Voice recognition

poruka: 9
|
čitano: 5.939
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
Voice recognition

Ima li netko ovdje da koristi (ili je koristio) voice recognition software ? Zanima me koji program preporučujete i kakva su iskustva (što se pouzdanosti tiče) ?

Nije potrebno da prepoznaje sve moguće riječi, tj. da prima diktat, to ionako valjda radi samo za engleski, a i to vrlo buggavo, a meni puno češće treba hrvatski. Samo želim da uspoređuje primljene zvukove sa malim skupom unapred snimljenih naredbi i na temelju toga daje određene instrukcije Windowsima i programima, dakle nekakav predetermined voice command ?

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Voice recognition

Ajmo, dajte neko ?

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Voice recognition

Ja sam imao prilike raditi sa Dragon NaturallySpeaking speech recognition software version 5.0 Professional. Diktirao sam tekst na mom Sony IC recorderu sx77 uz Sony Digital Voice Editor koji se mora instalirati prije nego Dragon. Mogu reci da na engleskom jeziku radi savrseno i program navodno "uči", pa nakon desetak korištenja može prepoznati skoro 100 posto govora. Meni je prepoznao jednom oko 95 posto, a drugi puta 96 posto. No program nisam kuio jer je preskup. Guglaj pa ces vidjeti, a vjeroajtno ima i nova verzija, jer to je bilo prije godinu i pol

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Voice recognition

Evo vidio sam da je nova verzija 9 na Amazonu 750 dolara. Nemoj slucajno kupiti obicnu verziju (oko 100 dolara), jer radi vrlo slabo, a nesto je bolja Preferred koja kosta oko 150 dolara. Ja sam radio samo sa Professional, a to je puno preskupo

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
moderator
offline
RE: Voice recognition
Enkidu kaže...

Ima li netko ovdje da koristi (ili je koristio) voice recognition software ? Zanima me koji program preporučujete i kakva su iskustva (što se pouzdanosti tiče) ?

Nije potrebno da prepoznaje sve moguće riječi, tj. da prima diktat, to ionako valjda radi samo za engleski, a i to vrlo buggavo, a meni puno češće treba hrvatski. Samo želim da uspoređuje primljene zvukove sa malim skupom unapred snimljenih naredbi i na temelju toga daje određene instrukcije Windowsima i programima, dakle nekakav predetermined voice command ?

  Dragon NaturallySpeaking

16 godina
neaktivan
moderator
offline
Voice recognition

I ja bi da budem zlocest  Smijeh

 

Ima ga na rapidshareu,upisi %Dragon Naturaly Speaking rapidshare%

P1 200 Mhz RAM 32Mb Hdd 500 Mb Win 98 (i jako sam sretan)
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Voice recognition

ja sam se malo zabavljao sa time.

podesio sam ga tako da mogu preko njega upravljati sa winampom znaci kad ja kazem winamp on mi ga otvori,kazem npr.play on pusti glazbu i tako te naredbe

to je funkcioniralo tako-tako jer ga je bunila glazba iz zvucnika,a i iz tv-a zvukovi.ponekad mi se desilo da je cuo nesto sa tv-a i onda otvorio neki dokument ili tako nesto.

koristio sam ga jos i kod igranja strategija,bas je cool kad dajes svojim jedinicama glasovne naredbeCool

uglavnom nije los program,ali preporucam ako imas neke bezicne slusalice sa mikrofonom jer je cool setati po sobi i upravljati sa winampom

npr.kad ga dugo vremena ne koristis onda ga moras pozvati da se aktivira. ja kazem COMPUTER a on mi odgovori YES MASTER :) i onda ja kazem WINAMP i on ga otvori i pusti pjesmu :)

What is the difference between Windows xp and Windows vista? A:Approximate 7 years
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
moderator
offline
RE: Voice recognition
crozoki kaže...

ja sam se malo zabavljao sa time.

podesio sam ga tako da mogu preko njega upravljati sa winampom znaci kad ja kazem winamp on mi ga otvori,kazem npr.play on pusti glazbu i tako te naredbe

to je funkcioniralo tako-tako jer ga je bunila glazba iz zvucnika,a i iz tv-a zvukovi.ponekad mi se desilo da je cuo nesto sa tv-a i onda otvorio neki dokument ili tako nesto.

koristio sam ga jos i kod igranja strategija,bas je cool kad dajes svojim jedinicama glasovne naredbeCool

uglavnom nije los program,ali preporucam ako imas neke bezicne slusalice sa mikrofonom jer je cool setati po sobi i upravljati sa winampom

npr.kad ga dugo vremena ne koristis onda ga moras pozvati da se aktivira. ja kazem COMPUTER a on mi odgovori YES MASTER :) i onda ja kazem WINAMP i on ga otvori i pusti pjesmu :)

  Ajme....dokle su dogurali ovi kompjutori  Smijeh
P1 200 Mhz RAM 32Mb Hdd 500 Mb Win 98 (i jako sam sretan)
16 godina
offline
RE: Voice recognition

dpgurali su puno vise od te krsine sto je imas u potpisu :)

What is the difference between Windows xp and Windows vista? A:Approximate 7 years
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice