HTC Sensation

poruka: 11
|
čitano: 9.639
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
neaktivan
offline
HTC Sensation

Evo ovako, imam HTC Sensation koji ima taj neki venom tweaks (ne znam sta je to,ali mi se ne sviđa i nažalost nisam obracala pozornost na to prilikom kupnje mobitela) i sad mi je mobitel poceo ''blesirati'' ja ga zakljucam on svijetli, pa se ugasi, pa svijetli i tako u nedogled , pa se smiri pa opet tako. Pa se ukljuci onaj izbornik kada dugo drzite tipku za gašenje/zakljucavanje (pita vas da li želite restartirati, iskljuciti mobitel, slikati zaslon i sta ja znam sta). Pokvarila mi se ta tipka (za zakljucavanje/gasenje) , pa mislim da se mozda ona zaglavila pa da mu se zato to događa.

Sve u svemu, zanima me da li je netko imao slicna iskustva sa istim mobitelom ili nekim drugim i sta da radim? Jel se ta tipka moze popraviti? Luda sam vec od njega toliko me zivcira da bi ga najradije zgazila!

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
HTC Sensation

Tebi je tipka znaci otisla.

Taj rom ima OTA updates, moguce da nemas najnoviju verziju. Spoji se na mrezu, idi na about u settingsima i idi na updates i check for updates.

 

 

Probaj ga otkljucavati i zakljucavati pomocu donjih tipki: home, menu, back, search. Otkljucavanje ide povlacenjem prsta s lijeve na desnu stranu a zakljucavanje obrnuto. Tako isto i budjenje uredjaja.

 

U tim venom tweaksima imas to za podesiti. ako ne bude jasno javi.

 

  Taj venom tweaks je medju prvim razlozima za lajkanje tog roma uopce, posrijedi je "user error", moras ga samo nauciti bolje koristiti. Zaboravi na tipku power.

 

Gle, ovako ti ide to..

 

ja
Poruka je uređivana zadnji put sub 2.3.2013 15:57 (bender_007).
 
0 0 hvala 1
11 godina
neaktivan
offline
Re: HTC Sensation

Da ja sam podesila da mi bude otkljucavanje i zakljucavanje na tipkama za regulaciju zvuka, ali je meni otišla ta tipka za gašenje/zakljucavanje, moja ''dijagnoza'' je da se zaglavila i zbog toga on svijetli i kad ga zakljucam, tj ta tipka ko da ga sama pali, on zasvijetli, prestane svijetlit i onda sve ponovno i tako mi ''zmiga'' pa onda je ok jedno vrijeme pa opet sve ponovno. Ne znam jel mogu nekako onesposobit tu tipku dok ga ne odnesem na popravak, do ponedjeljka. Trosi mi to bateriju ko ludo a i mobitel mi zmiga bez razloga

12 godina
offline
HTC Sensation

Probaj ovo skinuti, moze ti onemoguciti tipke.

 

 

 

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.smart.swkey&hl=hr

 

znaci ugasis power / wake up key i super sve.

ja
 
0 0 hvala 2
11 godina
neaktivan
offline
Re: HTC Sensation

Ajd nadam se da ce bit ok :) hvala 

12 godina
offline
HTC Sensation

No problem.

Javi jel valja.

ja
 
0 0 hvala 0
11 godina
odjavljen
offline
HTC Sensation

A da probas sa orginal romom? 

 
0 0 hvala 1
11 godina
neaktivan
offline
Re: HTC Sensation

E pa instalirala sam aplikaciju ali moram instalirati pro kako bi imala tu opciju da ''onesposobim'' tipku, a pro je naplativa pa ju necu instalrati jer ionako sutra mobitel ide na popravak pa sam ga iskljucila i uzela drugi. Zasad necu mjenjati ništa na njemu osim te tipke a ako i dalje bude ''blesirao'' stavit cu original rom i prodati ga. Jako sam se razocarala u ovaj mobitel prije njega sam imala wildfire i desire i nikad s njima nisam imala apsolutno nikakvih problema, a ovaj me zeza od pocetka. 

12 godina
offline
HTC Sensation

Pro ?

Skini aptoide, updataj ga, u aptoide nadji taj isti program ali "pro".

Nece joj rijesiti problem original rom. Ovaj rom sto ona ima je odlican.

 

Meni osobno je odlican mob, samo se treba znati s njim. Interne memorije ima dovoljno pa nema djecjih bolesti kao na desire i wildfire'u :)

ja
Poruka je uređivana zadnji put ned 3.3.2013 12:49 (bender_007).
 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: HTC Sensation

Jooj jel mi vjerujes da mi se toliko zgadio mobitel da ga ne zelim vidjet jedno vrijeme, ne da mi se vise zezat se s njim, sutra ga nosim na popravak i kad ga poprave prodat cu ga i uzet neki iphone :D Ovaj me bas izludio :D Inace preferiram samo htc i iphone, a dok ne skupim novcica za one x bit ce dobar i iphone :D

 

 

12 godina
offline
HTC Sensation

Imam iphone 5 i sensation, sad pretezno koristim iphone jer na njemu imam data neogranicen.

 

A inace definitivno sensation. Kad ga fino podesis radi savrseno. Nisam siguran u stanje mobitela kojeg si polovno kupila pa necu nista reci :), samo mogu reci da je odlican mob :))

 

 

ja
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice