Samsung Galaxy S+

poruka: 78
|
čitano: 18.340
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S+

Jel se isplati uzeti taj mobitel? Moci cu ga nabaviti za 400 kn uz pretplatu, vrijedi li, jel dobar? Cujem da ima Android OS v2.3.

Now you see me, now you don't :D
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S+
xXxBartmanxXx kaže...

Jel se isplati uzeti taj mobitel? Moci cu ga nabaviti za 400 kn uz pretplatu, vrijedi li, jel dobar? Cujem da ima Android OS v2.3.

Isplati se, vrijedi, dobar je..{#}

da dolazi sa 2.3 androidom. {#}

 

 

33 Isplati se! :P
0 Nee! :P
Poruka je uređivana zadnji put ned 11.12.2011 17:39 (mario1990).
12 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S+

puno hvala :) za bozic ga kupujem :D

Now you see me, now you don't :D
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S+

još jedno pitanje: jel ima Samsung Galaxy Mini Android 2.3? Jer se još malo dvoumim između ta 2 ovisno kolko ću novaca skupiti. :)

Now you see me, now you don't :D
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S+
xXxBartmanxXx kaže...

puno hvala :) za bozic ga kupujem :D

Gdje to kupuješ?Ako je u T-mobileu,teško.Jedino ako imaš dobru vezu ili puuuuuno sreće.

They got money for wars, but can’t feed the poor
12 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S+
ja,vrba kaže...
xXxBartmanxXx kaže...

puno hvala :) za bozic ga kupujem :D

Gdje to kupuješ?Ako je u T-mobileu,teško.Jedino ako imaš dobru vezu ili puuuuuno sreće.

Zašt ne u T-mobileu? imam pretplatu i mogu dobit za 400 kn 

Now you see me, now you don't :D
12 godina
offline
Samsung Galaxy S+

zato jer mobitela nema nigdje, ima toliko rezervacija na mob da ces ga tesko nabaviti jer ga nema

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S+
Ja imam Samsung Galaxy mini na 2.3.4, a SGS na 2.3.6
14 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S+
xXxBartmanxXx kaže...

još jedno pitanje: jel ima Samsung Galaxy Mini Android 2.3?

Ima.

12 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S+
MSN kaže...

zato jer mobitela nema nigdje, ima toliko rezervacija na mob da ces ga tesko nabaviti jer ga nema

zar je takva navala? hmm ako ga na mogu nabaviti, cu uzeti mini, duplo jeftiniji, a nije tako slabiji..

Now you see me, now you don't :D
14 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S+
xXxBartmanxXx kaže...
MSN kaže...

zato jer mobitela nema nigdje, ima toliko rezervacija na mob da ces ga tesko nabaviti jer ga nema

zar je takva navala? hmm ako ga na mogu nabaviti, cu uzeti mini, duplo jeftiniji, a nije tako slabiji..

Možda i nije navala ali ih nema.Tako sam ja u 10. mjesecu naručio Nokiu C7 pa ju nisam dočekao.Sad je žena naručila ovaj Samsung ali mislim da ga neće dobiti.

They got money for wars, but can’t feed the poor
12 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S+
ja,vrba kaže...
xXxBartmanxXx kaže...
MSN kaže...

zato jer mobitela nema nigdje, ima toliko rezervacija na mob da ces ga tesko nabaviti jer ga nema

zar je takva navala? hmm ako ga na mogu nabaviti, cu uzeti mini, duplo jeftiniji, a nije tako slabiji..

Možda i nije navala ali ih nema.Tako sam ja u 10. mjesecu naručio Nokiu C7 pa ju nisam dočekao.Sad je žena naručila ovaj Samsung ali mislim da ga neće dobiti.

a jel ima Samsung Mini-a u lageru?

Now you see me, now you don't :D
13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S+
Hehe, slabiji je dosta.
Na papiru po karakterstikama je dobar, ali mu je najveca i jedina mana ekran, premali je za ikakvo citanje ili pregledavanje po netu...
Za obranu minija, baterija je bolja nego na vecem bratu (valjda zbog manjeg ekrana, losijeg procesora...)
14 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S+
xXxBartmanxXx kaže...
zar je takva navala? hmm ako ga na mogu nabaviti, cu uzeti mini, duplo jeftiniji, a nije tako slabiji..

Najbolje da odes i vidis da li ga ima, tj da li se moze narucit.

dosta je bolji od mini-a.

12 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S+

Slabiji je, nije loš, učita dosta brzo... Baterija je ok. Za čitanje po netu, može se približiti s 2 prsta, ne? {#}

Now you see me, now you don't :D
13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S+

Može se približiti s "dva prsta" (čak i s više prstiju) (btw. multi-touch se to zove)

12 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S+

hehehe, znam {#}

Now you see me, now you don't :D
12 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S+

sad malo citam po netu, kazu da galaxy mini ima Android 2.2 a ne 2.3.. koji onda ima od toga?

Now you see me, now you don't :D
Poruka je uređivana zadnji put pon 12.12.2011 15:05 (xXxBartmanxXx).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S+

Pozdrav

 

Razmisljam o kupovini izmedju sony xperia ray i samsung galaxy plus - moze li mi neko dati savjet koji je mobitel bolji

 

koliko sam uspio vidjeti, ovaj samsungov model nema blic - ne znam da li je to neki veliki problem

 

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S+
xXxBartmanxXx kaže...

sad malo citam po netu, kazu da galaxy mini ima Android 2.2 a ne 2.3.. koji onda ima od toga?

Evo što piše na gsm areni: Android OS, v2.2 (Froyo), upgradable to v2.3 znači može se nadograditi na 2.3

mirsoni kaže...

Razmisljam o kupovini izmedju sony xperia ray i samsung galaxy plus - moze li mi neko dati savjet koji je mobitel bolji

 

koliko sam uspio vidjeti, ovaj samsungov model nema blic - ne znam da li je to neki veliki problem

 

Galaxy plus veci ekrean 4.0 ray 3.3 

ovisi da li ti treba blic? nije to problem ako ti ne treba. za ray se planira i ICS.

 

11 Samsung Galaxy Plus
3 Xperia Ray
13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S+
mario1990 kaže...
xXxBartmanxXx kaže...

sad malo citam po netu, kazu da galaxy mini ima Android 2.2 a ne 2.3.. koji onda ima od toga?

Evo što piše na gsm areni: Android OS, v2.2 (Froyo), upgradable to v2.3 znači može se nadograditi na 2.3

 

Ja imam mini-a i imam 2.3.4 službeni na njemu...

14 godina
offline
Samsung Galaxy S+

Stigo mi je mob al kaze prodavac da mi ga ne moze prodati u toj tarifi nego mora napraviti provjeru i dobiti odobrenje.Da li netko zna o cemu se tu radi?

 

 

The_God_Of_The_Gods
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S+
mihi999 kaže...

Stigo mi je mob al kaze prodavac da mi ga ne moze prodati u toj tarifi nego mora napraviti provjeru i dobiti odobrenje.Da li netko zna o cemu se tu radi?

 

 

pa pričekaj da dobije provjeru. nije li to logično?

Now you see me, now you don't :D
14 godina
offline
Samsung Galaxy S+

Da al cemu ta provjera sluzi nije mi jasno?

 

 

The_God_Of_The_Gods
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
Samsung Galaxy S+

Al nije mi jasno ovo "mobitela jednostavno nema". Kako nema, pa ako ode zaliha naruči se novo i sve 5, pa nije ovo nešta što se pravi po narudžbi, pa takve stvari idu u masovnu prodaju. Ja ga gledam da kupim, pa me zanima koliko bih čekao evo ak bi npr sad otišao u T-Centar i predbilježio se? Nekoliko dana, tjedana, mjeseci?

Dinamo živi vječno
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Samsung Galaxy S+

Prije 11 dana sam rezervirao u glavnom t-centru u OS, prije 5-6 dana rezervirao online, prije 2 dana rezervirao u drugom t-centru.

Ne nadam se previse...

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S+

Ovisi kako se gdje ulovi. Moja cura jucer uzela u Vukovaru. U manjim centrima je manje rezervacija pa se dobije.

13 godina
protjeran
offline
Samsung Galaxy S+

Jel može netko reći onaj tko je dobio preko narudžbe koliko je čekao?

 

Meni je ženska u T-Komu u Sl Brodu rekla kako više nemaju i da dolazi početkom iduće godine a šta im to znači nemam pojma. U prvom, drugom ili trećem mjesecu?

Dinamo živi vječno
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S+
Kora kaže...

Jel može netko reći onaj tko je dobio preko narudžbe koliko je čekao?

 

Meni je ženska u T-Komu u Sl Brodu rekla kako više nemaju i da dolazi početkom iduće godine a šta im to znači nemam pojma. U prvom, drugom ili trećem mjesecu?

 

Meni je danas rečeno da dolazi veća količina mobitela u 1 mjesecu :)

14 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S+

ja sam na par mjesta citao da je ovaj model cesto ima gresku, tj da dok je wifi upaljen, ode u sleep mode i nemoze se upalit dok se ponovo ne izvadi baterija i vrati natrag, takoder da se restarta sam od sebe.....dali je itko jos cuo nesto o tome?

Poruka je uređivana zadnji put sri 21.12.2011 0:15 (klinik).
 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice