Povezivanje mobitel - tv

poruka: 13
|
čitano: 6.713
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
8 godina
neaktivan
offline
Povezivanje mobitel - tv

Mene zanima dali mogu i kako povezat svoj mobitel (Samsung Galaxy S6 Edge+) sa TV-om?! Kakav mi kabel treba?

Poruka je uređivana zadnji put čet 24.11.2016 20:52 (Rai).
 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Povezivanje mobitel - tv

Jel mi može netko pomoć molim vas?

 
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Povezivanje mobitel - tv
Nisam nikad pokusaval al mislim da se moze sa mhl adapterom.. A sad za kaj mislis koristit... Ak imas smart tv ne treba ti kabel, ak nemas, ima chromecast i slicni, samo kak to radi..
8 godina
neaktivan
offline
Re: Povezivanje mobitel - tv
blackeagle29 kaže...
Nisam nikad pokusaval al mislim da se moze sa mhl adapterom.. A sad za kaj mislis koristit... Ak imas smart tv ne treba ti kabel, ak nemas, ima chromecast i slicni, samo kak to radi..

 da mogu npr. gledat youtube i sve kaj imam na mobu. neznam dal je za to dobar neki hdmi kabel ili mi treba nešto drugo?

7 godina
neaktivan
offline
Re: Povezivanje mobitel - tv
Kupi chromecast
8 godina
neaktivan
offline
Povezivanje mobitel - tv

znači ja bi htio da ono šta mi ima na ekranu moba, da bude na ekranu telke. konkretno imam neke aplikacije na mobu preko kojih mogu gledat sportske utakmice uživo, pa bi htio to prebacit na veći ekran, tj. telku..

 
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Povezivanje mobitel - tv
A ovisi kolki ti je budzet, jeftinija varijanta je spojit sa mhl adapterom na hdmi, a skuplja kupit chromecast pa se bezicno spoji.. Po meni bolje od chromecasta je kupit neki android tv box za $50+- i na njega instalirat te iste aplikacije, mob ti nije opterecen tolko ko da stalno streamas nes, a ovo ti je stalno spojeno na tv :)
 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Povezivanje mobitel - tv
Rai kaže...
blackeagle29 kaže...
Nisam nikad pokusaval al mislim da se moze sa mhl adapterom.. A sad za kaj mislis koristit... Ak imas smart tv ne treba ti kabel, ak nemas, ima chromecast i slicni, samo kak to radi..

 da mogu npr. gledat youtube i sve kaj imam na mobu. neznam dal je za to dobar neki hdmi kabel ili mi treba nešto drugo?

 S6 ne podržava mhl, tj. ne moš dobit video output priko kabela. Koji tv imaš?

8 godina
neaktivan
offline
Re: Povezivanje mobitel - tv
om-prat kaže...
Rai kaže...
blackeagle29 kaže...
Nisam nikad pokusaval al mislim da se moze sa mhl adapterom.. A sad za kaj mislis koristit... Ak imas smart tv ne treba ti kabel, ak nemas, ima chromecast i slicni, samo kak to radi..

 da mogu npr. gledat youtube i sve kaj imam na mobu. neznam dal je za to dobar neki hdmi kabel ili mi treba nešto drugo?

 S6 ne podržava mhl, tj. ne moš dobit video output priko kabela. Koji tv imaš?

 Neznam točno Grunding, LCD je. Ima hdmi ulaze i usb ulaze vidio sam.

10 godina
offline
Re: Povezivanje mobitel - tv
Rai kaže...
om-prat kaže...
Rai kaže...
blackeagle29 kaže...
Nisam nikad pokusaval al mislim da se moze sa mhl adapterom.. A sad za kaj mislis koristit... Ak imas smart tv ne treba ti kabel, ak nemas, ima chromecast i slicni, samo kak to radi..

 da mogu npr. gledat youtube i sve kaj imam na mobu. neznam dal je za to dobar neki hdmi kabel ili mi treba nešto drugo?

 S6 ne podržava mhl, tj. ne moš dobit video output priko kabela. Koji tv imaš?

 Neznam točno Grunding, LCD je. Ima hdmi ulaze i usb ulaze vidio sam.

 A slušaj ako je smart bacit ćeš novce. Ugl mhl nije opcija, chromecast možda je ako ti te tvoje aplikacije podržavaju cast(to ćeš tribat vidit). Van toga imaš miracast stickove(nešto jeftinije od chromecasta) koji zrcale ekran (- je kašnjenje slike) ili kako je kolega predložija android box koji je možda najbolja opcija(nije puno skuplji od chromecasta a daleko veće mogućnosti).

8 godina
neaktivan
offline
Re: Povezivanje mobitel - tv
om-prat kaže...
Rai kaže...
om-prat kaže...
Rai kaže...
blackeagle29 kaže...
Nisam nikad pokusaval al mislim da se moze sa mhl adapterom.. A sad za kaj mislis koristit... Ak imas smart tv ne treba ti kabel, ak nemas, ima chromecast i slicni, samo kak to radi..

 da mogu npr. gledat youtube i sve kaj imam na mobu. neznam dal je za to dobar neki hdmi kabel ili mi treba nešto drugo?

 S6 ne podržava mhl, tj. ne moš dobit video output priko kabela. Koji tv imaš?

 Neznam točno Grunding, LCD je. Ima hdmi ulaze i usb ulaze vidio sam.

 A slušaj ako je smart bacit ćeš novce. Ugl mhl nije opcija, chromecast možda je ako ti te tvoje aplikacije podržavaju cast(to ćeš tribat vidit). Van toga imaš miracast stickove(nešto jeftinije od chromecasta) koji zrcale ekran (- je kašnjenje slike) ili kako je kolega predložija android box koji je možda najbolja opcija(nije puno skuplji od chromecasta a daleko veće mogućnosti).

Gledam okolo, ali nemogu shvatit šta je to android box i čemu on služi?

8 godina
neaktivan
offline
Povezivanje mobitel - tv

http://www.droid.hr/kako-spojiti-android-mobitel-na-tv/

 

Tu čitam da mogu spojit sa HDMI kablom?! 

 

Sad sam skroz zbunjen...

 
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Povezivanje mobitel - tv
Rai kaže...

Gledam okolo, ali nemogu shvatit šta je to android box i čemu on služi?

 To ti je Android uređaj koji se spaja na TV, pa ga koristiš isto kao i Android mobitel, i ima još dodatnih mogućnosti.

 Imaš preporuke ovdje:

http://www.bug.hr/forum/topic/digitalna-televizija-dvb-tcs-iptv-hd-3d/android-tv-box-molim-preporuku/226428.aspx

Počinju od 20 $ pa na više, isplativa investicija.

Rai kaže...

http://www.droid.hr/kako-spojiti-android-mobitel-na-tv/

 

Tu čitam da mogu spojit sa HDMI kablom?! 

 

Sad sam skroz zbunjen...

 Kolega ti je napisao, sa S6 ne možeš, zapravo, skoro svi su napustili to, jer su se prebacili na bežično spajanje.

Kruha i igala...
Poruka je uređivana zadnji put sub 26.11.2016 19:19 (fer-de-lance).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice