Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O izdvojena tema

poruka: 10.456
|
čitano: 2.516.849
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver]
13 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
dax-lax kaže...

Također, stigao T7, 2kom 

 A evo i kurtona

11 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

BOGDO  kolega, nije to(u mall.hr)uopce neka ponuda nazalost. Pogledao sam cijene, tuga zesca, kao da nije uopce akcija.

 

maximum effort
Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
NEW_MAN kaže...

Amazon Today's Deals - Samsung, Xiaomi, Bose, Logitech, PhilipsSonos .....................

 

Sonos Move 2 - 349€

Sonos Arc Soundbar - 749€

Crucial Pro DDR5 RAM 32GB Kit - 105€ (nabava.net 139€)

 

 Kolega NEW_MAN , lijepo od tebe što se trudiš ove akcije kopirati, no ako nije problem, napiši koliko izlazi sa dostavom u HR. Nekad se dogodi da neke stvari (većina nažalost još uvijek) ni ne šalju u Hrvatsku, a nekad poštarina izlazi puno veća pa na kraju bude neisplativa kupnja.

Kovačić
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
online
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
Da ti i naruci i plati umjesto tebe? Napravis si racun na Amazonu i u sekundi vidis kolika je dostava... Em sto se potrudi, potrazi, kopira da nekopas sam jos i prigovaranja....
VenAtoR#2231
11 godina
online
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
jocommb kaže...
Da ti i naruci i plati umjesto tebe? Napravis si racun na Amazonu i u sekundi vidis kolika je dostava... Em sto se potrudi, potrazi, kopira da nekopas sam jos i prigovaranja....

 

Da ne pričamo da je pola Hrvatske ionako u Njemačkoj pa ih zaboli za hrvatski porez i dostavu 

16 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

postarina je besplatna iznad 50e, samo treba racunati razliku u VATu

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
jocommb kaže...
Da ti i naruci i plati umjesto tebe? Napravis si racun na Amazonu i u sekundi vidis kolika je dostava... Em sto se potrudi, potrazi, kopira da nekopas sam jos i prigovaranja....

 Ja ne znam u cemu je tvoj problem. Jebe se meni, i sam zivim u Njemackoj pa mi ni ne treba, nego eto, netko se poveseli sto ima mozda 20€ ustede i na kraju ga izađe dostava u Hrvatsku veca. Svoje frustracije lijeci negdje drugdje, ovako mogu ja sa raznih stranica u Njemackoj kopirati svaki dan po 100 ponuda pa me zaboli ona stvar da li uopce ima dostave u HR, koliko buide izasla postarina itd... LP i uzivaj u veceri.

Kovačić
Poruka je uređivana zadnji put čet 23.5.2024 17:38 (acmilan2).
14 godina
online
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
Problem je sto pametujes... Ako.tamo zivis onda znas da su sitnije stvari po desetak eura i za vece i teze cijena ife gore kao i svagdje... Onog kog zanima nesto pogleda u informacijama trgovine kolko je slanje i amen....
VenAtoR#2231
11 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Hvala na pojašnjenju. Uzivaj.

Kovačić
5 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Ove linkove tj akcije koje je stavio sa amazona postarina je besplatna.

 

Jedina je razlika na kraju pdv 19 vs 25%, ali i dalje se ustedi...

Ja sam narucio par stvari... racunajuci najjeftinije sa nabava.net...

 

Ustedio sam oko 30ak eur... mozda nije puno, ali taman neke stvarcice koje bi ionako kod nas kupio...

 
5 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Znate li koje njemačke/austrijste trgovine, tj. web shopovi dostavljaju u HR i imaju mogućnost kupovine na firmu pa da njima plaćaš cijenu bez PDVa? Tu nabavku onda prijavljuješ i plaćaš/ne plaćaš HR PDV, no to je druga stvar.

 

Poanta je da mogu kod njih kupiti bez PDVa na firmu i da shipaju direkt u HR.

 

Amazon to radi, ima li tko drugi?

 

Trebam mobitel uzeti pa da vidim ponudu.

http://www.njuskalo.hr/korisnik/VTxCRO
13 godina
online
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Edigital ima, mislim da i Alza.

Moguće da vani većina tih velikih trgovina za pravne osobe ima kupnju bez PDV-a.

11 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Kolega je kupovao prije graficie za mining sa notebooksbilliger na firmu. Sve je bilo u redu.

Kovačić
12 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Ima li trenutno nekakva dobra ponuda kućanskih uređaja? Preciznije perilica suđa, hladnjak i pećnica na jednom mjestu a ako je dobra ponuda i odvojeno...

Trenutni su na izdisaju a od opcija su mi bitne: no frost za hladnjak i piroliza za pećnicu.

 

Dosta uopćeno pitanje ali možda je netko u zadnje vrijeme nabavljao pa mi može pomoći.

 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
Ja kada sam lani renovirao kuhinju najjeftinija opcija za kupnju uređaja je bio centar tehnike. Pa probaj pogledati tamo.

Ili ako imas neke favorite među uređajima onda ti je najbolje pogledati preko nabava.net ili jeftinije.hr pa ces vidjeti gdje možeš koji uređaj naći za jeftinije.
14 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
Chriss kaže...

Ima li trenutno nekakva dobra ponuda kućanskih uređaja?

 

 

Eto - pa vidi.

Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver]
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice