Nokia 5800 problem

poruka: 151
|
čitano: 62.461
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
RE: Nokia 5800 problem
RPG vs TENK kaže...

meni je mobile puno brža i ugodnija za surfanje

Moguće da je i brža (kratko sam koristio mini, dok još nije mobile izašla).

Neznam sad uspoređuješ li mini 4.2 s mobile-om ili mini 5, jer mini 5 izgleda identično i sve je isto kao i u mobile 10 beta (1), samo nema flash...

Poruka je uređivana zadnji put sri 30.12.2009 15:05 (DamageHigh).
14 godina
neaktivan
offline
RE: Nokia 5800 problem
DamageHigh kaže...
RPG vs TENK kaže...

meni je mobile puno brža i ugodnija za surfanje

Moguće da je i brža (kratko sam koristio mini, dok još nije mobile izašla).

Neznam sad uspoređuješ li mini 4.2 s mobile-om ili mini 5, jer mini 5 izgleda identično i sve je isto kao i u mobile 10 beta (1), samo nema flash...

ja na svome SE C905 koristim mini 5 i mini 4.2, mogu reci da su ok ali je vjerovatno bolja ta mobile:)

nije vazno ciljati u metu,nego metati u cilj :)
16 godina
neaktivan
offline
RE: Nokia 5800 problem
stevan94 kaže...
Džimba kaže...

Zna li netko postoji li i gdje se može skinuti adobe flash player za symbiane?

ja sam proguglao ali mi se cini da nista od tog nije to,nasao sam neki ali za starije verzije symbiana

evo imas ovdje neki flash player ali nije adobe....

Added:June 5, 2002Updated:September 19, 2006???????????
14 godina
neaktivan
offline
RE: Nokia 5800 problem
logic kaže...
stevan94 kaže...
Džimba kaže...

Zna li netko postoji li i gdje se može skinuti adobe flash player za symbiane?

ja sam proguglao ali mi se cini da nista od tog nije to,nasao sam neki ali za starije verzije symbiana

evo imas ovdje neki flash player ali nije adobe....

Added:June 5, 2002Updated:September 19, 2006???????????

auu.....sry....sada cu napraviti edit

nije vazno ciljati u metu,nego metati u cilj :)
16 godina
offline
RE: Nokia 5800 problem
DamageHigh kaže...
RPG vs TENK kaže...

meni je mobile puno brža i ugodnija za surfanje

Moguće da je i brža (kratko sam koristio mini, dok još nije mobile izašla).

Neznam sad uspoređuješ li mini 4.2 s mobile-om ili mini 5, jer mini 5 izgleda identično i sve je isto kao i u mobile 10 beta (1), samo nema flash...

Opera mini je za obicne mobitele.

Opera mobile je prilagodjena za smartphone uredaje sa touch screenom.

Puno je ugodnija i fluidnija i ima vise funkcija.

Ima Speed dial za stranice (top screen) i surfanje sa tabovima sto je meni odlicna stvar.

- Psiho246
14 godina
offline
RE: Nokia 5800 problem
Psiho246 kaže...
DamageHigh kaže...
RPG vs TENK kaže...

Opera mini je za obicne mobitele.

Opera mobile je prilagodjena za smartphone uredaje sa touch screenom.

Puno je ugodnija i fluidnija i ima vise funkcija.

Ima Speed dial za stranice (top screen) i surfanje sa tabovima sto je meni odlicna stvar.

Ima i mini Belji se

16 godina
offline
RE: Nokia 5800 problem
DamageHigh kaže...
Psiho246 kaže...
DamageHigh kaže...
RPG vs TENK kaže...

Opera mini je za obicne mobitele.

Opera mobile je prilagodjena za smartphone uredaje sa touch screenom.

Puno je ugodnija i fluidnija i ima vise funkcija.

Ima Speed dial za stranice (top screen) i surfanje sa tabovima sto je meni odlicna stvar.

Ima i mini Belji se

Imam instaliranu i mini i nisam primjetio tu opciju.

- Psiho246
14 godina
neaktivan
offline
RE: Nokia 5800 problem
Psiho246 kaže...

Imam instaliranu i mini i nisam primjetio tu opciju.

koju? 4.2 ili operu mini 5 beta? mini 5 beta ima navedene opcije,ja sam koristio to sa vise tabova;)

nije vazno ciljati u metu,nego metati u cilj :)
14 godina
neaktivan
offline
Nokia 5800 problem

Možete li mi reći koliko vam traje baterija? Meni traje 2 dana, a koristim ga samo za pozive i poruke kojih nema puno! Isključila sam vibraciju, ne slušam muziku, ne gledam filmiće, ne idem na internet, samo da bi ga testirala koliko će trajati, ali i dalje samo 2 dana!  Mobitel mi je star mjesec dana! Nosila sam ga na servis, komentar servisa je: baterija se brzo prazni, programski ažuriran, test ok, veza ok, potrošnja ok! Nakon servisa mi traje 2 i pol dana! Osmijeh Jel imao tko ovakvih problema?

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
RE: Nokia 5800 problem
Nokia&ja kaže...

Možete li mi reći koliko vam traje baterija? Meni traje 2 dana, a koristim ga samo za pozive i poruke kojih nema puno! Isključila sam vibraciju, ne slušam muziku, ne gledam filmiće, ne idem na internet, samo da bi ga testirala koliko će trajati, ali i dalje samo 2 dana!  Mobitel mi je star mjesec dana! Nosila sam ga na servis, komentar servisa je: baterija se brzo prazni, programski ažuriran, test ok, veza ok, potrošnja ok! Nakon servisa mi traje 2 i pol dana! Osmijeh Jel imao tko ovakvih problema?

Nije to nikakav problem...mob ima ogroman ekran koji treba puno energije..mob ustvari ima dosta dobru bateriju...takvo je kavo je, ili prihvati ili kupi novi mob..=)

15 godina
neaktivan
offline
Nokia 5800 problem

danas pogledo zombieland na mabu i baterija mi ostala puna 

čudno

Neznam di se ide za to .
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Nokia 5800 problem
RPG vs TENK kaže...

danas pogledo zombieland na mabu i baterija mi ostala puna 

čudno

?

Pa ja kad sam išao na maturalac pogledao 2 filma i slušao još muziku na slušalice koji sat.

MSN - drazen016@net.hr , e-mail novi - drazen018@email.t-com.hr
14 godina
offline
RE: Nokia 5800 problem
RPG vs TENK kaže...

danas pogledo zombieland na mabu i baterija mi ostala puna 

čudno

To je zato što onaj nokiin indikator baterije nevalja ništa..kad ti ode jedna crtica, baterija ti je već ispod 50%, a ostale crtice se spuštaju preebrzo. Probaj (kad ti se makne prva crtica) samo restartat mob i 2 ćeš izgubit (1 najmanje)...

14 godina
neaktivan
offline
RE: Nokia 5800 problem

Ne bi mi bilo čudno da prijateljici koja ga ima od 2.mj. traje 4 dana a razgovara puno više od mene i prijatelja koji ga ima od 10.mj.njemu traje do 4 dana, on sluša muziku na njemu!Mršti se

14 godina
offline
RE: Nokia 5800 problem
Nokia&ja kaže...

Ne bi mi bilo čudno da prijateljici koja ga ima od 2.mj. traje 4 dana a razgovara puno više od mene i prijatelja koji ga ima od 10.mj.njemu traje do 4 dana, on sluša muziku na njemu!Mršti se

Provjeri bluetooth, provjeri je li ti stavljeno automatsko skeniranje wlana, ako ne koristiš 3G, isključi ga, smanji svjetlinu ekrana kolko god možeš a da još normalno izgleda i nemoj gasit mob (da bi ušparala bateriju) jer pri njegovom paljenju odlazi dosta energije, pa te izađe gore nego da je to cijelo vrijeme dok je bio isključen radio. Ako nešto od ovoga neznaš kako reci šta želiš pa ću ti objasnit da sad tu bibliju ne pišem kako se sve radi...Namigiva

14 godina
neaktivan
offline
RE: Nokia 5800 problem

Bluetooth i 3G su mi isključeni, svjetlina ekrana mi je smanjena, samo ne znam za ovo automatsko skeniranje wlana pa molim pomoć!

15 godina
protjeran
offline
RE: Nokia 5800 problem

wlan čarobnjak-opcije-postavke-prikaži dostup. WLAN-a stavi na Nikad

Pala bomba u rodilište. Sad ima duplo više djece. /////// Vrijeme je relativan pojam. Zavisi sa koje strane WC-a se nalaziš.
15 godina
offline
Nokia 5800 problem

Pozdrav. Imam problam da mi se mobitel ponekad smrzne kad me netko zove, ja se mogu javit na poziv, ali mi ekran ostane u stanju prije nego sam prihvatio poziv, ovo se nedogađa samo sa orginalnom temom.

EVE Online, Win7 run w/o problems, ponosan vlasnik Nokie 5800XM
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
RE: Nokia 5800 problem
tomek.75 kaže...

Pozdrav. Imam problam da mi se mobitel ponekad smrzne kad me netko zove, ja se mogu javit na poziv, ali mi ekran ostane u stanju prije nego sam prihvatio poziv, ovo se nedogađa samo sa orginalnom temom.

Vjerojatno ti je onda ta tema loša.... Ostavi original temu, ionako je s njom mobitel najbrži. Ako nisi upgradeaj mob na najnoviji software

Pala bomba u rodilište. Sad ima duplo više djece. /////// Vrijeme je relativan pojam. Zavisi sa koje strane WC-a se nalaziš.
Poruka je uređivana zadnji put ned 3.1.2010 11:21 (APazinjan).
15 godina
offline
RE: Nokia 5800 problem

Mobitel je upgradean, a problem se javlja kod svih tema koje su bile postavljene par dana. Neznam jel ima veze kaj su instalirane na karticu, a ne na mobitel.

EVE Online, Win7 run w/o problems, ponosan vlasnik Nokie 5800XM
15 godina
protjeran
offline
RE: Nokia 5800 problem
tomek.75 kaže...

Mobitel je upgradean, a problem se javlja kod svih tema koje su bile postavljene par dana. Neznam jel ima veze kaj su instalirane na karticu, a ne na mobitel.

I ja tako instaliram i sve radi...

Pala bomba u rodilište. Sad ima duplo više djece. /////// Vrijeme je relativan pojam. Zavisi sa koje strane WC-a se nalaziš.
15 godina
offline
RE: Nokia 5800 problem
APazinjan kaže...
tomek.75 kaže...

Mobitel je upgradean, a problem se javlja kod svih tema koje su bile postavljene par dana. Neznam jel ima veze kaj su instalirane na karticu, a ne na mobitel.

I ja tako instaliram i sve radi...

  Jel mi možeš dati link od kuda skidaš teme i koja ti je verzija FWa.

EVE Online, Win7 run w/o problems, ponosan vlasnik Nokie 5800XM
14 godina
offline
RE: Nokia 5800 problem
tomek.75 kaže...
APazinjan kaže...
tomek.75 kaže...

Mobitel je upgradean, a problem se javlja kod svih tema koje su bile postavljene par dana. Neznam jel ima veze kaj su instalirane na karticu, a ne na mobitel.

I ja tako instaliram i sve radi...

  Jel mi možeš dati link od kuda skidaš teme i koja ti je verzija FWa.

Evo da ti ja odgovorim...

Koristim originalnu temu samo black (imam plavi mob), ali skidao sam teme za zedge.net i sve je radilo ok.

Moja verzija firmware-a je 31.0.008, iako ima neka novija (31.2.008..tak neš)..ali meni radi sve kako treba..

15 godina
protjeran
offline
RE: Nokia 5800 problem
tomek.75 kaže...
APazinjan kaže...
tomek.75 kaže...

Mobitel je upgradean, a problem se javlja kod svih tema koje su bile postavljene par dana. Neznam jel ima veze kaj su instalirane na karticu, a ne na mobitel.

I ja tako instaliram i sve radi...

  Jel mi možeš dati link od kuda skidaš teme i koja ti je verzija FWa.

Imam verziju 31.0.008

teme skidam odavde

Pala bomba u rodilište. Sad ima duplo više djece. /////// Vrijeme je relativan pojam. Zavisi sa koje strane WC-a se nalaziš.
15 godina
offline
RE: Nokia 5800 problem

Isti FW i istu stranicu ja koristim. Za sada od kada sam instalirao temu na mobitel a ne na karticu sve radi ok.

EVE Online, Win7 run w/o problems, ponosan vlasnik Nokie 5800XM
Poruka je uređivana zadnji put ned 3.1.2010 22:37 (tomek.75).
16 godina
neaktivan
offline
RE: Nokia 5800 problem

Onda ti kartica nije u redu. Moralo bi raditi i sa kartice.

14 godina
offline
RE: Nokia 5800 problem
tomek.75 kaže...

Isti FW i istu stranicu ja koristim. Za sada od kada sam instalirao temu na mobitel a ne na karticu sve radi ok.

 

logic kaže...

Onda ti kartica nije u redu. Moralo bi raditi i sa kartice.

Da, kartica ti nevalja...napravi backup podataka i format i to bi trebalo riješit problem..

15 godina
neaktivan
offline
Nokia 5800 problem

ja imam najnoviji FW i sve teme rade sasvim oko njih oko 200

Neznam di se ide za to .
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Nokia 5800 problem

Kartica formatirana teme na mobitelu ali opet problem ostaje isti, mislim da je problem sa sensorom za blizinu jer kad pritisnem odgovori i stavim mobitel uz uho ekran se smrzne, ako malo pričekam da se ekran promjeni kad je poziv prihvačen onda je sve ok.

EVE Online, Win7, 5800XM, eRepublik.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
RE: Nokia 5800 problem
tomek.75 kaže...

Kartica formatirana teme na mobitelu ali opet problem ostaje isti, mislim da je problem sa sensorom za blizinu jer kad pritisnem odgovori i stavim mobitel uz uho ekran se smrzne, ako malo pričekam da se ekran promjeni kad je poziv prihvačen onda je sve ok.

Nije problem sa senzorom, nego OS-om. Probaj reinstall (upgrade firmware, ali ostat će ti isti kao i do sada)...

Ako to ne riješi problem, onda je problem hardware-ske prirode, ali sumnjam da je nešto pokvareno...

EDIT: Probaj prije reinstalla napravit soft reset (*#7370#), a ako to ne pomogne probaj hard reset (zelena, crvena i tipka od kamere čim pri paljenju osjetiš vibraciju, i te tipke držiš dok nešto ne bude (xD), ne sjećam se sad točno, ali skužit ćeš kad se napravio hard reset). Prije naravno napravi BACKUP.

Poruka je uređivana zadnji put čet 7.1.2010 12:44 (DamageHigh).
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice