Pomoć pri odabiru mobitela izdvojena tema

poruka: 38.013
|
čitano: 10.940.298
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
5 godina
neaktivan
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Što kažete na Honor 10? On mi je trenutno najprimamljiviji za kupit

 
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Kirin 970 je slabiji od Snapdragona 835, a eMMC storage je prespor u usporedbi s UFS 2.0 a kamo li UFS 2.1,

Dakle, Honor 10 nije brz mobitel.

Twitter: @191x7
Moj PC  
2 2 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Ionako mi mobitel služi većinom za fotografije, društvene mreže, pozive itd., ne tražim mob za igrice, zato mi je Honor 10 učinio skroz solidan

 
2 0 hvala 0
5 godina
protjeran
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
maks0806 kaže...

Za taj šit je grijeh preko 400kn dati...

Ima Redmi 5+ za 1300kn, redmi 5 za 1000, 10x bolji telefoni od te mizerije

Xiaomi sam i sam pretpostavio kao prvu opciju, ali sam mislio da postoji možda još neki skriveni dragulj (nije da baš pratim mobitele). Zahvaljujem. I tebi i onima koji su mi na PM preporučili isto.

11 godina
protjeran
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Treba kome Huawei P Smart? Za 1200 kn

Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Bolje dodaj 500kn i imas Mate 10 Pro. Kamera ubija a i sve ostalo...
11 godina
neaktivan
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Imam priliku uzeti pixel 2 xl(128GB) za 450€ novi, samo je otvoren i isproban.Dal ima sta bolje za te novce?

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Ako je samo otvoren i isproban, to je prilika koja se ne propušta.
 
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
tunner6 kaže...

Imam priliku uzeti pixel 2 xl(128GB) za 450€ novi, samo je otvoren i isproban.Dal ima sta bolje za te novce?

 Kako za koga, ako trebaš najbolju kameru na tržištu, da. I ako želiš prvi dobiti android 9

Ostalo drugi rade bolje, pa si vidi što ti je najbitnije. Generalno, da dobra je cijena zato što inače idu za 4k kn bez većih problema

Hearthstone: Maks0806#2960
7 godina
neaktivan
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Pozdrav. Može preporuka mobitela do 2000 kn. Tražim nešto u rangu Xiaomi Redmi Note 5, ali da su mu dimenzije manje. 

 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela

mi note 3, mi 8 se

7 godina
neaktivan
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Koji od ovih uzet? Uzeo sam u obzir Mi A2 Lite zbog toga što je manji od Redmi Note 5, ali kolko vidim ima slabiji procesor od RN5. 

 

1 XIAOMI MI A2 LITE
9 XIAOMI REDMI NOTE 5
0 Samsung Galaxy J7
0 NOA N8
Poruka je uređivana zadnji put ned 5.8.2018 16:47 (sljepac).
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Z pitam za kolwgu s posla..mate 10 pro..ja mu kazem da ga uzme ili s8 ili s9...inace je imao i s6 i s7...

razorblade
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
mariolla79 kaže...

Z pitam za kolwgu s posla..mate 10 pro..ja mu kazem da ga uzme ili s8 ili s9...inace je imao i s6 i s7...

Osobno imam Huawei Mate 10 Pro i ne bi ga mjenjao ni za šta, barem trenutačno. Možda ti kolegu ne privlači edge ekran kao ni mene niti bi ikada kupio mobitel sa edge ekranom (inače žena mi je imala samsung sa edge ekranom tako da znam o čemu i zašto tako pričam), a inače ako ti padne uređaj sa edge ekranom skoro ti je 100% (ajde dobro 99%) zajamčeno da će ti ekran puknuti (također se ženi to desilo, susjedu i još hrpi frendova kojima je prvi put ikada ispao i ekran je pukao), a cijena zamjene edge ekrana je žešća uvreda za mozak i novčanik osobe jer za tu cijenu možeš kupiti pristojan mobitel srednje klase.

15 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Imaš Huawei mate 10 pro. Sviđa mi mob, al jel ima kakav adapter da možeš u isto vrijeme puniti mob i slušat muziku i ako ima kako funkcionira to punjenje preko tog adaptera. Kolko od 128gb ostane slobodno prostora i da li podržava usb otg.
Što nose vjetrovi sudbine nitko ne može znati.
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Upravo to, bjezim od edge ekrana uvijek. Isto svi poznati hodaju sa strganim, a da ne spominjem iritaciju drzanja mobitela kao da je jaje.

Mene je kod M10 odbilo to sto nema wifi charging, nema 3.5mm i ne volim bas funkcioniranje UI-ja. Ostalo sve 5.
Poruka je uređivana zadnji put ned 5.8.2018 16:25 (Mad Ant).
14 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
sage kaže...
Imaš Huawei mate 10 pro. Sviđa mi mob, al jel ima kakav adapter da možeš u isto vrijeme puniti mob i slušat muziku i ako ima kako funkcionira to punjenje preko tog adaptera. Kolko od 128gb ostane slobodno prostora i da li podržava usb otg.

Postoji adapter za koji ljudi kažu da valja (znači da puni i da možeš slušat glazbu) i da radi na ovom linku. Mislim da sam na uređaju odmah imao oko 115GB slobodno, što mi je i dalje dovoljno i čak previše, ali se ne bunim I da Mate 10 Pro podržava usb otg -

.

Mad Ant kaže...
Upravo to, bjezim od edge ekrana uvijek. Isto svi poznati hodaju sa strganim, a da ne spominjem iritaciju drzanja mobitela kao da je jaje.

Mene je kod M10 odbilo to sto nema wifi charging, nema 3.5mm i ne volim bas funkcioniranje UI-ja. Ostalo sve 5.

Ma edge zaslo je nešto najblesavije izmišljeno, totalno nepraktično, ergonomija uređaja odvratna, slika ti se preljeva preko tog ruba - pa jel je tu neko lud.

Mene ti wifi charging nikada nije privlačio pa mi to nije bio minus, a ovo oko 3,5mm to mi je žao, ali iskreno više koristim spajanje BT na vanjski zvučnik tipa soundbar nego slušanje na sluje, tako da mi ni to ne fali, a na njihov UI sam se navikao tako da mi on nije uopće problem.

Poruka je uređivana zadnji put ned 5.8.2018 16:50 (MasterOfDisaster).
15 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Šta je s tim gorilla glass na tom mate 10. Ne gsmarena navedeno je unspecified.
Što nose vjetrovi sudbine nitko ne može znati.
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
sage kaže...
Šta je s tim gorilla glass na tom mate 10. Ne gsmarena navedeno je unspecified.

Pa na drugim sajtovima kažu da je prednja i zadnja strana GG 5, na popisu svih uređaja sa GG se nalazi i Mate 10 Pro, ali tamo ne piše sa kojom verzijom GG je opremljen - LINK.

13 godina
odjavljen
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Vi koji imate Mate 10 Pro, a ne svida vam se Edge ekran? Jeli nosite maskicu na svomu M10P? Jer ako imas edge ekran stavis maskicu i isti k. Imao S7E, S8+, N8, S9, S9+ i svi su mi padali sa maskicom i niti jedan se nije razbio. S7E mi se razbio kad sam ga bez maskice nosio

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Gro maski ne prelazi preko tog ruba iz ocitih razloga, sto znaci da je rub i dalje izlozen. I kad padne na rub maska ne znaci nista u tom smislu.
13 godina
odjavljen
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Mad Ant kaže...
Gro maski ne prelazi preko tog ruba iz ocitih razloga, sto znaci da je rub i dalje izlozen. I kad padne na rub maska ne znaci nista u tom smislu.

Imam doma jedno 5 maski za S9+ i skoro svaka prelazi, dvije sa ebaya i na jednoj prelazi na drugoj ne. 3 orginal Samsungove i na svakoj prelazi. 

13 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Nemam nijedan edge pa ne znam iz prve ruke, ali ako ti maska prelazi preko ruba onda i gubis taj rub, pa cemu onda sve to? Osim ako samo malo prelazi pa je rub i dalje izlozen, tj. moze taknuti pod bez da maska to sprijeci...
13 godina
odjavljen
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Mad Ant kaže...
Nemam nijedan edge pa ne znam iz prve ruke, ali ako ti maska prelazi preko ruba onda i gubis taj rub, pa cemu onda sve to? Osim ako samo malo prelazi pa je rub i dalje izlozen, tj. moze taknuti pod bez da maska to sprijeci...

Ne gubis rub, jer prelazi u visinu i po gornjem dijelu ruba, trebas vidit uzivo da skuzis kako funkcionira. Iskreno nije da branim edge ekrane, za mene jesu jako jako lijepi, ali funkcionalni i ne bas

15 godina
neaktivan
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Pozdrav,planiram.uzeti novi mob(trenutno.imam j7 2017).Zapeo sam za p20 lite pa me zanima da li je to najbolje sto se moze uzeti u tom cjenovnom rangu?

┌∩┐(◣_◢)┌∩┐
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Znaci da ostane moja preporuka jer je on mislio s8 ili s9 uzet?

razorblade
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Pozdrav.

Što mislite o mobu Alcatel Pixi 4 Super Power? Star 10 dana, 400 kuna... Baterija 5000 mAh, 5,5"... Samo 1 GB RAM-a , recenzije kažu da je malo spor... Ali upravo tipkam sa Pipo tableta koji isto ima 1 GB i meni i nije tako spor...

Dodatni plus za taj mob mi je što koristi microSIM kao i Lumia 535 koju sad koristim i koja bi postala rezerva...

Hvala.

Nisam ja ništa prčko.
Moj PC  
0 1 hvala 0
13 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela
Uređaj sa 1GB RAM-a ne bih uzeo da mi se nudi badava
Moj PC  
3 0 hvala 3
13 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Ja eto imam u dzepu dva sa 2GB i oba imaju isti problem na koji ces naici odmah - uvijek reload bilo koje web stranice cim odes negdje drugdje pa onfa nazad, cak i samo na drugi tab. Trebam spominjati iritaciju kad imas otvorene komentare koji se dodatno loadaju na pritisak gumba na stranici? 😉
7 godina
neaktivan
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Molim vas sugestije. Naime, mijenjam mobitel i razmišljam da kupim xiaomi mi 6 iako sam danas vidila da u Neutrina dostupan i mi 8. Međutim, odbija me veličina mi 8 i cijena. Za tu cijenu mogu uzet huawei p20, a šta se tiče veličine, malo mi je ipak prevelik. Šta se tiče mi 6, on mi je lijep, iako me iritira šta toliko kopiraju iphone. 

Dakle, prešla bi na xiaomi sa samsunga pa možete razumijeti zašto me iritira kopiranje iphonea, ali danas svi sve kopiraju osim eto samsunga i iphonea :D. 

Meni je kod moba najbitnije da je brz, da baterija traje i da je dobra kamera. 

Al u ovom traženju novog mobitela mi se totalno zavrtilo u glavi.

Sad sam ponovo počela razmišljati da ipak ostanem na samsungu, ali oni pogotovo nisu normalni s tim cijenama. 

Ne znam... Ovi koji imaju mi 6, kako ste zadovoljni? S obzirom da kupujem mobitel sad, možda da ipak razmislim o nekom ovogodišnjem mobu (a da nije mi 8 jer, kažem, odbija me veličina).

P20 mi ima sestra, nisam ga pošteno isprčkala. Ali ti xiaomi su mi nekako privlačniji, ali koliko sam skužila nemaju servis u Hr.

Uglavnom...trebam pomoć. Šta bi vi između ova tri moba: xiaomi mi 6, huawei p20, samsung s8.

Samsung s8 me najviše odbija zbog cijene i volila bi se maknit sa samsunga. Znam da je p20 bolji od xiaomi mi6, ali ono... 

 

 

 
1 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice