"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave izdvojena tema

poruka: 25.325
|
čitano: 5.796.726
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: eBay, AliExpress, carinjenje - Česta pitanja, Banggood.com, Gearbest.com
11 godina
neaktivan
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
Deutsch kaže...

A gdje bi narucio zuk z2, zbog carine pitam?

Cak vidim da je zuk z2 dobio oreo i to je jedan plus. Nez evo mi a1 kosta 230$ +30 na honorbuyu sa shippingom i opet ako bi zuk platio toliko bez pdva mozda uzmi zuk

 

Naručio bi preko Aliexpresa, a carinu ću sigurno platiti al jbga... opet bi me izašao jeftinije nego da ga ovdje (BiH) negdje kupim gdje dobro nabiju cijene da bi zaradili.

7 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
Uzmi p2 Lenovo evo ja sam se zamijenio za Le leco max2 zbog baterije . Baterija mi drži preko 2 dana.
Ne osjetiš trzanje niti zagrijavanje
Samo je kamera po meni loša ali mi ne igra bitnu ulogu.
8 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
Uzmi Zuka
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
Molio bih preporuku nekog kineza do 1000 kuna. Uvjet je da ima najmanje 5 inčni zaslon, da je kvaliteta izrade solidna, eventualno dual sim i da ga se može kupiti u HR, odnosno da se ne mora naručivati iz inozemstva.

Mob je za moju ženu, što znači da bi se koristio za IM, web i tako to, ništa pretjerano zahtjevno.

Gledao sam Blackview A10 ali ne znam baš nikoga tko ga koristi.

Unaprijed zahvaljujem

Tempus fugit
 
0 0 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

Malo se razvuci, pa jebo ga miš, nije žena dugme.
Bolje od ovog teško kod nas za te pare može.

REDMI 4X 3/32 GLOBAL

 

Ima ga i u ženskim bojama.

15 godina
neaktivan
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
Tnx, izgleda dobro, ako piše da je na njemu android 6 znači da se ne može nadograditi na 7 ili?
Tempus fugit
14 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
Ima nadogradnju na android 7
And I assure you, I did not have sexual relations with that woman!
Moj PC  
0 0 hvala 1
14 godina
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

Ima li netko preporuku za kaljeno staklo za redmi 5 plus? 

 

Narucio sam s HonorBuya staklo uz mobitel, ali staklo ima kao nekakav raster točkica 1mm po sebi. Navodno da poboljša osjetljivost, ali to se baš jako primijeti i smeta mi. Tražim najobičnije staklo da pokriva vecinu prednje strane i da je u potpunosti prozirno. 

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
honor8 kaže...
Deutsch kaže...

 

Jel treba na tom aliu nešto posebno verificirat karticu ? Slat sliku osobne i ta sranja ?

Jbt treba čekat mjesec dana da dođe. 

Jel ima šta kod nas u trgovinama slično tomu i neko kaljeno ?

 Pa što ne uzimate maskice i stakla s eBaya iz EU, ja uzimam najčešće iz ESP, dolaze redovito za 5-7 dana...

12 godina
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

Šta mislite o Mean It Q4? Kupio ga na kiosku Tiska pred skoro 3 godine za 399 KN, bio je 500 pa prije ljeta spustili ga na akciji.

Rado bih ga mjenjao?

Mali ekran, malo RAM-a, zadnje god dana fali mi interne pohrane.. Ugl veoma spor, Chrome mi otvara tek nakon 20 sek, fejs ok 10 sec sačekam, messenger ok.

Prve 2 godine bio  je cool sad sa ažuriranjima app sa google play zadnje trza dosta, a i radi ekrana bih na veći i sa barem 2GB RAM/8GB pohrane.

Kamera HD 3,2mpx zadnja, 0,8mpx prednja isto služile 2015.-2017. za pokoju fotku no sad bih i to na više!!!

Mislio sam na neki iPhone5 ili 5s pa polovni sa manje više svom opremom u dobrome stanju 9/10.

THXX

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

A koji je budzet? Ima sada kineza koji nisu iz 2012 kao sto je iphone 5, a rade sve instantno :)

12 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

800-900 KN

Prednosti su čim veći zaslon, ne treba kaljeno staklo, više RAM-a, dvije kamere s time da ona za selfie ne mora bit više od HD 3.2 Mpx, i zadnja minimalno 5 Mpx poželjno 8 Mpx.

Da mi traje barem tri-četiri god..

Pohrana manje bitna, baterija samo da je jača od 1850 mAh jer mi ovu na Mean It proguta Wifi u samo 5 sati 1600 mAh

8 godina
neaktivan
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
Xtr Zodiac kaže...

800-900 KN 

Prednosti su čim veći zaslon, ne treba kaljeno staklo, više RAM-a, dvije kamere s time da ona za selfie ne mora bit više od HD 3.2 Mpx, i zadnja minimalno 5 Mpx poželjno 8 Mpx.

Da mi traje barem tri-četiri god..

Pohrana manje bitna, baterija samo da je jača od 1850 mAh jer mi ovu na Mean It proguta Wifi u samo 5 sati 1600 mAh

 Tvoji zahtjevi nisu bas teski priznajem. Pogledaj na njuskalu xiaomije, iako iskreno savjetovao bi ti note 4x zbog toga sto si rekao da ti sto duze traje, a mislim da nije puno dati 1000kn pa si miran tih par godina. 

12 godina
neaktivan
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
Xtr Zodiac kaže...

800-900 KN

Prednosti su čim veći zaslon, ne treba kaljeno staklo, više RAM-a, dvije kamere s time da ona za selfie ne mora bit više od HD 3.2 Mpx, i zadnja minimalno 5 Mpx poželjno 8 Mpx.

Da mi traje barem tri-četiri god..

Pohrana manje bitna, baterija samo da je jača od 1850 mAh jer mi ovu na Mean It proguta Wifi u samo 5 sati 1600 mAh

 https://www.aliexpress.com/store/product/Original-Xiaomi-Redmi-Note-4X-4-X-Mobile-Phone-3GB-RAM-16GB-ROM-Snapdragon-625-Octa/311331_32812362809.html?spm=2114.12010612.0.0.906b7370n3k8pH

 

I vise od onoga sta trebas !

Xiaomi kolekcija- http://en.miui.com/thread-506495-1-1.html
12 godina
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

Hvala puno! Bacit ću oko na njuškalo i ako ne nađem idem na onu drugu opciju iz posljednjeg posta xD

Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

Dobar dan, 

 

Trebao bih savjet, kupio bih mobitel djevojci, potrošio bih do maksimalno 2000 kuna

Trenutno se dvoumim između xiaomi mi a1  i  Xiaomi Redmi 5 Plus

 

Hvala na odgovoru

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
Ma uzmi crveni A1 bit ce sretna
Moj PC  
6 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

Došao doma na vrata za 13 dana sa odabranim Shipping - DHL ova zvjerka 4GB RAM 64GB ROM crni
sada košta 2100 kn, istina bez garancije. Eto to je bio moj izbor za okvirno 2000kn

 
2 0 hvala 0
13 godina
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
Imaš godinu dana garancije, samo što se onda šalje natrag u Kinu
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
KhepriCro kaže...

Dobar dan, 

 

Trebao bih savjet, kupio bih mobitel djevojci, potrošio bih do maksimalno 2000 kuna

Trenutno se dvoumim između xiaomi mi a1  i  Xiaomi Redmi 5 Plus

 

Hvala na odgovoru

 Redmi 5 Plus ima daleko bolju bateriju, ugodniji je u ruci i ljepše izgleda.

Imam oba dva pri ruci i da opet kupujem definitivno bi išao na Redmi 5 Plus.

facebook.com/MiCroatiaFans Xiaomi MIX 6/256GB - MIUI Super Moderator
8 godina
neaktivan
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

Evo info za druge, uzeo Xiaomi Mi A1 preko Honorbuy-a, platio u utorak navečer, danas popodne stiglo, znači ni tri dana čekanja na isporuku. :)

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
U ponedjeljak oko 10 sati sam kupio A1 sa talijanskog skladišta Geekbuyinga. U utorak u 13 sati je bio u mojim rukama u Zagrebu.
Već sam prije kupio par mobitela s tog skladišta i došli su da 2-4 dana. Ovak brzo još nikad od nikog...
13 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

2 felicija

 

Sto nisi kao sav normalan svijet uzeo verziju od 6gb

Nisam ni znao da ima od 4gb ???

Poruka je uređivana zadnji put pet 9.2.2018 20:28 (16OR).
11 godina
neaktivan
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

@

Moguće da i nisam normalan, ali lova je bila točno 2000kn

k tome osoba kojoj je namijenjen važna je muzika pa sam dodao slušalice,

važna joj je i kamera koja je ista i u ovoj verziji, igre jače od sudoka neće igrati

pa eto moje mišljenje je da 4 GB RAM-a sasvim dovoljno, a sve mi se čini da

sada ugrađuju jedan keks za sve, tipa SSD-a, pa linux kakav je, koristi sve što mu

ponudiš samo da ima dovoljnu Read & Write brzinu.

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
felicija kaže...

@

Moguće da i nisam normalan, ali lova je bila točno 2000kn

k tome osoba kojoj je namijenjen važna je muzika pa sam dodao slušalice,

važna joj je i kamera koja je ista i u ovoj verziji, igre jače od sudoka neće igrati

pa eto moje mišljenje je da 4 GB RAM-a sasvim dovoljno, a sve mi se čini da

sada ugrađuju jedan keks za sve, tipa SSD-a, pa linux kakav je, koristi sve što mu

ponudiš samo da ima dovoljnu Read & Write brzinu.

bit ce da nisi :P

ne znam ali ispada da nisi znao sta kupujes

jer ''normalni'' model od 6gb kosta identicno 309 tj 319 dolara sa slusalicama + dostava ofc

https://www.aliexpress.com/store/product/Original-Xiaomi-Mi-Note-3-Mobile-Phone-Snapdragon-660-6GB-RAM-64GB-ROM-5-5-Four/311331_32830621907.html?spm=2114.12010615.0.0.30fe76fflBWTlI

 

daleko od toga da 4GB nije dovoljno, ali steta sto nisi uzeo kak spada sa 6gb pa da zvjerka bude zvjerka :P

Poruka je uređivana zadnji put pet 9.2.2018 22:38 (16OR).
10 godina
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

Ako se kupi mob sa official Global romom,OTA update,npr.ovaj:

 

https://www.honorbuy.com/1315-xiaomi-redmi-5-plus-32gb-official-global-version-smartphone-black.html

 

znaci li to da neću imat softverskih za**bevanja u vidu otključavanja bootloadera,naknadnih flešanja roma i sl?

 

Tražim što jednostavniju opciju zbog nedostatka znanja o istom.

HZV
 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
Samo bi mu bio napola prazan rom bezveze, nikad nisam napunio 3gb kamoli 4gb..... Što onda reći na 6gb.
11 godina
neaktivan
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
Gogy7 kaže...
Samo bi mu bio napola prazan rom bezveze, nikad nisam napunio 3gb kamoli 4gb..... Što onda reći na 6gb.

 RAM*

13 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
Gogy7 kaže...
Samo bi mu bio napola prazan rom bezveze, nikad nisam napunio 3gb kamoli 4gb..... Što onda reći na 6gb.

 Ne brini ti, vidit ces u buducnosti kako ce dobro tih 2 gb doc a cijena uredaja je ionako ista za 4 i 6 gb verzijuv. stoga zasto za iste pare kupit slabiji

11 godina
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

Dvoumim se izmedju dva mobitela - Redmi 5x i A1 (4/64)

Naviknuo sam se i dugo koristim MIUI i sasvim sam zadovoljan s njim do sad. Isplati li se prelazak na Android One?

Poruka je uređivana zadnji put sub 10.2.2018 12:18 (H3rc0).
 
0 0 hvala 0
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: eBay, AliExpress, carinjenje - Česta pitanja, Banggood.com, Gearbest.com
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice