Sony Xperia Z

poruka: 28
|
čitano: 19.574
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
Xperia Z problem

Jel ima tko problema s navedenim mobitelom.. primjetio sam da ne radi vibracija, procitao sam na netu da se ljudi zale na isti problem... Jel to softverski ili hardverski? 
Također jel normalno da se uređaj jako grije? Ekran se nekad ne ugasi (ista stvar mi se događala na L7).. Dao bih ga na garanciju, al baš mi se i ne čeka taj popravak :/

 

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Xperia Z

Ugasi ga normalno i opet ga upali ako nebude onda ga salji na servis druge nema.

Uzmi sve što ti život pruža jer danas si pupoljak,a sutra uvenula ruža
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Xperia Z

Nadogradnja za Sony Xperiu Z puštena u opticaj. http://www.smartphonehrvatska.com/2013/03/22/nadogradnja-za-sony-xperiu-z/

edit: evo i mali benchmark.

Poruka je uređivana zadnji put pon 25.3.2013 19:13 (spajder68).
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Xperia Z
spajder68 kaže...

Nadogradnja za Sony Xperiu Z puštena u opticaj. http://www.smartphonehrvatska.com/2013/03/22/nadogradnja-za-sony-xperiu-z/

edit: evo i mali benchmark.

 

Meni je na Z trenutno verzija 10.1.A.1.350 i pc companion mi kaže da je to zadnja. Zašto ne mogu updateati na 10.1.A.1.434 ?

Potpis!
13 godina
neaktivan
offline
Re: Xperia Z
Ezio kaže...
spajder68 kaže...

Nadogradnja za Sony Xperiu Z puštena u opticaj. http://www.smartphonehrvatska.com/2013/03/22/nadogradnja-za-sony-xperiu-z/

edit: evo i mali benchmark.

 

Meni je na Z trenutno verzija 10.1.A.1.350 i pc companion mi kaže da je to zadnja. Zašto ne mogu updateati na 10.1.A.1.434 ?

vjerovatno zato što nije dostupna za naše područje,evo ja sam stavija nebrendiranog orođiđi engleza pa isto nema nadogradnje,al sam se bar riješija onih ludosti od t-coma.

Poruka je uređivana zadnji put čet 28.3.2013 19:45 (spajder68).
11 godina
offline
Xperia Z

Na slikama i promotivnim videima mi je ovi mobitel izgleda dizajnom totalno uzasno a jos i ekran TFT. Danas sam malo prčka po njemu u Tcoma i odusevia sam se. Ekran izgleda sasvim dobro, fluidnost launchera, izvrsno lezi u ruci i dosta lagan osjecaj. Uz sve to je vodootporan!

 
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Xperia Z
Abalo kaže...

Na slikama i promotivnim videima mi je ovi mobitel izgleda dizajnom totalno uzasno a jos i ekran TFT. Danas sam malo prčka po njemu u Tcoma i odusevia sam se. Ekran izgleda sasvim dobro, fluidnost launchera, izvrsno lezi u ruci i dosta lagan osjecaj. Uz sve to je vodootporan!

Ekran nije na razini iphonea ali je čisto solidan. Za sad mi sve radi brzo a muči me jedino trajanje baterije.

Potpis!
Poruka je uređivana zadnji put čet 28.3.2013 22:49 (Ezio).
11 godina
neaktivan
offline
Xperia Z

Je li itko u Hrvatskoj na ovom forumu uspio instalirati ovaj novi update za Xperia Z preko moba ili PC Companiona? {#}

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Xperia Z

Ja sam pokušavao instalirati ali uvijek javlja da je up to date..vjerovatno ima neka fora...

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Xperia Z
fatbastard kaže...

Ja sam pokušavao instalirati ali uvijek javlja da je up to date..vjerovatno ima neka fora...

Ma i ja pokušavam svaki dan, ali isto je uvijek up to date, valjda još nije stigao kod nas. {#}

14 godina
offline
Xperia Z

Nestala mi je ikona kamere sa lockscreena koja je po defaultu bila sa desne strane sata. Kako to vratiti?

Potpis!
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Xperia Z
Imam xperiu z par dana,generalno sam zadovoljan ali imam problem s baterijom.Trosi se jako brzo,punim ga dva puta dnevno.Kad ga skinem sa punjaca u postavkama pise da je ocekivani stand by 14-16 sati ovisi kako kad.Stamina mode ne funkcionira kad ga upalim, broj ostaje isti.Po stranim forumima sam vidija da je ovo cest problem.Mislim da je to neki software bug.Ima li ko kakav savjet?
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Xperia Z

Jesi radio update? 

(̅_̅_̅(̲̲̲̲̲̅̅̅̅̅̅(̅_̅_̲̅м̲̅a̲̅я̲̅l̲̅b̲̅o̲̅r̲̅o̲̅̅ _̅_̅_̅()
14 godina
offline
Xperia Z

Dakle mobitel mi je na punjaču, sad sam nekih desetak, petnaestak minuta prčkao po walkmanu, isprobavao download info itd... i smanji se napunjenost za 1%.

mislim stvarno

zaista se nadam da će update riješiti problem

Potpis!
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Xperia Z
Ezio kaže...

Dakle mobitel mi je na punjaču, sad sam nekih desetak, petnaestak minuta prčkao po walkmanu, isprobavao download info itd... i smanji se napunjenost za 1%.

mislim stvarno

zaista se nadam da će update riješiti problem

mislim da ti to update nece rijesiti,tako je na vecini mobitela radi pregrijavanja,meni zna smanjiti svjetlinu ekrana da se baterija ne pregrijala

14 godina
offline
Re: Xperia Z
doky01akablava kaže...
Ezio kaže...

Dakle mobitel mi je na punjaču, sad sam nekih desetak, petnaestak minuta prčkao po walkmanu, isprobavao download info itd... i smanji se napunjenost za 1%.

mislim stvarno

zaista se nadam da će update riješiti problem

mislim da ti to update nece rijesiti,tako je na vecini mobitela radi pregrijavanja,meni zna smanjiti svjetlinu ekrana da se baterija ne pregrijala

 

misliš da isključi ili uspori punjenje dok se koristi? ne znam, meni je ta potrošnja definitivno pretjerana.

Potpis!
16 godina
neaktivan
offline
Re: Xperia Z

Nisam.Jeli pametno da stavljam ovi šta je izaša ili da čekam službeni od ht-a?

 

13 godina
neaktivan
offline
Re: Xperia Z

ako misliš išta radit prvo napravi svoj orginal stock firmware. tutorial tu: http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2188129 tako da se osiguraš i da u bilo kojem momentu možeš vratit na početno stanje,da se nebi izgubilo jamstvo.malo je zahebancija al kad se napravi miran si...

15 godina
offline
Re: Xperia Z

Koliko sam ja gledao po stranim forumima - potrošnja baterije je problem u softveru, iako je to full hd ekran itd. Bilo je na sonyevim forumima nekog govora da ce uskoro jos jedan quick update koji rješava njihovim riječima sve probleme i ubrzava telefon. 

GL&HF
11 godina
neaktivan
offline
Xperia Z

Uspijevate li updejtati što ovaj novi update, kod mene još ništa? {#}

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Xperia Z

evo plesnija stock germanca,jopet kasni ulaz u kameru,nisu još riješili heba ih patak.http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2216743

Poruka je uređivana zadnji put uto 2.4.2013 20:06 (spajder68).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
online
Xperia Z

Gubi li se garancija ako se otkljuca sa kodom sa ove stranice?

 

http://www.sonycodes.com/

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Xperia Z
Shaka111 kaže...

Gubi li se garancija ako se otkljuca sa kodom sa ove stranice?

 

http://www.sonycodes.com/

ne gubi ali bilo kojom modifikacijom stavljanja drugog firmwara,osim onog službbenog za tvoju regiju gubi.

10 godina
neaktivan
offline
Sony Xperia Z

ljudi moji toliko o xperia z i njezinoj vodonepropusnosti. bila u moru 10 sekundi prije toga sam provjerio brtve jesu li zatvorene i usla voda u njega i sa servisa su mi porucili:

 
To mi se dogodilo prije 10 dana kad je u splitu bilo 100 stupnjeva, da nije sunce malo olabavilo brtve oko telefona ili nesto slicno ipak je bio izlozen suncu neko vrijeme?

Poruka je uređivana zadnji put čet 27.6.2013 15:02 (Krsta).
 
0 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Re: Sony Xperia Z
Krsta kaže...

ljudi moji toliko o xperia z i njezinoj vodonepropusnosti. bila u moru 10 sekundi prije toga sam provjerio brtve jesu li zatvorene i usla voda u njega i sa servisa su mi porucili:  
To mi se dogodilo prije 10 dana kad je u splitu bilo 100 stupnjeva, da nije sunce malo olabavilo brtve oko telefona ili nesto slicno ipak je bio izlozen suncu neko vrijeme?

 

Nesmiješ u slanu vodu, čitaj uputstva.

10 godina
neaktivan
offline
Re: Sony Xperia Z

ok, koja je onda razlika između 10 sekundi slane i 30 minuta slatke vode kako deklariraju xperiu z?

15 godina
offline
Sony Xperia Z

ja sam vidio da ljudi stavljaju te xperie u more i nista im nije, tako da sigurno mu se to nije dogodilo zbog 10 sekundi mora.

Poruka je uređivana zadnji put čet 27.6.2013 16:55 (mar123).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Sony Xperia Z

Nije sigurno bilo 10 sekunda.

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice