Koji monitor kupiti izdvojena tema

poruka: 19.838
|
čitano: 4.469.477
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
7 godina
offline
Koji monitor kupiti

dekci molim konkretan prijedlog dakle model i marka ovako kad mi sibnete link sa 100 modela monitora tako mogu i ja otic na stranicu pa vidit :) ako nije problem dakle najbolje ulozen novac neki best buy od 1500-1800 plafon hvala.!

Slovo sto ga Ante kovo
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Koji monitor kupiti
lange kaže...

moze preporuka monitora 27 ili 28 incha 2k do 1800kn?

 

 https://www.nabava.net/search.php?q=3279vwf

lndestructible kaže...

dekci molim konkretan prijedlog dakle model i marka ovako kad mi sibnete link sa 100 modela monitora tako mogu i ja otic na stranicu pa vidit :) ako nije problem dakle najbolje ulozen novac neki best buy od 1500-1800 plafon hvala.!

 Gore ti je Stjepanj rekao

https://www.nabava.net/search.php?q=Benq+gw2760hs

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
8 godina
offline
Re: Koji monitor kupiti
clutch kaže...

Koji bi onda bio najbolji QHD 27' monitor do 3000kn za gledanje serija, youtube, programiranje, čitanje?

 

Jel BenQ GW2765HT dobar izbor? Ima dosta dobre ocjene na recenzijama i sad je na alzi za oko 2100kn.

Ima neko nekakav bolji prijedlog (po mogućnosti kod nas)?

 

I jel ima negdje u Zagrebu trgovina koja ima upaljene monitore da se mogu pogledat?

 

12 godina
offline
Koji monitor kupiti
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Koji monitor kupiti
Anđeo bez falinge kaže...

Ima OVDJE dobrih 27" modela na akciji

 
Kakvoj akciji?? 3 monitora koja sam pogledao,  a koja su tu na akciji, sam nasao u nekoliko drugih trgovina jeftinijih po 100-300 kuna, 

a u tim drugim trgovinama nisu na akciji, vec redovna cijena. Dalje nisam ni htio gledati. 

6 godina
protjeran
offline
Koji monitor kupiti

je, u pravu si.

gledam akcija, je ali nisu jeftiniji....

O nama će pričat ka i mi o Atlantidi, a možda i neće, ma jebo nas nemamo sreće
 
0 0 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Koji monitor kupiti

Jednu stvar cu napisati. Monitori se rade u tvornici. U batchevima po 100 kom. Kao i vecina svih drugih elektornickih naprava. Zatim se testira, i ako se ustanovi ispravnost, salje se na trziste. Ove spike oko ghostinga nekih monitora su IMHO priglupe. Vjerojatno ima jedan ili cak cijeli batch sa tom greskom, ili je doticna samo vidljiva pod odredjenim uvjetima, ali nisu SVI ti monitori u kurcu. To je kao da kazete da GOLF VII ne valja jer je na desetak njih otislo stop svjetlo. To je spika za debile koju dalje prenose jos veci debili, koje vi ovdje smatrate nekakvim strucnjacima. Ukoliko i dobijete primjerak na kojem nesto ne valja, po zakonu imate pravo traziti drugi proizvod. I kraj price. Toliko od mene.

žene ga vole
Poruka je uređivana zadnji put pet 24.8.2018 14:30 (Gorstak79).
Moj PC  
0 0 hvala 1
11 godina
suspendiran
offline
Re: Koji monitor kupiti
Gorstak79 kaže...

Jednu stvar cu napisati. Monitori se rade u tvornici. U batchevima po 100 kom. Kao i vecina svih drugih elektornickih naprava. Zatim se testira, i ako se ustanovi ispravnost, salje se na trziste. Ove spike oko ghostinga nekih monitora su IMHO priglupe. Vjerojatno ima jedan ili cak cijeli batch sa tom greskom, ili je doticna samo vidljiva pod odredjenim uvjetima, ali nisu SVI ti monitori u kurcu. To je kao da kazete da GOLF VII ne valja jer je na desetak njih otislo stop svjetlo. To je spika za debile koju dalje prenose jos veci debili, koje vi ovdje smatrate nekakvim strucnjacima. Ukoliko i dobijete primjerak na kojem nesto ne valja, po zakonu imate pravo traziti drugi proizvod. I kraj price. Toliko od mene.

 

Ono kad glavi teoretičar zavjera kaže kako je ghosting samo teorija zavjere 

6 godina
protjeran
offline
Re: Koji monitor kupiti
Gorstak79 kaže...

Jednu stvar cu napisati. Monitori se rade u tvornici. U batchevima po 100 kom. Kao i vecina svih drugih elektornickih naprava. Zatim se testira, i ako se ustanovi ispravnost, salje se na trziste. Ove spike oko ghostinga nekih monitora su IMHO priglupe. Vjerojatno ima jedan ili cak cijeli batch sa tom greskom, ili je doticna samo vidljiva pod odredjenim uvjetima, ali nisu SVI ti monitori u kurcu.

 Kolega f20 molim Vas obrazložite to.

Vi gospodine tvrdite da ako proizvođač navede da monitor ima 12 ms odaziv to neće utjecati na ghosting iako drugi proizvođač prodaje monitor s 2 ms ?

Zašto je ovaj prvi na svoj stavio 12 ms a ovaj drugi 2 ms ?

O nama će pričat ka i mi o Atlantidi, a možda i neće, ma jebo nas nemamo sreće
11 godina
suspendiran
offline
Re: Koji monitor kupiti
Anđeo bez falinge kaže...

Zašto je ovaj prvi na svoj stavio 12 ms a ovaj drugi 2 ms ?

 

Pa to ti je isto, teorija zavjere, k'uiš? 

11 godina
offline
Koji monitor kupiti

neki vide ghosting uživo svugdje oko sebe, pa im je onda to pod normalno

preporuka: skinuti se s tabletica minimalno mjesec dana 

Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
online
Re: Koji monitor kupiti
Monitor br4, drugi Philips. Svjetla radijalna mrlja cca 4x4 pixela i jedan gadni zeleni. Došao mi i novi komp, al nemam volje ni isprobati. Idem sutra 100km do Future potegnem i dogovoriti se s dečkima.

Na mobu sam, budem stavio kasnije slike.
The sky above the port was the color of television, tuned to a dead channel.
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Koji monitor kupiti

Ako si kupio na daljinu, po zakonu imas 14 dana rok za povrat robe. A sutra mislim da ne rade.

žene ga vole
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Koji monitor kupiti

E bas si lovac nema sta. Ajde ti fino mani se takvih online narudzbi, nego si kupi negdje izlozbeni primjerak, em ce te kostati vjerovatno manje,

al ces si ga fino pogledati u zivo i ocjeniti dali je za tebe.

 

Sigurno imaju vece trgovina kao Links itd.

Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Koji monitor kupiti

mislim da ne smiju paliti monitor prije negoli je placen....

žene ga vole
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Koji monitor kupiti

Palit ne - ukljuciti da.

 

Zato i postoje izlozbeni primjerci. Njih pogledas i odaberes, a dobijes novi u kutiji. Ali u nekim slucajima mozes traziti da kupis izlozbeni primjerak.

Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Re: Koji monitor kupiti
Čitatelj kaže...

Palit ne - ukljuciti da.

 

Zato i postoje izlozbeni primjerci. Njih pogledas i odaberes, a dobijes novi u kutiji. Ali u nekim slucajima mozes traziti da kupis izlozbeni primjerak.

 

u tome i jest stos. Ako ga upale, ne mogu ga prodat pod novo, vec kao izlozbeni primjerak, po nizoj cijeni...

žene ga vole
Poruka je uređivana zadnji put pet 24.8.2018 22:13 (Gorstak79).
7 godina
protjeran
offline
Re: Koji monitor kupiti
Čitatelj kaže...

E bas si lovac nema sta. Ajde ti fino mani se takvih online narudzbi, nego si kupi negdje izlozbeni primjerak, em ce te kostati vjerovatno manje,

al ces si ga fino pogledati u zivo i ocjeniti dali je za tebe.

 

Sigurno imaju vece trgovina kao Links itd.

 

Gorstak79 kaže...

 u tome i jest stos. Ako ga upale, ne mogu ga prodat pod novo, vec kao izlozbeni primjerak, po nizoj cijeni...

 

Vidim da imas problema sa selektivnim citanjem. Vrijeme ti je da promjenis avatar.

16 godina
online
Koji monitor kupiti

Ovaj je sad iz Future :) Al dečki su stvarno ljubazni, nema što. Morali bi raditi od 9 do 14 ili? Da ne radim 100km bez veze. Mislim si tamo isprobati i uzeti kad se uvjerim da je ok. Budem ih pitao dal mogu doplatiti za neki drugi itd.
Al možda da počnem euro jackpot uplačivati, tko zna.

The sky above the port was the color of television, tuned to a dead channel.
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Koji monitor kupiti

Pozdrav, trebao bih preporuku za monitor koji bih spojio s laptopom i tako ga koristio umjesto ekrana od laptopa. S monitorom oko 20 inca bih bio zadovoljan, dao bih do 1000kn, ako moze i manje. Hvala :)

 
0 0 hvala 0
11 godina
suspendiran
offline
Re: Koji monitor kupiti
9 godina
offline
Re: Koji monitor kupiti

Hvala :) a sto se tice gaminga, koristim laptop star jedno 3 godine, s grafom nvidia geforce 850m, hoce li monitor od 24 inca biti prevelik zalogaj za moj laptop, sto se tice fpsa?

12 godina
offline
Re: Koji monitor kupiti

Ovisi ti samo o rezoluciji. Ovaj monitor je 1080p

Možeš kupiti 27" monitor iste rezolucije i raditi će potpuno isto.

Ako je 1080p i laptop, onda će raditi skoro pa jednako.

A ako je laptop manje rezolucije, onda će raditi lošije.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
9 godina
offline
Koji monitor kupiti

A nazalost moj laptop nije 1080p, ima nesto da mi preporucate u vezi toga, ekran od laptopa je katastrofa pa sam mislio uzet monitor neki?

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Koji monitor kupiti

12.837 poruka za samo jedan odgovor ("najbolji koji možeš dobiti za novac kojim raspolažeš")?! 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
0 0 hvala 1
12 godina
offline
Re: Koji monitor kupiti
toni1808 kaže...

A nazalost moj laptop nije 1080p, ima nesto da mi preporucate u vezi toga, ekran od laptopa je katastrofa pa sam mislio uzet monitor neki?

 Pogledaj ovo što je ibme preporučio.

Igre će raditi sa smanjenim detaljima.

Na youtube upiši model laptopa, ili grafičke ili procesora i "benchmark 1080p" i pogledaj kak se ponaša u igrama

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
13 godina
neaktivan
offline
Koji monitor kupiti

Pozdrav, trebao bih monitor za osnovne stvari...Tu i tamo koji filmic, youtube, pokoja igra... jedini uvjet da je 24'' i da ima hdmi...

 

gledao sam ove modele pa mi recite koji je medju boljima:

 

1.monitor  (ovaj mi se najvise dojmio)

 

2.monitor

 

3.monitor

 

4.monitor

(̅_̅_̅(̲̲̲̲̲̅̅̅̅̅̅(̅_̅_̲̅м̲̅a̲̅я̲̅l̲̅b̲̅o̲̅r̲̅o̲̅̅ _̅_̅_̅()
Poruka je uređivana zadnji put sub 25.8.2018 12:58 (Karlovac_047).
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Koji monitor kupiti

Pozz, koji je najbolji od 144hz 24 inch TN monitora, neki noviji, jer svi preporuceni su iz 2015 vise manje

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Koji monitor kupiti

Pozdrav, buduci da se ne razumijem ni malo u monitore, trebao bi preporuku nekog monitora. Kupio bi rabljeni do 700 kn.

VISCA BARCA
 
0 0 hvala 0
11 godina
suspendiran
offline
Re: Koji monitor kupiti

dodaj jos malo pa si uzmi novi klik

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice