Rapidsher

poruka: 9
|
čitano: 1.867
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
odjavljen
offline
Rapidsher

cuo sam da ima programa pomocu kojih mogu ''prevariti'' rapidsher npr. da skidam vise linkova odjednom, netrebam cekati na vrijeme... preporucili su mi cryptload ja sam ga skinuo ali neznam kako da se sluzim s njim... pa ako koristite neki program u ove svrhe molim vas da mi javite ovdje ili preko pm...

Bolje pitat i bit glup 5 minuta, nego šutit i bit glup ostatak života Na pitanja u vezi Hardwera i Softwara ne odgovaram na PM, pomozimo i drugima, pitajte na forumu
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Rapidsher
i meni isto da javite na pp ako ovdje ne moze
16 godina
offline
RE: Rapidsher

Skino sam ga i skenirao sa AVG, javilo mi je 12 infekcija, trojanaca, tako da ja nebi riskira.

Obično antivirus takve "nelegalne" programčiće detektira kao viruse, ali nemora značit da jesu.

E sad je na tebi da odlučiš dali se isplati riskirat. Osmijeh

 

Pozdrav!

15 godina
offline
RE: Rapidsher

Ako si mislio na vremensko cekanje od prvog parta downloada(67-70 ili vise min.) pa da bi skinuo slijedeci i tako redom, ja sam rijesio ovako: start-run-cmd- ipconfig/renev-enter. A mozes i u notepadu napisati ipconfig/renev, save as mjesto txt extenzije stavis bat(rapid.bat) na desktop. Diskonektujes se, pokrenes rapid.bat, konektujes se i samo cekas onu 1 min do slijedec parta kojeg skidas i tako sve u krug.

15 godina
neaktivan
offline
RE: Rapidsher
lion002 kaže...

Ako si mislio na vremensko cekanje od prvog parta downloada(67-70 ili vise min.) pa da bi skinuo slijedeci i tako redom, ja sam rijesio ovako: start-run-cmd- ipconfig/renev-enter. A mozes i u notepadu napisati ipconfig/renev, save as mjesto txt extenzije stavis bat(rapid.bat) na desktop. Diskonektujes se, pokrenes rapid.bat, konektujes se i samo cekas onu 1 min do slijedec parta kojeg skidas i tako sve u krug.

  To ti ne tereba više, budući da je čekanje od 100 minuta ukinuto. Sad možeš kao free user skinuti datoteku veličine 200MB (prije je bilo 100MB), i nako toga možeš skinuti iduću uz čekanje do 1 minute. Nema više ni brojki ni slova, ali su zato spustili brzinu, pa ti za 100MB, treba pola sata.
Programi koji rade čuda s Rapidshareom su najobičnija bajka. Za skidati s RS-a bez čekanja, istovremeno i velikom brzinom trema kupiti premium account. Programi za koje se tvrdi da to mogu i bez premiuma su najobičnija prevara, jednako kao i generatori RS accounta ili linkovi na kojima možeš skinuti besplatan premium account. 
16 godina
offline
Rapidsher

Jednostavno, ako planiraš koristiti RS, izdvoji tih 120 kn na 3 mjeseca i miran si... Mislim da to nije nikakva cijena.

 

A kao što kolega iznad kaže, nema više čekanja, samo limit brzine.

Don't you see their bodies burning Desolate and full of yearning Dying of anticipation Choking from intoxication
 
0 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Rapidsher

hvla drugovi jako ste mi pomogli a ono za virus ja imam Kaspersky AV original i ne kaze mi da je to virus :D...

Bolje pitat i bit glup 5 minuta, nego šutit i bit glup ostatak života Na pitanja u vezi Hardwera i Softwara ne odgovaram na PM, pomozimo i drugima, pitajte na forumu
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Rapidsher

Oni u blagdansko doba imaju razne popuste. Tako ja uvijek početkom godine uzmem godišnju pretplatu i dodje me oko 400-tinjak kuna.

 

Mislim da je to bagatela s obzirom što se sve može skinuti.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Rapidsher
Komikus kaže...

Oni u blagdansko doba imaju razne popuste. Tako ja uvijek početkom godine uzmem godišnju pretplatu i dodje me oko 400-tinjak kuna.

 

Mislim da je to bagatela s obzirom što se sve može skinuti.

 
Ovo je najbolje, najjeftinije rješenje.

Ali što ako u tih godinu dana ova naša sluganska vlast napravi "bend-over" pred EU (kao obično) pa jednoga dana na našem ekranu osvane poruka od Velikog brata: "Cannot connect to rapidshare.com. Status: the IP address is black listed. Contact your ISP for further information"? Osmijeh

Ode 400 kn. Ja plaćam mjesečno, a možda budem prešao na tromjesečno, valjda nije neki rizik Osmijeh
Ja ću jednu srednju ćevapa i malo točeno. Hvala.
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice