Pixel 2 i Pixel XL 2

poruka: 422
|
čitano: 97.461
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
7 godina
offline
Re: Pixel 2 i Pixel XL 2
Evo da se i ja pridružim pixel timu. Danas kupio, sve u svemu prezadovoljan za sada ovo je totalno druga razina naspram Samsung i ostalih što sam koristio u razini fluidnosti a kamera odlična. Cijena preodlicna 580 € novi zapakirani plus Google home mini, i njihova ona textil maskica. Kupljen preko oglasnika u DE.
 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Pixel 2 i Pixel XL 2
robert993 kaže...
Evo da se i ja pridružim pixel timu. Danas kupio, sve u svemu prezadovoljan za sada ovo je totalno druga razina naspram Samsung i ostalih što sam koristio u razini fluidnosti a kamera odlična. Cijena preodlicna 580 € novi zapakirani plus Google home mini, i njihova ona textil maskica. Kupljen preko oglasnika u DE.

 

 

Koji si uzeo, mali ili XL?

 

 

7 godina
offline
Re: Pixel 2 i Pixel XL 2
Xl verzija. Ici na Android P beta ili ne? Koji savjet imate?
 
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Pixel 2 i Pixel XL 2
Xl verzija. Ici na Android P beta ili ne? Koji savjet imate?
 
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Pixel 2 i Pixel XL 2
Xl verzija. Ici na Android P beta ili ne? Koji savjet imate?
 
0 0 hvala 0
15 godina
online
Re: Pixel 2 i Pixel XL 2
Da
Da
Da
10 godina
offline
Re: Pixel 2 i Pixel XL 2
robert993 kaže...
Xl verzija. Ici na Android P beta ili ne? Koji savjet imate?

 Ja sam stavio Android P i nikakvih problema nemam, sve radi savrseno i vizualno je daleko ljepse od Android Orea.

7 godina
offline
Re: Pixel 2 i Pixel XL 2
Super je Android P, puno ljepše izgleda od Oreo verzije.

Može neka preporuka za file manager?
 
0 0 hvala 0
9 godina
odjavljen
offline
Re: Pixel 2 i Pixel XL 2
A jel ta beta kasnije automatski postane official ili? Jel moguće vratit na oreo ako bude problema?
 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Pixel 2 i Pixel XL 2
Doci ce ti OTA kada bude official kao sto je neki dan bio update ove bete, a za vratiti se na Oreo je malo slozeniji postupak iako ja ne vidim niti jedan razlog zasto bi to netko napravio.
 
0 0 hvala 1
12 godina
neaktivan
offline
Re: Pixel 2 i Pixel XL 2
kbenzema kaže...
A jel ta beta kasnije automatski postane official ili? Jel moguće vratit na oreo ako bude problema?

 Ja sam se vratio na Oreo za 5min.

ocean77 kaže...
Doci ce ti OTA kada bude official kao sto je neki dan bio update ove bete, a za vratiti se na Oreo je malo slozeniji postupak iako ja ne vidim niti jedan razlog zasto bi to netko napravio.

 Ja sam se vratio na Oreo jer mi određene poslovne aplikacije nisu radile i Pixel Luncher se rušio. Jebi ga, morao sam se vratit. Čekam update aplikacija i onda ponovno idem na P.

10 godina
offline
Re: Pixel 2 i Pixel XL 2
Ja nisam imao nikakva rusenja app,sve radi savršeno... možda koristiš neke specifične app s kojima se ja nisam susreo.

Kako si se vratio na Oreo za 5 min?
Poruka je uređivana zadnji put čet 28.6.2018 10:35 (ocean77).
 
0 0 hvala 0
13 godina
odjavljen
offline
Pixel 2 i Pixel XL 2

Ja sam se isto vratio na Oreo, P mi je bio prenestabilan. 

 

Vratis se lako, napravis flash preko cmd-a doslovno u 5min, ali trebas skinuti neke fajlove. Ako se ne snades javi pa cu ti naci na xda

 
1 0 hvala 1
12 godina
offline
Pixel 2 i Pixel XL 2

Najbolje uz ovu skriptu

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Pixel 2 i Pixel XL 2
robert993 kaže...
Super je Android P, puno ljepše izgleda od Oreo verzije.

Može neka preporuka za file manager?

 https://labs.xda-developers.com/store/app/com.mixplorer

Ako ne to, onda Solid explorer s Play store-a

9 godina
odjavljen
offline
Re: Pixel 2 i Pixel XL 2
Instalirao P betu, zasad neću radit hard reset dok ne vidim ima li kakvih problema s aplikacijama. Notification bar izgleda bolje, ono na oreu mi je preloše. Task manager također bolji. Općenito lijepo radi, na prvu fluidnije nego oreo, al prerano je za dojmove, koristim tek par sati.
 
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Pixel 2 i Pixel XL 2
kbenzema kaže...
Gmail mi radi oke, al Hotmail zeza, probat ću maknut account pa opet dodat. Kaj se tiče transfer files, to bi na prošlim mob jednom namjestio i svaki idući put bi bilo sve u redu, dok tu moram stalno namještat.

Tako je, ja sam jednom morao to odabrati i sad svaki put kad spojim mob s laptopom odmah mogu prebacivati stvari

12 godina
neaktivan
offline
Re: Pixel 2 i Pixel XL 2
ocean77 kaže...
Ja nisam imao nikakva rusenja app,sve radi savršeno... možda koristiš neke specifične app s kojima se ja nisam susreo.

Kako si se vratio na Oreo za 5 min?
bender_007 kaže...

Najbolje uz ovu skriptu

Ma kakve skripte...

 

Prijaviš se sa svojim e-mailom na google gdje si se prijavio i za skidanje bete, i samo tamo betu otkažeš. I nakon 1-2sek dobiješ nadogradnju softwarea na stabilnu verziju tj 8.1.

 

To je sve trajalo 5min.

13 godina
odjavljen
offline
Re: Pixel 2 i Pixel XL 2
R36 kaže...

Ma kakve skripte...

 

Prijaviš se sa svojim e-mailom na google gdje si se prijavio i za skidanje bete, i samo tamo betu otkažeš. I nakon 1-2sek dobiješ nadogradnju softwarea na stabilnu verziju tj 8.1.

 

To je sve trajalo 5min.

Istina, ali tako je najlakse izazvati probleme i komplikacije, najbolje je cisti flash i instalacija 

12 godina
neaktivan
offline
Re: Pixel 2 i Pixel XL 2
MARKOZD15 kaže...
R36 kaže...

Ma kakve skripte...

 

Prijaviš se sa svojim e-mailom na google gdje si se prijavio i za skidanje bete, i samo tamo betu otkažeš. I nakon 1-2sek dobiješ nadogradnju softwarea na stabilnu verziju tj 8.1.

 

To je sve trajalo 5min.

Istina, ali tako je najlakse izazvati probleme i komplikacije, najbolje je cisti flash i instalacija 

Ne kužim te i ne vidim razlog zašto bi se stvorili problemi i komplikacije. Misliš da bi Google napravio tako loš povratak s bete na 8.1. za korisnike koji ne znaju što je cisti flash. Google je to toliko pojednostavio da svatko imalo pismen može instalirat betu i vratit se na 8.1.

 

Mob sam napravi hard restart kad se vračaš s bete na 8.1.

13 godina
odjavljen
offline
Pixel 2 i Pixel XL 2

Zato sto se meni povratak sa bete na official Oreo na taj nacin malo zakomplicirao, kako? Usporio se mob i nije radio brzo kao inace, cisti flash je rijesio problem.

 

To je kao da radis OTA update sa 7.1 na 8.0, dese se problemi nekada ako nije flash na cisto

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Pixel 2 i Pixel XL 2
MARKOZD15 kaže...

Zato sto se meni povratak sa bete na official Oreo na taj nacin malo zakomplicirao, kako? Usporio se mob i nije radio brzo kao inace, cisti flash je rijesio problem.

 

To je kao da radis OTA update sa 7.1 na 8.0, dese se problemi nekada ako nije flash na cisto

Evo meni sve radi bez problema.

 

A gle zna se dogodit kao i tebi, ali to je iznimka.

13 godina
odjavljen
offline
Re: Pixel 2 i Pixel XL 2
R36 kaže...

Evo meni sve radi bez problema.

 

A gle zna se dogodit kao i tebi, ali to je iznimka.

A gle, cisto preporucam ljudima da ti naprave da izbjegnu probleme, ne znaci da ce se dogoditi. Cak sam razmisljao da mi Android P nije bas najbolje radio bas iz razloga jer nisam napravia clean install. 

10 godina
offline
Pixel 2 i Pixel XL 2

Evo sto mi napise kada odem otkazati.

Ne vidim razlog zasto bi bilo problema ako se na ovaj nacin radi kako je R36 napisao.

Znaci brisu se svi podaci i ide stabilna verzija Orea.

Poruka je uređivana zadnji put pet 29.6.2018 10:47 (ocean77).
 
0 0 hvala 0
13 godina
odjavljen
offline
Re: Pixel 2 i Pixel XL 2
ocean77 kaže...

Evo sto mi napise kada odem otkazati.

Ne vidim razlog zasto bi bilo problema ako se na ovaj nacin radi kako je R36 napisao.

Znaci brisu se svi podaci i ide stabilna verzija Orea.

To je onda nesto novo, jer ja kad sam imao P i vratio se na Oreo meni se nista nije izbrisalo, vjerojatno su dodatno to ubacili, sad je to isto kao clean install

12 godina
neaktivan
offline
Re: Pixel 2 i Pixel XL 2
ocean77 kaže...

Evo sto mi napise kada odem otkazati.

Ne vidim razlog zasto bi bilo problema ako se na ovaj nacin radi kako je R36 napisao.

Znaci brisu se svi podaci i ide stabilna verzija Orea.

 Da, slažem se.

MARKOZD15 kaže...
ocean77 kaže...

Evo sto mi napise kada odem otkazati.

Ne vidim razlog zasto bi bilo problema ako se na ovaj nacin radi kako je R36 napisao.

Znaci brisu se svi podaci i ide stabilna verzija Orea.

To je onda nesto novo, jer ja kad sam imao P i vratio se na Oreo meni se nista nije izbrisalo, vjerojatno su dodatno to ubacili, sad je to isto kao clean install

 Meni se sve izbrisalo što sam i napisao.

12 godina
offline
Pixel 2 i Pixel XL 2

Jel ima netko tko je voljan mijenjati ili ima viška Pixel 2 za Pixel 1 + PC ili neka kombinacija? :D

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Pixel 2 i Pixel XL 2

Ja se necu vracati na Oreo jer nemam nikakvih problema na P.

Izgubio bih geste koje sada stalno koristim, dizajn na Oreu mi je puno losiji, nema ni postotka baterije na AOD...puno ima sitnih poboljsanja na Androidu P kojih se nisam spreman odreci.

 

 

 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Pixel 2 i Pixel XL 2
Jel tko zna kakvo je ovo pakiranje bez ičega... (slim box)? Ovo neki fake, ili...?

https://www.njuskalo.hr/ostali-mobiteli/google-pixel-xl-2-oglas-25826567
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Pixel 2 i Pixel XL 2

Vjerojatno kad se dobije zamjenski - mislim da ovaj ovdje ima isto to

 
1 0 hvala 1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice