surface phone

poruka: 11
|
čitano: 1.183
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
7 godina
neaktivan
offline
surface phone
Otvaram temu o novom smartphone-u koji je u najavi,volim windows 10 mobile i nadam se da ce opstati,momentalno posjedujem Lumia 650 i Lumia 950 i nadam se da ce se pojaviti nasljednici jer ne namjeravam iz principa bacati novce na ios a na pogled na android sam se sav preznojio od straha da bih ja to morao koristiti
 
1 0 hvala 0
11 godina
offline
surface phone

de nek ovo neko obriše

 
3 2 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: surface phone
Ko je sad taj de
 
1 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
surface phone

Posjedujem Lumiu 920 tako da sam zapeo na 8.1 verziji OS-a. Nadam se će Surface Phone na kraju ipak ugledati svjetlo dana. Obzirom na cijenu koju predviđaju za te uređaje po raznim internet stranicama vrlo vjerojatno neću biti među prvima koji će ih nabaviti, tako da ću vjerojatno mrvicu pričekati. Možda se kasnije budu mogli nabaviti i povoljnije ili relativno povoljnije.

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
surface phone

ne vidim smisao otvaranja ovakve teme, surphace phone je ka bigfoot

ni jedno ni drugo nikad nije viđeno, sve samo priče rekla kazala, zasad

jedino da se svi sad igramo babe vange i proričemo, bit će ovaki bit će onaki

totalna glupost otvaranja teme

 

uragan otvori radije temu alcatel pa raspravljaj o njemu pošto će to najvjerojatnije bit jedini wp uređaj vrijedan otvaranja teme, mada

koliko vidim i njemu nešto strmoglavo pada cijena, pitam se zašto

iPhone is a smartphone for dumb people
 
0 2 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: surface phone
Vidicemo
 
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: surface phone
Nista se srasno meni nece dogoditi i ako ne vidim surface a sto se tice alcatela,hvala na obavijesti,tako sam i jeftino platio l950
 
0 0 hvala 0
8 godina
odjavljen
offline
Re: surface phone
uragan kaže...
Nista se srasno meni nece dogoditi i ako ne vidim surface a sto se tice alcatela,hvala na obavijesti,tako sam i jeftino platio l950

 Koliko para toliko muzike....

Jel to onaj alcatel sto nije jos ni izasao? I vec mu pada cijena?

 

Kako mislis tebi? Pa nije valjda da ce surface izaci (ako ikad izadje) Samo za tebe i zbog tebe? Uostalom uvijek ces moci kupiti vrhunski W10M telefon na alixpressu i bangoo-u ;)

Poruka je uređivana zadnji put pon 13.2.2017 9:55 (Torent).
8 godina
odjavljen
offline
Re: surface phone
uragan kaže...
Otvaram temu o novom smartphone-u koji je u najavi,volim windows 10 mobile i nadam se da ce opstati,momentalno posjedujem Lumia 650 i Lumia 950 i nadam se da ce se pojaviti nasljednici jer ne namjeravam iz principa bacati novce na ios a na pogled na android sam se sav preznojio od straha da bih ja to morao koristiti

 Drug moj vjerujem da moderna psihijatrija i farmakologija ima neki nacin da ti pomogne jer strah od gadgeta nije iskonski strah kao od mraka i babaroga....

7 godina
neaktivan
offline
Re: surface phone
Ko prica
 
1 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: surface phone
U svojoj opsesiji nisi uspio shvatiti da je meni bilo postavljeno pitanje
 
1 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice