Samsung Galaxy S3 pomoc zaključana tema

poruka: 56
|
čitano: 35.244
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S3 pomoc!

Imam pitanje. Kupio sam novi uredaj zapakkran. Sve. Nikad upaljen. Punio sam ga po procedurama. Bateriju srce kao lud. Za 5 sat na 0. Ponovo sam ga

napunio i pogasio sve nebitno. No opet. Cim ga otkljucam 1% mu se skine za 10ak minuta. Android os je na 14%

Android sustav 13 % i zaslon koji je na najmanjem osvjetljenju trosi cak i do 50% od baterije. Koje su intervencije ?

Moj PC  
0 0 hvala 1
11 godina
protjeran
offline
Samsung Galaxy S3 pomoc

Ako si sva 5 sata drzao upaljeni ekran, na neki nacin to je i normalno. Ja izguram skoro 6 sati screen-on...ekran mi trosi 40%, Android sustav 16%. 6 sati znaci rabiti ga prilicno intenzivno. Punim ga preko noci, iskopcam u 5/6 ujutro i onda ga ponovo stavim puniti u 23, i baterija je cesto iznad 20%. Nemam Facebook aplikaciju, imam whatsapp i push email Gmail, malo slusam mjuze i dosta na internetu, wifi ponekad, vise 3G.

SE T200-Siemens C45-Nokia 3200-LG U8180-LG U880-Nokia 6120c-Nokia 3120c-Nokia C3-01-Galaxy Fit-Xperia U-Xperia SL-SGS3 LTE
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S3 pomoc

Mogu reci da sam ga koristio intenzivno. Subwaysurf i takve stvari mjuza 3g. Samo me zanima da je to

Noormalni posto mi je prvi puta da imam neki android mobitel a pogotovo ove serije. 

Koristis li neke nacine stednje ili sve stabdardno. Kako ukljucit 2G umjesto

3 i je li sporiji internet?

11 godina
protjeran
offline
Samsung Galaxy S3 pomoc

Ako ga nisi pustao iz ruke 5 sati, onda bi rekao da je normalno. Jos zato sto prva punjenja budu uvjek malo kraceg trajanja. Tek nakon 3 punjenja, baterija dobije pravi kapacitet. Ja ne koristim nikakav energy-saver. Zadovoljan sam baterijom. 2G ti je dosta sporiji. Ne bi ti ga preporucao za internet pretrazivanje. Za whatsapp bude dovoljno.

SE T200-Siemens C45-Nokia 3200-LG U8180-LG U880-Nokia 6120c-Nokia 3120c-Nokia C3-01-Galaxy Fit-Xperia U-Xperia SL-SGS3 LTE
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S3 pomoc

OKEJ. Tek mi je 2 punjenje pa cemo vidjeti poslije 4. Ako ne bude pomaka imam li razloga za brigu?

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S3 pomoc

Neznam kako ali kod mene baterija drži 2-3 dana. Jedino kad ga baš ne ispuštam iz ruka onda izdrži samo jedan dan. Ali svakako više od 5 sati.

 

 

Dali si konfigurirao bateriju pravilno? Kad si upalio mobitel trebaš isprazniti tvorničko punjenje baterije. Dakle telefon se treba ugasiti i onda se puni do 100% bez prekidanja.

http://deridownload.comze.com/
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S3 pomoc

Ja sam isto znao potrošiti bateriju unutar 5h kad sam igrao igrica.Sve zavisi koliko i šta radiš na njemu.

 

Testiraj ovih dana pa ako prilikom normalnog korištenja potrošiš bateriju unutar jednog dana reklamiraj imaš garanciju.

 

 

14 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S3 pomoc

Obavio sam tvornicko punjenje baterije onako kako si i naveo. Pod sta se podrazumjeva normalno koristenje?

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S3 pomoc

Jesi instalirao ikakve task killere?

http://deridownload.comze.com/
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S3 pomoc
 Pod sta se podrazumjeva normalno koristenje?

 Evo ja sam ujutro u 8h imao 100% bateriju.Obavi sam nekih 7minuta razgovora,poslao 3 SMS-a jedno 10-ak puta sam se konektirao na internet od 5-10 minuta surfanja  i evo u ovom trenutku mi je baterija na 70%

 

To je neko manje više normalno korištenje.

 

 

Poruka je uređivana zadnji put sub 11.5.2013 20:52 (darijoman).
14 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S3 pomoc

Nikakve task kilere ali sam jutros prekidao neke programe tijekom rada to su chrome itd... evo sad mi je na 76% nakon 3 sata. 5 min subway surfa. 20ak min inetrneta preko wifi i  poslanih par smsova

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
protjeran
offline
Samsung Galaxy S3 pomoc

 moraš znat da ti 3g internet brutalno ždere bateriju, kada god možeš odi na wi fi (ok, to vjerojatno i radiš..).

 drugo, jako bitno: jesi ugasio push mail? koliko mailova ti sinkronizira, najbolje bi bilo da koristiš samo jedan i staviš na ručno 'dizanje'

 treće, amoled ekrani jako puno troše dok prikazuju bijelu boju. ak si mislio bit puno visit po netu, možda si prije kupnje trebao razmotriti o nekom phonu sa lcd- om!?

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S3 pomoc

Vecinom sam na WiFi

Iskljucene su mi sve sinkronizacije i imam 1 mail koji

je stalno upaljen cim se spojin na net iako sam njemu iskljucio 

sinkroniziranje. U 14 sati je oslo malo manje od 50% baterije

NA maksimalno sat vremena na smsove, internet, igrice. Ostalo vrijeme je bio na standby. Opet cudno je da tako bat srce... sad mi je zaslon 25% android os 13% android sustav 18%.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S3 pomoc

@Bellatrix

Bas me zanima kako ti izdrzi dva tri dana bat na takvom mobitelu. Jedino ako ga uopce nekoristis

Poruka je uređivana zadnji put ned 12.5.2013 8:49 (shad1eh).
15 godina
odjavljen
offline
Samsung Galaxy S3 pomoc

Ništa nam ne znači to tvoje opisivanje korištenja dok ti ne staviš neke poštene screeshotove.

Galaxy SII I9100 + 2000mah battery || 21. stoljeće, vrijeme pametnih telefona i glupih ljudi.
 
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S3 pomoc
shad1eh kaže...

Vecinom sam na WiFi

Iskljucene su mi sve sinkronizacije i imam 1 mail koji

je stalno upaljen cim se spojin na net iako sam njemu iskljucio 

sinkroniziranje. U 14 sati je oslo malo manje od 50% baterije

NA maksimalno sat vremena na smsove, internet, igrice. Ostalo vrijeme je bio na standby. Opet cudno je da tako bat srce... sad mi je zaslon 25% android os 13% android sustav 18%.

 

Samo da znaš igrice jako brzo troše bateriju.

14 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S3 pomoc

Evo slike:

 

 

Poruka je uređivana zadnji put ned 12.5.2013 10:40 (shad1eh).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S3 pomoc
shad1eh kaže...

@Bellatrix

Bas me zanima kako ti izdrzi dva tri dana bat na takvom mobitelu. Jedino ako ga uopce nekoristis

3G je uglavnom ugašen. WiFi upalim po potrebi, dakle upaljen je povremeno. Igrice ne igram zadnjih par dana.

Evo punio sam ga sinoć i punjenje je bilo završeno oko 20h a sada je baterija na 76%

 

Kad sam igrao igrice i držao wifi non-stop upaljen baterija bi izdržala tek jedan dan!

http://deridownload.comze.com/
13 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S3 pomoc

Kad ti baterija bude na 20 -25% klikni na Zaslon i uzmi SS, da vidimo koliko je bio upaljen. 

If u choose Peace be ready 4 War. If u choose Love be ready 4 Hate. If u choose Truth be prepared 4 Lies.The enemy has a job 2 do as well.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S3 pomoc
Notorious kaže...

Kad ti baterija bude na 20 -25% klikni na Zaslon i uzmi SS, da vidimo koliko je bio upaljen. 

Ok! A onaj uptime counter računa od gašenja do gašenja ili od punjenja do punjenja? Nisam se obazirao na to...

http://deridownload.comze.com/
13 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S3 pomoc
Bellatrix kaže...
Notorious kaže...

Kad ti baterija bude na 20 -25% klikni na Zaslon i uzmi SS, da vidimo koliko je bio upaljen. 

Ok! A onaj uptime counter računa od gašenja do gašenja ili od punjenja do punjenja? Nisam se obazirao na to...

 Gašenja do gašenja.

If u choose Peace be ready 4 War. If u choose Love be ready 4 Hate. If u choose Truth be prepared 4 Lies.The enemy has a job 2 do as well.
10 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S3 pomoc

treba mi hitna pomoc!! :/ ako netko nesto zna bila bi jako zahvalna... koristim s3 i dns mi je ispala na ekran koji se totalno razbio....  touch je kao i prije, dakle sve radi sasvim normalno... samo me zanima zna li netko, kako i gdje mogu popravit i koliko bi me to kostalo?? {#}

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S3 pomoc
iva-iva-iva kaže...

treba mi hitna pomoc!! :/ ako netko nesto zna bila bi jako zahvalna... koristim s3 i dns mi je ispala na ekran koji se totalno razbio....  touch je kao i prije, dakle sve radi sasvim normalno... samo me zanima zna li netko, kako i gdje mogu popravit i koliko bi me to kostalo?? {#}

 neki dan sam vidio da je netko na forumu pisao da je to radio i to mislim baš na SIII i nekih 250,00kn je naplatio mislim da se zove @Volvox forumaš nisam siguran.

Poželjno je stisnuti HVALA
15 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S3 pomoc

prikaz koristenja baterije kod mene...sinoc sam proveo dosta vremena koristeci wifi i baterija je dosla na 15% ovog trenutka..

http://deridownload.comze.com/
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
protjeran
offline
Re: Samsung Galaxy S3 pomoc
iva-iva-iva kaže...

treba mi hitna pomoc!! :/ ako netko nesto zna bila bi jako zahvalna... koristim s3 i dns mi je ispala na ekran koji se totalno razbio....  touch je kao i prije, dakle sve radi sasvim normalno... samo me zanima zna li netko, kako i gdje mogu popravit i koliko bi me to kostalo?? {#}

 

u servisu (ako imas garanciju i zelis je zadrzati) kosta cca 1500 kuna. na crnjaka mozes proci jeftinije ali gubis garanciju. za utjehu, nisi jedina.. moj susjed ga nosi tako razbijenog mjesecima...:/
10 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S3 pomoc

A vise mi se svidja opcija na crno, sam nisam sigurna tko bi mi to napravio sigurno, tj tko zna :)

12 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S3 pomoc
iva-iva-iva kaže...

A vise mi se svidja opcija na crno, sam nisam sigurna tko bi mi to napravio sigurno, tj tko zna :)

 

Pogledaj malo po servisima i pitaj za cijene.Možda netko uradi po povoljnoj cijeni.

12 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S3 pomoc
shad1eh kaže...

Evo slike:

 

 

 

Ne vidim nikakakav problem na slikama,sve normalno.

 

U početku kao što je rečeno baterija traje malo krače dok se ne razradi da tako kažem a poslije je sve OK.

 

Dakle, batreija uz normalno korištenje može izgurati nekako 2 dana.

15 godina
offline
Samsung Galaxy S3 pomoc

Ma baterija apsolutno ovisi o upotrebi. Meni na SGS3 baterija traje uglavnom jedan cijeli dan i još možda pola drugog dana. Nemam nekih problema.

No, ako upalim Ingress igru i krenem rušiti portale po gradu, baterija sa 100% padne na 0% za kakvih 3 sata dobre akcije.

Ali Ingress podrazumjeva veliko opterećenje za GPU i CPU, konstantnu 3G konekciju, konstantni GPS lock i manje više konstantno upaljen ekran. Tako da to uopće nije čudno.

I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time...
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
protjeran
offline
Samsung Galaxy S3 pomoc

Ako ne visim puno na internetu, nego standardno rabim whatsapp, i pola sata poziva dnevno, nesto muzike, email...dodjem navecer sa nekih 55%, 3 sata screen-on. Stavim ga svejedno puniti jer necu riskirati da sljedeci dan ostanem bez mobitela pred vecer. Da ga isprazim u jednom radnom danu, moram bas biti na internetu svako malo...

SE T200-Siemens C45-Nokia 3200-LG U8180-LG U880-Nokia 6120c-Nokia 3120c-Nokia C3-01-Galaxy Fit-Xperia U-Xperia SL-SGS3 LTE
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice