CoD2 problem...

poruka: 10
|
čitano: 2.615
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
CoD2 problem...

Ovako imam win vista sp1 i inataliram Call of Duty 2 i single player normalno radi a kada pokusam otvoriti mulityplayer onda izbaci poruku da windowsi nemogu naci rjesenje za taj program...igra je original..i porbo sam podesiti na jednoj opciji(desni klik na MP ikonu propertis>compatibility>run this program in win xp pro sp2 mode)ali nije pomoglo...help...

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: CoD2 problem...

Daj screen shoot da vidimo što točno piše

15 godina
neaktivan
offline
CoD2 problem...

jesi stavio patch 1.3?

meni radi na visti

Compatibility Compatibility
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
CoD2 problem...

Ako imaš ilegalnu verziju to ti je razlog ako ti nešto ne valja u vezi multiplayer-a.

Ozbiljno...
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: CoD2 problem...
nadimak888 kaže...

jesi stavio patch 1.3?

meni radi na visti

 Sve sam to napravio...jednostavno neceMršti seps. original je igraCool
Poruka je uređivana zadnji put pet 13.6.2008 11:23 (Lion King).
15 godina
neaktivan
offline
CoD2 problem...

p.s kod mene je ilegalna pa radi Belji se Smijeh

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: CoD2 problem...
nadimak888 kaže...

p.s kod mene je ilegalna pa radi Belji se Smijeh

 Da, i kod mene je pirat i radi sasvim dobro ali je verzija 1.0 i radi na winxp sp3, ali imam poznanika iz klana koji isto tako igra CoD2 na Visti bez problema, ali mi za par dana dolazi iz Švedske original, a ovaj piratski ce u smece! Izlanuo se

p.s.evo sad cu lupit,  jel imas firewall? Mozda on sprecava da igras online multiplayer, meni se jednom tako dogodilo..pokrenem multiplayer, ali nece da mi pokaze listu servera, niti bilo sta,..
"Float like butterfly, sting like a bee" "Suffer now and live the rest of your life a champion" - Muhammad Ali
Poruka je uređivana zadnji put pet 13.6.2008 12:40 (boxer).
15 godina
neaktivan
offline
CoD2 problem...

šta u smeće, treba ti samo cd-key !

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: CoD2 problem...
nadimak888 kaže...

šta u smeće, treba ti samo cd-key !

 Znam da mi samo treba cd-key, ali sta ce mi kad dolazi originalni disk!! Idemo u off topic, imas li rjesenje za problem?
"Float like butterfly, sting like a bee" "Suffer now and live the rest of your life a champion" - Muhammad Ali
15 godina
neaktivan
offline
CoD2 problem...

Ma ja isto mislim da je problem u firewallu...jer (ko ima vistu zna) svaki put kad idem nesto instalirat pokaze mi se neka poruka dali odobrim rad programa...al nisam skuzio kako ti iskljuciti...druga rjesenja??

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice