Pomoć pri odabiru mobitela izdvojena tema

poruka: 38.015
|
čitano: 10.943.903
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Ne radi bolje. Svaki Samsung počne štekat nakon pol godine. UI im je koma po tom pitanju. Ja više nisam klinac da gledam šarenilo nego gledam pouzdanost. 5 banki je tu a ti si daleko od toga. Trebalo je imat prvi s ikonama u boji ericsson t68. A taj sam ja onda imao. Danas svaki klinac i svaka baba ima ikone u boji. A posebno samsunge ima svaka baba.
 
0 2 hvala 0
12 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Pričaš za samsung šarenilo a EMUI je 10x gori nepregledniji i konvuldiraniji od njega. Molim te, dosta si rekao...

 

@mrgud1 izvana je redmi note 5 sa svim troškovima 1200kn best buy definitivni

Hearthstone: Maks0806#2960
Poruka je uređivana zadnji put sri 27.6.2018 13:55 (maks0806).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Treba se naučit. Stvar navike. Ti si dovoljno napisao da je P20 bolji
od Honora 20 koji tek izlazi dogodine. S time si pokazao svoje znanje. Prije ste gurali nokiu sad gurate samsung. Prozirni ste.
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Napravio sam jedan tipfeler i sada sam neadekvatan za raspravu? Koga ja guram? Nokiu? Gdje!? Samsung po kojem stalno kenjam i koje ne želim iz osobnih razloga koristiti!

Tako je, OSOBNIH! Pročitajte dobro tu riječ jer govorim objektivno prednosti konkretnog modela Samsunga, i svaku prednost sam naveo posebno, a vi iz OSOBNIH razloga gurate huawei pred nos drugih, a kao argument samo imate "bolji je" ili "naviknuo sam na emui" i slično u tome rodu.

 

Sramota da dječurlija poput mene mora duplo starijima od sebe poput Vas objašnjavati ovakve stvari, LP 

Hearthstone: Maks0806#2960
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Jel itko zna ima li Xperia XA2 WiFi na 5 Ghz? 

Na gsm areni pise da nema, dok u nekim recenzijama kazu da ima.

Pa ako je netko ima ili zna pouzdano nek se javi.

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Ja trenutno koristim samsung galaxy A5 2017 i nemogu ništa loše reći o sowftveru,experiance 9.0 na Oreu radi brzo i fluidno možda zato jer imam pogašeno pola servisa i koristim par aplikacija.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
odjavljen
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Oldy kaže...
Ne radi bolje. Svaki Samsung počne štekat nakon pol godine. UI im je koma po tom pitanju. Ja više nisam klinac da gledam šarenilo nego gledam pouzdanost. 5 banki je tu a ti si daleko od toga. Trebalo je imat prvi s ikonama u boji ericsson t68. A taj sam ja onda imao. Danas svaki klinac i svaka baba ima ikone u boji. A posebno samsunge ima svaka baba.

Sam sebi kontru bacas, ako vec gledas pouzdanost onda uzmi Pixela, nesto od HTC-a ili OP6, jer Huawei nema veze sa pouzdanoscu

14 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Dobro. Meni je pouzdan. Nemam problema s huaweijem.
Tebi kad dođe opet neka firma na svjetcki broj jedan. Ti nastavi s hvaljenjem. Tada ćeš samsung ionako zaboravit čim izgubi prvo mjesto. Kužim spiku prestar sam.
 
0 0 hvala 0
13 godina
odjavljen
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Oldy kaže...
Dobro. Meni je pouzdan. Nemam problema s huaweijem.
Tebi kad dođe opet neka firma na svjetcki broj jedan. Ti nastavi s hvaljenjem. Tada ćeš samsung ionako zaboravit čim izgubi prvo mjesto. Kužim spiku prestar sam.

Super ;) 

14 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
mrgud1 kaže...

Pozdrav,

molim vas za pomoć. Trebam mobitel, samo surfanje, slušanje muzike (mora imati ulaz za slušalice), pozivi i to je to. Najbitnije je da je što veći ekran i izdržljiva baterija.

Gledam ove Xiaomi uređaje ali ih je toliko da se ne mogu odlučiti koji je bolji izbor.

Ako može prijedlog u rangu do 1000 kn, i u rangu do 1300 kn ako  se za dodatnih 200-300 kn može kupiti bitno bolji uređaj.

Zahvaljujem i pozdrav

 Zaboravio napisati da u obzir dolazi samo kupnja kod nas u trgovini pa ako može pomoć.

Hvala

12 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela

Onda redmi 5 plus

Hearthstone: Maks0806#2960
14 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Tražim mob za mamu koja koristi Samsung S4 dosta dugo i vrijeme je za zamjenu i sad u moru modela ne mogu dokučiti što uzeti.

Budžet je 1400-1600 a gledao sam malo Huawei P smart, Samsung J6, J7, A5. Uzimao bi novi u dućanu, mama nije zahtjevni korisnik ali ide na Youtube, fejs i fotka pomalo. Ona je navikla na Samsung ali mi je rekla da ne bi bio problem nekaj drugo sad imati za promjenu. Modeli sa 16 gb mi nisu privlačni jer se brzo napune glupostima  već 32 gb. Ako netko zna negdje gdje ima neki dobar deal sada nek viče

 

thug life... R.I.P. Marco Simoncelli
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela

https://neutrinomobile.hr/xiaomi-redmi-5-plus-dual-3-32gb-black-global.html

https://neutrinomobile.hr/xiaomi-mi-5x-4-32gb-dual-lte-gold.html

 

dva komada od mene :)

preporucio bih ti jer imaju jacu graficku od ovih kojih si naveo, a sve ostalo je tu negdje

6 godina
neaktivan
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Da li neko ima Xiaomi Redmi Note 5 4/64 i da li se isplati updejtat softver na neki 9.5?

 
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Gdje da kupim foliju/kaljeno staklo za xiaomi redmi note 5 4/64? Nisam nigdje u hr ducanima našao...(Hitno treba :) )

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Arci5 kaže...

Gdje da kupim foliju/kaljeno staklo za xiaomi redmi note 5 4/64? Nisam nigdje u hr ducanima našao...(Hitno treba :) )

 

Neutrinomobile ili njuškalo. Ako ne, onda izvana

Hearthstone: Maks0806#2960
6 godina
neaktivan
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Na neutrino ima za pro verziju a ja imam običnu sa 4gb Rama...pa nzm dal ce bit dobra ta folija od proa

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela

Isto je

 

Ček imaš redmi 5+ ili redmi note 5?

U prijevodu, imaš li dvojnu kameru iza i s625 procesor?

Ako imaš, isti je kao i taj RN5 pro

Hearthstone: Maks0806#2960
Poruka je uređivana zadnji put pet 29.6.2018 18:21 (maks0806).
6 godina
neaktivan
offline
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Prijedlog mobitela u budzetu od 1000-1500kn za prosjecnog zenskog korisnika (fejs, instagram, ponekad koja slika i slicno). Jedini uvjet da se narucuje iz Hrvatske. Zahvaljujem.

 
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
monsieur kaže...

Prijedlog mobitela u budzetu od 1000-1500kn za prosjecnog zenskog korisnika (fejs, instagram, ponekad koja slika i slicno). Jedini uvjet da se narucuje iz Hrvatske. Zahvaljujem.

 Huawei p smart, xiaomi redmi note 5, xiaomi redmi 5+, nokia 6... Što god od toga uzmeš dobro je za te novce.

6 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
monsieur kaže...

Prijedlog mobitela u budzetu od 1000-1500kn za prosjecnog zenskog korisnika (fejs, instagram, ponekad koja slika i slicno). Jedini uvjet da se narucuje iz Hrvatske. Zahvaljujem.

 Huawei p smart, xiaomi redmi note 5, xiaomi redmi 5+, nokia 6... Što god od toga uzmeš dobro je za te novce.

11 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Prednost dajemo kameri.

9 Samsung s7 edge
0 iPhone 6s
 
0 0 hvala 0
13 godina
odjavljen
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
anelko kaže...

Prednost dajemo kameri.

S7e and not even close sto se kamere tice

5 godina
neaktivan
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Pozdrav ekipa!

Na njuskalu sam našao Samsung S7 za oko 1800 kuna, pa me zanima ima li možda neka druga opcija za te novce koju bi možda preporučili?

Samo android me zanima, dobra kamera je plus i da ekran nije veći od 6' iako je i to na granici prevelikog za mene.
Najveći prioritet je brzina i baterija, da mi što dulje traje i ne postane prespor s vremenom.

Hvala unaprijed!


 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
evertrying kaže...

Pozdrav ekipa!

Na njuskalu sam našao Samsung S7 za oko 1800 kuna, pa me zanima ima li možda neka druga opcija za te novce koju bi možda preporučili?

Samo android me zanima, dobra kamera je plus i da ekran nije veći od 6' iako je i to na granici prevelikog za mene.
Najveći prioritet je brzina i baterija, da mi što dulje traje i ne postane prespor s vremenom.

Hvala unaprijed!


 Xiaomi Redmi Note 5. Miui brže radi na njemu nego touchwiz na S7, kamera je skroz dobra, mada je na S7 nešto bolja, ali ne puno i ovisi od situacije do situacije. 

Baterija je 4k mah i štedljivi, jaki procesor, uglavnom, savršen izbor, a još novi uređaj, a ne ishabani stari 2 godine. (Možda je očuvan, ali ćeš ga puniti 2x dnevno dok Note 5 jednom u 2 dana) 

 

U Linksu je 1900kn 64/4gb verzija, njuškalo je cca 1600-1700, online trgovina od 1150 za 32/3 model, iz njemačke sa brzom dostavom i garancijom 24mj je 210 eura sa dostavom i bez carine.

Hearthstone: Maks0806#2960
Poruka je uređivana zadnji put sri 4.7.2018 10:11 (maks0806).
5 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela

Koliko vidim, Redmi nema nfc, a to koristim za neke aplikacije i potrebe, pa ako se ne odlučim nekako prilagoditi, ima li neki možda drugi prijedlog?

Hvala puno!

12 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
evertrying kaže...

Koliko vidim, Redmi nema nfc, a to koristim za neke aplikacije i potrebe, pa ako se ne odlučim nekako prilagoditi, ima li neki možda drugi prijedlog?

Hvala puno!

  Xiaomi Mi note 3. Ima nfc, nešto bolju kameru, jači procesor, ali malo manju bateriju koja je i dalje odlična. Na zadnjem updateu radi fantastično. U tom cjenovnom rangu je

Hearthstone: Maks0806#2960
14 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
maks0806 kaže...

Onda redmi 5 plus

 Da li je bolji izbor redmi 5 plus ili Moto G5S plus? Moto je skuplji nekih 70 kn.

12 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
mrgud1 kaže...
maks0806 kaže...

Onda redmi 5 plus

 Da li je bolji izbor redmi 5 plus ili Moto G5S plus? Moto je skuplji nekih 70 kn.

 Veoma slični, redmi ima puno bolju bateriju i bolju kameru. Ostalo stvar ukusa

Hearthstone: Maks0806#2960
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice