HTC M9 - Rasprava

poruka: 1.354
|
čitano: 172.396
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
HTC M9 - Rasprava

Evo par i nočnih: http://imgur.com/a/19izz

Moj PC  
0 0 hvala 1
14 godina
offline
Re: HTC M9 - Rasprava
Auto ili manual?
ptspclan.com | visit us ^^
13 godina
neaktivan
offline
HTC M9 - Rasprava

Samo ISO na 800,drugo ništa dirano.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
HTC M9 - Rasprava

@spajder68 - gdje si kupio punjac ?

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
HTC M9 - Rasprava

U sancta domenica web shop-u.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
HTC M9 - Rasprava

Evo jedan antuntunić sa ovon novom 6.0 verzijon,čisto onako iako nema veze sa radon samog moba. http://imgur.com/a/ovEGf

Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: HTC M9 - Rasprava
spajder68 kaže...

Evo jedan antuntunić sa ovon novom 6.0 verzijon,čisto onako iako nema veze sa radon samog moba. http://imgur.com/a/ovEGf

 Ja sam dobio 100k na 6.0, koji ti to 6.0 vrtiš?

EDIT:NVM ja pričam o andorid 6.0 :D (sa antutu 6.0)

Poruka je uređivana zadnji put sri 16.12.2015 14:11 (ivicask).
12 godina
neaktivan
offline
Re: HTC M9 - Rasprava
ivicask kaže...
spajder68 kaže...

Evo jedan antuntunić sa ovon novom 6.0 verzijon,čisto onako iako nema veze sa radon samog moba. http://imgur.com/a/ovEGf

 Ja sam dobio 100k na 6.0, koji ti to 6.0 vrtiš?

EDIT:NVM ja pričam o andorid 6.0 :D (sa antutu 6.0)

 Ovaj dobio 78000 na antutu ti 100000 na antutu s Snapdragonom 810 . Ovi su s Antutu nešto grdo zeznuli kad 810 s početnih 50000 Antutu daje odjedamput 100000., onda bi po ovome S6 s početnih 69000 trebao dati 138000.

Antutu stvarno postaje sprdačina...

Poruka je uređivana zadnji put sri 16.12.2015 14:17 (R36).
14 godina
offline
HTC M9 - Rasprava

Jer Antutu je relevantan za ... ??

ptspclan.com | visit us ^^
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: HTC M9 - Rasprava
R36 kaže...
ivicask kaže...
spajder68 kaže...

Evo jedan antuntunić sa ovon novom 6.0 verzijon,čisto onako iako nema veze sa radon samog moba. http://imgur.com/a/ovEGf

 Ja sam dobio 100k na 6.0, koji ti to 6.0 vrtiš?

EDIT:NVM ja pričam o andorid 6.0 :D (sa antutu 6.0)

 Ovaj dobio 78000 na antutu ti 100000 na antutu s Snapdragonom 810 . Ovi su s Antutu nešto grdo zeznuli kad 810 s početnih 50000 Antutu daje odjedamput 100000., onda bi po ovome S6 s početnih 69000 trebao dati 138000.

Antutu stvarno postaje sprdačina...

 Novi driveri u android M dizu graphics score, isto tako novi AnTuTu ima novi test koji pokazuje "Real life usage" perfomance telefona, zbog toga je HTC sad tolko bolji od S6, jel zato i ljudi i psuju po Samsungu da TouchWiz zna stekat, a recimo HTC je puno bolje optimiziran i to neces viditi tako lako..

13 godina
offline
Re: HTC M9 - Rasprava
sardax kaže...

Jer Antutu je relevantan za ... ??

 Nije, al mi ga recimo koristimo za rom development da možemo pratiti dali neki tweak ili mod utjece na perfomance, isto tako, vidi se napredak koji je HTC napravio u andorid 6.0, posto je score skoro 30% veci samo zbog softwarske nadogradnje..ja se ne bunim..

12 godina
neaktivan
offline
Re: HTC M9 - Rasprava
ivicask kaže...
R36 kaže...
ivicask kaže...
spajder68 kaže...

Evo jedan antuntunić sa ovon novom 6.0 verzijon,čisto onako iako nema veze sa radon samog moba. http://imgur.com/a/ovEGf

 Ja sam dobio 100k na 6.0, koji ti to 6.0 vrtiš?

EDIT:NVM ja pričam o andorid 6.0 :D (sa antutu 6.0)

 Ovaj dobio 78000 na antutu ti 100000 na antutu s Snapdragonom 810 . Ovi su s Antutu nešto grdo zeznuli kad 810 s početnih 50000 Antutu daje odjedamput 100000., onda bi po ovome S6 s početnih 69000 trebao dati 138000.

Antutu stvarno postaje sprdačina...

 Novi driveri u android M dizu graphics score, isto tako novi AnTuTu ima novi test koji pokazuje "Real life usage" perfomance telefona, zbog toga je HTC sad tolko bolji od S6, jel zato i ljudi i psuju po Samsungu da TouchWiz zna stekat, a recimo HTC je puno bolje optimiziran i to neces viditi tako lako..

Ma nema šanse da je Snapdragon 810 s spuštenim taktkom brži od  Exynosa na S6. Ne vjerujem da ga TW baš toliko usporava. Ja imam S6 pa ne nalazim to štekanje o kojem ti pričaš. To su priče koje su držale vodu do S5.,na S6 štekanja više nema.

A ok...vidjet ćemo S6 i Note 5 na Androidu 6.0.

 

Ja vidim da je S6 na 5.1.1. s početnih 69000 bodova na ovom novo Antutu skočio na 78000 što je po meni bedastoča ali ajde.

ivicask kaže...
sardax kaže...

Jer Antutu je relevantan za ... ??

 Nije, al mi ga recimo koristimo za rom development da možemo pratiti dali neki tweak ili mod utjece na perfomance, isto tako, vidi se napredak koji je HTC napravio u andorid 6.0, posto je score skoro 30% veci samo zbog softwarske nadogradnje..ja se ne bunim..

 Vidim da i G4 vrti oko 75000 bodova...vidjet ćemo kako će se ponašat S6 na 6.0 Androidu.

U svakom slučaju mislim da Antutu postaje smiješan. 

13 godina
offline
Re: HTC M9 - Rasprava
R36 kaže...
ivicask kaže...
R36 kaže...
ivicask kaže...
spajder68 kaže...

Evo jedan antuntunić sa ovon novom 6.0 verzijon,čisto onako iako nema veze sa radon samog moba. http://imgur.com/a/ovEGf

 Ja sam dobio 100k na 6.0, koji ti to 6.0 vrtiš?

EDIT:NVM ja pričam o andorid 6.0 :D (sa antutu 6.0)

 Ovaj dobio 78000 na antutu ti 100000 na antutu s Snapdragonom 810 . Ovi su s Antutu nešto grdo zeznuli kad 810 s početnih 50000 Antutu daje odjedamput 100000., onda bi po ovome S6 s početnih 69000 trebao dati 138000.

Antutu stvarno postaje sprdačina...

 Novi driveri u android M dizu graphics score, isto tako novi AnTuTu ima novi test koji pokazuje "Real life usage" perfomance telefona, zbog toga je HTC sad tolko bolji od S6, jel zato i ljudi i psuju po Samsungu da TouchWiz zna stekat, a recimo HTC je puno bolje optimiziran i to neces viditi tako lako..

Ma nema šanse da je Snapdragon 810 s spuštenim taktkom brži od  Exynosa na S6. Ne vjerujem da ga TW baš toliko usporava. Ja imam S6 pa ne nalazim to štekanje o kojem ti pričaš. To su priče koje su držale vodu do S5.,na S6 štekanja više nema.

A ok...vidjet ćemo S6 i Note 5 na Androidu 6.0.

 

Ja vidim da je S6 na 5.1.1. s početnih 69000 bodova na ovom novo Antutu skočio na 78000 što je po meni bedastoča ali ajde.

ivicask kaže...
sardax kaže...

Jer Antutu je relevantan za ... ??

 Nije, al mi ga recimo koristimo za rom development da možemo pratiti dali neki tweak ili mod utjece na perfomance, isto tako, vidi se napredak koji je HTC napravio u andorid 6.0, posto je score skoro 30% veci samo zbog softwarske nadogradnje..ja se ne bunim..

 Vidim da i G4 vrti oko 75000 bodova...vidjet ćemo kako će se ponašat S6 na 6.0 Androidu.

U svakom slučaju mislim da Antutu postaje smiješan. 

 Meni je ovo vec sedmi HTC telefon u nekih 7 godina, i na poslu sam milion puta slago ljudima Samsung telefone, prebacivao kontakte i to, i znam jako dobro sto sam vidio milion puta, taj TouchWiz tolko puta zna zastekat, ako samo Samsung koristis onda niti ne kuzis jel si se navikao(ne pricam da telefon stane, ili se smrzne, nego manji lagovi, i kasnjenja u raznim funkcijama i multitaskingu), al cinjenica je da je UI na HTC-u brzi, i to sta je Exynos brzi CPU od Snapdragona ne znaci i da je telefon zbog toga brzi u svakodnevnom radu.

 

EDIT:http://pocketnow.com/2015/11/25/google-optimized-touchwiz

I da ovo sta pisem nije tocno nebi Samsung trazio pomoc u optimizaciji TouchWiza..

Poruka je uređivana zadnji put sri 16.12.2015 14:55 (ivicask).
12 godina
neaktivan
offline
HTC M9 - Rasprava

Posto sam presao sa M7 na M9 prije nekih 35dana evo par rijeci...

Jako sam zadovoljan za sad uglavnom :)

Do sad se samo jednom resetirao bezveze kad je stajao na stolu...neznam zasto

 

Ali jucer se nesto desilo cudno:

Znaci mobitel je bio cijeli dan na punjacu i napunjen do kraja...onda sam ga malo koristio za surfanje (i dalje je bio na punjacu) i pocelo je padati stanje baterije 99%...pa 98%...i stalno je bila ikona punjenje...probao drugi punjac i kabel nista...probao par puta resetirati nista nikako da ga dopuni...tel se nije pregrijao...
Onda sam odustao od svega i ostavio ga na miru i kroz neko vrijeme se napunio do full !

Jel ima tko kakav odgovor zasto se to desilo ?

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: HTC M9 - Rasprava
dixi777 kaže...

Posto sam presao sa M7 na M9 prije nekih 35dana evo par rijeci...

Jako sam zadovoljan za sad uglavnom :)

Do sad se samo jednom resetirao bezveze kad je stajao na stolu...neznam zasto

 

Ali jucer se nesto desilo cudno:

Znaci mobitel je bio cijeli dan na punjacu i napunjen do kraja...onda sam ga malo koristio za surfanje (i dalje je bio na punjacu) i pocelo je padati stanje baterije 99%...pa 98%...i stalno je bila ikona punjenje...probao drugi punjac i kabel nista...probao par puta resetirati nista nikako da ga dopuni...tel se nije pregrijao...
Onda sam odustao od svega i ostavio ga na miru i kroz neko vrijeme se napunio do full !

Jel ima tko kakav odgovor zasto se to desilo ?

 HTC Smart charge, normalno da ne puni do kraja, čuva životni vijek baterije, i smanjuje grijanje telefona.

12 godina
neaktivan
offline
HTC M9 - Rasprava

http://mob.hr/htc-ponovo-biljezi-pad-prihoda-gdje-je-izlaz/

 

Dok shvate da ekipu boli k... za zvučnike.,dok shvate da moraju promijenit dizajn i kvalitetu kamere i smanjit bazele nadam se da neće do tad skoz propast.

 

Vrijednost kompanije je do prije 4 godine bila 50 milijardi dolara a sad je 3 milijarde - jako velik pad.

 

Također A9 su predstavljali kao top uređaj na kraju ispadne neki srednji rang.

 

Čeka se M10...

 
0 5 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
HTC M9 - Rasprava

Evo doleprša marshmallow!! http://imgur.com/a/Qkyah

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: HTC M9 - Rasprava

Stavljen MM. Sad ćemo viditi napredak :) Nisam raspoložen za FR, jer dosta appova moram onda ići ili u Banku ili tražiti nove ključeve za instalaciju. To mi je najmrže :)

ptspclan.com | visit us ^^
10 godina
neaktivan
offline
Re: HTC M9 - Rasprava

Aj javite ak ima kakvih poboljšanja na radu, grijanju, bateriji i kameri 

13 godina
neaktivan
offline
HTC M9 - Rasprava

Ma sve radi bolje,sad je mob kuda je pušten sa lanca,radi ko lud.Bolje su i slije na automatckim postavkama.Evo pokoja na brzake: http://imgur.com/a/mZQsu

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
HTC M9 - Rasprava

I ja sam napravio update na marshmallow ali nisam nimalo zadovoljan jer mi se par aplikacija (speedtest,opensignal,crossy road i netflix) stalno crasha i ništa ne pomaze, sve sam updateao, napravio restart i ništa se nije promijenilo. Internet mi je nestabilan, speedtest na wifiju daje ping od 100ms a prije je bio 20-30, brzina varira oko 6-8 Mbps a prije je pokazivalo 10mbps, na kompjuteru su mi rezultati isti kao i prije na mobu. Mislim da cu flashati lollipop nazad

Povjerenje zahtijeva godine za izgradnju, sekunde za uništenje i vječnost za popravak
Poruka je uređivana zadnji put sri 3.2.2016 22:41 (JozoBozo121).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
HTC M9 - Rasprava

Vjerovatno bi pomogao hard reset!

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: HTC M9 - Rasprava

Da, probat cu to ujutro, nadam se da ce pomoći jer koliko vidim perfomanse su se podigle, mislim na fluidnost u kretanju po ekranu i to. 

Povjerenje zahtijeva godine za izgradnju, sekunde za uništenje i vječnost za popravak
13 godina
neaktivan
offline
HTC M9 - Rasprava

Naravno da če pomoč,inače kad su velike nadogradnje u pitanju poželjno je poništiti mob na tvorničke postavke.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
HTC M9 - Rasprava

Nakon nadogradnje na marshmallow nisam bas odusevljen...nista posebno.
Bitno da sve radi i nema problema...jedino mozda se mrvicu brze baterija prazni ili si ja to umisljam :) Neznam kak je kod vas !?

 
0 0 hvala 0
12 godina
online
HTC M9 - Rasprava
Pozz momci, je li se baterija popravila na m9 od launcha?
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
HTC M9 - Rasprava

Misliš s updateima? Pa ako si ga imao onda možda su softwerski malo poboljšali, ja sam na Marshmallowu od jučer navečer tako da ti jos dojmove nemogu rec. No koliko su oni s vremenom malo poboljšavali software toliko ti se i baterija dere od punjenja/pražnjenja.

 

Nego da i ja pitam, imam 4G i 4G+ oznaku, jeli 4G+ znaci da sam na carrier agregation LTE a 4G da sam na običnom LTE?

Povjerenje zahtijeva godine za izgradnju, sekunde za uništenje i vječnost za popravak
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
online
HTC M9 - Rasprava
Ma sjećam se da je u početku bio užasan battery life, makar mob ima ok kapacitet. Mislio sam ako je sad sa 6.0 malo bolji
Moj PC  
0 1 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: HTC M9 - Rasprava
Evo, benchmark s antutua, jedan s battery saving modom(4 A57 jezgre iskljucene) a druga bez. Treca je speedtest
Povjerenje zahtijeva godine za izgradnju, sekunde za uništenje i vječnost za popravak
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: HTC M9 - Rasprava

Evo, benchmark s antutua, jedan s battery saving modom(4 A57 jezgre iskljucene) a druga bez. Treca je speedtest. Malo je drastican skok s A53 na A57 jezgre nekako, skoro duplo

 

Isprocavam se na douple postu, na mobilnom forumu sam

Povjerenje zahtijeva godine za izgradnju, sekunde za uništenje i vječnost za popravak
Poruka je uređivana zadnji put pet 5.2.2016 17:49 (JozoBozo121).
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice