Huawei sonic U8650

poruka: 73
|
čitano: 35.979
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
Huawei sonic U8650

evo prijatelj mi je kupio ovaj mobitel za male pare samo 745 KN sto je za ovakav mobitel super,kupio ga je u tele 2,mobitel je prilicno dobar,ima wi fi,3.2 mp kameru,android 2.3 na sebi,ima solidan touch,super ozvučenje...kamera je prilično loša,viditi cete u videu dolje priloženom,mobitel je za ovakve novce super,baterija drži 3-4 dana....


evo jedna usporedba koju sam snimio,ja imam iphone 3g,a prijatelj huawei sonic u8650

kobe
 
2 0 hvala 2
13 godina
neaktivan
offline
Huawei sonic U8650

Kako dobro igre rade na uređaju iz 2008...

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Huawei sonic U8650

pa dobro rade,huawei je novi uređaj star 1 tjedan

kobe
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Huawei sonic U8650

daj mi reci jel mobitel prima samo tele2 kartice ili moze na njega ic i tmobile? znam da neki mobiteli u tele 2 kupljeni primaju i druge kartice

Vrane nebom šestare
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Huawei sonic U8650

imam sonica, i mogu reci da baterija ne drzi 4 dana, meni je svako vecer na punjenju, eventualno svaki drugi dan - malo wifi(face, net, youtube) (2 sata na dan), zaslon automatski, i igrica nekoja(30 min po danu)...

Lockerz nagrade Z-List [+] T-Shirt [+] iPod Nano purple (5G) 16GB [+] PSP rock bundle [-] (otkazano od strane Lockerza) 50$ PayPal [-]
12 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei sonic U8650
x360gamer kaže...

imam sonica, i mogu reci da baterija ne drzi 4 dana, meni je svako vecer na punjenju, eventualno svaki drugi dan - malo wifi(face, net, youtube) (2 sata na dan), zaslon automatski, i igrica nekoja(30 min po danu)...

 

razmisljam o kupovini moba. vidim ima svakakvih iskustava na netu o mobu, prije svega o trajanju baterije koja traje dan pa sve do 4 dana uz umjereno koristenje. nadalje jedni kazu da je spor, a drugi da je dosta brz. kome na kraju vjerovati {#}. posto mi se ti cinis kao jedini realan u svojim zapazanjima {#}, daj mi reci koliko si zadovoljan softverom (gbread-om) i samom izradom kucista, jel skripi sta i sl. a zanima me i kako se ponasa sa popularnim igricama, dal mogu zaboravit na vecinu boljih igara ili i takve rade zadovoljavajuce. i citam da se navodno moze instalirati full flash podrska za web preglednik. jel to istina?

 

 

13 godina
neaktivan
offline
Huawei sonic U8650

neznam da li ide samo tele 2 pitati cu prijatelja,a za mobitel riječi hvale osim slabe baterije,očajne kamere,i sto ne dobijete micro sd  a mobitel ima jako malo memorije,inace za ovakve novce i ja bih ga uzeo da nemam mobitel

 

i nista ne skripi,mob je odličan po pitanju izradnje

 

za igrice,možeš igrati fruit ninja(imas u videu pogledaj) i takve igre,ne bas fifa 12 ili pes (za to se moras isprsiti {#})

 

kobe
Poruka je uređivana zadnji put pon 10.10.2011 19:38 (nbafan).
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Huawei sonic U8650
nbafan kaže...

neznam da li ide samo tele 2 pitati cu prijatelja,a za mobitel riječi hvale osim slabe baterije,očajne kamere,i sto ne dobijete micro sd  a mobitel ima jako malo memorije,inace za ovakve novce i ja bih ga uzeo da nemam mobitel

 

i nista ne skripi,mob je odličan po pitanju izradnje

 

za igrice,možeš igrati fruit ninja(imas u videu pogledaj) i takve igre,ne bas fifa 12 ili pes (za to se moras isprsiti {#})

 

ide samo na tele2 a mozes igrati i pes bez problema...

13 godina
neaktivan
offline
Huawei sonic U8650

neznam bas za pes jos nisam igrao,ali ostale slabije igrice mozes igrati 100%

http://www.youtube.com/watch?v=DP71Uv40Umk&feature=related
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Huawei sonic U8650
sale3 kaže...
x360gamer kaže...

imam sonica, i mogu reci da baterija ne drzi 4 dana, meni je svako vecer na punjenju, eventualno svaki drugi dan - malo wifi(face, net, youtube) (2 sata na dan), zaslon automatski, i igrica nekoja(30 min po danu)...

 

razmisljam o kupovini moba. vidim ima svakakvih iskustava na netu o mobu, prije svega o trajanju baterije koja traje dan pa sve do 4 dana uz umjereno koristenje. nadalje jedni kazu da je spor, a drugi da je dosta brz. kome na kraju vjerovati {#}. posto mi se ti cinis kao jedini realan u svojim zapazanjima {#}, daj mi reci koliko si zadovoljan softverom (gbread-om) i samom izradom kucista, jel skripi sta i sl. a zanima me i kako se ponasa sa popularnim igricama, dal mogu zaboravit na vecinu boljih igara ili i takve rade zadovoljavajuce. i citam da se navodno moze instalirati full flash podrska za web preglednik. jel to istina?

 

 

Kvaliteta izrade je na visokom nivou. Juečr se igrao sa iPhoneom i tim mobitelom. Odlično izgleda po tom pitanju. zaslon je nešto slabije oštrine od iPhonea a ovo drugo jako slično. Definitivno je best bay za te novce. Kamera nije neka, ali nije to za slikanje telefon. Ostaje jedino još baterija koju neznam koliko traje jel nisam imo tjedan dana mob.

14 godina
offline
Re: Huawei sonic U8650
sale3 kaže...
x360gamer kaže...

imam sonica, i mogu reci da baterija ne drzi 4 dana, meni je svako vecer na punjenju, eventualno svaki drugi dan - malo wifi(face, net, youtube) (2 sata na dan), zaslon automatski, i igrica nekoja(30 min po danu)...

 

razmisljam o kupovini moba. vidim ima svakakvih iskustava na netu o mobu, prije svega o trajanju baterije koja traje dan pa sve do 4 dana uz umjereno koristenje. nadalje jedni kazu da je spor, a drugi da je dosta brz. kome na kraju vjerovati {#}. posto mi se ti cinis kao jedini realan u svojim zapazanjima {#}, daj mi reci koliko si zadovoljan softverom (gbread-om) i samom izradom kucista, jel skripi sta i sl. a zanima me i kako se ponasa sa popularnim igricama, dal mogu zaboravit na vecinu boljih igara ili i takve rade zadovoljavajuce. i citam da se navodno moze instalirati full flash podrska za web preglednik. jel to istina?

 

 

Mobitel je po meni brz, medutim nisam se susretao s drugim andoridima, stekanje se osjeti tek u multitaskingu (web. browser, facebook, svirac glazbe) ...

Zadovoljan sam gbreadom, prvo mi je bilo cudno zasto se neke aplkikacije stalno vrte u pozadini posto mi je ostalo zapamceno (za starije androd verzije) task killer, trose bezveze memoriju i mobitel postaje spor... Ali, ne! Naovodno da od Ginera drugacije fukncionira cijeli sustav, i sve tako mora biti...inace, nebih vrtio na (za android) malih, slabasnih 600 Mhz CPUa te sve programe. Igricu jos nisam nasao koju nemoze pokrenuti glatko i bez stekanja (angry birdse sve, fruit slice, ninja runner, paper t. , ...) Izrada je na zavidnoj razini, uredaj je i ljep i cvrst, sto je za ovakvu cijenu stvarno pohvalno! Neznam sta je full flash, ali meni flash radi uredno, iako mi to niti nije potrebno (bezveze usporava net)

Lockerz nagrade Z-List [+] T-Shirt [+] iPod Nano purple (5G) 16GB [+] PSP rock bundle [-] (otkazano od strane Lockerza) 50$ PayPal [-]
15 godina
neaktivan
offline
Huawei sonic U8650

evo prvi dojmovi su mi -...... :O jeb***e za 750kn vise nego sam ocekivo, imam jedno pitanje samo, sve radi super leti bas sam prezadovoljan javim dojmove s bazerijom koliko traje i to kroz par dana. ukljucim advanced task killer pise mi 60M gore i zauzeto 90 =/ispada da ima 150 mb ram-a a ne 250 =/

Vrane nebom šestare
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Huawei sonic U8650

je li probao netko neki sim unlock da radi na ovom mobitelu? molim inf.

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Huawei sonic U8650

Koliko ima prostora za instalaciju aplikacija - piše ROM 512MB ali pretpostavljam da to nije sve dostupno korisniku?

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei sonic U8650
Cile kaže...

Koliko ima prostora za instalaciju aplikacija - piše ROM 512MB ali pretpostavljam da to nije sve dostupno korisniku?

na 2.3 ginger-u imas vec ugradjenu opciju pebacivanja na karticu ja sam kupio 4gb za 79kn i sve na karticu sibam, ja imam ako se nevaram oko 200mb

Vrane nebom šestare
13 godina
neaktivan
offline
Huawei sonic U8650

da ima malo prostora,ali si kupiš micro sd karticu

http://www.youtube.com/watch?v=DP71Uv40Umk&feature=related
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Huawei sonic U8650

A ima li GPU? Pronašao sam negdje da je Ardeno 220, ali na Huawei stranici nema ništa. Imam službeni wildfire (krš) koji nema GPU pa se ne bi čudio da su i ovdje to preskočili...

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Huawei sonic U8650

Na neki stranicama sam vidio da ima Adreno 200.

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Huawei sonic U8650
http://www.youtube.com/watch?v=DP71Uv40Umk&feature=related
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei sonic U8650
nbafan kaže...

evo prijatelj mi je kupio ovaj mobitel za male pare samo 745 KN sto je za ovakav mobitel super,kupio ga je u tele 2,mobitel je prilicno dobar,ima wi fi,3.2 mp kameru,android 2.3 na sebi,ima solidan touch,super ozvučenje...kamera je prilično loša,viditi cete u videu dolje priloženom,mobitel je za ovakve novce super,baterija drži 3-4 dana....


evo jedna usporedba koju sam snimio,ja imam iphone 3g,a prijatelj huawei sonic u8650

baterija ce na sonicu izdrzati 4 dana mozda i to samo mozda ako ces ga imat upaljenog i neces nista sa njim radit. meni je u pocetku baterija drzala jedan dan (svako vece punjenje) ali iz jednostavnog razloga sta sam ekperimentiorao i isprobavao kako radi WiFi, skype, instalirao iGO i isprobao navigaciju.

Sta se tice baterije evo recimo sada mi je bat na 39% a unplugged je 53 sata. par poziva dnevno par sms.ova i cca 2h dnevno WiFi. mislim da je to odlicno.

meni je osvjetljenje na minimumu (znaci nije na auto) osvjetljenje jedino palim kad sam vani sa mobom. u protivnog bat se trosi bzvz.

moram priznat da sam ostao iznenadjen odazivom na touch. e sad sta ti smatras ozvucenjem...to je onako po meni li-la nekakva sredina.

kusite mi je takodjer iznenadjujuce dobro nema skripanja i osjecaja da se sve to skupa jedva drzi zajedno.

naravno kao sta su kolege forumasi vec pisali SD je must have kao i neki app2SD.

odnos ulozeno-dobiveno je fantastican

 

jedini "minus" je kamera koja je neupotrebljiva kod slabijeg osvjetljenja. ali za dnevnog svijetla je to vise manje prolazna ocjena (moze posluzit svrsi)

sama slika je ljepsa i bolja na iPhoneu i iz razloga sta ima 16m boja a Sonic 256k

My box said, Requires Windows 98 or better. So I installed Linux.
Poruka je uređivana zadnji put pet 14.10.2011 12:11 (moTo).
13 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei sonic U8650

pa baterija je 3-4 dana za zvanje...a kad ga dobijes prvih tjedan ces ga puniti svaki dan 100 %

http://www.youtube.com/watch?v=DP71Uv40Umk&feature=related
13 godina
neaktivan
offline
Huawei sonic U8650

napraviti cu jedan video IPHONE 3G VS HUAWEI U8650 VS XPERIA X8 baš me zanima je li xperia brža od ostalih

http://www.youtube.com/watch?v=DP71Uv40Umk&feature=related
 
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei sonic U8650

Xperia X8 sa Custom Romovima / / Novim Kernelom te OCom (uz pravi kernel bere i po 800MHz ) je prebolesan mobitel.

13 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei sonic U8650

kako to napraviti mislim imam xperiu i ono super je mob,imas kakav video s youtubea da to napravim??

http://www.youtube.com/watch?v=DP71Uv40Umk&feature=related
16 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei sonic U8650
nbafan kaže...

napraviti cu jedan video IPHONE 3G VS HUAWEI U8650 VS XPERIA X8 baš me zanima je li xperia brža od ostalih

ovaj put napravi barem neki video koji ima nekoh smisla. jel meni ova usporedba sa iphoeom nema bas nekog

My box said, Requires Windows 98 or better. So I installed Linux.
15 godina
neaktivan
offline
Huawei sonic U8650

evo da nadodam, huawei u 8650 NEMA Flash ali sam stavio cyanogen mod v7 i ima flash podrsku nakon toga , poboljsala se kvaliteta kamere i duplo vise slobodne ram memorije imam, svjestan sam da sam izgubio garanciju ali je za mene bilo neophodno =)

Vrane nebom šestare
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei sonic U8650

Xda developers (forum) X8Overclock module od dorianxhh ..

Treba ic root naravno kao i izmjena hw configa.. Ja drzim 750MHz jer je uredno a ako budes to stavlja stavi i MDDI fix radi laggova u cust ROM-ovima.

 

(Ovo je odgovor na upit od korisnika 'nbafan' , zaboravio citirat {#} )

Poruka je uređivana zadnji put pon 17.10.2011 18:01 (lipaaa).
12 godina
neaktivan
offline
Huawei sonic U8650

Da li je netko probao da li radi hands free?

 

Pozdrav i hvala.

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei sonic U8650
dudof1 kaže...

Da li je netko probao da li radi hands free?

 

Pozdrav i hvala.

WTF?

My box said, Requires Windows 98 or better. So I installed Linux.
12 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei sonic U8650
Ner0 kaže...

evo da nadodam, huawei u 8650 NEMA Flash ali sam stavio cyanogen mod v7 i ima flash podrsku nakon toga , poboljsala se kvaliteta kamere i duplo vise slobodne ram memorije imam, svjestan sam da sam izgubio garanciju ali je za mene bilo neophodno =)

 

daj jel mi možeš u pp poslat di si naša upute za postupak,ja mislin da ako sačuvaš originalni firmware pa ga u slučaju nekakve piz**rije vratiš nazad na mob da ti jamstvo vridi,valjda neće oni prokužit

Poruka je uređivana zadnji put pet 21.10.2011 9:00 (Mr. Kennedy).
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice