Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O izdvojena tema

poruka: 10.430
|
čitano: 2.464.582
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver]
13 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Naručio sam Fossil hybrid sat sa amazon.de što je kolega  Harbringer  stavio, hvala mu

Zanima me hoću imati  problema sa carinom, pište  na invoiceu  da je vat  plaćen no svejedno me  zanimaju vaša iskustva, pozdrav

Moj PC  
0 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

iz europske unije nemas carinu, nebi trebao platit ni onih 18.5kn 

Mods By KNDZ
15 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Nece bit prvi put da su dupli PDV naplatili i onda se moras natezat da ti vrate novce.

11 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

otkako je uveden taj novi zakon za PDV + harač 18.50kn pošti ja redovno naručujem stvari sa ebay-a ali isključivo sa europskih skladišta (Italija, Češka, Španjolska, Njemačka isl.), niti jednom do sada nisam morao naknadno platiti PDV niti harač pošti.

Moj PC  
1 0 hvala 1
13 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Hvala vam

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Ja imam dva amazon racuna pa mogu tipa narucit 2x 4K i 2x 4K MAX sa svakoga, ako koga zanima.. saljem sebi na mailboxde, i onda u ST, ako vam ima odavde bilo bi najjednostavnije, ili ako bi slao negdje dalje onda tip da je sve u jednom paketu prema gore..

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Što se tiče ovog Fire Stick 4K na Amazon.de, izgleda da se može naručiti samo 1 po osobi.

Ja se čuo sa frendom koji je u Njemačkoj da mi uzme jedan pa ponese sad za Božić kad bude dolazio i naručit će on 2 jedan sebi jedan meni i neće da mu prođe uplata, dakle odradi sve korake, prođe ona verifikacija na njegovom bankarstvu i onda mu amazon.de izbaci neku grešku, probao 3-4 puta i tako stalno i kad je ubacio samo jedan narudžba prošla bez problema tako da je naručio dva puta po jedan, drugačije nije htjelo pa eto da znate.

Poruka je uređivana zadnji put pet 19.11.2021 15:51 (ibme74).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Jel hoce neko Xbox kontroler iz Instara za 300kn?
https://www.instar-informatika.hr/kontroler-microsoft-xbox-wireless-for-windows-maxi-ponuda/0638610/product/

Aka ja to kupim sebi zadrzim adapter za PC, a vi za 300kn dobite kontroler. Trenutno nigdje u HR nema adapter zasebno za kupit :(

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Firestick 4K idu 2 komada, dok 4K Max samo jedan po narudzbi

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
Bazinga kaže...

Jel hoce neko Xbox kontroler iz Instara za 300kn?
https://www.instar-informatika.hr/kontroler-microsoft-xbox-wireless-for-windows-maxi-ponuda/0638610/product/

Aka ja to kupim sebi zadrzim adapter za PC, a vi za 300kn dobite kontroler. Trenutno nigdje u HR nema adapter zasebno za kupit :(

  

  To je onda kontroler bez garancije, jer garancija ne vrijedi zbog nepotpune ambalaže ilii? 

7 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Kontroler bez garancije i adaptera za 100 kn manje nego u ducanu. I nije neka ponuda kolega :)
Samo se tebi radi usluga.

Poruka je uređivana zadnji put pet 19.11.2021 17:13 (birra).
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Sada da ne kopam po porukama, malo sam čitao uvijete poslovanja i za eKupi i za Sancta domenica. Moje je pitanje ako nešto preko Web-a naručim da li ja to mogu otvoriti, isprobati (naravno sve lijepo otvoriti ne rastrgati) i ako mi se ne svidi vratiti unutar 14 dana i da dobim full povrat novca ili se umanjuje?

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
ibme74 kaže...

Što se tiče ovog Fire Stick 4K na Amazon.de, izgleda da se može naručiti samo 1 po osobi.

Ja se čuo sa frendom koji je u Njemačkoj da mi uzme jedan pa ponese sad za Božić kad bude dolazio i naručit će on 2 jedan sebi jedan meni i neće da mu prođe uplata, dakle odradi sve korake, prođe ona verifikacija na njegovom bankarstvu i onda mu amazon.de izbaci neku grešku, probao 3-4 puta i tako stalno i kad je ubacio samo jedan narudžba prošla bez problema tako da je naručio dva puta po jedan, drugačije nije htjelo pa eto da znate.

Treba pronaći nekoga tko će to odraditi kao tvog frenda, tako mala mizerna stvar ali opet ima neki princip iza toga. Još ako nisu upoznati sa online naručivanjem, plaćanjima, ma.. je da je popust al teško je s ljudima.

Edit: ako ima netko da je u Njemačkoj ili zna nekoga da bi to odradio, nije bed, platim i uređaj i poštarinu i cugu 

Cest la vie, mon amie...
Poruka je uređivana zadnji put pet 19.11.2021 18:45 (marinn95).
14 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
Pa zar nije poštarina do HR 10€?
Koliko ja shvaćam, šalju stick u HR?
13 godina
neaktivan
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
rokonja kaže...
Bazinga kaže...

Jel hoce neko Xbox kontroler iz Instara za 300kn?
https://www.instar-informatika.hr/kontroler-microsoft-xbox-wireless-for-windows-maxi-ponuda/0638610/product/

Aka ja to kupim sebi zadrzim adapter za PC, a vi za 300kn dobite kontroler. Trenutno nigdje u HR nema adapter zasebno za kupit :(

  

  To je onda kontroler bez garancije, jer garancija ne vrijedi zbog nepotpune ambalaže ilii? 

 Ne, zasto garancija nebi vrijedila? Pa neces doma 2 godine cuvat ambalazu i sve ostalo :D
Ali dobis svu ambalazu, racun sve sta god hoces, ako ti vise pase mozes i ti kupit, meni jedino treba taj adapter.

birra kaže...

Kontroler bez garancije i adaptera za 100 kn manje nego u ducanu. I nije neka ponuda kolega :)
Samo se tebi radi usluga.

 Zasto bi bio bez garancije? Ako nekome adapter netreba 25% manja cijena je i vise nego dobra :)
Ako se tebi ne svida plati 400 pa ces imat i adapter i neces morat raditi nikome uslugu :)

Poruka je uređivana zadnji put pet 19.11.2021 19:09 (Bazinga).
11 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
Ivanjino96 kaže...

U Sancti domenici iznad 499Kn imate popust od 100Kn sa kodom MULTIPLUS-100 preko weba ili u trgovini uz pokazivanje Mlutiplus kartice... vrijedi i na sniženu robu

Kod traje do 21.11.

 

Također, u 8. mjesecu sam dobio kodove za popust na PS4 opremu, a izgleda da još uvijek rade pa evo dolje slika.

Moj PC  
0 0 hvala 2
15 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Probao sam, ne šalju u HR.

Cest la vie, mon amie...
12 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
marinn95 kaže...

Probao sam, ne šalju u HR.

 Zato i postoji mailboxde

13 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
Bazinga kaže...

 Zasto bi bio bez garancije?

 Pretpostavljam da zato što što kad proizvod šalješ na servis, moraš poslat čitav komplet, npr. sestri je riknuo jedan RAM stick, morali smo slati oba jer su kupljena u kompletu.

Say hello to my little friend
13 godina
neaktivan
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
Krunoo7 kaže...
Bazinga kaže...

 Zasto bi bio bez garancije?

 Pretpostavljam da zato što što kad proizvod šalješ na servis, moraš poslat čitav komplet, npr. sestri je riknuo jedan RAM stick, morali smo slati oba jer su kupljena u kompletu.

 To ko da moram slat i punjac na servis kad mi rikne mobitel :)

Za RAM stickove jos i razumijem, ali ne vidim zasto bi im morao donjeti i adapter koji si dobio u bundleu ako ti krepa kontroler.

Ali da ne idemo dalje u offtopic, ponuda jos stoji, ja osobno ne vidim zasto bi bi bilo problema sa garancijom, a ko nece nemora, nikoga ne tjeram niti nagovaram :)

14 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
Ivanjino96 kaže...

Sada da ne kopam po porukama, malo sam čitao uvijete poslovanja i za eKupi i za Sancta domenica. Moje je pitanje ako nešto preko Web-a naručim da li ja to mogu otvoriti, isprobati (naravno sve lijepo otvoriti ne rastrgati) i ako mi se ne svidi vratiti unutar 14 dana i da dobim full povrat novca ili se umanjuje?

 

 Isprobano iz prve ruke s Mall.hr-om. Kupio monitor samsung odyssey g7 za (oko) 4100kn na 12 rata. Monitor mi nije odgovarao i odlučio ga vratit u pon. a kupio ga u pet. Vratili mi full lovu a ja poslije stornirao rate u banci ili sve ih platio odjednom. S tim da i nisam baš pazio na ambalažu, puknuo mi stiropor.

14 godina
neaktivan
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Odvažio se naručiti Fire Stick na mailboxde i Amazon mi stavio account "on-hold". Bome fino...

Nisam prije kupovao na Amazonu bas zato jer mi se nije dalo zajebavati s ovakvim stvarima

 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
assassin.st kaže...
marinn95 kaže...

Probao sam, ne šalju u HR.

 Zato i postoji mailboxde

 

Clockwork kaže...

Odvažio se naručiti Fire Stick na mailboxde i Amazon mi stavio account "on-hold". Bome fino...

Nisam prije kupovao na Amazonu bas zato jer mi se nije dalo zajebavati s ovakvim stvarima

 Kao što rekoh, ako netko hoće naručiti plaćam artikl, poštarinu do mene, cugu šta već ili možemo riješiti i osobnu primopredaju ak nismo daleko jer isto kao i kolega iznad nisam to nikada radio..

Cest la vie, mon amie...
Poruka je uređivana zadnji put pet 19.11.2021 20:36 (marinn95).
11 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
Clockwork kaže...

Odvažio se naručiti Fire Stick na mailboxde i Amazon mi stavio account "on-hold". Bome fino...

Nisam prije kupovao na Amazonu bas zato jer mi se nije dalo zajebavati s ovakvim stvarima

Trebalo je samo odabrat verzijiu sticka koji nije samo za austriju i njem.

 

Al taj nije na akciji pa ste svi nervozni.

Survivor - eye of the tiger
12 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
Clockwork kaže...

Odvažio se naručiti Fire Stick na mailboxde i Amazon mi stavio account "on-hold". Bome fino...

Nisam prije kupovao na Amazonu bas zato jer mi se nije dalo zajebavati s ovakvim stvarima

Ne kontam, ja svake godine preko 20 ordera imam na mailboxde, i to ne samo s amazona nego s barem 10ak razlicitih shopova sve ide bez problema..

 

Jedino Saturn i MM automatski cancelaju ordere, ali to je povezano s mojom HR karticom kojom placam ja mislim..

12 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
marinn95 kaže...
assassin.st kaže...
marinn95 kaže...

Probao sam, ne šalju u HR.

 Zato i postoji mailboxde

 

Clockwork kaže...

Odvažio se naručiti Fire Stick na mailboxde i Amazon mi stavio account "on-hold". Bome fino...

Nisam prije kupovao na Amazonu bas zato jer mi se nije dalo zajebavati s ovakvim stvarima

 Kao što rekoh, ako netko hoće naručiti plaćam artikl, poštarinu do mene, cugu šta već ili možemo riješiti i osobnu primopredaju ak nismo daleko jer isto kao i kolega iznad nisam to nikada radio..

 Ja mogu narucit kome god treba, samo da mi ne uzrokuje logisticke probleme oko distribucije kasnije..

11 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
assassin.st kaže...

Firestick 4K idu 2 komada, dok 4K Max samo jedan po narudzbi

 

Narucivao je 4K ne 4K Max

15 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
assassin.st kaže...
marinn95 kaže...
assassin.st kaže...
marinn95 kaže...

Probao sam, ne šalju u HR.

 Zato i postoji mailboxde

 

Clockwork kaže...

Odvažio se naručiti Fire Stick na mailboxde i Amazon mi stavio account "on-hold". Bome fino...

Nisam prije kupovao na Amazonu bas zato jer mi se nije dalo zajebavati s ovakvim stvarima

 Kao što rekoh, ako netko hoće naručiti plaćam artikl, poštarinu do mene, cugu šta već ili možemo riješiti i osobnu primopredaju ak nismo daleko jer isto kao i kolega iznad nisam to nikada radio..

 Ja mogu narucit kome god treba, samo da mi ne uzrokuje logisticke probleme oko distribucije kasnije..

 Ma jasno, tu je problem je li osoba voljna naručiti za više forumaša, pakirati odvojeno i slati tipa peri u zagreb, stevi u osijek itd itd.. sve ovisi do tebe ako si voljan za to..

Cest la vie, mon amie...
14 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
Po jednoj amciji imas pravo na 2 komada bar 4K idu po 2.... I nema do druge akcije vise... Cak ti ih i vezu za racun odma ako hoces... Oni sve rijesavaju preko serijskog broja sticka... Jednom mi se desilo da je kasnila narudzba 2 komada i otkazao sa je poslje, kad je iduci put sestra donijela stikove donese i ta 2 koja su kasnila (zaboravila mi rec da su na kraju ipak stigli). I kad sam ih probao uopce ih neda aktivirati... U sustavu su odma deaktivirani ili stavljeni na blacklist stali vec. Kasnije sam ih htjeo aktivirati, i kontaktirao ih da im platim al nemozes nista iz RH kad im chat neradi i ima shema da te kao zovu al nista nekontas kad te zovne...
VenAtoR#2231
Poruka je uređivana zadnji put sub 20.11.2021 10:09 (jocommb).
10 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Ima li ikog da je osim hardveraja trazio kakve akcije na veš mašine ili kombo perilica-sušilica, nešto tipa ponuda istih od Midea u Sancta Domenica, npr:
https://www.sancta-domenica.hr/perilica-susilica-midea-mfk100-du1501b.html

https://www.sancta-domenica.hr/perilica-rublja-midea-mfk100-u1501b.html

Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver]
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice