Prestigio 4300

poruka: 264
|
čitano: 123.791
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
Prestigio 4300

Pozdrav,evo imam pitanje vezano uz navedeni mobitel.Kako se nosi sa igrama?Da li moze pokrenuti GTA 3 ili Gangstar Rio City of Saints?hvala 

Trazio sam po netu ali nigdje nisam nasao vezano uz performanse u igrama

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Prestigio 4300

Probao sam Temple Run na ovom telefonu i nije išao baš glatko, tako da vjerovatno ni zahtjevnije igre neće raditi kako treba...

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Prestigio 4300
srdjan3 kaže...

Probao sam Temple Run na ovom telefonu i nije išao baš glatko, tako da vjerovatno ni zahtjevnije igre neće raditi kako treba...

 

Ocito  kako kome,citao sam da je nekome glatko isao multitasking facebook i temple run u isto vrijeme i sve dobro radilo

12 godina
neaktivan
offline
Prestigio 4300

Ja sam pročitao negdje na forumu da radi glatko..a sad ovisi kako kome valjda, ali za te novce mobitela se isplati kupiti, ja sam sebi naručil jednog u Linksu.

http://ppdzarada.net #1 Forum o PPD zaradi!
 
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Prestigio 4300
sk0ls kaže...

Ja sam pročitao negdje na forumu da radi glatko..a sad ovisi kako kome valjda, ali za te novce mobitela se isplati kupiti, ja sam sebi naručil jednog u Linksu.

 

Da,mob se cini super!Glatko ide,dobar proc A9 i graficka i 4,3 incni ekran pun pogodak..S obzirom kakav mobitel imam sad,ovaj je vrh vrhova :D

Kupujem ga sutra :)

12 godina
neaktivan
offline
Prestigio 4300

Aj kad ga kupis napisi malo dojmove i to posto sam trenutnu u fazi kupnje novog moba !

Soccer <3
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Prestigio 4300
Mama ga kupila pred 2 tjedna, jako dobar mobitel za te novce, pogotovo dual sim. Ako nesto nekog zanima nek slobodno pita:) mislio sam napisat recenziju ali mi se bas neda:) Zasad jedina mana telefona je ekran, dosta je los, dao bi odprilike mu oko 250-260 dpi-a. Naspram iphona izgleda ekran dosta lose, jest da je iphone puno skuplji uredaj od ovog, al samo kazem, da se nebi sokirali sa ekranom.
Bruce Wayne: Why didn't you just kill me? Bane: Your punishment must be more severe
Moj PC  
0 0 hvala 1
12 godina
neaktivan
offline
Prestigio 4300

Jesi li probao neke malo zahtjevnije igre ?

Soccer <3
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Prestigio 4300
Jucer sam probao skinuti ovaj vice city ali ga nema na marketu, ocito da nije podrzan, evo idem sad probat skinut neke druge pa da vidimo kako ce radit. Ali sumnjam da ce gta3, ako ga uopce ima, radit bez lagga, ipak je to malo preslab mobitel. Ali mogu ti rec, kretanje po izbornicima i surfanje ide ko po loju, ostao sam ugodno iznenaden:)
Bruce Wayne: Why didn't you just kill me? Bane: Your punishment must be more severe
Moj PC  
0 0 hvala 1
12 godina
neaktivan
offline
Prestigio 4300

Aha aj kad skines javi i hvala na inf.

I ako ti se da dali bi mogao probati Temple Run ali samo ako ti se da ako ne nema veze. 

Soccer <3
Poruka je uređivana zadnji put ned 9.12.2012 20:19 (GTR bs).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Prestigio 4300
Nema problema:) skinut cu pa ti javim:)
Bruce Wayne: Why didn't you just kill me? Bane: Your punishment must be more severe
Moj PC  
0 0 hvala 1
12 godina
neaktivan
offline
Prestigio 4300

ovo je gta 3 gameplay na prestigio tabletu koji ima site karakteristike kao prestigio 4300, ali stariji procesor:

 

http://ppdzarada.net #1 Forum o PPD zaradi!
 
1 0 hvala 1
12 godina
neaktivan
offline
Prestigio 4300
Evo isprobao temple run i radi ko podmazan, bez ijednog lagga. Gta 3 nema za njega, barem ne na marketu. Reci neke free zahtjevne igre da isprobam.
Bruce Wayne: Why didn't you just kill me? Bane: Your punishment must be more severe
Moj PC  
2 0 hvala 2
12 godina
neaktivan
offline
Re: Prestigio 4300
Volvox kaže...
Evo isprobao temple run i radi ko podmazan, bez ijednog lagga. Gta 3 nema za njega, barem ne na marketu. Reci neke free zahtjevne igre da isprobam.

imama ti ja Gta 3 pa ti mogu poslati ako oces da isprobas

http://ppdzarada.net #1 Forum o PPD zaradi!
12 godina
neaktivan
offline
Re: Prestigio 4300
Nov sam u svijetu androida pa mi bas nije jasno:) Kako da mi posaljes? I kako da ja to na mobitel stavim?:D
Bruce Wayne: Why didn't you just kill me? Bane: Your punishment must be more severe
12 godina
neaktivan
offline
Re: Prestigio 4300
Volvox kaže...
Nov sam u svijetu androida pa mi bas nije jasno:) Kako da mi posaljes? I kako da ja to na mobitel stavim?:D

pošaljem ti .apk datoteku, ti je staviš na memorijsku karticu i instaliraš preko astro file menagera :D

http://ppdzarada.net #1 Forum o PPD zaradi!
12 godina
neaktivan
offline
Prestigio 4300

Hajd ako neko proba gta 3 nek kaze kak ide i da hvala za temple :D

Soccer <3
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Prestigio 4300
sk0ls kaže...
Volvox kaže...
Nov sam u svijetu androida pa mi bas nije jasno:) Kako da mi posaljes? I kako da ja to na mobitel stavim?:D

pošaljem ti .apk datoteku, ti je staviš na memorijsku karticu i instaliraš preko astro file menagera :D

 

Ajde posalji:) Jel na taj nacin mogu sve gusar igrice instaliravat na android?
Bruce Wayne: Why didn't you just kill me? Bane: Your punishment must be more severe
12 godina
neaktivan
offline
Re: Prestigio 4300
Volvox kaže...
sk0ls kaže...
Volvox kaže...
Nov sam u svijetu androida pa mi bas nije jasno:) Kako da mi posaljes? I kako da ja to na mobitel stavim?:D

pošaljem ti .apk datoteku, ti je staviš na memorijsku karticu i instaliraš preko astro file menagera :D

 

Ajde posalji:) Jel na taj nacin mogu sve gusar igrice instaliravat na android?

normalno :D za to i postoji astro file menager, skineš gusar igru s nekog torrenta il di vec i samo je stavis na memorijsku te instaliraš preko astro file menagera il nekog drugog file menagera.

 

link poslan u PM

http://ppdzarada.net #1 Forum o PPD zaradi!
15 godina
neaktivan
offline
Prestigio 4300

bok ekipa,

 

jučer sam ga kupio u tehnomarketu i to bijelog,skinu dosta programa na njega i upali sve, neke sam ostavio da rade u pozadini poput facebooka i sve radi super, jedino sto sam se razocarao puna baterija mi je trajala od 12:00 do 21:00a i nisam nesto pretjerano radio na njemu,bacio sam koju partiju Riječalice i otišao na face i to je to, kamera je vrhunska piše da je 5.0 ali ima kvalitetu 8.0 megapixela, testirao sam sa Antutu benchmark...ako nekoga nešto još zanima neka samo pita {#}

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Prestigio 4300
Volvox kaže...
sk0ls kaže...
Volvox kaže...
Nov sam u svijetu androida pa mi bas nije jasno:) Kako da mi posaljes? I kako da ja to na mobitel stavim?:D

pošaljem ti .apk datoteku, ti je staviš na memorijsku karticu i instaliraš preko astro file menagera :D

 

Ajde posalji:) Jel na taj nacin mogu sve gusar igrice instaliravat na android?

skineš si Blackmartalpha.apk, legalan je i mozes skidat preko njega SVE što se plaća {#}

Poruka je uređivana zadnji put pon 10.12.2012 15:19 (dalmata40).
12 godina
neaktivan
offline
Prestigio 4300
Evo isprobao sam gta 3. Mogu re da sam ugodno iznenaden. Radi odlicno! Bez lagganja, jest da je na low ali opet, za mob od 1500 kn ne postoji bolji izbor!:)
Bruce Wayne: Why didn't you just kill me? Bane: Your punishment must be more severe
Moj PC  
1 0 hvala 1
13 godina
offline
Re: Prestigio 4300
Volvox kaže...
Evo isprobao sam gta 3. Mogu re da sam ugodno iznenaden. Radi odlicno! Bez lagganja, jest da je na low ali opet, za mob od 1500 kn ne postoji bolji izbor!:)

Za 1500kn ne,ali za 1700kn Xperia U koja je bila na akcijama i po 1200kn

robimarko@gmail.com
12 godina
neaktivan
offline
Re: Prestigio 4300
Volvox kaže...
Evo isprobao sam gta 3. Mogu re da sam ugodno iznenaden. Radi odlicno! Bez lagganja, jest da je na low ali opet, za mob od 1500 kn ne postoji bolji izbor!:)

opa, super :D

http://ppdzarada.net #1 Forum o PPD zaradi!
12 godina
neaktivan
offline
Re: Prestigio 4300
Volvox kaže...
Evo isprobao sam gta 3. Mogu re da sam ugodno iznenaden. Radi odlicno! Bez lagganja, jest da je na low ali opet, za mob od 1500 kn ne postoji bolji izbor!:)

 

Jesi siguran da je na low?Si probao promijenit postavke pa vidjet kako radi? :)

Trebao bi onda i Vice City bez problema raditi :D

Volvox da li bi mogao testirati kako radi Gangstar Rio:City of Saints?hvala

12 godina
neaktivan
offline
Re: Prestigio 4300
trolljegeren kaže...

 

Jesi siguran da je na low?Si probao promijenit postavke pa vidjet kako radi? :)

Trebao bi onda i Vice City bez problema raditi :D

Volvox da li bi mogao testirati kako radi Gangstar Rio:City of Saints?hvala

Je na low je bilo:) nisam pokusavao ali tesko da bi radilo, ali grafika dobro izgleda i na low.

Na torrentu nema vice citya jos tako da neznam:) al da mislim da bi trebao.

Možda sutra, ali ne vjerujem, nemam bas vremena radi škole previše. Ali trebao bi radit ako radi gta:)

Bruce Wayne: Why didn't you just kill me? Bane: Your punishment must be more severe
12 godina
neaktivan
offline
Prestigio 4300

Mislim da cu kupiti ovaj mob eto hvala vam svima na inf.

Soccer <3
Moj PC  
3 0 hvala 1
12 godina
neaktivan
offline
Prestigio 4300

Ja vjerovatno sutra idem po njega,super mi se cini i ekran i moze pokretati igre sto mi dobro dode da ubijem dosadu tu i tamo,pregledan je,brz i nema stekanja sto je bitno,hvala svima jos jednom

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Prestigio 4300

uglavnom tko god da ga kupi nece pozalit,mobitel je brz i dok se surfa preko interneta , ekran se cini da nije neka kvaliteta ali je odlican IPS znaci nije obican koji se zguli, sve je super.Pohvale Prestigiu.

Moj PC  
1 1 hvala 1
15 godina
neaktivan
offline
Re: Prestigio 4300

Mobitel je toliko popularan da je prekjučer došla nova pošiljka u tehnomarketa u Splitu (10 bijelih i 10 crnih) ja sam došao predvečer i uzeo zadnjeg bijelog što bi značilo da valja i da se ne može falit ako se kupi {#}

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice