Kodi Addonsi izdvojena tema

poruka: 3.411
|
čitano: 1.744.963
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Android TV Box, molim preporuku
8 godina
neaktivan
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi

e da moze se gleati preko laptopa ili magbox ili cak preko inteligent tv :). tri mogucnosti, samo u isto vrijeme se moze gledati na jednom uredaju inace se blokira sifra.

8 godina
neaktivan
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi

 

 

najbolja i najeftinija lista sportskih hd kanala na svijetu. ( najbolji odnos cijene i ponude)>

 

http://streamtvbox.com/site/sports-schedule/

 

 

 

8 godina
neaktivan
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi

 

 

streamtvbox instalacija odlican video :)

 

 

 

8 godina
neaktivan
offline
XBMC(KODI) Addonsi

Bok natko1412, i čestitam ti na addonu Croatia on demand.

Imam problemčić taj da mi je samo tvoj dodatak isprekidan i stream jako loš, a jako bih ga želio koristiti. Imaš kakav savjet kako da si poboljšam stream tvog addona?

 

Hvala

 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
XBMC(KODI) Addonsi

Mislim uzeti Raspberry Pi 2. Mislio o sam uzeti starter kit ali sad vidim da je je cijena 75 funti a prije dva mjeseca je bila izražena u dolarima. Dali se opće isplati uzimati starter kit?

Pravedni Osvetnik Zorro
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi
Rocker747 kaže...

Mislim uzeti Raspberry Pi 2. Mislio o sam uzeti starter kit ali sad vidim da je je cijena 75 funti a prije dva mjeseca je bila izražena u dolarima. Dali se opće isplati uzimati starter kit?

LOL 

http://www.aliexpress.com/item/Free-Shipping-2015-New-Original-Raspberry-Pi-2-Model-B-Broadcom-BCM2836-1G-RAM-6-times/32313949973.html?spm=2114.01020208.3.250.AhmwzC&ws_ab_test=201556_1,201527_4_71_72_73_74_75,201409_5

ako ti se neda čekati

http://www.hr.galagomarket.com/index.php/item/display/444/1124_raspberry-pi_raspberry-pi_raspberry-pi-2-model-b,-raspberrypi-2-modb-1gb

Periferija je jako jeftina u alliexpressa, ako te još nešto zanima pitaj tu smo ;)

 

Posao oslobađa.
12 godina
neaktivan
offline
XBMC(KODI) Addonsi

 

Radi li jos Natkova lista ili ima neka druga mozda?

Želim paranormalnu ženu(da ima para i da je normalna):)
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
XBMC(KODI) Addonsi

ima li netko problema s Kodi-em, naime kad pokušavam tražiti prijevod preko Titlovi dodatka ruši mi se Kodi, nekad radi naj normalnije a nekad pri svakom traženju titlova crash. Na win 10 sam, isprobao Kodi 15.1 i 16.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi
nex987 kaže...

ima li netko problema s Kodi-em, naime kad pokušavam tražiti prijevod preko Titlovi dodatka ruši mi se Kodi, nekad radi naj normalnije a nekad pri svakom traženju titlova crash. Na win 10 sam, isprobao Kodi 15.1 i 16.

 Isto win 10 Kodi 15.1 sve ok

Želim paranormalnu ženu(da ima para i da je normalna):)
8 godina
neaktivan
offline
XBMC(KODI) Addonsi

Nije mi jasno kako za najnoviju verziju kodija buffering kod prebacivanja kanala traje 7-8 sekundi, a kod stare verzije 13.2 (XBMC) samo 2 sekunde.

Zna li itko može li se u novoj verziji podesiti ovaj buffering da ide brže?

Ili zna li itko može li se na android skinuti stara verzija 13.2 (XBMC)?

Na windowsu nemam problema da je pronađem i skinem, ali na androidu me svi linkovi upućuju na novu verziju kodija.

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi
majac kaže...

Nije mi jasno kako za najnoviju verziju kodija buffering kod prebacivanja kanala traje 7-8 sekundi, a kod stare verzije 13.2 (XBMC) samo 2 sekunde.

Zna li itko može li se u novoj verziji podesiti ovaj buffering da ide brže?

Ili zna li itko može li se na android skinuti stara verzija 13.2 (XBMC)?

Na windowsu nemam problema da je pronađem i skinem, ali na androidu me svi linkovi upućuju na novu verziju kodija.

 Da to je problom sa svim kodijima od 14 pa nadalje. Užasno živcira. Zato ja koristim 13.2 i na kompu i na android boxu za gledanje iptv-a.

 

Link za starije verzije Kodija za android.

BF Nick: Xtreme_Switch
14 godina
offline
XBMC(KODI) Addonsi

namjestio sam si kao defualt titlovi.com za subtitles.. dal se moze kako dodati vise njih da pretrazuje titlove, sa par drugih stranica ako slucajno nema na titlovi.com ?

 

edit: nasao

http://trakt.tv/user/MjezZza
Poruka je uređivana zadnji put ned 11.10.2015 12:47 (maxy0).
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
XBMC(KODI) Addonsi

koristim kodi na PC-u dok ne kupim neki uredjaj sa kodi.e na android storeu ima remote al treba ukucati neke podatke za login, ip i port, e sad da li se to moze ako je na kompu ili ne, te kako to podesiti ako neko zna?

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi
natko1412 kaže...

Evo da i tu odgovorim :)

Ja sam "vlasnik" (zapravo autor) addona Croatia On Demand.

Na zalost, ne mogu dodati Novu i RTL jer nema streamova online (kad god se pojavi, ja ubacim).

Pretplate nema niti ce je ikada biti... Nisam takav da se hvatam za novac, ovo je dobrovoljno i kome god pomaže - super :)

 

P.S. da pitam IPTV Stalker ima li Comedy Central UK?

 imam prijedlog za tebe... dali mozes dodat stranicu NeoKino.net u Croatia On Demand?

neznam dal si vidio vec al stranica je tipa Filmovite i nedavno je otvorena od kolege iz Bosne i na njoj su samo 720p i 1080p filmovi s prijevodom....

 

VenAtoR#2231
12 godina
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi
dennocro kaže...

koristim kodi na PC-u dok ne kupim neki uredjaj sa kodi.e na android storeu ima remote al treba ukucati neke podatke za login, ip i port, e sad da li se to moze ako je na kompu ili ne, te kako to podesiti ako neko zna?

 system -> settings -> services -> web server i remote control

ne zaboravi port propustit kroz firewall

15 godina
offline
XBMC(KODI) Addonsi

Trebao bih pomoc u vezi hrvatskih dijakritickih znakova, ne prikazuju mi se ž,š. Kako to rijesiti? Stavio sam pod subtitles na central european ali i dalje se ne prikazuju.. Ima jos gdje kakva caka?

Hvala

(G)jokaCRO ingame
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi
red_bull kaže...

Trebao bih pomoc u vezi hrvatskih dijakritickih znakova, ne prikazuju mi se ž,š. Kako to rijesiti? Stavio sam pod subtitles na central european ali i dalje se ne prikazuju.. Ima jos gdje kakva caka?

Hvala

 samo restartaj kodi nakon sta namjestis central european

http://trakt.tv/user/MjezZza
12 godina
offline
XBMC(KODI) Addonsi

ima li tko preporuku android boxa, nešto s svojim daljenskim.. npr MXVI

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi
nex987 kaže...

ima li tko preporuku android boxa, nešto s svojim daljenskim.. npr MXVI

 nedavno sam trazio i gledo sta i kako i doso sam do zakljucka da je najbolje uzet nesta sta ima odlicnu podrsku razvojne zajednice (ako sam to dobro na hrvatskom reko)....

ima i do kvalitete izrade isto al opet sto je zajednica bolja duze ce se uredaj odrzat "zivim".....

imo sam srecu pa mi je kolega s posla prodo minix x5 mini za 200 kn,i to smo slucajno dosli na temu pa je reko da ima za prodat jer mu stoji...

i naravno odmah sam iso vidit sta ima za njega i da ga update-am...i mogu rec da imaju odlicnu podrsku na sluzbenom forumu.... cak za moj x5 mini nije bilo sluzbenog kit kat roma, ali jedan forumas koji je pravio custom romove je sam skuvo kit kat rom i admini su prepoznali rad,vidili da radi i eo mod je premjesten kao official relese...

eto to je moje iskustvo.... a sam player iako je star i osjeti se da mu fali makar jos 1GB rama za danasnje sve zahtjevnije aplikacije...kvaliteta izrade je super, jedino sam daljinac narucio posebno jer uz ovaj ide najstariji osnovni naravno....uredaj sam root-o i pobriso sve sta nekoristim i sta znam da je nepotrebno za mene....aplikacije rade ok...testiran kodi i mx player...ima sluzbeni app za daljinski na smartphone-u i dobra je....testiro sam kodija s besplatnom listom (jos cekam da mi dodu stavit ruter za optiku i zato jos nisam uzeo placenu listu al budem za par dana)...i naravno natkov add-on Croatia on demand radi isto super...filmovita bez problema...ko je veza za net ok nema problema....

 

eto ukratko o minixu...s tim da je ovo skoro najstariji player iz njihove ponude (stariji je samo x5 normalni i G4 mislim)....a mogu mislit kako se tek fino da ustimat neki novi x7 ili x8 i onaj z serije....

VenAtoR#2231
Poruka je uređivana zadnji put uto 27.10.2015 23:16 (jocommb).
15 godina
odjavljen
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi
nex987 kaže...

ima li tko preporuku android boxa, nešto s svojim daljenskim.. npr MXVI

Kakvog smisla ima taj box pored RPi-ja?

And I looked, and behold a pale horse: and his name that sat on him was Death, and Hell followed with him...
11 godina
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi
Sum_of_all_fears kaže...
nex987 kaže...

ima li tko preporuku android boxa, nešto s svojim daljenskim.. npr MXVI

Kakvog smisla ima taj box pored RPi-ja?

 Također ako nema novca može i orange Pi PC, jeftiniji je.

Na njega stavi android i eto ga ;)

Posao oslobađa.
12 godina
offline
XBMC(KODI) Addonsi

vidiš nisam ni razmišljao o RPi, nije za mene nego za poznanika, ne kuži se baš u tehniku pa bi mu nešto jednostavno....

što vi imate instalirano na Rpi u svrhu media centra? Android? Win 10?

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi
nex987 kaže...

vidiš nisam ni razmišljao o RPi, nije za mene nego za poznanika, ne kuži se baš u tehniku pa bi mu nešto jednostavno....

što vi imate instalirano na Rpi u svrhu media centra? Android? Win 10?

 To ti je jako jednostavno, nabavi Orange Pi ili još bolje Rpi mi ćemo ti staviti Kodi-a. Jako je jednostavno, svega 5 min posla.

Posao oslobađa.
9 godina
neaktivan
offline
XBMC(KODI) Addonsi

Ja sam imao bananaPi ali nisam bio zadovoljan. Moja preporuka Rpi2

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
XBMC(KODI) Addonsi

jel postoji addon za titlove?

VenAtoR#2231
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
XBMC(KODI) Addonsi

postoji imas, titlovi.com podnapisi al moras biti registriran, bsplayer

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi
dennocro kaže...

postoji imas, titlovi.com podnapisi al moras biti registriran, bsplayer

 pa znam da bs ima opciju skidanja.... nekuzim sad jel to bs-ov dodatak za kodija ili?

VenAtoR#2231
14 godina
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi
jocommb kaže...

jel postoji addon za titlove?

 Ne treba ti nikakav addon. Imaš u setingsima sve, pronađi tamo titlove i naštimaj si titlovi.com, opensubtitles i podnatpise (za ove moraš biti registriran).

BF Nick: Xtreme_Switch
15 godina
odjavljen
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi
nex987 kaže...

vidiš nisam ni razmišljao o RPi, nije za mene nego za poznanika, ne kuži se baš u tehniku pa bi mu nešto jednostavno....

što vi imate instalirano na Rpi u svrhu media centra? Android? Win 10?

OpenELEC. Najjednostavnije i najbrže. Android radi nepotreban overhead i sve je sporije.

And I looked, and behold a pale horse: and his name that sat on him was Death, and Hell followed with him...
11 godina
neaktivan
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi
Switch kaže...
jocommb kaže...

jel postoji addon za titlove?

 Ne treba ti nikakav addon. Imaš u setingsima sve, pronađi tamo titlove i naštimaj si titlovi.com, opensubtitles i podnatpise (za ove moraš biti registriran).

 ja isto iman sva tri, na nijedan nisan logiran, a rade bez problema..

Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Android TV Box, molim preporuku
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice