije to nekakva velika razlika..

umidigi

74.6 mm
158.6 mm
8.0 mm
r+
75.5 mm
158.5 mm
8.1 mm

 

 Da, nisam razmisljao o R5+

 

a redmi note 5 pro ne mogu naci nigdje

 

 

Nego jos jedno pitanje,, kakva su iskustva s gearbestom??

 

za koliko dodje posiljka? da li se placa jos neka dodatna carina ili samo cijena dostave??

 

Zaradite do 150 dolara dnevno testiranjem aplikacija http://bit.ly/2iPkkYu
Poruka je uređivana zadnji put sub 10.3.2018 13:51 (exer1234).
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: eBay, AliExpress, carinjenje - Česta pitanja, Banggood.com, Gearbest.com
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice