HTC Sensation XE

poruka: 7
|
čitano: 2.019
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
HTC Sensation XE

Uzeo sam neki dan navedeni uređaj....navodno je rootan.....kako to mogu saznat? Nisam bio jedno vrijeme na androidu pa sam zaboravio sve....trenutno je gore 4.0.3, sotw 3.33.401.53 .....i zanima me na koji način stavit na njega crackane aplikacije.... thx svima na pomoći

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
odjavljen
offline
HTC Sensation XE

skini root checker sa androida i vidi jel ti je rootan...ako nije onda pogledaj dali ti je otkljucan bootloader tj dali je locked ili unlocked (ugasis mob stisnes volume down i power drzis zajedno dok udje u recovery)

 
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
HTC Sensation XE

sad sam na poslu pa ne stignem baš to prčkat.....ako je to sve napravljeno na koji način stavljam gore aplikacije.....mislim na one crackane ili ne znam kak da se izrazim

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
odjavljen
offline
HTC Sensation XE

pa skines sa neta koju oces igricu ili aplikaciju u .apk formatu prebacis na mobitel i onda preko moba s nekog file explorera pokrenes aplikaciju i instala ti se

(ovo je neovisno o root-u,,,znaci ako imas i ako nemas root mozes instalirati aplikacije i igrice #crackane#)

Poruka je uređivana zadnji put uto 2.4.2013 17:12 (Robilad).
 
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
HTC Sensation XE

ok...thx.... a zbog čega onda rootat mob? I zanima me jel se isplati stavljat neki custom rom gore ili je ovaj gore navedeni sasvim ok

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
odjavljen
offline
HTC Sensation XE

Pa roota se zbog vise mogucnosti i iskoristivosti moba (npr; neke aplikacije zahtijevaju root),,ako ti je ok orginalni rom i ako si zadovoljan s njim nemas potrebe stavljati custom romove

 
1 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
HTC Sensation XE

Pozdra! Imam HTC Sensation XE i usla mi je prašina pod ekran mjenjao sam ekran i nemože se maknuti, taj čovijek koji mi je sređivao ekran rekao mi je da ta prašina kad se primi da ne pušta...




Ako itko što sazna neka mi molim vas javi. :)




Hvala! 





Greeting! I have a HTC Sensation XE and entered my dust under the screen changed proprietors screen and I can not get out, that a man who was sorting out my screen told me that the dust when it receives it does not leak ...

 

 

 

 

If anyone finds it please let me know. :)

 

 

 

Thanks! 

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice