Nasljednik K800i?

poruka: 47
|
čitano: 12.838
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
Nasljednik K800i?

Skupo sam ga platio prije dosta vremena, ali ne žalim niti jedne kune, jer me mobitel oduševio kvalitetom i pouzdanošću. Treba mi novi za drugi broj pa me zanima koji SE model je nasljednik te linije?

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Nasljednik K800i?
naxeem kaže...

Skupo sam ga platio prije dosta vremena, ali ne žalim niti jedne kune, jer me mobitel oduševio kvalitetom i pouzdanošću. Treba mi novi za drugi broj pa me zanima koji SE model je nasljednik te linije?

 k810?
Don't worry Cartman. There are no stupid answers, just stupid people.
16 godina
neaktivan
offline
RE: Nasljednik K800i?
naxeem kaže...

Skupo sam ga platio prije dosta vremena, ali ne žalim niti jedne kune, jer me mobitel oduševio kvalitetom i pouzdanošću. Treba mi novi za drugi broj pa me zanima koji SE model je nasljednik te linije?

Moljac kaže...
 k810?
 To je identičan mobitel u drugom kućištu.
Poruka je uređivana zadnji put ned 17.5.2009 9:47 (kompotko).
16 godina
neaktivan
offline
RE: Nasljednik K800i?

Ne to; 810 je rebrandani 800 s mrvicu izmjena. Zanima me novi mob, ali u istoj razini kvalitete.

16 godina
neaktivan
offline
RE: Nasljednik K800i?
kompotko kaže...
naxeem kaže...

Skupo sam ga platio prije dosta vremena, ali ne žalim niti jedne kune, jer me mobitel oduševio kvalitetom i pouzdanošću. Treba mi novi za drugi broj pa me zanima koji SE model je nasljednik te linije?

 jest nasljednik ali ne valja ništa, tužna istina jest da sony ericsson nije napravio pošten mobitel poslije K800, K810 je isti samo su promenjene tipke, K850 je solidan samo su tipke jako tvrde i oni senzori odu nakon što padne ka kise na njih, C905 ima velikih problema sa software-om iako je najbolji od ovih "nasljednika" k800

evo osobno predlažem ovaj uređaj
C'est la vie
Poruka je uređivana zadnji put ned 17.5.2009 9:55 (leo_819).
16 godina
offline
Nasljednik K800i?

K850 mada je i on polako već star.

 

Probaj sa nekom C serijom, koja je sad serija fotomobitela umjesto K serije.

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Nasljednik K800i?

Zašto misliš da ne valja ništa?

 

C905 je cijenom kao Xperia X1 pa ga ni ne razmatram u slučaju tako visoke cifre...

15 godina
neaktivan
offline
Nasljednik K800i?

definitivno c905

Kupujem igračkice iz kinder jajeta!!!
Moj PC  
1 2 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
Nasljednik K800i?

i ja sam ga kupio ima puno vremena, samo rijeci hvale, kamera je tako kvalitetna da je jedva nokia n95 s 5mp bolja

King of the South!
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Nasljednik K800i?
c0x0x kaže...

definitivno c905

 je C905 je odlican ima 8 megapiskelnu kameru,smile shuuter,zkroz je kompatibilan sa youtubeom i tako to
Program vlade stane na stranicu formata A4 :P
16 godina
neaktivan
offline
RE: Nasljednik K800i?
naxeem kaže...

Zašto misliš da ne valja ništa?

 

C905 je cijenom kao Xperia X1 pa ga ni ne razmatram u slučaju tako visoke cifre...

 prvo zbog kamere koja je očajna, pretanak je za moj ukus (nemojte se smijati), kvaliteta izrade nije na nivou, ekran je preeeemali, ali ima ga James Bond Namigiva
C'est la vie
15 godina
neaktivan
offline
RE: Nasljednik K800i?
Jebasu123 kaže...
c0x0x kaže...

definitivno c905

 je C905 je odlican ima 8 megapiskelnu kameru,smile shuuter,zkroz je kompatibilan sa youtubeom i tako to
 a di je wlan gps .......
Kupujem igračkice iz kinder jajeta!!!
15 godina
neaktivan
offline
RE: Nasljednik K800i?
c0x0x kaže...
Jebasu123 kaže...
c0x0x kaže...

definitivno c905

 je C905 je odlican ima 8 megapiskelnu kameru,smile shuuter,zkroz je kompatibilan sa youtubeom i tako to
 a di je wlan gps .......
 pa ima i to al sam zaboravio napisatNeodlučan
Program vlade stane na stranicu formata A4 :P
15 godina
neaktivan
offline
RE: Nasljednik K800i?
Jebasu123 kaže...
c0x0x kaže...
Jebasu123 kaže...
c0x0x kaže...

definitivno c905

 je C905 je odlican ima 8 megapiskelnu kameru,smile shuuter,zkroz je kompatibilan sa youtubeom i tako to
 a di je wlan gps .......
 pa ima i to al sam zaboravio napisatNeodlučan
 pa to je najvažnije barem za mene
Kupujem igračkice iz kinder jajeta!!!
16 godina
neaktivan
offline
Nasljednik K800i?

X1 je 200kn skuplji, ne vidim zašto kupiti C905 u tom slučaju?

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Nasljednik K800i?
naxeem kaže...

X1 je 200kn skuplji, ne vidim zašto kupiti C905 u tom slučaju?

 i to što kažes al ima 3.2 MP kameru al zato ima Touch screen i windows mobileSmijeh,također wlan i to sve meni bi bilo teško odlucit ipak mislim da bih uzeo xperiu posto nikad nisam imo mob sa touch screenom
Program vlade stane na stranicu formata A4 :P
15 godina
neaktivan
offline
RE: Nasljednik K800i?
naxeem kaže...

X1 je 200kn skuplji, ne vidim zašto kupiti C905 u tom slučaju?

 x1 nema nikakve veze s k800 jer nije isti os i ima TS
Kupujem igračkice iz kinder jajeta!!!
16 godina
offline
Nasljednik K800i?

Imao sam K850i. Mob je po meni tip top, jos da ima wlan bio bi milina. Sto se tice njegovog polovicnog touchscreena-to je macji kasalj, imao sam taj mob 1 god i u tu godinu dana, jednom sa promjenio touch-osjetljivu foliju koja kosta 40 kn i dalje je mob radio ko podmazana puska. Znam da je taj mob imao problema - softwerskog u prvim primjercima, kasnije se taj bug ispravio. Dok C902 je totalno isti mob, reko bi cak malo slabiji sto se tice kvalitete slike jer nije imao xenon bljeskalicu, ali mu je zato kuciste bilo masivno. Druga zamjerka na c902 mi je sto ima premali display. X1 nisam kupio, ali sam se cijeli dan igrao s njim i po meni je to mob koji zasluzuje samo najbolje rijeci hvale. Da X1 ne valja reci ce samo mrzitelji Sonya i oni freakovi koji traze najmanju gresku jer im je neki drugi mob favorit.

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Nasljednik K800i?

C702 STO POSTO

 
1 0 hvala 0
16 godina
online
RE: Nasljednik K800i?
ili c902 ili k850..... jedino ako razmisljas o x1 onda nemoj uzet taj wm uredaj..ima htc bolju ponudu....
eXtreme overclocker
16 godina
neaktivan
offline
RE: Nasljednik K800i?
c0x0x kaže...
naxeem kaže...

X1 je 200kn skuplji, ne vidim zašto kupiti C905 u tom slučaju?

 x1 nema nikakve veze s k800 jer nije isti os i ima TS
Ma znam to. Ja samo kažem da za cijenu C905 mogu uzeti X1 pa 905 otpada, a "više megapiksela" mi ne znači ništa jer je i moj fotić s 3mpx bolji od toga s 8 (bitan je objektiv, a ionako premali čim na mobitelima ne može konkurirati nikakvom aparatu).
benko kaže...
ili c902 ili k850..... jedino ako razmisljas o x1 onda nemoj uzet taj wm uredaj..ima htc bolju ponudu....
WM je meni super; koristio sam HP-ov mob s WM i jako interesantan je. Istina, HTC HD je bolji, ali i dosta skuplji, a nemam namjeru na telefon dati novac za jedno dobro računalo. X1 ako i uzimam (a skup je) imam sa znatnim popustom.
Poruka je uređivana zadnji put ned 17.5.2009 12:19 (naxeem).
16 godina
neaktivan
offline
Nasljednik K800i?

C902 nemoj uzimati, lošiji je od k800. K800 sam imao dvije godine, prošli tjedan sam produžio ugovor i uzeo C902 i razočarao se. Taj mob nema veze sa Cybershot brandom. Naspram k800 kamera je lošija i po danu i po noći, pravi zrnaste slike, a od photo led po noći nema nikakve pomoći. Ima onaj light senzor, koji više smeta nego što koristi. To je fashion telefon sa cybershot oznakom s kojom nema veze. Pravi nasljednik je K850, te novi C905.

 

Tako da sam C902 proslijedio djevojci, a ja se vratio na k800.

Plin je za kuhanje, dizel je za traktore, a benzin je za aute!
Poruka je uređivana zadnji put ned 17.5.2009 13:52 (Joka).
 
0 0 hvala 0
16 godina
online
RE: Nasljednik K800i?
naxeem kaže...
c0x0x kaže...
naxeem kaže...

X1 je 200kn skuplji, ne vidim zašto kupiti C905 u tom slučaju?

 x1 nema nikakve veze s k800 jer nije isti os i ima TS
Ma znam to. Ja samo kažem da za cijenu C905 mogu uzeti X1 pa 905 otpada, a "više megapiksela" mi ne znači ništa jer je i moj fotić s 3mpx bolji od toga s 8 (bitan je objektiv, a ionako premali čim na mobitelima ne može konkurirati nikakvom aparatu).
benko kaže...
ili c902 ili k850..... jedino ako razmisljas o x1 onda nemoj uzet taj wm uredaj..ima htc bolju ponudu....
WM je meni super; koristio sam HP-ov mob s WM i jako interesantan je. Istina, HTC HD je bolji, ali i dosta skuplji, a nemam namjeru na telefon dati novac za jedno dobro računalo. X1 ako i uzimam (a skup je) imam sa znatnim popustom.
 odi rade na touch pro/pro2 ipak je kvalitetniji tocuh screen a i touch flo 3d je predobar ;)
eXtreme overclocker
Poruka je uređivana zadnji put ned 17.5.2009 14:03 (benko).
15 godina
neaktivan
offline
RE: Nasljednik K800i?
benko kaže...
naxeem kaže...
c0x0x kaže...
naxeem kaže...

X1 je 200kn skuplji, ne vidim zašto kupiti C905 u tom slučaju?

 x1 nema nikakve veze s k800 jer nije isti os i ima TS
Ma znam to. Ja samo kažem da za cijenu C905 mogu uzeti X1 pa 905 otpada, a "više megapiksela" mi ne znači ništa jer je i moj fotić s 3mpx bolji od toga s 8 (bitan je objektiv, a ionako premali čim na mobitelima ne može konkurirati nikakvom aparatu).
benko kaže...
ili c902 ili k850..... jedino ako razmisljas o x1 onda nemoj uzet taj wm uredaj..ima htc bolju ponudu....
WM je meni super; koristio sam HP-ov mob s WM i jako interesantan je. Istina, HTC HD je bolji, ali i dosta skuplji, a nemam namjeru na telefon dati novac za jedno dobro računalo. X1 ako i uzimam (a skup je) imam sa znatnim popustom.
 odi rade na touch pro/pro2 ipak je kvalitetniji tocuh screen a i touch flo 3d je predobar ;)
 odi radije na iphone ako smo kod TS
Kupujem igračkice iz kinder jajeta!!!
16 godina
online
RE: Nasljednik K800i?
benko kaže...
ili c902 ili k850..... jedino ako razmisljas o x1 onda nemoj uzet taj wm uredaj..ima htc bolju ponudu....
WM je meni super; koristio sam HP-ov mob s WM i jako interesantan je. Istina, HTC HD je bolji, ali i dosta skuplji, a nemam namjeru na telefon dati novac za jedno dobro računalo. X1 ako i uzimam (a skup je) imam sa znatnim popustom.
 odi rade na touch pro/pro2 ipak je kvalitetniji tocuh screen a i touch flo 3d je predobar ;)
 odi radije na iphone ako smo kod TS
 ni slucajno......
eXtreme overclocker
16 godina
neaktivan
offline
RE: Nasljednik K800i?
c0x0x kaže...
 odi radije na iphone ako smo kod TS
 odlutali ste totalno od nasljednika K800, + iPhone košta previše s obzirom na ono što nudi jedan HTC recimo
C'est la vie
15 godina
neaktivan
offline
RE: Nasljednik K800i?
leo_819 kaže...
c0x0x kaže...
 odi radije na iphone ako smo kod TS
 odlutali ste totalno od nasljednika K800, + iPhone košta previše s obzirom na ono što nudi jedan HTC recimo
 ja ga u oglasu kupio zapakiranog novog 3g za samo 2000 kn s 2 g garancije
Kupujem igračkice iz kinder jajeta!!!
Poruka je uređivana zadnji put ned 17.5.2009 14:28 (c0x0x).
16 godina
neaktivan
offline
Nasljednik K800i?

S obzirom na ono što nudi i iPhone i HTC (bilo koji), svi oni koštaju previše, jer za istu cijenu mogu kupiti notebook. Nema teorije da na TELEFON dam 4-5 tisuća kuna.:)

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Nasljednik K800i?
naxeem kaže...

S obzirom na ono što nudi i iPhone i HTC (bilo koji), svi oni koštaju previše, jer za istu cijenu mogu kupiti notebook. Nema teorije da na TELEFON dam 4-5 tisuća kuna.:)

 a za SE se može netbook
Kupujem igračkice iz kinder jajeta!!!
16 godina
neaktivan
offline
Nasljednik K800i?

Možda c702i. Klasičan izgled kao i k800i,ima čak i gps, a i ne košta previše.

Moj PC  
1 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice