Huawei U8650/Xperia mini

poruka: 35
|
čitano: 9.350
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
Huawei U8650/Xperia mini

Dakleee, uzimam Tele2 petplatu mjesecna potrosnja 100kn, dal mi se vise isplati uzet Huawei za 245kn ili Xperiu mini za 695kn? 

28 Huawei U8650
8 Xperia mini
monikicaa
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei U8650/Xperia mini
molim vas hitno je
monikicaa
14 godina
neaktivan
offline
Huawei U8650/Xperia mini

Xperia mini ima manji ekran (3 Incha) ali LCD sa LED osvijetljenjem, brži procesor (1Ghz), više rama (512mb) i bolju kameru (5MP) sa bljeskalicom i snimanjem u 720p.

Huawei ima veći ekran (3.5 Incha), 600Mhz proc., 256mb rama, 3MP kameru bez bljeskalice. To su ti razlike

 

Ako ti je bitna kamera idi na Xperiu, ako često surfaš onda ti je veći ekran bolji. Osobno mislim da je 3 Incha ekran malo mali za ugodno korištenje ali najbolje da odeš u tele 2 i isprobaš oba, ako ti manji ekran nije bed uzmi xperiu, ali ni Huawei nije za bacit + ekran ljepe veličine = vrlo dobar mob.

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei U8650/Xperia mini
pa def. mi treba oboje, ali ono, tri inca mi je premalo al ono kad razmislim bravia engine ekran mi je supac, i punoo bolja kamera, al huawei mi je ljepsi i sl. ekran veci i sl.
monikicaa
14 godina
offline
Re: Huawei U8650/Xperia mini

danas kupio huawei u8650 ... predobar mobitel, jako sam zadovoljan :)
Cak je i lik iz tele 2 rekao da za tu cijenu necu naci bolj. Jos da ima autofokus i blic mobitel bi bio savsrsen .. ali ono, imajte na umu da je to najnoviji android, 3,5" KAPACITIVNI ekran s multitacem, solidnih perfomensi na papiru (u praksi jos bolji) i sve to za manje od 750 kn!!!
def. BB

Lockerz nagrade Z-List [+] T-Shirt [+] iPod Nano purple (5G) 16GB [+] PSP rock bundle [-] (otkazano od strane Lockerza) 50$ PayPal [-]
13 godina
offline
Huawei U8650/Xperia mini

definitivno xperia mini

griješiti je ljudski al je osjećaj božanski
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei U8650/Xperia mini
LG P500 Optimus One T-Wisepilot? sto mislite o njemu za petsto kuna?
monikicaa
13 godina
offline
Re: Huawei U8650/Xperia mini
Ja ti imam x10 mini i cuj...mal ekran al se covjek navikne, sve ostalo je super osim sto nema zoom
Gamers Don't Die, They Respawn ----xf:carlibas----CoD4 gamer----------http://test.slikice.info-------
13 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei U8650/Xperia mini
ali ja ne zelim x1o mini, vec onu novu xperiu mini koja ima najnoviji android i sl.
monikicaa
16 godina
offline
Huawei U8650/Xperia mini

Nisam imal prilike isprobati Huawei ali cini mi se kao jako dobar mobitel. Po specifikacijama ti je isti iPhone 3GS (okay, nemas tolko memorije ali mores stavit karticu jos veceg kapaciteta i losija mu je kamera). Android 2.3 Gingerbread radi super, bez trzanja. Imas videa na youtubu kolko oces i na svima mozes vidjeti da je odlican mobitel za te novce - 745 kuna. Definitivno Best Buy {#}

,,Baš i nije... COD je više razbibriga u odnosu na nadmoćni BF2.'' ROFLCOPTERIMAO
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei U8650/Xperia mini

što je s baterijom s ovim mobom ?

na tele2 str. kaže 1400 dok gsm arena kaze 1250 cini mi se

 

13 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei U8650/Xperia mini
bareija mi ne igra veliku ulogu, a brijem da na gsm areni nema ovaj model vec samo jedan slican jako. cula sam da je taj huawei u8650 izasao sam u rh. turskoj i jos jednoj zemlji.
monikicaa
12 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei U8650/Xperia mini

a ja se mislin između ovog i galaxy 3ce. a neznan zasto al kad na tele2 str. kliknem kupi nemogu :P

13 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei U8650/Xperia mini
mene muci stari android na galaxy 3, a i svi kazu da je preplastican premala rezolucija i sl.
monikicaa
12 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei U8650/Xperia mini

haha, vidim da smo u istoj situaciji, tj. onoj di nemaš šanse da nesto odlucis,

al najgore je sto neki jedan hvale dok drugi minimaliziraju i tako oba :P

13 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei U8650/Xperia mini
ma idem za ovaj vikend ga kupit, boli me briga, iako cu morat prec an tele2, sad je samo problem dal na pretplatu od sto kuna (tati treba, ja bi samo mob uzela) ili na bonove
monikicaa
13 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei U8650/Xperia mini
mislim, i da ga uzmemo na pretplatu ja bih ga koristila na bonove, al ne isplati se bas uzimat ga onda za 250kn, a i pretplate nisu pogodne za tatu, poslovnog covjeka
monikicaa
12 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei U8650/Xperia mini

ja ako ga nađem uzimam na bonove :D

15 godina
offline
Huawei U8650/Xperia mini

Evo vam moja kratka recenzija nove Xperije mini, kupio sam je prije cirka 10-tak dana.... ugl, prezadovoljan sam, ima samo dvije male mane vrijedne spomena (jedna ce vjerojatno svima zasmetati, druga 50:50)

 

Detaljnije ovdje:

 

klik

Ne stavljajte ruku u ventilator dok ventilator radi. Upozorenje na klimatizacijskom uređaju
Poruka je uređivana zadnji put sri 28.9.2011 19:53 (lovac82).
Moj PC  
2 1 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei U8650/Xperia mini
a ono, ok je, al mali ekran je nesto prestrasno
monikicaa
14 godina
offline
Re: Huawei U8650/Xperia mini

Uzimaj huawei-a ... imam ga 3 dana i nisam pozalio ... Sva moguca suvremena tehnologija za nevjerojatnu cijenu ... Koliko sam skuzio ovaj uredaj je spoj nekih androida...NPR. Dizajn i izgled je isti htc wildfire S, sucelje mozes birati - modificirano od huawei-a ili "goli" android ... Luncher ti je od samsunga, i ikonice takoder ... Deinstaliranje mi jako vuce na ono s novih xperia... znaci deinstalirati se moze preko crvenog "x" u samom luncheru (slicno kao kod iphonea), a ne da se ide kao kod drugih androida po aplikaicjama i svaku posebno ...

BB def.!

 

Najvise mi je zao sto kamera nema autofokus i blic ... da ima, to je savrsen uredaj!

Lockerz nagrade Z-List [+] T-Shirt [+] iPod Nano purple (5G) 16GB [+] PSP rock bundle [-] (otkazano od strane Lockerza) 50$ PayPal [-]
16 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei U8650/Xperia mini

jel mi neko moze reci u kojem centru u zagrebu se moze isprobati malo mob (izlozeni)? i di ga opce ima za kupit. u okolici zagreba nema nigdje pa bi najvjerovatnije ja trebao skocit u Zg po mob... naravno govorim o huawei.u. moram priznat da sam probao expiriu mini i meni je mini precjenjen mob...

My box said, Requires Windows 98 or better. So I installed Linux.
15 godina
offline
Re: Huawei U8650/Xperia mini
Kako mislis precijenjen? pa dode samo 1400-1600 kn u slobodnoj prodaji, pogledaj mu samo specifikacije i nadi mi neki vise-manje isti samsung/htc i sl. Da ti skeatim muke, neces ga naci..... a sad kvaliteta i sl, to cemo jos vudjeti s vremenom

Ili mozda mijesas ocaj mob s nekim drugin? ovo nije x10 mini, vec st15i mini aka 2nd gen minija
Ne stavljajte ruku u ventilator dok ventilator radi. Upozorenje na klimatizacijskom uređaju
16 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei U8650/Xperia mini

to cemu ti pricas je mini pro. ne mini. to su dvije totalno razlicite stvari.

My box said, Requires Windows 98 or better. So I installed Linux.
13 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei U8650/Xperia mini
On govori da ne miješaš XPERIA X10 MINI i XPERIA MINI (bez X10)...
16 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei U8650/Xperia mini

pa u8650u odnosu  na xperiu mini (jedini koji i nosi oznaku expiria mini) ne mini pro, x10 mini niti x10 mini pro. ja nista ne mjesam.

My box said, Requires Windows 98 or better. So I installed Linux.
15 godina
offline
Re: Huawei U8650/Xperia mini
Xperia nini st15i i Xperia mini pro st17i su gotovo idendicni po svim specifikacijama.... tri su razlike, mini pro ima video kameru, QWERTY tipkovnicu i skuplji je za oko 500- 700 kn od obicnog minija. Ona cijena koju spominjem je u sl. prodaji, vecina ljudi ce ga kupiti na bonove ili pretplatu pa ce ih doci jos jeftinije
Ne stavljajte ruku u ventilator dok ventilator radi. Upozorenje na klimatizacijskom uređaju
13 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei U8650/Xperia mini
sutra idem po huawei-a (:
monikicaa
13 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei U8650/Xperia mini
Kako mislis "ima video kameru", normalno da je svaki ima...
15 godina
offline
Re: Huawei U8650/Xperia mini
Tipfeler, mislio sam napisati video call cameru
Ne stavljajte ruku u ventilator dok ventilator radi. Upozorenje na klimatizacijskom uređaju
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice