OnePlus 6

poruka: 1.157
|
čitano: 260.320
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
neaktivan
offline
Re: OnePlus 6
Reichz kaže...

Koje su prednosti gcam-a u odnosu na stock kameru?

 Bolji portret mode, puno bolji kontrast i oštrina te ono što uzdiže pixel mobitele hdr+

OnePlus 6 Red
14 godina
offline
OnePlus 6

Moze kakakv primjer jedne i druge, ako je netko vec stavio, cisto da vidimo razliku.

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
OnePlus 6

Evo primjer, 100% crop i histogram

OP6 OP6
GCAM GCAM
OP6_info OP6_info
GCAM_info GCAM_info
OP6 crop OP6 crop
GCAM crop GCAM crop
Moj PC  
0 0 hvala 4
11 godina
offline
OnePlus 6

Koju preporučateps obzirom na iskustva Nylon, Carbon ili ova crvena originalna maska od Oneplus?

 
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Re: OnePlus 6
Abalo kaže...

Koju preporučateps obzirom na iskustva Nylon, Carbon ili ova crvena originalna maska od Oneplus?

 

Nylon definitivno, kvalitetna izrada i zatvoren mob, zasticen sa svih strana.

12 godina
neaktivan
offline
OnePlus 6

Ima li netko u Rijeci jedan tempered glass viška da mi proda, moj mi je puknuo danas u autu...

And how can man die better than facing fearful odds, for the ashes of his fathers and the temples of his Gods.
Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
OnePlus 6

Pozdrav, bio bih zahvalan ako bi netko našao vremena i strpljenja da mi što detaljnije objasni oko popravka op6. Dakle , kupio sam ga u 6.mj. novog ali preko Njuškala, sa svim papirima,verzija 8/128.Radio je bez problema, glatko. No udario sam gornjom stranom po rubu stola i ekran je izgubio funkcije, s tim da staklo nije puklo, ali se vidi napuknuće na sloju ispod stakla. Sad ako može objašnjenje kamo to poslati na popravak, kojom procedurom, da li bi to prošlo pod garanciju, ako ne, koliko košta popravak ako je netko imao takav slučaj, kako se plaća ako je servis u inozemstvu i sl. Puno hvala  

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: OnePlus 6
Pod garanciju nece proci ni u snu..
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: OnePlus 6
Pod garanciju nece proci ni u snu..
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
OnePlus 6
Popravak, tj. zamjena ekrana bi te koštala cca. 100€. Nemaš nikakvih troškova slanja tamo niti vraćanja uređaja tebi, a sve bi trebalo biti gotovo u roku tjedan dana.
Otiđi na Oneplus stranicu, otvori chat sa agentom, objasni mu što se dogodilo, a on će ti objasniti proceduru slanja njima.
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
OnePlus 6
Jel ima tko problem sa potrošnjom baterije preko noći? Meni otiđe preko 15%, a nemam pojma na šta
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: OnePlus 6
zuper kaže...
Jel ima tko problem sa potrošnjom baterije preko noći? Meni otiđe preko 15%, a nemam pojma na šta

 Očisti cache pa ponovi testiranje.

Twitter: @191x7
13 godina
offline
OnePlus 6
Ono pod uslugama za Google play? Probao sam i to, ali isto mi je. Kad pogledam potrošnju, najveći potrošači nakon zaslona ui Android OS i Sustav android.
Nije tolko problematično pošto ga se brzo napuni nakratko ako treba, ali "peče" za oči jer znaš da nešto ne štima
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
OnePlus 6

Da ti ne blokira neki app izvođenje tih svih silnih novih Android 9 opcija za sleep, štednju baterije itd? Da ne ostaje upaljeno traženje wifi veza, bluettoth, lokacije?

Twitter: @191x7
Poruka je uređivana zadnji put uto 9.10.2018 11:11 (191x7).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
OnePlus 6

Jesi nakon istalacije android 9 napravio vračanje na tvorničke postavke?

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
OnePlus 6
Jest, bio je na tvorničkim postavkama sa 9 nadogradnjom. Bluetooth mi je isključen, wifi, lokacija, mobilni podaci sve na auto, za nijednu aplikaciju ne vidim da troši više nego bi trebala. Čak mi čini da je tokom dana bolji standby nego tijekom noći.
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
OnePlus 6

pitanje za one koji su koristili betu 9.0

 

kako ste instalirali "live" verziju 9tke i da li ste uopce?

 

imam zadnji beta build, ali ne dobivam OTA updgrade na "live"

 

jedino na webu vidim proceduru za instalaciju "live" 9tke koja ukljucuje "downgrade" na 8.1 pa onda se dobije OTA upgrade na 9.

 

meduitim to mi se neda raditi, jer brise sve sa moba, a totalno sam ljen ponovno sve vracati i aktivirati bankovne i poslovne aplikacije

 

pa ako netko zna da li se dobije OTA 9tka kada si na beti, ili neki drugi nacim nadogradnje koji ne iziskuje brisanje :)

 

hvala

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
OnePlus 6

bio sam na Beti i napravio downgrade na 8.1 i onda dobio OTA.Ne možeš skočit direktno sa Bete na official bez full wipea....

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: OnePlus 6
vepar kaže...

bio sam na Beti i napravio downgrade na 8.1 i onda dobio OTA.Ne možeš skočit direktno sa Bete na official bez full wipea....

a nabijem ih 

 

pa to je hell totalni

 

bilo kako bilo, hvala na infu

 

pricekat cu jos par dana, i potraziti mozda ima neki "workaround", ako nadem javim

 

 

14 godina
offline
Re: OnePlus 6
Ajd javi.jer dobro se sjećam na Oneplus forumu su naglasili da prijelaz sa Bete na stable ne ide bez full wipea ...
Imaš OnePlus Switch i Helium za backup date i piči 😀
Poruka je uređivana zadnji put pet 12.10.2018 13:33 (vepar).
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: OnePlus 6
vepar kaže...
Ajd javi.jer dobro se sjećam na Oneplus forumu su naglasili da prijelaz sa Bete na stable ne ide bez full wipea ...
Imaš OnePlus Switch i Helium za backup date i piči 😀

aha, ako je tako onda necu ni trazit.

 

nije mi problem toliko back up, nemam nesto puno aplikacija, tako da se to sve instalira za par minuta.

 

problem su mi ove bankovne aplikacije, gdje ih moram ponovno aktivirati da rade, to mi je uzas :)

 

probat cu OnePlus Switch

13 godina
neaktivan
offline
OnePlus 6

Danas sam uzivo vidio Oneplus 6 tj drzao ga u ruci, moram reci da je premium malo reci, sad bas ne znam sto da radim, izbor mi je bio pocophone ali kada sam uzivo vidio mi8 i OP6 nekako bas bas naginjem na Oneplus.. 

Moj PC  
1 0 hvala 0
8 godina
online
OnePlus 6

http://www.racunalo.com/oppo-k1-sluzbeno-sa-senzorom-otiska-prsta-ispod-ekrana/ znači ovako će 6t izgledat? taman sam prihvatio normalne notcheve a sad su već počeli sa ovim kapljičastim koji izgledaju još gore 

Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Re: OnePlus 6
Jeti kaže...

Danas sam uzivo vidio Oneplus 6 tj drzao ga u ruci, moram reci da je premium malo reci, sad bas ne znam sto da radim, izbor mi je bio pocophone ali kada sam uzivo vidio mi8 i OP6 nekako bas bas naginjem na Oneplus.. 

 

Koristim OP6 3 mjeseca i mirne duse ti mogu reci da ga ne bi mijenjao ni za jedan od ta dva telefona, ako ti nije problem to sto je malo skuplji uzmi ga neces pogrijesiti.

7 godina
neaktivan
offline
OnePlus 6

Dva put je tel bio na servisu zbog potrosnje baterije preko noci.

Sinoc i preksinoc oko 20%. Pisem ja kraljevima iz supporta

po mnogima vau i najboljeg suporta, i saljem ss-ove, kazu majstori da izbrisem nebitne aplikacije i da izbrisem nebitne podatke da bi baterija radila neometano. Imam jedva 1/3 podatkovnig prostora od cega 50% zauzima OS. Nevjerovatni su, em su mi vratili kutiju nakon drugog servisa zguzvanu cijelu, em pisu pizdarije svaki put kad reklamiram cicanje baterije. 

 

Ko prvi do male sam u nju upada
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
OnePlus 6

I u avionskom načinu? I kad isključiš opciju paljenja ekrana kod promjene položaja? Unatoč ovom novom "sleepu" s Android 9?

Twitter: @191x7
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
OnePlus 6

Nisan testira avio mod. Nit proba ovu drugu opciju..

Iz servisa me mestri traze da vidim kako se baterija ponasa u safe modu. Ugl nema promjene, isti shit. I nisu mi odgovorili nakon kolko slanja u servis daju novi fon. U 4 miseca na rubu je da se salje treci put. Reka san jin da cu ga radije itnit u smece nego slat po treci put na servis. Ko zna mozda daju sad 6T kad izade, bar bi ima sta prodat.

 

Vec razmisljam o iducem telefonu i cini mi se da je Samsungov Note jedini i najbolji kandidat.

Ko prvi do male sam u nju upada
 
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: OnePlus 6
ak te baterija muci, prijedi na Huawei
jesus_tm1
Moj PC  
1 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
OnePlus 6

Sada op meštri žele da testiram u avio modu, e nemože razbojnici.

Caka je šta mob ima random battery drain overnight, sada je opet ok, al pitanje je dana kad će zekat opet.

Idući put ću ga u avio mod opalit pa ćemo vidit. U 4 miseca ovo je treći put da pokazuje isti sindrom, ovaj put

kad sam došao u HRV na vikend.

Ko prvi do male sam u nju upada
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
OnePlus 6

Ima neko preporuku za screen protector?

 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice