Sigurnosni kod

poruka: 8
|
čitano: 10.082
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
Sigurnosni kod

Dragi prijatelji molim vas pomozite mi,imam nokiu 6111 i moj sigurnosni kod je bio 111222 i koristio sam ga stalno i odjednom mi nece da prihvati,kaze greska koda.

Molim vas pomozite mi,preklinjem vas,a siguran sam da je to taj kod.

Pomoc molim,unaprijed hvala.Plač


Adis Vezir
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Sigurnosni kod
Ili ga odnesi u servis, da ti ga resetiraju ili pokušavaj srugi kod ili ostavi bateriju vani 10 dana da se izgube sve postavke (vrijeme, jezik...)
16 godina
neaktivan
offline
Sigurnosni kod

to njih trebaš nazvati i mislim da ti oni sve budu rekli, mislim te upute , al trebaš imat onu karticu na kojoj ti piše PIN,PUK,itd.


http://www.freewebs.com/horagio/
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Sigurnosni kod

Tak je, bez PUK-a definitivno nista od servisa, tj. oni ti objasne kaj treba, samo nazoves!

Imal sam i ja takav problem ali nisam znal puk!

Za 50kn imas jednostavno rjesenje, prekodiras ga!


Amd Athlon64 X2 6400+ Black Edition, Thermaltake V1, Gigabyte GA-M56S-S3, Kingmax 4x1Gb DDR2 800, Powercolor Radeon 2600xt 256Mb DDR4, Forton Blue Storm 2 500W, Seagate 250GB, Samsung 205BW 20" Widescreen, Thermaltake Armor Jr.
16 godina
offline
Sigurnosni kod

samo mi nije jasno kakve veze ima PUK broj s mobitelom......u servisu(a ovdje je slučaj  Mobis Electronis....nisam ziher da je i u BIH isto mobis), nikad nisu tražili PUK,več samo garanciju uređaja.....

a kaj se tiće ovog sigurnosnog koda,ako ga fulaš 3 puta za redom(slučajno ili namjerno)onda bi trebao mobitel ostaviti na miru cirka pola sata,i onda opet porbaj upisati sigurnosni kod,i trebalo ti bi primit(to je kao neka sigurnosna caka,i sječam se da sam to pročitao negdje u uputama ili nqa nekom forumu)(inaće mislim da imaš na nekim forumima baš takve probleme rješene....pa malo googlanja nebi škodilo)

probaj pa javi rezultate....znam da funkcionira,jer sam to namjerno probavao na svom mobitelu(isto nokia)

 

Nitko nije beskoristan.Svatko može poslužiti kao loš primjer.
Poruka je uređivana zadnji put pon 21.4.2008 22:24 (mali.ivica87).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Sigurnosni kod

molim vas pomoc, zbilja molim. Imam mobitel vec sest mjeseci (nokia c3-00), čim sam ga dobio upisao sam sigurnosni kod za tipkovnicu i sve super, sve dok se jutros ne probudim pokusam ukucati kod i kaze pogresan kod, prvo ja sebi ne vjerujem odem otvorim mjesto gdje sam ga zapisao opet ga utipkam, pogrešan kod. kako je moguće da se taj kod sam od sebe preko noći promjeni ?

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Sigurnosni kod

znali itko koji je sigurnosni kod za nokiu 2600

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Sigurnosni kod
kraka2 kaže...

znali itko koji je sigurnosni kod za nokiu 2600

Jučer sam ti napisao u drugoj temi da je defaultni za Nokije 12345 a ako nije taj onda ga je netko promjenio.

Postoje kalkulatori koji na temelju tvog IMEI coda izračunaju univerzalni ali mislim da ne vrijedi za tvoju Nokiju.

Stavi novi softver putem Nokia software updatera i vratit će ti defaultni kod (12345) samo u tom slučaju gubiš sve unutra pa je poželjno napraviti backup.

World Championships: 7, GP started: 299, GP wins: 91, Podium finishes: 155, Pole positions: 68, Fastest laps: 77, Points: 1,546
Poruka je uređivana zadnji put ned 19.8.2012 15:19 (F1-IVO).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice