Case mod--White

poruka: 8
|
čitano: 2.302
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Case mod--White

Pozdrav svima:) doslo vrijeme za novi mod. Nabavio starije kuciste Silentmaxx ST-11 pa se bacio na posao.

Kuciste jos nije dovrseno imam jos par sitnica, treba pofarbat unutrasnjost i sredit -popravit neke stvari na kucistu. Uglavnom sve je to jos ucenje i praksa kako sta napravit i sa cime.

Stavim jos slika kad zavrsim unutrasnjost i jos neke stvari koje imam u planu. Sry za kvalitetu slika, slikano mobitelom.

 

 

 

Home made filteri od guste mrezice Home made filteri od guste mrezice
Gumb za paljenje Gumb za paljenje
Tu sam napravio pokrov za dvd rom, tako da se nevidi kad se zatvori. Tu sam napravio pokrov za dvd rom, tako da se nevidi kad se zatvori.
Ovdje sam morao isjec mjesto za cooler jer kuciste nije dovoljno siroko. Ovdje sam morao isjec mjesto za cooler jer kuciste nije dovoljno siroko.
Poruka je uređivana zadnji put ned 11.11.2012 1:12 (Y2K2).
Moj PC  
14 0 hvala 3
13 godina
offline
Case mod--White

Nije loše, može se i bolje.

Zašto nisi koristio šarafe kao ove na slici (ne baš ovakve, ima ih raznih izvedbi), dosta ljepše bi izgledalo. Također umjesto pop zakovica se moga staviti neke male ukrasne šarafiće.

 

Poruka je uređivana zadnji put ned 11.11.2012 0:51 (bradonja_85).
 
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Case mod--White

Znam da bi bilo bolje, ali trenutno kod mene ovdje nema gdje za kupit boljih sarafa, zato sam i napisao da cu doradit neke stvari na kucistu a pod to spadaju i sarafi i pop nitne.

13 godina
offline
Case mod--White

Ne izgleda lose , ali je zanimljivo i cijenim trud koji se ulozi u modding kucista ! Samo tako nastavi{#}

Music As A Weapon !!
Moj PC  
1 0 hvala 1
11 godina
neaktivan
offline
Case mod--White

Bravo na trudu i volji, malo poraditi na finesama, jesi probao radit s mat bojama? Samo naprjed!

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Case mod--White

Da moram poradit malo na nekim stvarima nisu mi ispale kako sam zamisljao, prednju stranu cu ponovno napravit ovaj put od debljeg lima, jer se ovaj uvija.

 

 

Edit: Evo jos par slika gdje sam napravio osvjetljenje za komp.

Poruka je uređivana zadnji put ned 11.11.2012 21:19 (Y2K2).
12 godina
neaktivan
offline
Re: Case mod--White

Kolega svaka cast na trudu {#}

 

Vidi se da se tehnicki potkovan,malo ti fali finesa,npr pogledaj projekt "Tron" kolege elCida

11 godina
offline
Case mod--White

Ideja je vrhunska a realizacija srednja. Možda zbog nedostatka alata i materijala. Šarafiće sredi i malo rubove poravnaj.

Inače ovo ima potencijal da vrhunski mod. Go for it {#}.

I'm just a person, not alien or something like that so don't be afraid.
 
1 0 hvala 1
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice