QWERTY Android

poruka: 5
|
čitano: 2.692
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
QWERTY Android

Pozdrav svima!

ovako, imam jednu dilemu koju ne znam kako riješiti. Jedan od najboljih mobitela koji sam koristio u poslovne svrhe (naglašavam - poslovne, dakle ne za igranje igara i slično) bila je Nokia E6, kako po kvaliteti izrade tako po trajanju baterije, povezivosti itd. Jedini minus bio je prokleti Symbian (Anna/Belle) koji je htjeli mi to priznati ili ne zastarjeli sustav bez softverske podrške.
Konkretno, treba mi mZaba bez koje ne mogu raditi, kao i još neke aplikacije koje ne postoje za Symbian a nema niti kvalitetnih alternativa.


Prošao sam GSM Arenu naširoko, BB-i su jedina kvalitetna opcija, ali ja trebam Android. I to nešto tipa E71/72/E6, ne otklopiva kao SE X1/X2(ako može :) )

Imate li kakvih savjeta?

Hvala!

Pismenost ne zahtjeva fizički napor! Č, ć, -ije, -je, dž i đ nisu olovni utezi!
Poruka je uređivana zadnji put čet 2.5.2013 21:57 (CrnaBitanga).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
QWERTY Android

sorry, al odkad nema mzabe za nokiu... ja sam je imao i na e71 i stara na c05 i to ona je imala c05 do pred 2 mj, tako da...

malo on... svaki android na našem tržištu sa querty tipkovnicom je miljama iza e71, pa tako vjerujem pogotovo e6...ako ti je taj qwerty neophodan, uzmi si iphone i case sa tipkovnicom...i da zašto iphone...hmm jer mi je iphone4 radio brže nego sadašnji s3, a kamo li 4s ili 5ica, nije u benchmarku sve, kao šta vidim i tebi mob služi primarno za mob, a na androidu fino moraš sve rootat mjenjat aplikacije za telefon,... da nebi čekao pol godine da ti se otvori imenik,...i naravno exdialer je neugledan pa onda odlučiš da ti je bolje da touchwizz šteka nego to{#}

Moj PC  
1 2 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: QWERTY Android
acerbis kaže...

sorry, al odkad nema mzabe za nokiu... ja sam je imao i na e71 i stara na c05 i to ona je imala c05 do pred 2 mj, tako da...

malo on... svaki android na našem tržištu sa querty tipkovnicom je miljama iza e71, pa tako vjerujem pogotovo e6...ako ti je taj qwerty neophodan, uzmi si iphone i case sa tipkovnicom...i da zašto iphone...hmm jer mi je iphone4 radio brže nego sadašnji s3, a kamo li 4s ili 5ica, nije u benchmarku sve, kao šta vidim i tebi mob služi primarno za mob, a na androidu fino moraš sve rootat mjenjat aplikacije za telefon,... da nebi čekao pol godine da ti se otvori imenik,...i naravno exdialer je neugledan pa onda odlučiš da ti je bolje da touchwizz šteka nego to{#}

mogo si jos vse gluposti napricat...

12 godina
neaktivan
offline
Re: QWERTY Android

Ja sam napisao svoj osvrt. Nisam nikakav fanboy, imam android, i imao sam ios i mogu ti reć da je za zvati,pisati poruke, mailove, face, sa lockscreena ući u kameru iphone znatno fluidniji...

koga zanima zabavljat se sa romovima, ako mu je to hobby ok, al jedino po čemu je meni s3 bolji je ekran i usb otg...

btw kaži molim te koji je android čemu na našem tržištu a da ima qwerty... raznorazni alcateli i to...

14 godina
neaktivan
offline
Re: QWERTY Android

Mislim gledaj ne zelim da se svadamo, ali ne kuzim sta si rekao da za znaci bilo kakvu upotrebu treba root, i da pobornik sam "golog" androida, znaci bez ikakve sminke i jos jedna stvar bivsi vlasnik sam iPhone-a 4...

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice