Review sitnica za smartphone

poruka: 8
|
čitano: 1.646
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
Review sitnica za smartphone

Pozdrav ljudi, evo ja sam se ovih dana odlučio na neki mali hobi. Znači snimam video uratke o jeftinim stvarima za mobitele. Danas sam objavio svoj prvi video (prvi moj video ikad na youtubeu) koji je baš onako amaterski. Da ne duljim (ko i sa videom) kupujem jeftine stvari sa raznih internet stranica (aliexpress, ebay) za razne smartphone, ne samo iphone kao i u videu, dva tri puta mjesečno će izaći neki mali video o tome. Želim od vas čuti neki pozitivan/negativan komentar za samu ideju kanala, za izgled videa i sve ostalog kao i vaše ideje. 
Evo link: 

 

P.S. Nebi htio da ovo ispadne kao neki spam. Postavit ću ovaj link samo na ovaj i još jedan forum. Nisam ni siugran jeli ovoj temi mjesto ovdje, ali eto.

 

Lijep pozdrav i ugodan dan. 

Moj PC  
6 0 hvala 2
16 godina
offline
Review sitnica za smartphone

za prvi put solidno ... manje treme drugi put, snimaj u 1080p i sa drugog kuta ako mozes

Moj PC  
4 0 hvala 1
13 godina
neaktivan
offline
Re: Review sitnica za smartphone

Nabavio sam neki tronožac pa mislim da će se kut promjeniti. Za tremu ću pokušati malo više vježbati, baš osjetim da dosta stvari što sam imao na umu nisam rekao ili sam rekao malo iskrivljeno. Hvala za podršku, cijenim to! 

13 godina
neaktivan
offline
Re: Review sitnica za smartphone
Zapali prije, opusti se 😉
 
2 0 hvala 1
13 godina
neaktivan
offline
Re: Review sitnica za smartphone

Nisam pušač, ali ima još načina . Bit će bolje drugi put 

12 godina
offline
Review sitnica za smartphone

napisi sebi govor na papir, procitaj par puta, i snimaj video, najlakse ti je tako

 

GL

I told you that Chelsea were the best team in the world, and tonight we are
 
1 0 hvala 1
13 godina
neaktivan
offline
Re: Review sitnica za smartphone
Ma kakvo pisanje, to bi tek sranje bilo... Zavrni, zamotaj, smotaj, srolaj, sfrči, sfrkni, spuši, smile 😀 Relax
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Review sitnica za smartphone

Evo nakon nekog čekanja isporuke i lijepog vremena napravio sam idući video. Naručio sam još stvari pa bi se raspored objavljivanja trebao malo zgusnut. Nadam se da ima napretka i u vašim očima.

Moj PC  
3 0 hvala 1
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice