Nokia 5800 problem

poruka: 151
|
čitano: 62.456
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
odjavljen
offline
RE: Nokia 5800 problem
logic kaže...

Pa i ja mislim tako al nisam probao. Mislim da komp preko 5800 ne moze na net preko wifi iz istog razloga. Ne vjerujem da bi se mob preko WiFi prijavio kao modem tako da i ta opcija otpada. Jedina mogucnost po meni je pc-bluetooth-5800.

 

Evo sad probah i mob se urednopoveze u ad hoc mrezu sa lapom. Na lapu u bridge povezana wifi i lan mreza i preko lana lap ide na net. E sad je vjerovatno negdje do podesavanja na mobu ili lapu jer pirjavljuje nema odgovora mreznog prolaza ako za def gateway stavim router, wifi od lapa ili ip od bridge-a. E sad cisto probe radi me interesuje sta se stavlja pod gateway kad se to radi sa dva lapa?

Zašto ne bi pokušao ICS (share-anje neta) na laptopu umjesto bridge-a? To bi trebalo radit.

 

MasterOfDisaster kaže...

Pitanje:

Imam Nokiu 5800XM T-Mobile, bila mi je na servisu, nebitno radi čega al sve je izbrisano i stavljen zadnji software i sada hrpu igrica i programa koje sam imao na kartici ne vrijede ništa jel ih ne vidim (tj. neću ih vidjeti - nisam karticu ni stavio u mob). E ja bi karticu formatirao, al dolazimo do mog problema, a to je kada sam karticu stavio u adapter da je formatiram na kompu, komp mi prikaže karticu ali u RAW formatu tj. da nije formatirana ????????????????

Nadalje kada ju stavim formatirat on stavi kapacitet kartice da je 512 byta WTF, a kartica je od 8GB koju sam dobio uz mob. Šta se tu dešava. Ništa mi nije jasno. Ovo sam probao na laptopu koji ima u sebi čitač kartica i na OS Windows XP SP3.

Molim hitno pomoć.

Možda ti ne podržava laptop HC kartice. Zašto je ne bi u mobitelu formatirao (to je i preporučivo)?

U životu ne postoje pobjednici, samo preživjeli.
Poruka je uređivana zadnji put pet 4.6.2010 22:22 (MrBlc).
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice