Kako podići sustav na mobitelu

poruka: 39
|
čitano: 77.889
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
6 godina
neaktivan
offline
Kako podići sustav na mobitelu

KAKO DA PODIGNEM  SISTEM NA SAMSUNGU GT 5830I MOLIM IKVE INFO HVALA AKO MOZE OD NA EMAIL nuhanovicalen28@gmail.com

 
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Kako podići sustav na mobitelu

pao mi je sistem na lg g3 telefonu i nece da se upali ili cim se upali odma sve zastopa i nece nista da radi mozeli neka pomoc kako da se to restartuje sve kad je poceo stopat dns resetiro sam ga na tvornice i od tad vise ne pali kao sistem nije podignut javlja tako nesto problem sa sistemom a ne razumjem se bas puno u to ako neko zna hvala unaprijed 

 
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Kako podići sustav na mobitelu

Pozz, imam lg g pro lite, kad ga palim prikaze se lg logo i uvijek tako stoji, zna li netko sta je u pitanju i kako rijesiti to, hvala unaprijed.

 
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Kako podići softwer na mobitelu

Zdravo,

Zamolio bih vas da mi kazete kako podici softwer na mobitelu SONY XPERIA M4 AQUA

HVALA UNAPRIJED

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Kako podići sustav na mobitelu
Sony se fleša preko flashtool'a sa "ftf" datotekom googlaj sony flash tool i m4 aqua ftf.
Njuška
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Prolem sa Htc Desire 516 Dual sim

Znaci ovako,mobilet je radio do jucer normalno i onda se ugasio,pokusao sam da ga upalim i onda sve normalno,pali se,dolazi logo htc (kao i obicno pri pocetku paljenja) i onda odjednom crna slika ne zam sta je sve sam probao (stisnuti tipku za paljenje i za pojacavanje zvuka i rebot sistem i resetirati ga) jednostavno nece upalio sam ga i ugasio 5000 puta od jucer i nista... Moze li mi netko pomocii ili reci sta je napravio ako mu se ovo isto dogodilo???

hrca
 
0 0 hvala 0
7 godina
offline
HTC Desire 820

Jednom mi se dogodilo da sam ga išao upalit i isto mi se počeo pokretati no onda je stao i pokazivao samo logo i bijeli zaslon te je tako svijetlio oko 10h dok mu se nije istrošila baterija. Kasnije sam ga stavio na punjač i uspio nekako pokrenuti.

Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Kako podići sustav na mobitelu

srušio mi se sistem na doogee x5, može pomoć? hvala

marina
 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Kako podići sustav na mobitelu

Skini Sp Flash Tool i rom za tvoj model sa službene stranice ili sa needrom. Postoje dva modela sa a i b matičnom pa po tome traži odgovarajući rom.

Instaliraj mtk drivere na pc -ima tutorijala koliko hoćeš- raspakiraj rom, izvadi bateriju iz mobitela,otvori flashtool i učitaj scatter file iz raspakiranog roma,spoji mob sa pc-em i klikni na download gumb u flashtool-u. To bi bilo u kratko to, imaš i tutorijala za korištenje flashtool-a pa malo prouči prije samog flashanja.

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice