Koliko vam traje baterija na Android smartphone-u

poruka: 117
|
čitano: 44.531
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Re: Koliko vam traje baterija na Android smartphon
karlo02 kaže...

 bio sam iskren.. na moje "znanje" neutjece dani,mjeseci ili godine provedene na forumima...

Nitko ne osporava tu tvrdnju, no blesavo mi je doć na forum i prvi post ponuditi "T-mobile reklamu" za Huawei....

12 godina
neaktivan
offline
Re: Koliko vam traje baterija na Android smartphon
ok..drugi put cu pisati gluposti,pa nakon recimo dva mjeseca reci "taj" mobitel ima najbolju bateriju koju sam koristio,a "koristio" sam mnoge...
13 godina
offline
Koliko vam traje baterija na Android smartphone-u

ja imam samsung galaxy y (onaj šta se dobije uz produživanje adsl-a za 99kn) i mogu reč da sam poprilično razočarani sa baterijom u mobu.... traje mi po 9h.... max 10h......

stalno mi je 3g uključen koji koristim samo na face i dopisivanja preko toga i 4-5 poziva kroz dan po par min.... i eventualno ako igram ptičice na faxu pod predavanjima, ali to fakat jako rijetko.... max 20-30min.... nikad više od toga....

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Koliko vam traje baterija na Android smartphon
igstromar kaže...

imam SAMSUNG GALAXY ACE

ako ga koristim i prčkam po njemu stalno onda izdrži jedan dan, znači navečer ga napunim i navečer ga moram opet puniti jer mi kaže samo 10-15 %. to je bio slučaj kad sam ga kupio pa sam visio stalno na njemu. {#} no sad ga imam samo za javljanje i pisanje sms-a, tu i tam malo na net pogledam al rijetko i  drži me 2 dana.. pogotovo drži dulje nakon updatea na gignerbread 2.3.6! pozz

 kako molim 2.3.6 na kojem operateru i da li preko Kiesa ili preko OTA{#}.

Sve se nema.Možeš mislit.
12 godina
neaktivan
offline
Re: Koliko vam traje baterija na Android smartphon
Fero kaže...
igstromar kaže...

imam SAMSUNG GALAXY ACE

ako ga koristim i prčkam po njemu stalno onda izdrži jedan dan, znači navečer ga napunim i navečer ga moram opet puniti jer mi kaže samo 10-15 %. to je bio slučaj kad sam ga kupio pa sam visio stalno na njemu. {#} no sad ga imam samo za javljanje i pisanje sms-a, tu i tam malo na net pogledam al rijetko i  drži me 2 dana.. pogotovo drži dulje nakon updatea na gignerbread 2.3.6! pozz

 kako molim 2.3.6 na kojem operateru i da li preko Kiesa ili preko OTA{#}.

pa tako. prije sam imao neku drugu osnovnu verziju (sad nezz točno koju) i preko kiesa nije išlo dalje od 2.3.3. - to je pisalo da je zadnja službena verzija. i imala je puno grešaka. onda su mi u servisu promjenili osnovnu verziju  i sad je S5830XXXPT i na kiesu sam ga updateo na 2.3.6. i sad piše - ovo je najnovija verzija softwera. sve ti ovisi o osnovni verziji njegovi. i da mobitel je tvornički otključan na sve mreže, ja koristim T-Mobile

15 godina
neaktivan
offline
Re: Koliko vam traje baterija na Android smartphon

Može li netko malo objasniti kako radi juice defender ? kako ga postaviti ?

ⓑⓤⓖ░░▒▓███✰✰►◕‿◕◄✰✰███▓▒░░ⓑⓤⓖ
13 godina
offline
Koliko vam traje baterija na Android smartphone-u

HTC Wildfire S. Uglavnom izdrži jedan dan, s tim da se fb i twitter non-stop syncaju.

Pingu, Pingu, PIngu!
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Koliko vam traje baterija na Android smartphone-u

LG GT540

 

10-11 (slovima deset do jedanaest) dana 0-24h, u tom razdoblju cca 1h razgovora i manje od 10SMS-ova u oba smjera, BT,3G, net, WiFi,GPS - sve na off, osvjetljenost na minimumu.

 

ili pak

 

2-2.5 dana 0-24h, u tom razdoblju par minuta razgovora (manje od 15), 100-150 SMS-ova u oba smjera, konstantno WiFi/net ali samo gmail i gtalk (u automatskom rezimu), na off: i 3G i BT i GPS i osvjetljenost na minimumu.

 

oba slučaja isti uređaj :)

 

Više cijediš spužvu prije ćeš ju osušit :)

 

 

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Koliko vam traje baterija na Android smartphon
igstromar kaže...
Fero kaže...
igstromar kaže...

imam SAMSUNG GALAXY ACE

ako ga koristim i prčkam po njemu stalno onda izdrži jedan dan, znači navečer ga napunim i navečer ga moram opet puniti jer mi kaže samo 10-15 %. to je bio slučaj kad sam ga kupio pa sam visio stalno na njemu. {#} no sad ga imam samo za javljanje i pisanje sms-a, tu i tam malo na net pogledam al rijetko i  drži me 2 dana.. pogotovo drži dulje nakon updatea na gignerbread 2.3.6! pozz

 kako molim 2.3.6 na kojem operateru i da li preko Kiesa ili preko OTA{#}.

pa tako. prije sam imao neku drugu osnovnu verziju (sad nezz točno koju) i preko kiesa nije išlo dalje od 2.3.3. - to je pisalo da je zadnja službena verzija. i imala je puno grešaka. onda su mi u servisu promjenili osnovnu verziju  i sad je S5830XXXPT i na kiesu sam ga updateo na 2.3.6. i sad piše - ovo je najnovija verzija softwera. sve ti ovisi o osnovni verziji njegovi. i da mobitel je tvornički otključan na sve mreže, ja koristim T-Mobile

 Hm, da to ovisi i o operateru. Ja ga malo, malo provjeravam preko Kiesa ili Wi-fi kad sam kod kuće ali ništa 2.3.3 zadnja službena verzija na tele2 mi pokazuje.

Sve se nema.Možeš mislit.
12 godina
neaktivan
offline
Re: Koliko vam traje baterija na Android smartphon
Fero kaže...
igstromar kaže...
Fero kaže...
igstromar kaže...

imam SAMSUNG GALAXY ACE

ako ga koristim i prčkam po njemu stalno onda izdrži jedan dan, znači navečer ga napunim i navečer ga moram opet puniti jer mi kaže samo 10-15 %. to je bio slučaj kad sam ga kupio pa sam visio stalno na njemu. {#} no sad ga imam samo za javljanje i pisanje sms-a, tu i tam malo na net pogledam al rijetko i  drži me 2 dana.. pogotovo drži dulje nakon updatea na gignerbread 2.3.6! pozz

 kako molim 2.3.6 na kojem operateru i da li preko Kiesa ili preko OTA{#}.

pa tako. prije sam imao neku drugu osnovnu verziju (sad nezz točno koju) i preko kiesa nije išlo dalje od 2.3.3. - to je pisalo da je zadnja službena verzija. i imala je puno grešaka. onda su mi u servisu promjenili osnovnu verziju  i sad je S5830XXXPT i na kiesu sam ga updateo na 2.3.6. i sad piše - ovo je najnovija verzija softwera. sve ti ovisi o osnovni verziji njegovi. i da mobitel je tvornički otključan na sve mreže, ja koristim T-Mobile

 Hm, da to ovisi i o operateru. Ja ga malo, malo provjeravam preko Kiesa ili Wi-fi kad sam kod kuće ali ništa 2.3.3 zadnja službena verzija na tele2 mi pokazuje.

kad je još bio na prodaji u tele 2, i sad u vipu, kad sam gledao uređaj koji imaju u trgovini i u tele 2 i u vipu je bio android 2.3.5. gore. neznam stvarno.. i meni je prije stalno pokazivao do 2.3.3. al sad ide do 2.3.6. i definitivno je bolji sad, jer 2.3.3 je imao dost puno grešaka! tipa - nemogućnost slanja sms poruke kad sam na 3g mreži

9 godina
neaktivan
offline
Koliko vam traje baterija na Android smartphone-u

Kupila sam samsung Galaxy S3 Neo i juce sam napunila bateriju. Pogasila sam sve i internet i aplikacije,i ekran mi je skroz zatamnjen. Trudila sam se da ga minimalno koristim. Poneka poruka poziv,i primetila sam da sa brzo prazni,tj. da kad ga koristim malo za poruku ili 2-3 min na net,kasnije on sam od sebe se isprazni 1 % i tako uvek. I baterija mi je sada na 55% posle 20h sa nekim minimalnim koriscenjem. da li je to normalno? Juce sam ga prvi put punila,pa da li je mozda do toga sto trebam da sacekam par punjenja dok baterija ne pocne da koristi ceo kapacitet? :D 

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Koliko vam traje baterija na Android smartphon
Jučer si napunila a danas nakon 20 sati imaš više od pola baterije,pa to je ok.Kad sve "pogasiš i smanjiš"možeš nešto uštedjeti ali ne drastično puno.Često Uklj./Isklj.interneta isto dodatno crpi bateriju.Potrebno je nekoliko ciklusa punjenja i pražnjenja da baterija postigne punu snagu.Većina smartfona izdrži jedan dan uz neko srednje korištenje.Oni telefoni koji imaju kapacitet baterije od 4000-5000mAh mogu izdržati dulje.
...biće bolje...
10 godina
offline
Koliko vam traje baterija na Android smartphone-u

3-4 dana na zopo zp999 

Samomrzeći hrvat
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Koliko vam traje baterija na Android smartphone-u

Samsung s3...original softver...nema sanse da izdrzi jedan dan...svaki dan upaljen od 6-23h i u pogonu...pozivi..poruke...wifi...3g...mail...office...sto cuda...zato imam 2 baterije...a sogi ima lg g2...i kaze da drzi dan i pol do dva...al puno veca kapacitetom baterija...

Moj PC  
0 1 hvala 0
12 godina
offline
Koliko vam traje baterija na Android smartphone-u

Isti problem kao i kolegica sam i ja imao sa Samsungom core 2,sve dok ga nisam pustio da izvršava redovne update-ove.

Non-stop imam uključen net,lokaciju,rotaciju zaslona,wifi i štednju baterije,gotovo da i nema razlike u potrošnji baterije imao ja to sve uključeno ili ne!

Zanimljivo je da je zadnji update ispravio nekakve korekcije sa Foto editorom(kojega nikada nisam niti upalio),vjek trajanja baterije je nakon toga patcha gotovo udvostručen-sada mi puna baterija traje preko 3 dana(naravno bez igrica,neta i ostalih sviđalica),samo pozivi i poruke!

Poruka je uređivana zadnji put pet 17.4.2015 10:50 (Milka30).
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Koliko vam traje baterija na Android smartphone-u

zasto mi se baterija trosi najvise u stanju mirovanja i cekanja a recimo na xperii t3 zaslon trosi najvise.

 

radi se o mobistelu cynus t1 sa androidom 4.0.4 ics i kapacitetom baterije 1950mah

Iron Maiden
Poruka je uređivana zadnji put pon 27.4.2015 11:55 (imaiden322).
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Koliko vam traje baterija na Android smartphone-u

z1 compact, 2 dana

1 dan ako ga mučim

Informatičarski haiku: Jebo te, Ne radi, Opet | HTC Hero - iPhone 3GS - Nexus S - Nexus 7 - Htc 8S - iPhone 4 - Galaxy S2 - HTC Sensation - Lumia 625 i Nokia N8 - Dell Venue pro 8 i Xperia Z1 Compact
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Koliko vam traje baterija na Android smartphone-u

Xperia Z C6603.

Kišan dan je bio, nikud mi se nije dalo, i cjedio sam ga cjeli dan kolko ide.

I evo rezultata, za mobitel star 2 godine, ja prezadovoljan, ostaje kod mene dok se ne raspadne!

1 1
2 2
Sony Xperia Z C6603, Nokia Asha 300
 
1 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Koliko vam traje baterija na Android smartphone-u

Meni na S5 sa power save modom (znaci limitiranje procesora i ugasene tipke bez smanjenja fps-a) je do sad maksimalno izdrzao 6:15min SOT-a..

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Koliko vam traje baterija na Android smartphone-u

Huawei G630-U20 7h  surfanja wifi je nonstop bio a ako koristim 3g upola manje ili nekih 2-3h.Mirovanje odnosno samo pozivi 2,5-3 dana

Poruka je uređivana zadnji put sri 29.4.2015 16:17 (dreadmoore).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Koliko vam traje baterija na Android smartphon
imaiden322:
ako stalno nešto radiš na mobitelu,zaslon je upaljen cijelo vrijeme i onda on najviše troši.
ako je mobitel u stanju mirovanja on troši minimalno ali ako je taj period dug onda se nakupi te veći dio baterije otišao na to.Može još biti i do vrste zaslona neki troše manje imaju i manju najjaču svjetlinu te su različiti pikselažom i veličinom.
...biće bolje...
12 godina
offline
Koliko vam traje baterija na Android smartphone-u

Pošto sam na bolovanju,ne prčkam po mobitelu,nego ga samo koristim za poruke i pozive(cc-15-20 poziva dnevno),5 dan i baterija mi je na 35%!

Samsung Galaxy core II-kapa dolje!

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Koliko vam traje baterija na Android smartphone-u

Joj neeeeeee..... još jedna tema o bateriji, uz 95% postova koji se odnose na vražju bateriju u dedicated temama o pojedinim modelima.

 

Trla baba lan.

 

Pa valjda već svi znaju da na pametnim telefonima uz normalnu upotrebu traje od jutra do odlaska na spavanje. Sve manje od toga je loše,

iako gotovo nepostojeće na novim modelima.

Onda ga staviš na punjenje i sutra ajmo ispočetka.

 

Ovi kojima traje više zapravo imaju mobitel na stand byju, uz pretežno nekorištenje emaila, bez surfanja, bez gledanja filmova, bez igranja.

U biti koriste smartphone kao dumbphone.

 

I kraj priče.

 

 

Poruka je uređivana zadnji put čet 30.4.2015 8:52 (Yo Momma).
 
1 1 hvala 0
12 godina
offline
Koliko vam traje baterija na Android smartphone-u
20 poziva dnevno i u 5 dana na 35%?
To neki čarobni Samdung
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Koliko vam traje baterija na Android smartphone-u

Kada smo već kod glupo formuliranih i posve neodređenih pitanja, da ja postavim i svoje.

 

Koliko vama traje kila banana?

U mojoj kući traje 2 dana.

 

A na mojem "Androidu" baterija mi traje cca "dan i pol", ponekad dan, a ponekad pol.

 

 

 

 

 

Svaki politički sustav je idila.A idila je po svojoj prirodi svijet za sve.Stoga oni koji ne žele živjeti u toj idili, su negatori idile kojima je mjesto u zatvoru.
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Koliko vam traje baterija na Android smartphon
maks0806 kaže...
20 poziva dnevno i u 5 dana na 35%?
To neki čarobni Samdung

 Zaista evo i ja se čudim!

Neznam jedino ako ima nekakva fora da slikam/pokazem,kada je zadnji puta punjen?

12 godina
offline
Re: Koliko vam traje baterija na Android smartphon
Baotica kaže...

Kada smo već kod glupo formuliranih i posve neodređenih pitanja, da ja postavim i svoje.

 

Koliko vama traje kila banana?

U mojoj kući traje 2 dana.

 

A na mojem "Androidu" baterija mi traje cca "dan i pol", ponekad dan, a ponekad pol.

 

 

 

 

 

 Zašto frustracije lječiš na forumu

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice