Xiaomi Redmi Note 3

poruka: 5.327
|
čitano: 815.329
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 3
Uff, to znam.. samo do sada je bio kolko toliko ok, a sad više ne

Moram ga mijenjat, nema druge

Tnx
9 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 3
Zupy kaže...
Pogledat konektore i eventualno probat sa drugim sw-om ali vjerovatno je ekran rikno.

 Sta je sw :S i kako da pogledam konektore može li se nekako oziviti taj mrtvi dio ekrana ?

I može neka preporuka zastite ekrana sa ebaya vec sam 5 promjenio onih "neunistivih 9h"

Poruka je uređivana zadnji put sri 6.9.2017 10:49 (dasan).
15 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Redmi Note 3

Evo samo da javim službeno izašlo danas

http://en.miui.com/thread-809159-1-1.html

Life suck's and then you die.....
Moj PC  
1 0 hvala 2
15 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 3
asasi kaže...

Evo samo da javim službeno izašlo danas

http://en.miui.com/thread-809159-1-1.html

Isprobao update radi fino i dalje je Android 6.0
Nije potrebno backup pravit sjedne preko starog sve.

LP

Life suck's and then you die.....
14 godina
offline
Xiaomi Redmi Note 3

Pozdrav,

 

samo da kažem, ako netko planira mijenjati ROM, trenutno sam na AOSP Extended ROM-u (AEX) + openGapps micro, kernel radon (najnovija verzija) i Google HDR Camera. Baterija odlična, nema laggova, kamera mi je bolja nego stock MIUI (baš je portana za taj mob, nađete ju na XDA). 

 

Tako da dajem preporuku za tu kombinaciju, puno sam ih isprobao ali ovaj stvarno savršeno radi i to na redmi note 3 pro Special Edition, ili ti ga Kate. 

 
1 0 hvala 2
7 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 3
https://www.xda-developers.com/google-camera-hdr-xiaomi-redmi-note-3/

Jel neko testirao ? Izgleda da su popravili slike u losem osvjetljenju
 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Redmi Note 3

Pozdrav ekipa, planiram starom predat svoj Redmi Note 3 pa bih ga prebacio sa LineageOS - Android 7.1.2  na MIUI 9 (xiaomi eu ROM) koji je na Androidu 6.0, pa me zanima ima li ikakvih problema pri takvom prebacivanju (7.1.2 to 6.0) ili mogu jednostavno putem twrp recovery-a instalirati zip file kako bi bilo koji drugi rom instalira?

 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 3
Inst. Eu. Rom
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 3
Medo, ja od pocetka koristim LineageOS i sve radi uredno. Otkljucas bootloader sluzbeno, frknes twrp i samo flashas prek njega, naravno, napravis wipe prije instalacije. Meni to radi puuuno bolje od MIUI i jako je stabilno, nisam naisel na nikakav problem.
8 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 3

Ma sve 5, stavio sam ja sebi LineageOS tom procedurom koju si naveo. Samo sam starom mislio stavit MIUI 9 (xiaomi eu ROM) jer tamo ima dosta mogućnosti za podešavanje (kao i na MIUI 8 npr. ograničava startanje nekim aplikacijama, ograničava koja app mu može pristupit mobilnim podacima itd...) tako da stari ne bi napravio neku pizdariju dok nisam uz njega...

...onda onaj miui lite mode mi je također dobar za njega :) ima li itko preporuku nekog launcera za starije osobe ili da jednostavno povećam na LineageOS Font Size i Display Size na maksimalno? :D Te mogućnost zaključavanja pozicija ikona aplikacija (to znam da ima Nova Launcher).

Poruka je uređivana zadnji put pon 16.10.2017 14:02 (medojr).
15 godina
offline
Xiaomi Redmi Note 3

nakon godinu i nesto dana imao stable verziju 75.2 koju nisam mogao updejtat jer mi je mob uvijek zavrsio u boot loopu!danas sam skinuo 1.4gb updejt i nije zavrsio u boot loopu!imam stable 8.5.3 hahah!

mob radi perfektno

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Xiaomi Redmi Note 3

Imam note 3 pro (international verzija) i gore je miui global 7.3/ stable 7.3.7.0 (MHRMIDE). Nisam htio updejtati jer su kolege govorile da je s osmicom veća potrošnja baterije itd., ali mislim da je sada došlo krajnje vrijeme da updejtam.

 

imam 2 pitanja: 1) ako updejtam, hoće li mi ostati podaci na mobu?

2) da updejtam ili da ostanem na dosadašnjoj verziji?

 

trebam li još na nešto paziti? (backup podataka ili tako nešto)

Can't find a better Jam!
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 3

1) trebali bi ostati svi podaci....trebali

2) "updejtaj" pobogu :P

 

backup obavezno, ak' šta krene po zlu, nikad se nezna :)

15 godina
offline
Xiaomi Redmi Note 3

ljudi pa ako je meni sve proslo ok! i ne mob ne trosi u opce vise bateriju! sve radi super!!

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Xiaomi Redmi Note 3

Pozdrav,

 

koristim MIUI 9 eu 7.10.26 verziju..by MASVA!

Nemam nikakvih problema,no primjetio sam da ne mogu uključiti funkciju split screen!

Any help?

 

 

 
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 3
Android 6 nema split screen - za to trebaš 7.
10 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 3

pretpostavljao sam.da li je problem nadograditi i kako?hvala

7 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 3
Nema sluzbene nadogradnje, jedino kakav cistom rom ala lineage ili slično.
11 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 3
imam 2 maske za note 3 pro ako netko zeli kupit?
► Play ▌▌ Pause ■ Stop
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Redmi Note 3

zna li itko hoce li redmi note 3 pro (SD verzija) dobiti uopce nadogradnju na android 7?

 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 3
dapintar kaže...

zna li itko hoce li redmi note 3 pro (SD verzija) dobiti uopce nadogradnju na android 7?

 tesko da ce dobiti sluzbenu nadogradnju, ali na xda ima custom romova koji su na nougatu te cak i na oreu

8 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 3

znam, ali stvar je u tome sto mi se ne da zaje... sa tim romovima, ako dode sluzbeni super, ako ne jbg onda, u tom slučaju skupljam lovu za mix 2 

12 godina
offline
Xiaomi Redmi Note 3

Pozdrav, naručio sam Note 3 (mediatek verzija, pao je dobar deal na honorbuyu ) paa dok mi dođe imam par pitanja da se pripremim

 

Malo sam listao po xda i vidio da manje više svi custom romovi (nougat sam pretežno gledao) imaju bar neki bug (najčešće čitač otiska prsta), a pošto bi to bio tatin mob, ostavio bih gore ovaj njegov MIUI, samo bih mi piknuo noviju verziju (nešto kao ovo gore linkano)

Naknadno, stavio bih mu magisk za root i xposed za sve modove koje koristim. Dakle trebao bih samo recovery i tjt.

Trebam li za to otključavati BL ili ima neki način da se ovako na zaključan BL ubaci recovery?

Preko kojeg programa opčenito se flasha?

 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 3

mediatek verzija je sve samo ne dobar deal, zanima me koliko si ga platio, tj preplatio?

 

 

12 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 3
Deutsch kaže...

mediatek verzija je sve samo ne dobar deal, zanima me koliko si ga platio, tj preplatio?

 100dolara je bio i još sam sebi uzeo mi piston 3 sluške (3 dolara su me na kraju izašle)

 

Gle, staromu će sa Xperije Z biti solidan skok, a onda mi je lakše za tak neke pare uzeti ovako nešto novo, nego po njušci tražiti rabljene Z3, Htc one m9 i slično)

8 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 3

a hajde nije lose, ali rn4 bi bio puno bolji izbor za ne toliko vecu cijenu iako da njemu ce bit super :)

12 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 3
Deutsch kaže...

a hajde nije lose, ali rn4 bi bio puno bolji izbor za ne toliko vecu cijenu iako da njemu ce bit super :)

 Gledao sam Note 4 i predložio sam mu prvo njega, baš sam zagrizao za njega (najviše zbog Snap 625), on je bio oko 160 dolara, ipak osjetna razlika. Zbog financija smo onda uzeli ovoga

Jedino kaj mi je žal bilo, je kaj se danas ova pila mogla nabaviti za iste pare  Al ajde...bude još ponuda od kineza

12 godina
offline
Xiaomi Redmi Note 3

Mobitel mi se sinoć ugasio kad mi je nestalo baterije, i od tada ga nemogu upaliti, trepće crveno svijetlo.
Ostavio sam preko noći ništa nije napunilo. Nikad nisam mijenjao rom il flashao, kakav je dosao sa global romom takav je i ostao.

 

Kupio sam ga prosle godine u 6 mjesecu preko
Top One u alixexpresu, sto da otvorim dispute tamo gdje sam kupio ili? Jeli se uopce isplati slati nazad na reklamaciju? Itko bio u slicnoj situaciji? lp.

 

Ubi bene, ibi patria.
Poruka je uređivana zadnji put sub 16.12.2017 17:59 (Et_Tu_Brute?).
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 3
isto se i meni desilo..probao sam promjenit usb konektor i i radilo jedno vrijeme i opet prestalo punit
► Play ▌▌ Pause ■ Stop
7 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 3

Probaj drugi usb kabel ili punjac, meni je crkao punjac.

Sat fan
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice